Setari Cookie-uri

Sincer!Voi luati in considerare sfaturile pe care le primiti si ce cereti aici pe kudica?Sau doar selectati ce va convine?

De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:38:00
De la: donttouch, la data 2009-02-19 09:29:47
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 08:56:31
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-17 22:13:31Am vrut sa fiu finutza si am zis "daltonista", dar pe romaneste esti chioara atunci:).

"Ai vrut sa fii finutza" si ai dat cu mucii in cea fasole... Nici cu "chioara" n-ai nimerit-o... Chior, explicatie in dex, sunt cei care nu vad cu un ochi.
Hai sa iti explic eu cum sta treaba ca prea te chinui. Pe fata o doare fix in flec, asa ca nu s-a uitat la profilul tau. Ti-a dat numele generic de "blonda" cu aceeasi intentie de a fi "finutza" sa nu-ti zica "proasta" de-a dreptu'... Atat!


vai dora cat de finutza potzi fi!!!!!

Am fost rrea rau dimineta... am avut toleranta 0 la IQ mai mic decat numaru' de la pantofi... Da mi-a trecut




ma gandeam eu ca trebuie sa existe o explicatzie"viespe mica"ce esti
donttouch
Postat pe 19 Februarie 2009 09:41
Ma Donty, avatarul tau e cel mai frumos "buna dimineata" pe cuvant... Eu cand il vad, imediat incep sa zambesc... da' stii, asa... cald
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:44
Hai sa ne certam vrei?Nici nu stii ce usor e.Ca sa te corectez (ca pot) fata a spus "dupa ce ca e blonda mai e si blonda" de aceea am facut-o daltonista (adik nu vede bine, nu distinge culorile, e chioara).Si am fost "finutza" si nu am folosit jargoane precum "chioara" si am zis daltonista.Pe bune am explicat bine ca la prosti?Ca mi-e frica ca poate nu ai inteles.Esti cam frustata si stresata, prea te agiti.Agresivitatea nu a trebui sa aibe loc.Ma rog,dar dc vrei sa ne jignim...hai s-o facem ca e tare usor.Uite frate pune omul o intrebare , si se trage concluzia ca as fi proasta.Proaste sunt cele care se pun cu prostii;intr-o oarecare masura vad ca sunt si eu:P.Cumpara distonocalm si mult noroc!O zi/seara buna!
ramona_elisa
Postat pe 19 Februarie 2009 18:11
atunci esti o blonda camuflata. stii de unde mi-am dat seama? pt ca scrii ca una.

poate din "finetze" mai facut daltonista, dar te asigur ca termenul "chioara" nu face parte din categoria jargoanelor. nici macar argou (daca la asta te refereai) nu este.

ca sa nu uit... "mi-e frica ca n-am inteles" ce legatura are prostia cu distonocalmu` ?

Postat pe 19 Februarie 2009 21:59
Imi parea un pic ca esti isterica de aceea ti-am recomandat distonocalm dar tu defapt esti proasta:)...dar ai dreptate.Sunt camuflata.Sunt blonda.Dar ma pot schimba.In ceea ce te priveste pe tine...nu cred ca ai sanse.Pe bune.E grav fata! :)) P.S.:Ne mai certam doamna care stie tot?
ramona_elisa
Postat pe 21 Februarie 2009 00:52
aaaah va rog doamnelor va rog....
eu credeam ca numai eu si prietena mea me "prostim" dar vad ca au talent si altele...
continuati va rog.
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Februarie 2009 01:01
ramonico, m-ai dat cu var.. te asigur ca n-o sa mai dorm

bine ca sunt eu proasta si tu desteapta. daca intreaga omenire ar fi la fel de desteapta precum esti tu.... am fi ramas in continuare sa ne cataram prin copaci si sa mancam gandaci din scoarta

Postat pe 22 Februarie 2009 11:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-08 22:06:01pai sa vedem... pe forumul asta sunt exclusiv pt ca ma distrez copios... dar sunt unii oamnei care au intr-adevar probleme ,acolo incerc sa fiu serioasa,si sa imi spun parerea, atentie parerea ,pt ca sfaturi nu sunt in masura sa dau nimanui
aaa si desi sunt de o gramada de vreme pe site... nu am deschis nicioadata un topic pt ca sunt deja deschise sau altcineva inaintea mea si-a pus aceleasi intrebari deci daca citesc cu atentie cu siguranta voi gasi raspunsuri la dilema mea (desi pana acum nu am avut dileme existentiale)....

__LL__
Postat pe 22 Februarie 2009 13:47
Fata da` mult ti-a luat sa-ti dai seama ca-s desteapta. .Acum incep sa te apreciez mai mult.Cand vad ca stii sa ma complimentezi imi vine sa iti mai adaug un mesaj drept multumire.Eu am pus in topic doua intrebari.Citesti sus si ai sa vezi.Cand am sa intreb ce parere aveti despre mine atunci poti sa intervii si tot atunci o sa iti i-au in considerare si parerea.Pana atunci, pastreaza-te sa nu mai faci efort la degete degeaba!Pe bune , ca ma simt prost!
ramona_elisa
Postat pe 22 Februarie 2009 23:35
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-22 23:35:46Fata da` mult ti-a luat sa-ti dai seama ca-s desteapta. .Acum incep sa te apreciez mai mult.Cand vad ca stii sa ma complimentezi imi vine sa iti mai adaug un mesaj drept multumire.Eu am pus in topic doua intrebari.Citesti sus si ai sa vezi.Cand am sa intreb ce parere aveti despre mine atunci poti sa intervii si tot atunci o sa iti i-au in considerare si parerea.Pana atunci, pastreaza-te sa nu mai faci efort la degete degeaba!Pe bune , ca ma simt prost!



ramona_elisa , iubita mea ...pt o clipa am crezut ca vb cu mine si ma pregateam sa zic ''Amin'':)))))
__LL__
Postat pe 23 Februarie 2009 16:16
De la: luckyyyLuke, la data 2009-02-23 16:16:25
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-22 23:35:46Fata da` mult ti-a luat sa-ti dai seama ca-s desteapta. .Acum incep sa te apreciez mai mult.Cand vad ca stii sa ma complimentezi imi vine sa iti mai adaug un mesaj drept multumire.Eu am pus in topic doua intrebari.Citesti sus si ai sa vezi.Cand am sa intreb ce parere aveti despre mine atunci poti sa intervii si tot atunci o sa iti i-au in considerare si parerea.Pana atunci, pastreaza-te sa nu mai faci efort la degete degeaba!Pe bune , ca ma simt prost!



ramona_elisa , iubita mea ...pt o clipa am crezut ca vb cu mine si ma pregateam sa zic ''Amin'':)))))



eu nu ascult sfaturile nimanui ...sunt rebelaaaaaaaaaaa
__LL__
Postat pe 23 Februarie 2009 16:17
miau
Asynia
Postat pe 23 Februarie 2009 16:19
De la: Asynia, la data 2009-02-23 16:19:23miau




miorlau!!!!
__LL__
Postat pe 23 Februarie 2009 16:37
Asynia
Postat pe 23 Februarie 2009 17:11
De la: ramona_elisa, la data 2009-02-22 23:35:46Fata da` mult ti-a luat sa-ti dai seama ca-s desteapta. .Acum incep sa te apreciez mai mult.Cand vad ca stii sa ma complimentezi imi vine sa iti mai adaug un mesaj drept multumire.Eu am pus in topic doua intrebari.Citesti sus si ai sa vezi.Cand am sa intreb ce parere aveti despre mine atunci poti sa intervii si tot atunci o sa iti i-au in considerare si parerea.Pana atunci, pastreaza-te sa nu mai faci efort la degete degeaba!Pe bune , ca ma simt prost!


nu te-ai plictisit?

Postat pe 24 Februarie 2009 07:57
Nu dau nici un muc chior pe aprecierile tale.
Tie, insa, iti pasa, pentru ca daca postezi o intrebare pe kudika, mi te adreseszi mie, lui Lukyyy, Asyniei, Dandanalei, Dorei si tuturor celor care se mai obosesc sa-ti raspunda la intrebarile tale existentiale.
Cat despre prostie... daca ai fi tu la fel de proasta ca mine, nu s-ar mai lua nimeni de ortografia si postarile tale. Si daca ai fi fost mai desteapta ca mine, n-ai fi postat porcaria asta. Nu ma trimite sa-ti recitesc intrebarea. Lectureaza tu ce s-a scris pana acum pe topicul asta si ai sa vezi cata lume iti tine partea.
go shoot yourself, girl !

Postat pe 24 Februarie 2009 08:55
De la: datura, la data 2009-02-24 08:55:25Nu dau nici un muc chior pe aprecierile tale.
Tie, insa, iti pasa, pentru ca daca postezi o intrebare pe kudika, mi te adreseszi mie, lui Lukyyy, Asyniei, Dandanalei, Dorei si tuturor celor care se mai obosesc sa-ti raspunda la intrebarile tale existentiale.
Cat despre prostie... daca ai fi tu la fel de proasta ca mine, nu s-ar mai lua nimeni de ortografia si postarile tale. Si daca ai fi fost mai desteapta ca mine, n-ai fi postat porcaria asta. Nu ma trimite sa-ti recitesc intrebarea. Lectureaza tu ce s-a scris pana acum pe topicul asta si ai sa vezi cata lume iti tine partea.
go shoot yourself, girl !


Ce faci dragutzo, tot pe topicu' ipochimenei? Hai pe topicuri care merita deranjul, ca asta nici sa rad nu ma mai face... Buna dimineatza, apropo... nu te-am mai "vazut" de mult
Dor_a
Postat pe 24 Februarie 2009 09:35
Neata, Dora
Am luat o mica pauza de la kudika, dupa o sesiunea luuunga si grea, but i`m back
Insistasem putin cu fata asta, pt ca ea este foarte convinsa ca e desteapta si incercam sa ii arat realitatea, insa e cam "chioara" sau daltonista

Postat pe 24 Februarie 2009 09:57
De ce in prezent apropierea Craciunului si implicit masa de Craciun a devenit o sperietoare gastronomica pentru orice doamna si d-ra?Poate ca se gandesc ca se apropie o perioada in care delicatesele le fac sa fie mai pofticioase??Eu cred ca inca nu ati aflat ca va puteti face un mic cadou cumparand produsul pentru slabit DESERT PLANT.Pret 100lei/30caps/flacon (id messenger: PASSXBOOT ) p.s. Se poate comanda si pentru o perioada mai mica,o saptamana,2 saptamani
unni_ka
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:13
daca nu am selecta sfaturile ne-a fii spanzurat pana acum, deoarece macar o persoana sugereaza asta pe un topic
iacinta
Postat pe 10 Decembrie 2009 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog sa-mi raspundeti si mie! 27 De la: nocturnalia 11 Iunie 2009 12:56
intra si ai sa vezi 3 De la: Barbie30 11 Iulie 2010 16:49
Ce ne enerveaza pe noi femeile? 22 De la: sirenasyr 22 Septembrie 2009 18:08
help me!! 6 De la: Anissia27 3 Aprilie 2009 10:27
ma poate ajuta cineva cu un click? 2 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 12:03