Setari Cookie-uri

Cea mai speciala zi a indragostitilor de 8 ani de cand suntem impreuna!

Ma numesc Diana si am 25 de ani! Nu sunt un mare fan in ceea ce priveste aceasta zi a indragostitilor,pentru ca eu consider ca nu am nevoie de o zi speciala in care sa ii spun ca il iubesc si sa ii declar iubirea mea pt el,deoarece pot face asta zi de zi!
Oricum de sarbatorit o facem in fiecare an,insa anul acesta a fost ceva special deoarece a fost o surpriza din partea lui pt mine.Inceputul zile l-am petrecut fara el pt ca desi fiind sambata pt el era inca o zi de munca.Deja noi suntem sot si sotie si avem alaturi 3 ingerasi.Poate pt cei care nu au inca copii o sa li se para ciudat povestea mea.In jurul orei 15 cand a ajuns acasa ne-a spus sa ne echipam ca plecam la munte sincer pt nici unul dintre noi doi nu era aceeasi zi minunata fara cei mici,este adevarat doar 2 dintre ei pt ca cea mica are doar 7 luni si este prea devreme pt ea.
Orasul era si el acoperit de cateva zile de zapada,insa odata ajunsi pe culmile muntilor ne astepta parca inca o surpriza insa de data aceasta din partea naturii...totul in jur,cabane,brazi,copaci,muntele in sine parca erau facute din zapada,o priveliste minunata.Urcarea cu telescaunul a fost de vis,mai ales ca cei mici era foarte mirati si uimiti de ceea ce vedeau pt prima data.Totul a fost perfect,mai ales ca acasa ne-am intors pe jos nu am mai optat pt telescaun.Aproape de locul de unde trebuia sa coboram cu masina incepuse sa se intunece si fiind la o inaltime destul de mare orasul luminat deja parea o vale in care s-au aprins lumintele pomului de Craciun.Superb,toate cuvintele asternute de mine nu pot descrie frumusetea acelei zile si sentimentele noastre unul fata de celalalt.Ii multumesc sotului meu si ce pot sa spun decat ca il iubesc azi,l-am iubit de ziua indragostitilor si il voi iubi mereu.Va salut pe toti!
diana_23
Postat pe 16 Februarie 2009 10:50
eu i-as fi spus"o zi superba alaturi de familia mea"frumusetzea acelei zile nu cred ca are nicio legatura cu V.DAY ci cu faptul ca va iubitzi si ca suntetzi o familie
donttouch
Postat pe 16 Februarie 2009 10:53
Foarte frumos in ziua de azi multe fete nu se multumesc doar cu o plimbare in natura
metal
Postat pe 16 Februarie 2009 10:54
eu cred ca a gresit topicu'
kitty_krieger
Postat pe 16 Februarie 2009 13:20
concursul e la alta pagina....

dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Februarie 2009 13:28
da copy-paste la adresa asta
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/22995/Concurs-Cum-ai-petrecut-Ziua-Indragostitilor-/3.html
kitty_krieger
Postat pe 16 Februarie 2009 13:29
foarte frumos.
STRAINUL
Postat pe 30 Aprilie 2010 22:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pamantul Deocamdata 1 De la: calubalan 6 Aprilie 2009 17:06
Cursuri de dans pentru copii 3 De la: Quasar_Dance_1 26 Iulie 2014 00:41
politicienii invata!?cum sa castige/fure alegerilein era..... 9 De la: sirghea 9 Mai 2010 10:39
a inviat elodia !!!!ce parere aveti? 67 De la: 21 Martie 2014 10:40
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 2 De la: TangoFeliz 24 Februarie 2010 00:01