Ce credeti...???

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

gyageanina Avatarul lui gyageanina

22 mesaje
Oras: bucuresti

Am si eu o mica problema....sunt cu un baiat de 2 saptamani si in curand e ziua lui de nastere,nu il cunosc prea bine si nu stiu ce sa'i fac cadou.....voi ce credeti ca as putea sa'i cumpar??Sunt in totala lipsa de inspiratie...Chiar as avea nevoie de cateva sfaturi...
Raporteaza abuz de limbaj
ioanam859 Avatarul lui ioanam859

80 mesaje

De la: gyageanina, la data 2010-03-24 13:34:31Am si eu o mica problema....sunt cu un baiat de 2 saptamani si in curand e ziua lui de nastere,nu il cunosc prea bine si nu stiu ce sa'i fac cadou.....voi ce credeti ca as putea sa'i cumpar??Sunt in totala lipsa de inspiratie...Chiar as avea nevoie de cateva sfaturi...

mare dilema....incearca si u pe la artizanate....la inceput pana incepi sa-l cunosti cat de cat poti sa-i iei chestii haioase...nu e neaparat nevoie sa ii cumperi ceva deosebit, pentru ca u ai spus.....nu-l cunosti inca...
Fosta membra Kudika.ro
O agenda personala, o carte buna, un parfum depinde de buzunarul tau.
uitarea_aducerii_aminte Avatarul lui uitarea_aducerii_aminte

1052 mesaje

ceva simbolic. haios! nu te arunca la ceva scump. la urma urmei sunteti impreuna de 2 saptamani
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.

22 mesaje

Multumesc de sfaturi chiar aveam nevoie..dar inca sunt in dilema... cred ca o sa ma duc pe la artizanate poate gasesc ceva dragut si daca nu o sa gasesc nimic care sa cred ca e potrivit o sa aleg un parfum...inca mai am nevoie de idei
crinab2010 Avatarul lui crinab2010

12 mesaje

poti sa ii cumperi o cana pe care sa scrie ceva frumos, in acest fel dimineata cand isi bea cafeua o sa isi amintesca de tine :)

22 mesaje

De la: crinab2010, la data 2010-03-24 20:43:32poti sa ii cumperi o cana pe care sa scrie ceva frumos, in acest fel dimineata cand isi bea cafeua o sa isi amintesca de tine :)

merci