Setari Cookie-uri

Tocmai am fost refuzata de partener

Suntem de 1 an si 4 luni, impreuna, convietuim de 4 luni. Astazi, m-a refuzat prima oara, cu scuza ca e obosit. Dumica la amiaza!!!! Dupa ce a vazut ca-mi cade fatza, a venit cu scuza ca glumea, si ca ma doreste. Asa face de obicei cand vede ca ma supar. Se scoate din rahat zicand ca glumeste si ca eu nu stiu de gluma. Acuma ma simt nasol. Obosit nu poate fi. Atunci????
delphy04
Postat pe 8 Februarie 2009 13:28
Olele, mai lasa-l in pace pe saracul om. Cateodata chiar n-ai chef.
Kathara
Postat pe 8 Februarie 2009 13:32
e stresat....se gandeste la altele ,in sensul de afaceri...si....
nico1234
Postat pe 8 Februarie 2009 13:35
nu e o crima, si barbatii au dreptul asta de a zice nu cateodata, nu e cazul sa faci o tragedie din asta, dak incepe sa faca asta de mai multe ori consecutiv, atunci sa te intrebi ce se intampla;)
auralia
Postat pe 8 Februarie 2009 13:45
u nu ia-i spus niciodata k te doare capul sau alta scuza...acuma stii cum se simte el cand primeste un revuz
intelegel e si el om nu robot ...
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Februarie 2009 13:56
AOLO,SI ZICETI DE BARBATI K VOR NON STOP......
SweetHappyButterfly
Postat pe 8 Februarie 2009 13:57
De la: auralia, la data 2009-02-08 13:45:36nu e o crima, si barbatii au dreptul asta de a zice nu cateodata, nu e cazul sa faci o tragedie din asta, dak incepe sa faca asta de mai multe ori consecutiv, atunci sa te intrebi ce se intampla;)


cand femele refuza, se numeste durere de cap!

Postat pe 8 Februarie 2009 13:58
KND DEJA TE MUTI IMPREUNA CU EL,LUCRURILE ISI MAI PIERD DIN INTENSITATE,NU MAI E ASA PALPITANT,TE VEZI NON STOP ETC....
SweetHappyButterfly
Postat pe 8 Februarie 2009 13:58
o my god ce probleme are si fata asta.....

ti-as da o tastatura in capusor poate te trezesti la realitate
anderson
Postat pe 8 Februarie 2009 14:23
hai ca esti culmea!!!!!!! poate e si el pe stop, de ideei sau chef!!!!
catch_a_fire
Postat pe 8 Februarie 2009 16:06
De la: geo_sh, la data 2009-02-08 13:58:21
De la: auralia, la data 2009-02-08 13:45:36nu e o crima, si barbatii au dreptul asta de a zice nu cateodata, nu e cazul sa faci o tragedie din asta, dak incepe sa faca asta de mai multe ori consecutiv, atunci sa te intrebi ce se intampla;)


cand femele refuza, se numeste durere de cap!

bestiutza_relouded
Postat pe 8 Februarie 2009 16:09
Aoleu, cate catalogari mi-ati facut. Nu era cazul pentru ca nu sunt o nimfomana. Iar personajul cu tastatura in cap mai bine nu se baga in seama daca nu e in stare sa spuna ceva inteligent. Ma adresam fetelor care au avut experiente asemanatoare. Dumnezeule, cat sunteti de acri. Hai pa!
delphy04
Postat pe 8 Februarie 2009 18:45
ooo saracutza de tine.....

ti-am dat un raspuns pe masura topicului tau....daca topicul tau era unul mai ingenios si raspunsul meu era pe masura.
anderson
Postat pe 9 Februarie 2009 13:01
:)))
Am eu un prieten care a plecat cateva zile la maica-sa sa poata dormi si omu' linistit doua zile :)))
Iradiatu_
Postat pe 9 Februarie 2009 13:08
M-am exprimat si eu...n-am dat cu parul!
delphy04
Postat pe 9 Februarie 2009 13:27
daaaaaa... de ce sa te simti nasol? poate chiar nu avea omu' chef, na, oricui i se intampla sa vrea o duminica linistita in care sa stea la tv sau la calculator fara sa fie pisat la cap de nimeni cu nimic. stii bancul cu iepurasul la ora de sexologie!
nu iti face probleme, e normal in cuplu. odata n-ai tu chef, alta data nu are el.

Postat pe 11 Februarie 2009 01:28
Eu nu stiu bancul q iepurasul; mi-l spune si mie cineva?
nadia_i
Postat pe 22 Februarie 2009 16:41
De la: lucia_i, la data 2009-02-22 16:41:14 Eu nu stiu bancul q iepurasul; mi-l spune si mie cineva?

mare sedinta mare in padure, toata suflarea adunata mai putin iepurasul; trimite leul pe lup la iepuras sa il aduca dar cand ajunge asta la iepuras acasa, pe usa scria mare "nu deranjati, ora de sexologie"
cum nu intelegea mai nimic, lupul pleaca exact asa cum venise si ii spune leului ca iepurasul nu poate veni.
urmatoarea sedinta, acelasi absent, de data asta leul il trimite pe urs dupa iepuras si ursul se intoarce ca si lupul.
la a treia sedinta, leul, enervat de absentele iepurasului, se duce el insusi sa vada ce se petrece; gaseste afisul stiut pe usa si curios da buzna inauntru - iepurasul, tolanit pe canapea, cu o tigara si un pahar de tarie, isi bataia picioarele cu ochii in televizor. leul furios il intreaba ce se petrece iar iepurasul ii explica candid ca are ora de sexologie.
"adica?" vru sa stie leul
"adica ma f*** o leneeeeeee"

Postat pe 23 Februarie 2009 17:05
De la: ladya, la data 2009-02-23 17:05:27
De la: lucia_i, la data 2009-02-22 16:41:14 Eu nu stiu bancul q iepurasul; mi-l spune si mie cineva?

mare sedinta mare in padure, toata suflarea adunata mai putin iepurasul; trimite leul pe lup la iepuras sa il aduca dar cand ajunge asta la iepuras acasa, pe usa scria mare "nu deranjati, ora de sexologie"
cum nu intelegea mai nimic, lupul pleaca exact asa cum venise si ii spune leului ca iepurasul nu poate veni.
urmatoarea sedinta, acelasi absent, de data asta leul il trimite pe urs dupa iepuras si ursul se intoarce ca si lupul.
la a treia sedinta, leul, enervat de absentele iepurasului, se duce el insusi sa vada ce se petrece; gaseste afisul stiut pe usa si curios da buzna inauntru - iepurasul, tolanit pe canapea, cu o tigara si un pahar de tarie, isi bataia picioarele cu ochii in televizor. leul furios il intreaba ce se petrece iar iepurasul ii explica candid ca are ora de sexologie.
"adica?" vru sa stie leul
"adica ma f*** o leneeeeeee"


catch_a_fire
Postat pe 24 Februarie 2009 20:52
nadia_i
Postat pe 13 Martie 2009 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac o noapte romantica iubitului meu ajutati-ma 11 De la: kentfarafiltru 14 Decembrie 2009 22:42
CE PARERE AVETI DESPRE HOMOSEXUALITATE? 345 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:53
Niste sfaturi va rog 19 De la: kudika063402 11 Septembrie 2009 12:38
atractia sexuala e suficienta pentru reinodarea unei relatii? 12 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 18:53
mai e importanta iubirea si fidelitatea intr-o relatie?? 35 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:31