Setari Cookie-uri

PREGATIRE PENTRU NUNTA!!!!!!!

Buna! Am prospus acest subiect pentru ca, pe zi ce trece imi fac tot mai multe griji pentru "ziua cea mare". Abia astept!Sunt constienta ca va trece atat de repede,incat nici nu o sa-mi dau seama
Am fixat nunta pe 12 septembrie...stiu ca mai este destul timp, dar vrea sa ma pregatesc cu cate ceva de pe acum.Sunt atat de nerabdatoare.Avem localul inchiriat, dj-ul si fotograful.Insa, banuiesc ca principala mea problema va fi rochia de mireasa
elenitagrig
Postat pe 6 Februarie 2009 23:36
felicitari pt viitoarea nunta...si sa nu uitati sa va iubiti
_diana_
Postat pe 7 Februarie 2009 02:14
multumim mult! Acelasi lucru il doresc tuturor, multa iubire!
elenitagrig
Postat pe 8 Februarie 2009 16:19
felicitarii si casa de piatra
_dulcik_
Postat pe 15 Martie 2009 20:36
he he eu am nunta pe 19 sept.....si am inchiriat sala ...fotograful si cameramanul....am dat comanda de tort si de suport...si cam atat ne am interesat de verighete cat ne-ar costa (aprox 12 mil din aur alb si putin aur galben...sau nu stiu...sa vedem...atunci ce -o mai aparea)...si restul pe parcurs...iti zic casa de piatra o sa fim cele mai frumoase miresici
my_chocolat
Postat pe 15 Mai 2009 18:20
Vand Rochie de Mireasa cumparata din Istambul Rochia a fost creata in serie limitata, model 2008, dantela, cusuta manual, corsetul este plin de pietricele swarovski, la fel si fusta pe toate volanele,rochia este de o calitate deosebita cu un aer elegant modern . Rochia a fost achizitionata la pretul de 2500 euro si purtata o singura data, iar pretul de vanzare este de 2000 Ron SAU PRET DE INCHIRIERE pentru 5 zile 350 de euro.
Zona: Constanta
Si Costum de ginerica firma Babos de culoare crem, marimea 40-42 in stare foarte buna, purtat o singura data contine toate piesele, inclusiv pantofi. Pret de Vanzare 1200 Ron
tuculinacoco
Postat pe 15 Mai 2009 18:50
Buna,eu am nunta pe 18.07 si deja totul e pus la punct...bineinteles au mai ramas doar micile lucrusoare...dar as vrea sa iti dau un singur sfat in legatura cu rochia de mireasa...cand te decizi la una sa o cump sai inchiriezi la ea sa iti ramana gandul ,din momentul ala esti ''oarba"'in fata la alte magazine...eu am incercat vreo 7 la un singur magazin,asta a fos in luna ianuarie,si de at nu vad si nu aud nimic in legatura cu rochia de mireasa.Casa de piatra si multa fericire si ce sa mai,si copii sanatosi .DISTRACTIE PLACUTA!
cristina_crisu
Postat pe 16 Mai 2009 01:24
La toate miresele care se casatoresc anul acesta va doresc sa ne mearga bine toata viatza alaturi de cel cu care vom petrece tot restul vietii, sa traim intr-un basm unde printesele sa fim noi iar printii ei. Acum sa nu se supere si celelalte mirese care deja s-au casatorit...si voua va doresc la fel......viatza lunga si frumoasa
my_chocolat
Postat pe 17 Mai 2009 09:56
ma bucur pt voi fetelor..eu am fost mireasa ...a fost frumos atunci dar sa terminat..aveti grija de voi dar mai ales de ei..ca nu se stie niciodata si inca ceva..casa de rahat ca sa nu isi bage nimeni nasul in ea...
dodoluta
Postat pe 26 Mai 2009 13:56
Ce tare ai fost cu faza asta " casa de rahat" ca sa nu se bage altzii ku nasu'n ea!!! Super tare si kiar ai dreptate!!! Bravisimo
kamyvaly
Postat pe 8 Iunie 2009 13:43
Casa de piatra tuturor viitoarelor miresici!

Pentru cele care nu au inca fotograf va recomand un tip super talentat, tariful lui e de 300 de euro.

Pachetul include:

- acoperire completa a nuntii ( zi+noapte)
- numar nelimitat de fotografii capturate
- DVD continand imaginile la rezolutie mare
- sesiune foto de logodna
- slideshow de nunta
- album de nunta (50 de fotografii printate)

http://www.robertdumitru.ro/
mikybase012
Postat pe 10 Iunie 2009 10:25
Buna fetelor, viitoare si foste miresici.
Si eu am nunta pe 12 sept a.c. si desi mai este destul timp nu reusesc sa dorm noaptea prea confortabil gandindu-ma la tot felul de treburi pe care le am de facut.
Am sa fiu o miresica cu burtica (luna a 7-a ) si ma gandesc cu teama pt bebe sa nu-l supun la oboseala atunci desi vreau ca acest eveniment sa iasa unul deosebit

Va doresc multa bafta tuturor, casa de piatra si fie ca alegerea facuta sa ne tina o viata si dincolo de ea!!

PS: imi poate vinde si mie ponturi despre DJ sau formatie de muzica pt marele eveniment??!!I
Inca nu am gasit nimic
ana_maria4u2
Postat pe 10 Iunie 2009 12:57
si tortul e o problema
kudika023636
Postat pe 20 Iunie 2009 21:09
daca vreti informatii despre torturile de nunta,pot sa va ajut.stiu o cofetarie super tare care face tortul visurilor oricarei mirese.sunati-ma la 0723906184
kudika023636
Postat pe 20 Iunie 2009 21:14
pentru cele mai frumoase torturi de mireasa facute numai din ingrediente naturale sunati la tel:0259-472456 oradea.
kudika054600
Postat pe 25 Iulie 2009 01:13
rochia de mireasa este un punct foarte important,dar in egala masura este si tortul de nunta
kudika023636
Postat pe 25 Iulie 2009 21:40
Nu va mai faceti atatea griji miresicilor ca nunta trece,apoape ca nici nu ai timp sa simti ca ai fost mireasa.Eu am avut nunta pe 26 iulie.A fost frumos dar a trecut................Doamne ce repede..........si acum dupa ce a trecut imi permit sa dau cateva sfaturi viitoarelor miresici: incercati pe cat posibil sa nu cheltuiti exagerat de mult bani doar cu gandul ca odata in viata te casatoresti ;;intr-adevar asa si este dar poate fi o zi extraordinara si cu mai putini bani;eu de exemplu imi faceam atatea griji cu rochia de mireasa am vrut sa fie foarte foarte frumoasa,si sa coste bineinteles ceva iar la nunta va spun sincer eram atat de multumita de mine si imi placea foarte mult cum aratam doar ca nu am simtit admiratie din partea nimanui decat a familiei mele ;nu a bagat nimeni de seama cum era rochia mea sau ca am dat o gramada de bani pe ea;nici vorba de asa ceva...........cu tortul la fel ;sa fiti sigure ca multi invitati pleaca inainte de a se aduce tortul asa am vazut la multe nunti;asa ca nu va mai faceti atatea grji dspre cum sa fie tortul;........si cel mai important -zambiti tot timpul- asa o sa iesiti superb in poze si pe filmari........aveti mare grija ce fotograf va luati asigurati-va de experienta lui; cereti-i sa va arate cateva materiale facute de el.; daca voi stiti ca vreti un anumite tip de poze de ex. romantic sau intr-o anumita pozitie spuneti-i si insistati sa faceti acele fotografii pentru ca daca nu le faceti veti avea regrete cand va veti privi pozele. in rest CASA DE PIATRA si sa fiti superbe la nunta voastra.
reo
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
facultate 35 De la: kudika_33105 10 Iulie 2013 15:08
o mica problema... 16 De la: kudika067708 14 Septembrie 2009 22:59
hello 21 De la: yumalai 26 Mai 2009 08:24
Videochat acasa 16 De la: miss_darine 27 Aprilie 2011 20:53
firme de curatenie 2 De la: emyia 12 Iunie 2008 14:21