Setari Cookie-uri

Hai sa ne rapim !

te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
Fineeeeeee..............O1 pozitiv e bun ????..........ca stiu ca e donator universal !!!!............
etta
Postat pe 4 Februarie 2009 22:39
01 pozitiv am si eu,daca e adevarata chestia.
dana_mv
Postat pe 4 Februarie 2009 22:41
De la: dana_mv, la data 2009-02-04 22:41:2601 pozitiv am si eu,daca e adevarata chestia.


Ce mai stai? inchide calculatorul, imbracarea... repede la spital... si pregateste o vena
metal
Postat pe 4 Februarie 2009 22:45
De la: metal, la data 2009-02-04 22:45:09
De la: dana_mv, la data 2009-02-04 22:41:2601 pozitiv am si eu,daca e adevarata chestia.


Ce mai stai? inchide calculatorul, imbracarea... repede la spital... si pregateste o vena
"metalic" ca intotdeauna.
dana_mv
Postat pe 4 Februarie 2009 23:45
Tot trisorii acestia pe primul locul 1!!!!!!!!!!!!!!! ???cere ti si voi sa se verifice voturile ,cum au fost verifica te si ale voaste!!!!!!!!!!!! oricum ii pute ti da in judecata pentru k v-au sters poza timp de cateva ore! ati pierdut puncte importante in acel "ragaz" oferit locului 1 ! sustin in continuare poza voastra! si daca ave ti nevoie de un avocat nu ezita ti sa ma contacta ti ,firmA noastra de avocatutra o sa v-a ajute !!! intre timp cere ti corectitudine!!!!!!! de asemenea,eu k avocat V-A GARNTEZ : POZA DE PE LOCUL 4 ..CARE OBSERV CA ACUM OCUPA UN LOC TREI NEMERITAT! PAOTE FI ACTIONATA IN JUDECATA! DE ASEMENEA SI SITE-UL KUDIKA CARE A PERMIS POSTAREA DE MESAJE OBSCCENE DE CATRE GABRIELA_2009!
livius94
Postat pe 5 Februarie 2009 01:12
De la: livius94, la data 2009-02-05 01:12:33 Tot trisorii acestia pe primul locul 1!!!!!!!!!!!!!!! ???cere ti si voi sa se verifice voturile ,cum au fost verifica te si ale voaste!!!!!!!!!!!! oricum ii pute ti da in judecata pentru k v-au sters poza timp de cateva ore! ati pierdut puncte importante in acel "ragaz" oferit locului 1 ! sustin in continuare poza voastra! si daca ave ti nevoie de un avocat nu ezita ti sa ma contacta ti ,firmA noastra de avocatutra o sa v-a ajute !!! intre timp cere ti corectitudine!!!!!!! de asemenea,eu k avocat V-A GARNTEZ : POZA DE PE LOCUL 4 ..CARE OBSERV CA ACUM OCUPA UN LOC TREI NEMERITAT! PAOTE FI ACTIONATA IN JUDECATA! DE ASEMENEA SI SITE-UL KUDIKA CARE A PERMIS POSTAREA DE MESAJE OBSCCENE DE CATRE GABRIELA_2009!



shoot yourself

Postat pe 5 Februarie 2009 01:19
frate, aici e cu rapiri, nu cu substituiri ilegale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P
googoodoll
Postat pe 5 Februarie 2009 01:19
De la: livius94, la data 2009-02-05 01:12:33 Tot trisorii acestia pe primul locul 1!!!!!!!!!!!!!!! ???cere ti si voi sa se verifice voturile ,cum au fost verifica te si ale voaste!!!!!!!!!!!! oricum ii pute ti da in judecata pentru k v-au sters poza timp de cateva ore! ati pierdut puncte importante in acel "ragaz" oferit locului 1 ! sustin in continuare poza voastra! si daca ave ti nevoie de un avocat nu ezita ti sa ma contacta ti ,firmA noastra de avocatutra o sa v-a ajute !!! intre timp cere ti corectitudine!!!!!!! de asemenea,eu k avocat V-A GARNTEZ : POZA DE PE LOCUL 4 ..CARE OBSERV CA ACUM OCUPA UN LOC TREI NEMERITAT! PAOTE FI ACTIONATA IN JUDECATA! DE ASEMENEA SI SITE-UL KUDIKA CARE A PERMIS POSTAREA DE MESAJE OBSCCENE DE CATRE GABRIELA_2009!


Dl.avocat , vezi ca intre timp a ajuns gabriela pe locul 3 ....credeti ca e ceva necurat la mijloc sau ca au luat trisorii la cunostiinta de firma dvs de avocatura si s-au speriat ?

iris_4_ever
Postat pe 5 Februarie 2009 01:53
SALUATAREEEEEE POT INTRA SI U/

Postat pe 5 Februarie 2009 01:55

Postat pe 5 Februarie 2009 02:04
de ceva pagini va rapiti.....

as vrea sa imi rapeasca cine va proful de contabiulitate si sa-l tina incuiat vreo 3 zile... e frumos nu-i urat dar cam capos de fel....

so, doritoare?????
de sechestrat????

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Februarie 2009 02:17
De la: etta, la data 2009-02-04 22:39:31 Fineeeeeee..............O1 pozitiv e bun ????..........ca stiu ca e donator universal !!!!............

Da, Etta, e foaaarte bun. AB pozitiv primeste de la ORICE pozitiv. A, B, O, AB... Treaba e ca tare mi-e teama ca e tzeapa....
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 08:15
De la: laurathegirl, la data 2009-02-04 15:34:33
De la: Hefe, la data 2009-02-04 15:33:01Cred ca e mai greu cu calul in avion, mai bine iti pregatim atunci cand aterizezi un cal, sari cu parasuta direct pe calul ce te va duce la casa alba


pot sa gasesc eu o parashuta acilea,ca forumul e maaaare care este.....


Ochioaso, daca te chinui doar un picutz, gasesti la parasute de numa-numa...
Aaa... tu te refereai la ciuperca aia de matase cu care sar oamenii din avion? E, de aia nu-sh
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 08:27
De la: Hefe, la data 2009-02-04 18:35:40Offf, ati vazut, a avut grija my chocolat sa reapara :))) sa ne numeasca stresati, citez : ,,stresatilor, ce satisfacti imi da-ti !'' :)))

sper sa nu se reia topicul ala care


Ha? Ce ii "da-m" ( ) ... Mu... mu... mu... ie? Ce e alea "satisfacti" ... (n-am mai citit, dar a aparut doar ca sa atraga atentia... pe topicul ala nu se mai vorbea de ea sau de cealalta (am uitat cum o chema) de hat! un veac juma'
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 08:31
Neata fetelor, ce sa va zic...sunt culmea, nu m-am trezit ca sa ajung la examen....SUPER !

Am inceput ziua excelent !

Am deschis laptopul, am intra pe forum si evident mi-a sarit in ochi faimosul topic cu oana..cine e oana, ce face oana etc

Sper ca acum s-au lamurit toti si nu vor mai continua cu acest circ inutil

Dupa ce am citit ce a scris, am zabovit putin si parca m-am recunoscut in stilul pur de a raspunde cuiva ( in viata reala pt ca pe forum nu ma obosesc )...acum ma gandesc daca fac bine, sau nu...



Imi pare f bine ca astazi la ora 16:00 se va termina concursul si poate ca nu voi mai primii mesaje ,,prietenoase'' ce la concurenta de pe nr 3 :))

Va doresc o zi minunata !


Va pup dulce,dulce,dulce

Postat pe 5 Februarie 2009 09:17
io sunt tare suparata mi-ai spus ca voi fi rapita am stat toata noaptea,am asteptat si tot asteptat.................................si .......................nimic
donttouch
Postat pe 5 Februarie 2009 09:21
De la: livius94, la data 2009-02-05 01:12:33 Tot trisorii acestia pe primul locul 1!!!!!!!!!!!!!!! ???cere ti si voi sa se verifice voturile ,cum au fost verifica te si ale voaste!!!!!!!!!!!! oricum ii pute ti da in judecata pentru k v-au sters poza timp de cateva ore! ati pierdut puncte importante in acel "ragaz" oferit locului 1 ! sustin in continuare poza voastra! si daca ave ti nevoie de un avocat nu ezita ti sa ma contacta ti ,firmA noastra de avocatutra o sa v-a ajute !!! intre timp cere ti corectitudine!!!!!!! de asemenea,eu k avocat V-A GARNTEZ : POZA DE PE LOCUL 4 ..CARE OBSERV CA ACUM OCUPA UN LOC TREI NEMERITAT! PAOTE FI ACTIONATA IN JUDECATA! DE ASEMENEA SI SITE-UL KUDIKA CARE A PERMIS POSTAREA DE MESAJE OBSCCENE DE CATRE GABRIELA_2009!


Bai baiete, daca firma voastra face avocatura cum scrii tu, apucati-va Doamne iarta-ma de crescut pitpalaci
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 09:24
De la: CELYPISI, la data 2009-02-05 01:55:44SALUATAREEEEEE POT INTRA SI U/


S-o rapeasca dom'le cineva si pe Celypisi... Hefe, ce fac, fata draga, baietii aia frumosi? Someaza?
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 09:26
De la: Hefe, la data 2009-02-05 09:17:52Neata fetelor, ce sa va zic...sunt culmea, nu m-am trezit ca sa ajung la examen....SUPER !

Am inceput ziua excelent !

Am deschis laptopul, am intra pe forum si evident mi-a sarit in ochi faimosul topic cu oana..cine e oana, ce face oana etc

Sper ca acum s-au lamurit toti si nu vor mai continua cu acest circ inutil

Dupa ce am citit ce a scris, am zabovit putin si parca m-am recunoscut in stilul pur de a raspunde cuiva ( in viata reala pt ca pe forum nu ma obosesc )...acum ma gandesc daca fac bine, sau nu...



Imi pare f bine ca astazi la ora 16:00 se va termina concursul si poate ca nu voi mai primii mesaje ,,prietenoase'' ce la concurenta de pe nr 3 :))

Va doresc o zi minunata !


Va pup dulce,dulce,dulce


Buna dimineata, rapitoareo
Pai daca nu ai ajuns la examen, pune mana si sarbatoreste!
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 09:29
dora sa inteleg ca tu ai fost mai norocoasa si ai fost rapita?
donttouch
Postat pe 5 Februarie 2009 09:31
Barbatii astia, vai de capul lor :)))
Nici pe acest site nu sunt barbati
Nu ati vazut ca si pe topicul cu nesatisfacutele, numai vorba este de ei :))

Se mai mira lumea de ce creste procentul de lesbiene

Postat pe 5 Februarie 2009 09:31
De la: Dor_a, la data 2009-02-05 09:29:29
De la: Hefe, la data 2009-02-05 09:17:52Neata fetelor, ce sa va zic...sunt culmea, nu m-am trezit ca sa ajung la examen....SUPER !

Am inceput ziua excelent !

Am deschis laptopul, am intra pe forum si evident mi-a sarit in ochi faimosul topic cu oana..cine e oana, ce face oana etc

Sper ca acum s-au lamurit toti si nu vor mai continua cu acest circ inutil

Dupa ce am citit ce a scris, am zabovit putin si parca m-am recunoscut in stilul pur de a raspunde cuiva ( in viata reala pt ca pe forum nu ma obosesc )...acum ma gandesc daca fac bine, sau nu...



Imi pare f bine ca astazi la ora 16:00 se va termina concursul si poate ca nu voi mai primii mesaje ,,prietenoase'' ce la concurenta de pe nr 3 :))

Va doresc o zi minunata !


Va pup dulce,dulce,dulce


Buna dimineata, rapitoareo
Pai daca nu ai ajuns la examen, pune mana si sarbatoreste!



Altadata ma crizam, acum sunt destul de relaxata :))

Ma voi duce la prietenul meu mai pe seara ca sa sarbatorim cum stim noi mai bine

Postat pe 5 Februarie 2009 09:32
De la: donttouch, la data 2009-02-05 09:31:01dora sa inteleg ca tu ai fost mai norocoasa si ai fost rapita?



a rapit-o somnul aseara

Postat pe 5 Februarie 2009 09:33
De la: donttouch, la data 2009-02-05 09:21:10io sunt tare suparata mi-ai spus ca voi fi rapita am stat toata noaptea,am asteptat si tot asteptat.................................si .......................nimic


Donttouch, stii tu cantecu' ala vechi:
"Tantzo, caii mei sa moara
De nu te-oi fura diseara
In papuci si-n pielea goala
Na-na-na (nu mai stiu)
Io, ca si tine, am stat toata noaptea imbracata-n cercei, in pozitii seducatoar-sexoase, doar-doar vin Zburatorii lu' Hefe sa ma rapeasca... Si cand colo, o-ha! Sa ma ia si junghiurile pa la sale, nu alta!
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 09:33
De la: Dor_a, la data 2009-02-05 09:33:26
De la: donttouch, la data 2009-02-05 09:21:10io sunt tare suparata mi-ai spus ca voi fi rapita am stat toata noaptea,am asteptat si tot asteptat.................................si .......................nimic


Donttouch, stii tu cantecu' ala vechi:
"Tantzo, caii mei sa moara
De nu te-oi fura diseara
In papuci si-n pielea goala
Na-na-na (nu mai stiu)
Io, ca si tine, am stat toata noaptea imbracata-n cercei, in pozitii seducatoar-sexoase, doar-doar vin Zburatorii lu' Hefe sa ma rapeasca... Si cand colo, o-ha! Sa ma ia si junghiurile pa la sale, nu alta!


dora treci in bordel este sarbatoare mare ..........300 de pagini ,barbatzii lipsesc da alcooale sunt pe saturate
donttouch
Postat pe 5 Februarie 2009 09:39
Da, sa traiti! Acusica!
Dor_a
Postat pe 5 Februarie 2009 09:51
sarbatoresc eu in bordel da sa stiti ca tot astept sa fiu rapita

cum merg negocierile cu Putin?se lasa greu nu-i asa?
donttouch
Postat pe 5 Februarie 2009 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Reduceri din cumparaturi. 1 De la: floryna_l_lazy 24 Ianuarie 2011 13:07
munca la domiciliu 33 De la: marinela_diana 7 Decembrie 2014 09:33
bursa in Spania 7 De la: liliana2005 13 Iunie 2009 22:56
vreun reprezentant amway??? 11 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 17:59
cel mai neinspirat cadou primit vreodata 3 De la: Cassey 26 Decembrie 2008 13:51