Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:22:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:20:47hai ca ai cateva fantezii in cap, nu stai rau cu imaginatia, poate doar cu pasaricile pana se aduna in stol


daca nu va adunati in stol compact va aliciez din zbor pe rand

pai ce facem aici, ne iubim sau ne aliciem
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:23
pik, asa face un prieten?
arunca cu gloante dupa noi?
maria-ioana
Postat pe 4 Iunie 2012 22:25
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:23:56
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:22:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:20:47hai ca ai cateva fantezii in cap, nu stai rau cu imaginatia, poate doar cu pasaricile pana se aduna in stol


daca nu va adunati in stol compact va aliciez din zbor pe rand

pai ce facem aici, ne iubim sau ne aliciem


depinde de cum bate conceptul
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:26
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:16:13
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:14:11
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:12:08
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:08:16 eu stiam ca 3 e numarul magic, de basm, nu 4. cred ca sunt in plus in combinatia ta cedez, sa stii

tu esti d*artagnan din * cei trei muschetari* adica al patru-lea

ori sunt eu....ori tu....
sunt 3 muschetari...dar na
vrei sa-ti "tragi" harem? sau vrei s ti-o traga haremul?


cu patru cadane ce mai conteaza care cum o trage sau o-mpinge !? cum necum ajungem la un numitor comun

stii tu sa calculezi numitorul comun la atatea integrale?
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:26
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:26:19
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:23:56
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:22:36
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:20:47hai ca ai cateva fantezii in cap, nu stai rau cu imaginatia, poate doar cu pasaricile pana se aduna in stol


daca nu va adunati in stol compact va aliciez din zbor pe rand

pai ce facem aici, ne iubim sau ne aliciem


depinde de cum bate conceptul

conceptul? la fund bate, pai cum, cine pe cine invata?
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:27
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:26:29
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:16:13
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:14:11
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:12:08
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:08:16 eu stiam ca 3 e numarul magic, de basm, nu 4. cred ca sunt in plus in combinatia ta cedez, sa stii

tu esti d*artagnan din * cei trei muschetari* adica al patru-lea

ori sunt eu....ori tu....
sunt 3 muschetari...dar na
vrei sa-ti "tragi" harem? sau vrei s ti-o traga haremul?


cu patru cadane ce mai conteaza care cum o trage sau o-mpinge !? cum necum ajungem la un numitor comun

stii tu sa calculezi numitorul comun la atatea integrale?



Nu, dar cica stie sa rezolve patru necunoscute
GHEISA_
Postat pe 4 Iunie 2012 22:28
De la: caisa, la data 2012-06-04 22:25:42pik, asa face un prieten?
arunca cu gloante dupa noi?


ne facem de cap cand se stinge lumina cin canta asta? si atunci nu mai suntem prieteni
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:30
De la: GHEISA_, la data 2012-06-04 22:28:24
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:26:29
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:16:13
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:14:11
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:12:08
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:08:16 eu stiam ca 3 e numarul magic, de basm, nu 4. cred ca sunt in plus in combinatia ta cedez, sa stii

tu esti d*artagnan din * cei trei muschetari* adica al patru-lea

ori sunt eu....ori tu....
sunt 3 muschetari...dar na
vrei sa-ti "tragi" harem? sau vrei s ti-o traga haremul?


cu patru cadane ce mai conteaza care cum o trage sau o-mpinge !? cum necum ajungem la un numitor comun

stii tu sa calculezi numitorul comun la atatea integrale?



Nu, dar cica stie sa rezolve patru necunoscute

eu zic ca ii d cu virgula, pare-mi-se mie...treaba cu conceptul ii e putin neclara..
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:31
De la: GHEISA_, la data 2012-06-04 22:28:24
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:26:29
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:16:13
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:14:11
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:12:08
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:08:16 eu stiam ca 3 e numarul magic, de basm, nu 4. cred ca sunt in plus in combinatia ta cedez, sa stii

tu esti d*artagnan din * cei trei muschetari* adica al patru-lea

ori sunt eu....ori tu....
sunt 3 muschetari...dar na
vrei sa-ti "tragi" harem? sau vrei s ti-o traga haremul?


cu patru cadane ce mai conteaza care cum o trage sau o-mpinge !? cum necum ajungem la un numitor comun

stii tu sa calculezi numitorul comun la atatea integrale?



Nu, dar cica stie sa rezolve patru necunoscute


le rezolv de le merge fulgii
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:31
da*
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:32
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:32:24da*


De la: rondina, la data 2012-06-04 21:19:10
Simt ca m-am indragostit...nu-mi pune-ti intrebari, ca nu va raspund si nici la provocari deasemenea! Te poti indragosti chiar si de un concept, pe care il credeai demult apus...demult disparut sau inexistent! Eheiiiii....la vita e bella !
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:33
fulgii nu merg, fulgii zboara
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:33
no, io nu is melomana
maria-ioana
Postat pe 4 Iunie 2012 22:33
De la: caisa, la data 2012-06-04 22:33:14no, io nu is melomana


mai bine!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:35
asta insemna ca pot sa ciripesc linistita fara riscul de a se arunca cu gloante in mine?
maria-ioana
Postat pe 4 Iunie 2012 22:37
De la: caisa, la data 2012-06-04 22:37:41asta insemna ca pot sa ciripesc linistita fara riscul de a se arunca cu gloante in mine?

poti ciripi orice ca nu trag decat cu gloante acoperite de cauciuc sunt foarte sigure!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:39

trebuie sa va zic noapte buna acum!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:41
foarte sigure nu sunt
ca strangi bani de botez
maria-ioana
Postat pe 4 Iunie 2012 22:41
noapte buna
maria-ioana
Postat pe 4 Iunie 2012 22:42
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:39:24
De la: caisa, la data 2012-06-04 22:37:41asta insemna ca pot sa ciripesc linistita fara riscul de a se arunca cu gloante in mine?

poti ciripi orice ca nu trag decat cu gloante acoperite de cauciuc sunt foarte sigure!



Asa i-ai spus si sotiei tale, nu ??
GHEISA_
Postat pe 4 Iunie 2012 22:42
De la: caisa, la data 2012-06-04 22:41:35foarte sigure nu sunt
ca strangi bani de botez


noapte buna!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:42
De la: GHEISA_, la data 2012-06-04 22:42:23
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:39:24
De la: caisa, la data 2012-06-04 22:37:41asta insemna ca pot sa ciripesc linistita fara riscul de a se arunca cu gloante in mine?

poti ciripi orice ca nu trag decat cu gloante acoperite de cauciuc sunt foarte sigure!



Asa i-ai spus si sotiei tale, nu ??

nu nu!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:43
s-au aliniat astrele in favoare ta pic?
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:49
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:49:21s-au aliniat astrele in favoare ta pic?


as vrea sa va vad aliniate in jurul meu ca planetele in jurul soarelui
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:54
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:54:22
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:49:21s-au aliniat astrele in favoare ta pic?


as vrea sa va vad aliniate in jurul meu ca planetele in jurul soarelui

noteaza-ti in blocnotes sa nu uiti
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:56
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:56:20
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:54:22
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:49:21s-au aliniat astrele in favoare ta pic?


as vrea sa va vad aliniate in jurul meu ca planetele in jurul soarelui

noteaza-ti in blocnotes sa nu uiti

notez ca la anii mei mai uit cum sta treaba!

noapte buna!
kudika_6668
Postat pe 4 Iunie 2012 22:57
oooooh shining star!!
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:58
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:57:47
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:56:20
De la: kudika_6668, la data 2012-06-04 22:54:22
De la: muza_ta, la data 2012-06-04 22:49:21s-au aliniat astrele in favoare ta pic?


as vrea sa va vad aliniate in jurul meu ca planetele in jurul soarelui

noteaza-ti in blocnotes sa nu uiti

notez ca la anii mei mai uit cum sta treaba!

noapte buna!

da da, cu conceptul, acolo e problema noapte buna!
muza_ta
Postat pe 4 Iunie 2012 22:59
Buna seara!!!

on toppic:merg la somn deci o sa inchid eu lumina si pe aici


NOAPTE BUNA SI VISE DULCI
criszoe
Postat pe 4 Iunie 2012 22:59
nu stinge lumina ca ma tem de intuneric
cine-mi canta nani nani?
maria-ioana
Postat pe 4 Iunie 2012 23:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Porumbel 19 De la: kudika_13420 17 Noiembrie 2012 09:05
oare sa fie romanii cei mai murdari? 109 De la: 25 Martie 2014 12:13
stresdul acumulat inaintea examenelor 14 De la: ritailie 19 Mai 2008 23:33
Cu ce trebuie sa dai pe parul pubian ca sa creasca mai repede,mai stufos,mai blanos si mai manos ? 18 De la: kudika_22593 23 Februarie 2014 09:39
Jolie catelusa superba, metis terrier, isi cauta stapan 4 De la: kudika146625 11 Aprilie 2010 18:52