Setari Cookie-uri

par cret

Hey all.. Deci vreau niste sfaturi va rog ... Am parul cretz, mai mult cu buclle (natural) si este tuns in scari la varfuri, sta destul de OK zic eu ,.. Fata mea e cam alungita destul cat sa nu imi stea prea bine parul drept. .. As dori sa ma tund si ma gandeam sa imi tund varfurile in continuare si sa imi fac breton pe- parte si sa fie mai lumg cam intre nas si buza...ce credeti??:-s
va rog sa rsp si sa imi dati si mie un sfat :D pwp (ce fetze au astia :)))
xoxofunkygirl_biaxoxo
Postat pe 3 Februarie 2009 12:03
eu am paru fff cret. Nu te-as sfatui sa-ti faci breton pt ca un astfel de par nu permite un asa breton. Am incercat-o eu.
vikidutza
Postat pe 12 Aprilie 2009 00:59
fara breton la par cret decat daca esti constienta ca va trebui sa folosesti placa zilnic...si sincer nu iti recomand...
iulices
Postat pe 12 Aprilie 2009 01:02
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 18:36
si eu am parul cret,,,insa il port decat drept....orikum nu te sfatuiesc sa ti faci breton daca nu ai timp in fiecare dimineata sa til aranjezi,,,nu numai cu placa ...se poate face si cu o perie rotativa,,sau cu uscatorul de par si o perie,,,asta daca ai putina indemanare,,,,,dar daca crezi ca ai rabdare poti sa o faci,,,eu am avut breton tip,elena basescu insa trebuie aranjat pe fiecare zi,,,decizia iti apartine
cris007
Postat pe 16 Iunie 2009 13:27
De la: xoxofunkygirl_biaxoxo, la data 2009-02-03 12:03:50 Hey all.. Deci vreau niste sfaturi va rog ... Am parul cretz, mai mult cu buclle (natural) si este tuns in scari la varfuri, sta destul de OK zic eu ,.. Fata mea e cam alungita destul cat sa nu imi stea prea bine parul drept. .. As dori sa ma tund si ma gandeam sa imi tund varfurile in continuare si sa imi fac breton pe- parte si sa fie mai lumg cam intre nas si buza...ce credeti??:-s
va rog sa rsp si sa imi dati si mie un sfat :D pwp (ce fetze au astia :)))
zUzYx
Postat pe 24 Iulie 2009 16:15
eu zik ca e mai bn sa ai paru cret adika una pemn nu ma deranjeaza
intradevar nu poti sa-ti fc ce frizuri vrei dar daka te dai cu putina spuma si porma cu feohnu o sa iti stea super
dk ti neaparat sa ai paru drept eu zik sa iti iei de la avon un ser pt netezirea firelor rebele:
zUzYx
Postat pe 24 Iulie 2009 16:17
si eu am parul cret natural. insa ciudat este faptul k nu m-am nascut cu el cret..pur si simplu de la varsta de 16 ani s-a incretit. de atunci asa a ramas... acum am 21 ani.. ahhh si este fff greu d intretinut... asa k eu il mai indrept odata la 1-2 sapt ca sa imi fie mai usor.. si ce spuneai tu acolo ??? breton la par creettt??? proasta idee... am facut si eu gresala asta...tot din aceeasi cauza.. aveam impresia k am fata alungita..deloc adevarat.... nush dc mi s parea asta.. ca sa il mai '' cumintesti'' foloseste ceara d par .. este f buna
ANNYBLONDY
Postat pe 24 Iulie 2009 17:44
De la: iulices, la data 2009-04-12 01:02:11fara breton la par cret decat daca esti constienta ca va trebui sa folosesti placa zilnic...si sincer nu iti recomand...


buzulici
Postat pe 26 Iulie 2009 14:07
Fetele..va rog ajutati-ma si pe mine..am paru cret de mica...dar il tin doar in coada pentru ca dcaa il las desprins nu are volum la radacina..va rog spuneti-mi si mie ce sa fac..
Sabrys
Postat pe 30 Iulie 2010 22:59
eu am parul cretz si am breton intr-o parte si il intind 1 data la 2 3 zile iar seara knd dorm il prin cu agrafe....dar eu il tin prins si in timpul zilei nu il las p frunte
mie imi place acu depinde si de fizionomie ...dar vezi incearca sa te intelegi cu stilist,coafeza dak ti s-ar potrivi...
MsDelilah_
Postat pe 12 Septembrie 2010 22:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Operatia de marire de sani e ok sau nu? 4 De la: TrendSetter 28 Noiembrie 2016 15:25
Suvite blonde 3 De la: rashela 30 Iunie 2011 20:08
Bronzare cu dha efect natural:) 2 De la: kudika050457 10 Iulie 2009 10:24
SONDAJ DE OPINIE 43 De la: ecce_cortex 27 Ianuarie 2009 00:01
Deodorante Minerale 1 De la: deo_stone 8 Noiembrie 2010 18:23