Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: yumy, la data 2012-06-24 22:05:31
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:03:55
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:01:11
De la: caisa, la data 2012-06-24 21:59:51pik, comunitatea kudika a stabilit ca tu esti responsabil cu furatul
du-te repede sa cumperi basculanta

sa o cumpere?! ha el o fura


DA DA!
eu fur si basculanta si mireasa si nasa si pe Lucica si pe ma-sa !

Ce-mi place cane n-am diacritice !

furi tot neamul pana la stra bunici



Pana la a saptea generatie!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:07
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:06:57pe mine inteleg ca ma preferi
dar pe ma-sa de ce o furi?

o fi sexy si aia
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:07
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:07:55
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:05:31
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:03:55
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:01:11
De la: caisa, la data 2012-06-24 21:59:51pik, comunitatea kudika a stabilit ca tu esti responsabil cu furatul
du-te repede sa cumperi basculanta

sa o cumpere?! ha el o fura


DA DA!
eu fur si basculanta si mireasa si nasa si pe Lucica si pe ma-sa !

Ce-mi place cane n-am diacritice !

furi tot neamul pana la stra bunici



Pana la a saptea generatie!!!!
de copii nu zise nimic
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:08
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:06:59
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:05:00
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:03:31LUCIAN POPESCU
sper sa nu te superi pe noi
preferam sa ni te alaturi sa ne distram impreuna


LUciane!
daca nu vi, ma dixtrez eu cu toate!

eu zic mai bine fara el sa nu ma mai lege nimeni de scaun




Frica pazeste pepenii!!!! Lucicaaaaaaaaaaaa!!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:08
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:05:18
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:04:05Deci asa faci miss ma legi de scaun, lasa ca te tin eu minte, dara coniac un an intreg, fara muzica si te leg de picioare sa nu mai dansezi



Vai de mine,ai tras cu urechea,valeu,ce ma fac,,nu o sa mai pot dantui!!!!

nu-i nimic
poti sa chiui
maria-ioana
Postat pe 24 Iunie 2012 22:09
tata mie de o ora mi-e sete si o bere nu-mi dai si mie
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:09
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:08:35 de copii nu zise nimic



Copiii sunt suplimentul!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:10
Seara buna Bucuresti, seara buna prieteni !
rondina
Postat pe 24 Iunie 2012 22:10
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:08:55
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:06:59
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:05:00
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:03:31LUCIAN POPESCU
sper sa nu te superi pe noi
preferam sa ni te alaturi sa ne distram impreuna


LUciane!
daca nu vi, ma dixtrez eu cu toate!

eu zic mai bine fara el sa nu ma mai lege nimeni de scaun




Frica pazeste pepenii!!!! Lucicaaaaaaaaaaaa!!!!!

cine te-a legat de scaun?
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:10
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:10:46
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:09:34tata mie de o ora mi-e sete si o bere nu-mi dai si mie


taci din gura! te dai de gol ca esti fi-imea !?

hai ca stie toata lumea
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:11
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:09:13
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:05:18
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:04:05Deci asa faci miss ma legi de scaun, lasa ca te tin eu minte, dara coniac un an intreg, fara muzica si te leg de picioare sa nu mai dansezi



Vai de mine,ai tras cu urechea,valeu,ce ma fac,,nu o sa mai pot dantui!!!!

nu-i nimic
poti sa chiui




Perfect!I-auzi acilea!!!!Yu,yu,yu,yu,Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,hai la nunta,neamuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,,merge???????????Sunt cam ragusita de la aerul conditionat!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:12
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:04:05
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:03:12
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:01:50
pt linintea si casnicia mea, asa sa faci
ca lucica e al meu si nu e de lasat



Sigur,orice tentativa extraconjucala va fi penakizata!!!!



penalizata* Sorry,vinu' este de vina!!!

Unii cu vin, unii cu bere, unii cu Lucian Popescu!
Armain
Postat pe 24 Iunie 2012 22:12
De la: rondina, la data 2012-06-24 22:10:46Seara buna Bucuresti, seara buna prieteni !



Buna seara,Rondina!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:13
bine ai venit, rondina!
stai jos, ca-ti aduc imediat o portie de sarmale (ca la nunta)
maria-ioana
Postat pe 24 Iunie 2012 22:13
De la: Armain, la data 2012-06-24 22:12:40
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:04:05
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:03:12
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:01:50
pt linintea si casnicia mea, asa sa faci
ca lucica e al meu si nu e de lasat



Sigur,orice tentativa extraconjucala va fi penakizata!!!!



penalizata* Sorry,vinu' este de vina!!!

Unii cu vin, unii cu bere, unii cu Lucian Popescu!

pentru mine ramai omul cu berea
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:13
De la: Armain, la data 2012-06-24 22:12:40
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:04:05
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:03:12
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:01:50
pt linintea si casnicia mea, asa sa faci
ca lucica e al meu si nu e de lasat



Sigur,orice tentativa extraconjucala va fi penakizata!!!!



penalizata* Sorry,vinu' este de vina!!!

Unii cu vin, unii cu bere, unii cu Lucian Popescu!


Si tu cu lumanarile de nunta!!!Nu le mai tine in brate,pune-le jos si hai sa bem un pahar cu vin!!!! Zi-le,Marinica!!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:14
caisa am lasat banii in plic, am plecat rapid catre alta "nunta" distractie placuta tuturor
yumy
Postat pe 24 Iunie 2012 22:15
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:05:18
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:04:05Deci asa faci miss ma legi de scaun, lasa ca te tin eu minte, dara coniac un an intreg, fara muzica si te leg de picioare sa nu mai dansezi



Vai de mine,ai tras cu urechea,valeu,ce ma fac,,nu o sa mai pot dantui!!!!




Nu-i bai, bataim pe scaun, ca babele la nunta : dam din umeri si chiuim !! UIU ,IU IU !!!
GHEISA_
Postat pe 24 Iunie 2012 22:15
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:11:31
De la: rondina, la data 2012-06-24 22:10:46Seara buna Bucuresti, seara buna prieteni !


Ahoe Rondina!

Ahoe Pikard!
rondina
Postat pe 24 Iunie 2012 22:16
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:13:28bine ai venit, rondina!
stai jos, ca-ti aduc imediat o portie de sarmale (ca la nunta)



Vezi ca tocmai am scos cratita din cuptor,ardeiul iute este in frigider si mamaliguta este in tuci!! !!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:16
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:13:12
De la: rondina, la data 2012-06-24 22:10:46Seara buna Bucuresti, seara buna prieteni !



Buna seara,Rondina!!!!

Seara buna curcubeu!
rondina
Postat pe 24 Iunie 2012 22:16
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:15:09caisa am lasat banii in plic, am plecat rapid catre alta "nunta" distractie placuta tuturor

multumesc, nu trebuia!
dar daca insisti sunt bine veniti
maria-ioana
Postat pe 24 Iunie 2012 22:17
De la: GHEISA_, la data 2012-06-24 22:15:13
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:05:18
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:04:05Deci asa faci miss ma legi de scaun, lasa ca te tin eu minte, dara coniac un an intreg, fara muzica si te leg de picioare sa nu mai dansezi



Vai de mine,ai tras cu urechea,valeu,ce ma fac,,nu o sa mai pot dantui!!!!




Nu-i bai, bataim pe scaun, ca babele la nunta : dam din umeri si chiuim !! UIU ,IU IU !!!



Si dam si din cap,ca la batutul clopotelor la biserica!!!!! Yu,yu,yu,yu,yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,zi-le,lumeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:17
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:16:12
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:13:28bine ai venit, rondina!
stai jos, ca-ti aduc imediat o portie de sarmale (ca la nunta)



Vezi ca tocmai am scos cratita din cuptor,ardeiul iute este in frigider si mamaliguta este in tuci!! !!

pe pirostrii
maria-ioana
Postat pe 24 Iunie 2012 22:19
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:15:09caisa am lasat banii in plic, am plecat rapid catre alta "nunta" distractie placuta tuturor



O noapte de vis,Yumy,sper ca te-ai simtit bine alaturi de noi,,!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:19
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:19:00
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:16:12
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:13:28bine ai venit, rondina!
stai jos, ca-ti aduc imediat o portie de sarmale (ca la nunta)



Vezi ca tocmai am scos cratita din cuptor,ardeiul iute este in frigider si mamaliguta este in tuci!! !!

pe pirostrii



Pai,da,am "trantit" o mamaliga ca la cazarma!!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:20
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:21:10
De la: GHEISA_, la data 2012-06-24 22:15:13
De la: MissRainbow, la data 2012-06-24 22:05:18
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:04:05Deci asa faci miss ma legi de scaun, lasa ca te tin eu minte, dara coniac un an intreg, fara muzica si te leg de picioare sa nu mai dansezi



Vai de mine,ai tras cu urechea,valeu,ce ma fac,,nu o sa mai pot dantui!!!!




Nu-i bai, bataim pe scaun, ca babele la nunta : dam din umeri si chiuim !! UIU ,IU IU !!!


E pacat sa chiuiti asa in sec! va fur si pe voi!



Pe mine ma duci in Dubai!!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:24
sunt emotionata
ma astepta noaptea nuntii
maria-ioana
Postat pe 24 Iunie 2012 22:24
De la: kudika_6668, la data 2012-06-24 22:22:32
De la: yumy, la data 2012-06-24 22:15:09caisa am lasat banii in plic, am plecat rapid catre alta "nunta" distractie placuta tuturor


cand mai vi sa-mi spui sa-mi iau costumatia de mohican



Sa nu uiti calul,sagetile si arcul!!!! Cu penele,,,cum stai?????????
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:25
De la: caisa, la data 2012-06-24 22:24:35sunt emotionata
ma astepta noaptea nuntii



Stai linistita,draga mea,totul este pregatit,,tu, imbata mirele!!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Iunie 2012 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FOARTE IMPORTANT - Trebuie sa vedeti asta !!!!!!!!!! 106 De la: riimaruca 22 Ianuarie 2009 17:10
amenda ratb 6 De la: ad__83 9 Iunie 2011 19:39
INTREBARE 7 De la: fideluta 4 Septembrie 2008 16:46
Un subiect poate "off site"? 4 De la: cantafabule 13 Septembrie 2009 16:05
Suntem fericiti? de ce? 17 De la: ironia 28 Februarie 2011 22:14