Mai multe
De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:34:12putini si buni asa ca mine[/quote] Ntz,,ntz,daca ai fi bun,ai folosi semnele de punctuatie corespunzatoare si ai incepe propozitia cu litera mare!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iunie 2012 21:36 |
||
|---|---|---|
De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:36:52De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:34:12putini si buni asa ca mine Ntz,,ntz,daca ai fi bun,ai folosi semnele de punctuatie corespunzatoare si ai incepe propozitia cu litera mare!!! [/quote]este foarte cald si nu le vad pentru-ca imi sunt ochelari aburiti
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 22 Iunie 2012 21:39 |
||
De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:34:12ramane asaDe la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:32:19putini si buni asa ca mineDe la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:29:06De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:27:59unii suntDe la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:23:44De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 20:57:20De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 20:54:36dar barbatii sunt prosti?De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 20:53:04ursul curiosul |
||
|
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 22 Iunie 2012 21:40 |
||
De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:39:23este foarte cald si nu le vad pentru-ca imi sunt ochelari aburitiDe la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:36:52De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:34:12putini si buni asa ca mine [/quote]Nu cred ca este valabil!!Folosirea semnelor de punctuatie a devenit,de mult timp,instinctuala,caci pronuntand ,in gand,cuvintele,ele,se pun automat,respectand regulile gramaticale elementare.Si orice propozitie incepe cu litera mare!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iunie 2012 21:45 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:45:09De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:39:23este foarte cald si nu le vad pentru-ca imi sunt ochelari aburitiDe la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:36:52De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:34:12putini si buni asa ca mine Nu cred ca este valabil!!Folosirea semnelor de punctuatie a devenit,de mult timp,instinctuala,caci pronuntand ,in gand,cuvintele,ele,se pun automat,respectand regulile gramaticale elementare.Si orice propozitie incepe cu litera mare!!! [/quote]stiu,dar nu am chef
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 22 Iunie 2012 21:47 |
||
De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:47:07De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:45:09Si orice propozitie incepe cu litera mare!!!stiu,dar nu am chef / De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:38:35/ valabil si la tineDe la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:36:05nu Si orice propozitie incepe cu litera mare!!!
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 22 Iunie 2012 21:49 |
||
De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:49:50De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:47:07De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:45:09Si orice propozitie incepe cu litera mare!!!stiu,dar nu am chef Corect,mea culpa!!! Graba strica treaba!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iunie 2012 21:52 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:52:56si am mai gasit,dar sa lasam asa pentru-ca oricum tot nu am chefDe la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:49:50De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:47:07De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 21:45:09Si orice propozitie incepe cu litera mare!!!stiu,dar nu am chef
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 22 Iunie 2012 21:54 |
||
De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:40:39putini si buni asa ca mine[/quote]ramane asa[/quote] De ce sa ramana asa?Hmmm,cu ce vii in sprijinul deciziei tale? Orice afirmatie facuta,,se impune a fi argumentata!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iunie 2012 22:02 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-22 22:02:24ramane asa[/quote]De la: kudika_10403, la data 2012-06-22 21:40:39putini si buni asa ca mine De ce sa ramana asa?Hmmm,cu ce vii in sprijinul deciziei tale? Orice afirmatie facuta,,se impune a fi argumentata!!! [/quote]cu de toate
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 23 Iunie 2012 00:33 |
||
|
ziua buuuuna! Yuhuuuu este cineva pe aici?
|
||
|
kudika_10403 Postat pe 23 Iunie 2012 00:34 |
||
Buna dimineata,dragii mei,doamne si domni!!!! Hopa sus,dragilor,,,soarele isi face deja de cap,,,m-a tras din asternut mangaindu-ma pe coapsele goale,,,zburdalnicul vrea sa ma joc cu el,,dar,eu,sunt lac de apa!!!!! Doamnelor si domnilor,,ziua de astazi va fi splendida,ca orice zi de Vara ,,faceti din ea clipe traite in intimitatea sufletelor domniilor voastre!!!! Sa aveti spor,atat la treburi,cat si la iubit!!! Nu prididiti sa imprastiati caldura si iubire semenilor vostri!!! Fiti oameni buni,traitori ai binelui si bucuriei!!! Doamnele mele,,fiti asemenea soarelui din zori,,proaspete si frumoase!!! Domnilor,,imbratisati ziua de astazi, in speranta trairii clipelor de dulceata,cu iubitele voastre!! Impreuna,,fauriti frumosul din viata!!! Domnul sa va ajute sa va regasiti in acest weekend minunat!!! Imi beau cafeluta si ma pregatesc de roboteala de weekend,,sper sa nu ma copleseasca caldura si zambetu-mi caracteristic,sa ma insoteasca si astazi!!! Dragii mei,radeti soarelui si iubirii,fie ca ele sa nu va paraseasca nicicand!!!Iubiti,,este tot ce puteti sa faceti cu inima!!!Pace lumii intregi!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 23 Iunie 2012 07:25 |
||
Buna dimineata Miss buna dimineata Pik Care clipe de dulceata a iubirii ?? Pina nu trece canicula.... nu mai fac nimic Nimic !!
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 23 Iunie 2012 07:46 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-06-23 07:46:13Buna dimineata Miss Vezi ca se anunta ploi si furtuni! pregateste-te sa faci ceva
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 23 Iunie 2012 07:47 |
||
BUNA DIMINEATA Am lipsa de somn...Va doresc o zi dupa sufletelul vostru. ON:Ma uit la astia ...Iar schimbam bordurili...Si au niste pikamare...
|
||
|
serpico_ Postat pe 23 Iunie 2012 07:55 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-06-23 07:46:13Buna dimineata Miss Buna dimineata,Gheisa,,,mor aci,,,iar,,!!!! I-auzi,aci',,, Dimineata ,pe racoare, Dragostea traita-n doi,e cea mai tareeeeeeee" Nu te da batuta,gheisa,nici nu stii ce pierzi!!!!! O zi frumoasa,draga mea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 23 Iunie 2012 07:58 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-23 07:55:06BUNA DIMINEATA Ca orice pik o are mare
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 23 Iunie 2012 07:58 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-23 07:55:06BUNA DIMINEATA Nu fi nervos,Serpico,la mine toarna asfalt de azi noapte!!!! O buna dimineata ,in parfumul iubirii,prietene!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 23 Iunie 2012 08:00 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-23 08:00:23De la: serpico_, la data 2012-06-23 07:55:06BUNA DIMINEATA Sar,na...da eu mai vreau sa dorm... Am ramas in urma cu somnul...
|
||
|
serpico_ Postat pe 23 Iunie 2012 08:04 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-23 08:04:46De la: MissRainbow, la data 2012-06-23 08:00:23De la: serpico_, la data 2012-06-23 07:55:06BUNA DIMINEATA .... pai, inchide calculatorul si ia perna in brate Perna am spus, lasa-mi tatele in pace
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 23 Iunie 2012 08:08 |
||
De la: serpico_, la data 2012-06-23 08:04:46 Lasa ca "bagi" somn ,la noapte ,cat cuprinde,,acum,,,copacel,,uite ce zi superba ,ti se asterne la picioare!!!! Un weekend de vis,prietene!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 23 Iunie 2012 08:09 |
||
|
Apropo! nu ma mai duc la tara azi dar ma duc la kaufland mici nu iau!
|
||
|
kudika_6668 Postat pe 23 Iunie 2012 08:15 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-23 07:25:46 O zi cat mai frumoasa va doresc!
|
||
|
kokeshi Postat pe 23 Iunie 2012 08:29 |
||
De la: kudika_10186, la data 2012-06-22 13:12:58De la: kokeshi, la data 2012-06-22 12:27:38TU te bagi in seama...pupandu-i in kur pe altiiDe la: kudika_10186, la data 2012-06-22 12:19:49De la: muza_ta, la data 2012-06-22 12:05:07intotdeauna e acolo,de aia seamana tot timpul cu un aspirathorrrrrrDe la: Ame_li, la data 2012-06-22 11:59:00De la: muza_ta, la data 2012-06-22 11:42:44De la: Alvin, la data 2012-06-22 11:38:47De la: muza_ta, la data 2012-06-22 10:54:42 Prefer sa-ti ignor mesajele pentru ca nu am cu cine discuta. Nu stii sa discuti, sa porti un dialog civilizat, tu nu stii ce-i acela minim respect, esti complet rupt de realitate si bantuit de obsesiile tale. Cearta-te cu peretii, monreve, ursule, sau cum iti mai spui acum!
|
||
|
kokeshi Postat pe 23 Iunie 2012 08:34 |
||
De la: kokeshi, la data 2012-06-23 08:29:30 Buna dimineata,Kokeshi,o zi magica sa ai,,sa traiesti ,fiecare secunda,cu zambetul pe buze si cu iubire in toata fiinta ta,,ea este tot ceea ce ramane dupa noi si in noi,,,iubirea,,craiasa lumii!!! Un weekend minunat!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 23 Iunie 2012 08:34 |
||
De la: kudika_10415, la data 2012-06-23 08:33:19a ti inceput iar cu prostiile de dimineata,,lasane francezoo,,curcubeu inceteaza cu furnizori tai,aoleu cata cardeala ieftina pe voi Du-te de te culca! Ignor si tie! |
||
|
kokeshi Postat pe 23 Iunie 2012 08:35 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-23 08:34:40De la: kokeshi, la data 2012-06-23 08:29:30 Asa sa-mi ajute Dumnezeu!
|
||
|
kokeshi Postat pe 23 Iunie 2012 08:36 |
||
De la: kudika_10415, la data 2012-06-23 08:33:19a ti inceput iar cu prostiile de dimineata,,lasane francezoo,,curcubeu inceteaza cu furnizori tai,aoleu cata cardeala ieftina pe voi Buna dimineata si tie,,poate,asa,ai sa poti face un efort de vointa si sa ne ignori!!! Prietene,,am incercat sa trec peste tot ce este rau pe acest site,te rog,,lasa-ma in pace,,,nu am sa ma schimb pentru nimeni,,,voi ramane aceeasi Rainbow,ca-ti place sau nu!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 23 Iunie 2012 08:37 |
||
De la: kudika_6668, la data 2012-06-23 07:17:05 Cam asta gandesc si eu. Macar daca isi fac noi conturi sa invete ceva din greselile lor, dar nu, vad ca acei useri repeta aceleasi si aceleasi greseli la nesfarsit. Era o vorba care spunea cam asa: "Cei care nu invata din propriile greseli nu sunt prea inteligenti." |
||
|
kokeshi Postat pe 23 Iunie 2012 08:39 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-06-23 08:37:33De la: kudika_10415, la data 2012-06-23 08:33:19a ti inceput iar cu prostiile de dimineata,,lasane francezoo,,curcubeu inceteaza cu furnizori tai,aoleu cata cardeala ieftina pe voi Bine faceti!
|
||
|
kokeshi Postat pe 23 Iunie 2012 08:40 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| credeti ca exista dumnezeu? | 350 | De la: mikela_4u 29 August 2015 09:32 |
| re all! | 2 | De la: valivieru96 11 Noiembrie 2009 15:45 |
| Ajutati'ma va rog :) cu o parere .. ceva :-?? | 14 | De la: kudika037428 5 Martie 2010 01:12 |
|
|
||
| URGENT ULTIMA ZI DE VOT | 1 | De la: ingridthebabe 19 Ianuarie 2009 10:16 |
| "Toamna, au roade bogate" | 1 | De la: iulyka 14 Octombrie 2008 09:55 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.