Setari Cookie-uri

BUNA DIMINEATA

Ziaua indragostitilor a fost speciala pt mine, am o relatie de amicitie de aproape un an cu un baiat din buzau, eu sunt din iasi si din motive neintemeiate nu am reusit sa ne vedem pana pe 14, sa recunosc nici nu speram sa-l vad decat in cazul in care deveneam colegi de servici,saptamana trecuta mi-a zis ca are si o fetitza dintr-o relatie anterioara aveam senzatia ca nu mai vreau sa stiu de el nimik, dar am continuat sa vb pe mess la tel si pe 13 m-a anuntat k ma va vizita am crezut k e o gluma,dar cand l-am vazut am ramas placut impresionata, am mers in oras la o cafea si un suc am stat la povesti si m-a intrebat ce planuri am in viitor apoi a urmat intrebarea VREI SA FII SOTIA MEA?sunt indradostita de el si sper sa continuam aceasta relatie k viatza e frumoasa si ne ofera multe...!
ciprinik
Postat pe 16 Februarie 2009 09:49
De la: ciprinik, la data 2009-02-16 09:49:30Ziaua indragostitilor a fost speciala pt mine, am o relatie de amicitie de aproape un an cu un baiat din buzau, eu sunt din iasi si din motive neintemeiate nu am reusit sa ne vedem pana pe 14, sa recunosc nici nu speram sa-l vad decat in cazul in care deveneam colegi de servici,saptamana trecuta mi-a zis ca are si o fetitza dintr-o relatie anterioara aveam senzatia ca nu mai vreau sa stiu de el nimik, dar am continuat sa vb pe mess la tel si pe 13 m-a anuntat k ma va vizita am crezut k e o gluma,dar cand l-am vazut am ramas placut impresionata, am mers in oras la o cafea si un suc am stat la povesti si m-a intrebat ce planuri am in viitor apoi a urmat intrebarea VREI SA FII SOTIA MEA?sunt indradostita de el si sper sa continuam aceasta relatie k viatza e frumoasa si ne ofera multe...!

Povestea ta este fatastica. Fenomenala. Dar daca vrei sa participi cu ea la concurs,trebuie sa o postezi aici:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/22995/Concurs-Cum-ai-petrecut-Ziua-Indragostitilor-.html
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Februarie 2009 15:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mult prea mofturos si nu pun suflet intr-o relatie ... ce pot sa fac in cazul asta? 18 De la: kudika_28474 25 Martie 2013 21:57
imi gasesc si eu jumatatea? 3 De la: Barbie30 17 Iulie 2010 21:52
sex cu iubita in pat cu sotul ei 44 De la: Max2 4 Decembrie 2011 18:35
Ce reprezinta femeia pentru mine! 581 De la: fante_de_dorobanti 16 Mai 2012 14:32
Buna seara 45 De la: Fulg-de-nea 9 Octombrie 2013 18:45