Setari Cookie-uri

Hai sa ne rapim !

si eu vreau sa castige steaua CL :))

deci, nu se poate, mai incearca :P

Postat pe 4 Februarie 2009 15:43
De la: vas25, la data 2009-02-04 15:41:47
De la: Hefe, la data 2009-02-04 15:38:12
De la: vas25, la data 2009-02-04 15:33:50
mah, ati terminat lista aia cu cuplatele si necuplatele?




lasa listele, spune ce vrei, aici nu se tine cont :))


bine mah.......
atunci vreau sa ..........va rapesc...... ......timpul
vreau sa fie numai al meu
adica timpu vostru, sa se puna la mine
sa am mai mult timp liber


da?
si pe care parte ai vrea tu sa depozitezi timpul nostru??????
ia zii la laurica ta.......
matracucu
Postat pe 4 Februarie 2009 15:43
De la: Hefe, la data 2009-02-04 14:41:29Nu maaai, nu va rapesc eu, baietii de la flamingo boys, pfff, nu eu, ati pierdut discutia pe celalalt topic :)))


Am hotarat cu dora sa va rapeasca niste masculi cu pachetele, alea alea


Moaama, ce m-am scos... Adu' masculii, Hefe dragutza mea...
La mine or opinti fo doi ca m-am cam facut rotunjoara... Sa ma ridice, adica... la ce va gandeati voi? Nu ca as fi nesatula... desi... vorba din batrani: mai bine sa prisoseasca decat sa lipseasca...
Dor_a
Postat pe 4 Februarie 2009 16:20
Da mai dora, pe tine te asteptam :D

De la baietii de la flamingo boys s-a ajuns la obama, jack sparrow, vas vrea sa ii donam timpul nostru etc :)))



Postat pe 4 Februarie 2009 16:26
ia uite ce se rapesc fara mine!!!!!!!!!!!!!!! cum plec se face dezmat total.....si lista cu necuplate o tinem secreta.........;;uite asa............ce sa fie numai ele rapite?
FRANNNCE
Postat pe 4 Februarie 2009 16:40
Offf, ati vazut, a avut grija my chocolat sa reapara :))) sa ne numeasca stresati, citez : ,,stresatilor, ce satisfacti imi da-ti !'' :)))

sper sa nu se reia topicul ala care

Postat pe 4 Februarie 2009 18:35
De la: Hefe, la data 2009-02-04 14:54:11
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-04 14:52:59Mesaj catre rapitorii mei : va rog sa ma anuntati la ce ora ajungeti sa stiu sa ma pregatesc , momentan o tai la bucatareala pentru un experiment gastronomic



tocmai asta e ideea, te luam pe nepregatite, din pat, din bucatarie, indiferent de ceea ce faci

iit luam si mancarea daca gatesti


Tocmai de aia v-am rugat sa-mi spuneti cand veniti ca sa nu put a ceapa tocata sa ma lasati rerapita din cauza asta

De la: donttouch, la data 2009-02-04 14:57:24
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-04 14:52:59Mesaj catre rapitorii mei : va rog sa ma anuntati la ce ora ajungeti sa stiu sa ma pregatesc , momentan o tai la bucatareala pentru un experiment gastronomic


iris vrem sa te rapim nu sa ne omori asa ca te rugam stai departe de bucatarie


Da tie cine ti-a spus cat de bine ma pricep io la gatit ?

De la: portitza_, la data 2009-02-04 14:58:44iris fara experiente comestibile....................


alta care are incredere in veleitatile mele culinare

De la: Hefe, la data 2009-02-04 15:01:06
atunci o punem sa faca o comanda in loc sa pregateasca :D


La comenzi chiar ma pricep
iris_4_ever
Postat pe 4 Februarie 2009 18:39
De la: Hefe, la data 2009-02-04 18:35:40Offf, ati vazut, a avut grija my chocolat sa reapara :))) sa ne numeasca stresati, citez : ,,stresatilor, ce satisfacti imi da-ti !'' :)))

sper sa nu se reia topicul ala care


o vinit pretena mea ?
iris_4_ever
Postat pe 4 Februarie 2009 18:39
Pe mine vine dr.house sa ma rapeasca asa ca revin dupa ce termin cele doua episoade din seria 1
iris_4_ever
Postat pe 4 Februarie 2009 18:43
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-04 18:39:32
De la: Hefe, la data 2009-02-04 18:35:40Offf, ati vazut, a avut grija my chocolat sa reapara :))) sa ne numeasca stresati, citez : ,,stresatilor, ce satisfacti imi da-ti !'' :)))

sper sa nu se reia topicul ala care


o vinit pretena mea ?
vazui si ciocolata care sa strige! nu poate sa stea nebagata in seama...........cum sa indraznim noi domle sa nu mai scriem pe topicul cu pricina? nu conteaza ce atita timp ciit ii este pomenit numele!....................;;dar hai sa trecem la rapiri........
FRANNNCE
Postat pe 4 Februarie 2009 18:45
normal, trebuia sa mai puna niste paie de foc, sa nu moara topicul

Postat pe 4 Februarie 2009 18:45
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-04 18:43:44Pe mine vine dr.house sa ma rapeasca asa ca revin dupa ce termin cele doua episoade din seria 1



Off, te iubesc din ce in ce mai mult daca ai pomenit de house
Eu deja sunt la zi cu episoadele , este printre cele mai marfa seriale

Postat pe 4 Februarie 2009 18:47
De la: FRANNNCE, la data 2009-02-04 18:45:07
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-04 18:39:32
De la: Hefe, la data 2009-02-04 18:35:40Offf, ati vazut, a avut grija my chocolat sa reapara :))) sa ne numeasca stresati, citez : ,,stresatilor, ce satisfacti imi da-ti !'' :)))

sper sa nu se reia topicul ala care


o vinit pretena mea ?
vazui si ciocolata care sa strige! nu poate sa stea nebagata in seama...........cum sa indraznim noi domle sa nu mai scriem pe topicul cu pricina? nu conteaza ce atita timp ciit ii este pomenit numele!....................;;dar hai sa trecem la rapiri........




macar de era mai amuzanta :)))

Postat pe 4 Februarie 2009 18:47
vaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiii !!!!............lipsii la ora de rapiri !!!!!!!!................ .............

hai,care va bagati sa ma rapiti ???????..........ATENTIE,VA TREBUIE UN HUMMER,CA SA FITI SIGURI CA NU MA PIERDETI PE DRUM !!!!!!!!!!!!............... ..............OFER RECOMPENSA PENTRU FURICIOSI !!!!!!!!!..............
etta
Postat pe 4 Februarie 2009 20:20
De la: etta, la data 2009-02-04 20:20:08 vaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiii !!!!............lipsii la ora de rapiri !!!!!!!!................ .............

hai,care va bagati sa ma rapiti ???????..........ATENTIE,VA TREBUIE UN HUMMER,CA SA FITI SIGURI CA NU MA PIERDETI PE DRUM !!!!!!!!!!!!............... ..............OFER RECOMPENSA PENTRU FURICIOSI !!!!!!!!!..............




ce hummer draga ? vine un baiat de la flamingo boys sa te rapeasca, te ia cu limuzina si puteti sa faceti ce vreti pana la destinatie


Topicul asta a fost de fapt o evadere de pe topcicul ciucalatei :D
Dar ea are mereu grija sa apara atunci cand lumea nu o mai baga in seama

Postat pe 4 Februarie 2009 20:26
De la: Hefe, la data 2009-02-04 18:47:00
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-04 18:43:44Pe mine vine dr.house sa ma rapeasca asa ca revin dupa ce termin cele doua episoade din seria 1



Off, te iubesc din ce in ce mai mult daca ai pomenit de house
Eu deja sunt la zi cu episoadele , este printre cele mai marfa seriale


No hai sa-ti zic un secret
Era noaptea tarziu , eu nu dorm decat dupa ora 4 - 6 dimineata ....asa ca eram cu ochii pe axn cand am vazut un ep din dr house seria 5 si ....evident ca mi-a placut asa ca de , calare la strong dc la 4 dimineata.

Am reusit sa iau in seara aia doar seria 3 & 4 pentru ca nu-s multi nebuni care lasa calcu deschis toata noaptea pentru mine special asa ca ....am vazut seria 3 ,4 dupa care am luat seria 2 ,am vazut si din aia cateva ep si acu-s la ep 21 din seria 1
iris_4_ever
Postat pe 4 Februarie 2009 20:29
'seara Hefe.....stiiiiuuuuuu.....stiu scopul acestui topic !!!!............ ..........
cat priveste rapireaaaaaaa...........dac-ar fi cum zici tuuuuuuuu............... ................as mai iesi si io din " stress-ul crizal" !!!........... ..............da' oare limuzina "ma suporta" ????????.........ca de-aiai cerui io un hummer !!!!!!!!!.......... ..........
etta
Postat pe 4 Februarie 2009 20:30
Iriiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssss................
etta
Postat pe 4 Februarie 2009 20:31
iris : eeh, eu le-am vazut din octombrie pana acum, creeaza dependenta numai house visam, el si cu glumele lui, cu toate farsele pe care le face :)))


etta : nu mai fi atat de dura cu tine esti o femeie f frumoasa, ti-am vazut pozele

Postat pe 4 Februarie 2009 20:37
De la: Hefe, la data 2009-02-04 20:37:47iris : eeh, eu le-am vazut din octombrie pana acum, creeaza dependenta numai house visam, el si cu glumele lui, cu toate farsele pe care le face :)))


etta : nu mai fi atat de dura cu tine esti o femeie f frumoasa, ti-am vazut pozele



.............grasa si frumoasa........vb. lu' bunica mea !!!!!!.......... ............si cum mai sunt si devreme ascaaaasaaaaaa...............

si daca le-ai vedea si pe cele de cand eram tinericaaaaaaaaa !!!!............. ........uite,iti dau cerere,daca vrei sa le vezi .........
etta
Postat pe 4 Februarie 2009 20:42
De la: etta, la data 2009-02-04 20:42:47
De la: Hefe, la data 2009-02-04 20:37:47iris : eeh, eu le-am vazut din octombrie pana acum, creeaza dependenta numai house visam, el si cu glumele lui, cu toate farsele pe care le face :)))


etta : nu mai fi atat de dura cu tine esti o femeie f frumoasa, ti-am vazut pozele



.............grasa si frumoasa........vb. lu' bunica mea !!!!!!.......... ............si cum mai sunt si devreme ascaaaasaaaaaa...............

si daca le-ai vedea si pe cele de cand eram tinericaaaaaaaaa !!!!.............
........uite,iti dau cerere,daca vrei sa le vezi .........





asa imi ziceau mie cand eram mica :)))) ,,grasa si frumoasa'', bine ca ,,am intrat la apa'' de la pubertate incoace :))))

le-am vazut, etta, asa erau si parintii prietenului meu, iar acum fac misto de noi, ne spun ca asa vom ajunge la varsta lor :)))))

Postat pe 4 Februarie 2009 20:55
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32
te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Februarie 2009 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 18 De la: kudika051401 19 Septembrie 2009 23:51
offf, nunta....dar, mai ales MENIULLLL!!! 2 De la: Full_Metal_Jacket 2 Martie 2009 09:15
CEL MAI FRUMOS DAR PRIMIT SAU OFERIT! 5 De la: icy_heart 10 Septembrie 2009 18:22
Pentru tine 6 De la: _oktober_ 15 Aprilie 2009 21:59
bursa in Spania 7 De la: liliana2005 13 Iunie 2009 22:56