Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: kudika_8443, la data 2012-05-26 15:56:30
De la: kudika_8212, la data 2012-05-26 15:37:04
De la: MissRainbow, la data 2012-05-26 15:34:00
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:28:05
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:20:57suntitz nisti uratz!

Hopa se trezi zana cea rea si urata...
Da sa te mozolesc nitel...




SI io???????????
mozoleste-o si tu

MOZOLIMAI FLO CII

sunteti la gradi domnu'? de asta nu stiti sa scrieti?
muza_ta
Postat pe 26 Mai 2012 15:58
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:57:28
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:52:07
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:51:05
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:49:53
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:48:24
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:47:19
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:45:53 multumesc multumesc, am papat un peste afumat de ma ling ca o matza pe botic

Ma maaa da sa te ling eu ca ma pricep doar... si pentru peste dau friptura oricand...

eeee, mai am dar imi place prea mult ca sa dau cu zii, da-i sub centura...

Nuuuuuu cu limba zici Aoleu ...ce-ti veni ?

hai n-o lua pe aratura de peste vorbeam.

Pai nu inteleg ce are pestele cu centura ta ?

dar limba ce legatura are cu centura mea?
serpico_
Postat pe 26 Mai 2012 15:59
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:59:00
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:57:28
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:52:07
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:51:05
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:49:53
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:48:24
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:47:19
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:45:53 multumesc multumesc, am papat un peste afumat de ma ling ca o matza pe botic

Ma maaa da sa te ling eu ca ma pricep doar... si pentru peste dau friptura oricand...

eeee, mai am dar imi place prea mult ca sa dau cu zii, da-i sub centura...

Nuuuuuu cu limba zici Aoleu ...ce-ti veni ?

hai n-o lua pe aratura de peste vorbeam.

Pai nu inteleg ce are pestele cu centura ta ?

dar limba ce legatura are cu centura mea?

Urato...stiu ca esti provocatoare dar nu plusa ca nu raspund...
serpico_
Postat pe 26 Mai 2012 16:00
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:57:14
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:55:07
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:53:43Pap mafins cu mac...sac sac...

ete na si creca nu mai pot eu de muffin`surile tale:D am si eu si nu ma laud..

Si eu nu mai poci de pestele tau...
Ale mele sunt facut in casa sac sac...

iaca nu mai pot eu!sac
muza_ta
Postat pe 26 Mai 2012 16:01
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:00:21
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:59:00
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:57:28
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:52:07
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:51:05
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:49:53
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:48:24
De la: serpico_, la data 2012-05-26 15:47:19
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 15:45:53 multumesc multumesc, am papat un peste afumat de ma ling ca o matza pe botic

Ma maaa da sa te ling eu ca ma pricep doar... si pentru peste dau friptura oricand...

eeee, mai am dar imi place prea mult ca sa dau cu zii, da-i sub centura...

Nuuuuuu cu limba zici Aoleu ...ce-ti veni ?

hai n-o lua pe aratura de peste vorbeam.

Pai nu inteleg ce are pestele cu centura ta ?

dar limba ce legatura are cu centura mea?

Urato...stiu ca esti provocatoare dar nu plusa ca nu raspund...

nu plusez ca da cu minus!
muza_ta
Postat pe 26 Mai 2012 16:03
Amuzato_ am plecat la ... culcare...Succes la proiect...
serpico_
Postat pe 26 Mai 2012 16:04
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:04:36Amuzato_ am plecat la ... culcare...Succes la proiect...

si eu ma duc sa dorm putin la soare in hamac! multumesc
muza_ta
Postat pe 26 Mai 2012 16:06
8212
muza_ta
Postat pe 26 Mai 2012 16:09
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 16:06:25
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:04:36Amuzato_ am plecat la ... culcare...Succes la proiect...

si eu ma duc sa dorm putin la soare in hamac! multumesc

Fantezie cu sotia
serpico_
Postat pe 26 Mai 2012 16:10
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:10:43
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 16:06:25
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:04:36Amuzato_ am plecat la ... culcare...Succes la proiect...

si eu ma duc sa dorm putin la soare in hamac! multumesc

Fantezie cu sotia

tot in hamac?
muza_ta
Postat pe 26 Mai 2012 16:12
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:10:43
De la: muza_ta, la data 2012-05-26 16:06:25
De la: serpico_, la data 2012-05-26 16:04:36Amuzato_ am plecat la ... culcare...Succes la proiect...

si eu ma duc sa dorm putin la soare in hamac! multumesc

Fantezie cu sotia

VEZI CU SOTIA CUI AI FANTEZIE,CA
De la: barabass, la data 2012-05-26 16:05:41bine bine cu fantezia ta.... aaaa..si unde ziceai ca stai o adresa ceva.. ca am niste timp liber... jejeje... EU unul mai`prietene daca as vedeao pe nevastamea in pat cu altu.. sigur iar trebui scaun cu rotile la tip... dar ma rog.. nu te poti c*** in gustu omului....
kudika_8212
Postat pe 26 Mai 2012 16:28
SERPICO[/img] http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[img][/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:30
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:32
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:32:10SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:32
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:32:10SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:32
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:32:10SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:32
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:32:10SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/8/1/8/7158181.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:32
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:34
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:34
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:34
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:34
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:34
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:35:06SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:35:06SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:35:06SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
De la: kudika_8435, la data 2012-05-26 17:35:06SERPICO[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]UN BOTIC VREI
[img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img][img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/6/0/8/7158061.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:35
CURCUBEU LA ORIZONT[/img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/1/5/8/7158511.jpg[/img][/img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/1/5/8/7158511.jpg[/img][/img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/1/5/8/7158511.jpg[/img][/img]http://img.kudika.ro/comunitate/photos/1/5/8/7158511.jpg[/img]
kudika_8435
Postat pe 26 Mai 2012 17:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna! 4 De la: kudika_nikole 26 Ianuarie 2012 12:31
Opinii/pareri/reactii/note - "meciul" (confruntarea TV) GEOANA-BASESCU! 17 De la: dandanaua_reloaded 5 Decembrie 2009 21:06
gramatica - pt cei care nu au nimic bun de spus 251 De la: crissa_909 8 Iulie 2009 17:51
Dilema morala! 49 De la: iris_4_ever 8 Iulie 2010 18:49
Pisicute in cautare de familii iubitoare 1 De la: kryssa_grace 1 Septembrie 2013 22:54