AVON SI ORIFLAME

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

alinutza_avon Avatarul lui alinutza_avon

8 mesaje
Oras: ploiesti

BUNA TUTUROR!
CAND ESTE VORBA DESPRE MACHIAJ,CREME,SAU PRODUSE DE INGRIJIRE CORPORALA PARERILE SUNT IMPARTITE.
EU VA RECOMAND DIN TOATA INIMA PRODUSELE AVON SI ORIFLAME.
ASTEPT PARERILE VOASTRE.
Raporteaza abuz de limbaj
TENUL ESTE CARTEA TA DE VIZITA! FA-L CAT MAI FRUMOS! www.cosmetice-avon.ro.tl
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

eu una nu le recomand au fost la inceput ceva de capul lor acum... nu imi mai plac
alinutza_avon Avatarul lui alinutza_avon

8 mesaje
Oras: ploiesti

pentru oricine este interesata sa (re)devina reprezentant avon si/sau oriflame.....astept mesajele voastre pe kudika sau la elenic.petoil@yahoo.com.
TENUL ESTE CARTEA TA DE VIZITA! FA-L CAT MAI FRUMOS! www.cosmetice-avon.ro.tl
mafia_nrr1 Avatarul lui mafia_nrr1

1767 mesaje

De la: _dulcik_, la data 2009-02-15 11:43:55eu una nu le recomand au fost la inceput ceva de capul lor acum... nu imi mai plac

dulcik
parerile sunt impartite....eu folosesc foarte mult Avon ...rare gold, perceive...etc....

Ca sa gasesti prieteni adevarati trebuie sa-i gasesti mai intai pe cei falsi...
Aladiah Avatarul lui Aladiah

993 mesaje
Oras: iasi

De la: mafia_nrr1, la data 2009-02-18 00:21:53
De la: _dulcik_, la data 2009-02-15 11:43:55eu una nu le recomand au fost la inceput ceva de capul lor acum... nu imi mai plac

dulcik
parerile sunt impartite....eu folosesc foarte mult Avon ...rare gold, perceive...etc....

Mafia, tu esti baiat sau fata? ca sunt confuza acum...
Creierul este un organ minunat! isi incepe activitatea imediat ce te trezesti dimineatza si nu se opreste pana ce nu ajungi la birou.
mafia_nrr1 Avatarul lui mafia_nrr1

1767 mesaje

De la: lecabel, la data 2009-02-18 00:23:31

dulcik

nu stii inca ..la Avon au si produse barbatesti???? pfff..hai mai chiar vrei sa-ti spun totul....
Ca sa gasesti prieteni adevarati trebuie sa-i gasesti mai intai pe cei falsi...
Aladiah Avatarul lui Aladiah

993 mesaje
Oras: iasi

De la: mafia_nrr1, la data 2009-02-18 00:24:47
De la: lecabel, la data 2009-02-18 00:23:31

dulcik

nu stii inca ..la Avon au si produse barbatesti???? pfff..hai mai chiar vrei sa-ti spun totul....

pai eu deja ma gandeam ca poate fi o simbioza perfecta intre noi....
Creierul este un organ minunat! isi incepe activitatea imediat ce te trezesti dimineatza si nu se opreste pana ce nu ajungi la birou.
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

mai si eu mai imi iau din cand in cand dar numai ca mi se pare ca numai sunt ca la inceput
miky_kapy Avatarul lui miky_kapy

12 mesaje
Oras: bucuresti

Sunt reprezentant avon si vreau sa spun ca folosesc produsele cu incredere...de exemplu parfumuri creme gel de dus(de vreo 3 ani ma spal numai cu gel de dus de la avon) si sunt innebunita dupa parfum,ul lucia de la oriflame
Monique_2009 Avatarul lui Monique_2009

23 mesaje
Oras: brasov

Sincer , folosesc cu regularitate produsele avon. Insa, in ceea ce privesc produsele oriflame sunt foarte dezamagita de ele. Mi-am comandata de cateva ori bijuterii sau genti, si nu mi-au venit...de atunci nu mai i-au nimik de la oriflame. M-am axat doar pe avon, tot ce inseamna produse avon, de la farduri, creme corp, bijuterii, genti ....pana la perii de par etc etc
Fosta membra Kudika.ro
rimelul de la avon il folosesc de 4 ani...nu il schimb pt ca imi place mult de tot mai ales cel nou sock..este bestial...in rest ....creme nu...parfumuri nu...luciuri de buze da sunt bune...si imi place mult de la clerasin lotiunile astrigente care le recomand...curata super fata
cam atit....oriflame?!!!sau cam stricat....
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
2r2rik Avatarul lui 2r2rik

36 mesaje
Oras: botosani

Produsele de la Avon sunt intr-adevar bune. Folosesc de multi ani tot ce inseamna creme.. rimeluri geluri de dush si tot felul de produse de la Avon si nu am fost dezamagita niciodata

Le recomand tuturor

App uitasem si eu sunt reprezentant

yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

gelurile de dush avon chiar fac toti banii dar rimeluri nu prea nici fonduri de ten au si cateva parfumuri bune de asemean si creme de maini si fatza, spumante, mai ales parfumurile pt barbatii miros frumos :X
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
chic_sandutza Avatarul lui chic_sandutza

10 mesaje

si eu folosesc produse avon si oriflame mai mult avon ca nu gasesc reprezentanti la oriflame si nici nu am timp sa fiu unul. Produsele de la avon sunt ok inafara de unele bijuterii care se innegresc ca nu's din argint sau aurdar in rest folosesc produse de la avon naturales , gelurile de dus le ador :X:X:X:X, si colortrend ... samponurile nu sunt atat de stralucite am incercat cateva dintre ele si nu sunt cine stie ce ...
mititik039 Avatarul lui mititik039

24 mesaje
Oras: bucuresti

Produse cosmetice AVON pentru machiaj, ingrijirea tenului, corpului, parfumuri si bijuterii. Pentru comenzi sau informatii despre produse accesati cosmeticsavon.wordpress.com/

Inscriem si persoane care doresc sa devina Reprezentanti Avon.
Produsele din site sunt direct de la reprezentanta AVON luate si prezinta garantii.
jadelina Avatarul lui jadelina

1 mesaj
Oras: slobozia

am fost reprezentant avon si oriflame, iar produsele nu mi s-au parut chiar atat de bune. iar cu multe dintre preturi pe care ei le numesc "oferta speciala" iti poti cumpara ceva de calitate maybelline, max factor, astor... de la avon, oriflame se mai merita un gel de dus, o geanta ;in nici un caz produse de make up