Mai multe
De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna pofta buna ! |
||
|
Ame_li Postat pe 2 Iulie 2012 15:44 |
||
|---|---|---|
De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna multumesc!
|
||
|
maria-ioana Postat pe 2 Iulie 2012 15:49 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:56ceva Pofta buna,Caisa!!! Eu am papat budinca de spanac cu cascaval!!!
|
||
|
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 15:50 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 15:50:06De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:56ceva multumesc! eu pap cerealele de la micul dejun
|
||
|
maria-ioana Postat pe 2 Iulie 2012 15:51 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-02 15:42:43Apropo de filme...imi amintesc cu respect "The Green Mile"....film la care am plans ori de cate ori am, incercat sa-l revad....Mi-a transmis o emotie si o durere, pe care nici astazi nu le pot uita! Din pacate,nu am vizionat acest film,,ce tematica are,de te-a intristat atat de mult,Rondina?
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 15:53 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-02 15:49:49De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna cu placere pe caldura asta nici nu stiu ce sa fac ,sa mananc ,sa nu mananc parca as face-o ,parca nu
|
||
|
Ame_li Postat pe 2 Iulie 2012 15:55 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:55:15De la: caisa, la data 2012-07-02 15:49:49De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna gata, sa-mi fie de bine ceva, ceva, trebuie sa mananci
|
||
|
maria-ioana Postat pe 2 Iulie 2012 15:58 |
||
Ameli
|
||
|
rondina Postat pe 2 Iulie 2012 15:59 |
||
Buna ziua,Amely-co!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 16:00 |
||
Buna fetele
|
||
|
Ame_li Postat pe 2 Iulie 2012 16:01 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-02 15:58:20De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:55:15De la: caisa, la data 2012-07-02 15:49:49De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna da'ce oare ? e prea cald
|
||
|
Ame_li Postat pe 2 Iulie 2012 16:02 |
||
Anytime, Miss !!!
|
||
|
rondina Postat pe 2 Iulie 2012 16:07 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-02 15:51:45De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 15:50:06De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:56ceva Doar atat? Iti distrugi stomacul,Caisa!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 16:08 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:55:15De la: caisa, la data 2012-07-02 15:49:49De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna Papa ceva,Amely-co,nu sta nemancata!!! Ai grija de sanatate,draga mea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 16:09 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-02 16:07:31Anytime, Miss !!! Thank's,Rondina!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 16:11 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 16:09:41De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:55:15De la: caisa, la data 2012-07-02 15:49:49De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna daaaaaaaaaa stai linistita ca nu patesc nimic am fost in wkd la munte si am papat pentru 1 saptamana
|
||
|
Ame_li Postat pe 2 Iulie 2012 16:14 |
||
[quote name='Ame_li' date='2012-07-02 16:14:13'daaaaaaaaaa stai linistita ca nu patesc nimic am fost in wkd la munte si am papat pentru 1 saptamana [/quote] Ma bucur, ca ai putut sa te relaxezi!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 16:48 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 15:53:06De la: rondina, la data 2012-07-02 15:42:43Apropo de filme...imi amintesc cu respect "The Green Mile"....film la care am plans ori de cate ori am, incercat sa-l revad....Mi-a transmis o emotie si o durere, pe care nici astazi nu le pot uita! Un om nevinovat este condamnat la moarte pentru doua crime pe care nu le-a comis, pentru ca a fost omul potrivit la locul nepotrivit. Un film foarte trist intr-adevar despre cat de usor te pot judeca ceilalti luandu-se dupa aparente, dar si despre faptul ca sub masca unui om simplu se poate ascunde un om deosebit. |
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 16:59 |
||
|
Ati fost banat de pe site-ul KUDIKA! Details ausblenden VON: [email protected] AN: [email protected] Message markiert 12:39 Donnerstag, 28.Juni 2012 Buna ziua! In urma raportarii de catre utilizatorii site-ului Kudika a continutului postat de dumneavoastra (comentarii, mesaje pe forum, imagini, videoclipuri, etc.), v-am analizat activitatea si v-am restrictionat contul in urma nerespectarii Termenilor si Conditiilor de utilizare. O zi buna, Echipa Kudika Ca sa se vada clar pentru toti ca am fost banata pe data de 28 iunie, la orele 12:39 ! Sa vad ce mai spuneti acum... |
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 17:07 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 16:08:05De la: caisa, la data 2012-07-02 15:51:45De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 15:50:06De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:56ceva am avut treaba si am uitat rar nu regret .....amnezia temporara
|
||
|
maria-ioana Postat pe 2 Iulie 2012 17:07 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-02 16:59:38De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 15:53:06De la: rondina, la data 2012-07-02 15:42:43Apropo de filme...imi amintesc cu respect "The Green Mile"....film la care am plans ori de cate ori am, incercat sa-l revad....Mi-a transmis o emotie si o durere, pe care nici astazi nu le pot uita! Multumesc pentru detalii,Kokeshi!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 17:08 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-02 14:06:26De la: kudika_10188, la data 2012-07-02 13:55:28De la: kudika_10817, la data 2012-07-02 13:39:09Details anzeigen...iti trimite kudika asa ceva...hai,mai,Viorico...esti jalnica si patetica,sa stii...voi va stergeti conturila ca sa-i prostiti pe prosti cu autovictimizarea voastra Si asa a si fost! |
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 17:08 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 17:08:12De la: kudika_10817, la data 2012-07-02 16:59:38De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 15:53:06De la: rondina, la data 2012-07-02 15:42:43Apropo de filme...imi amintesc cu respect "The Green Mile"....film la care am plans ori de cate ori am, incercat sa-l revad....Mi-a transmis o emotie si o durere, pe care nici astazi nu le pot uita! Cu placere! Daca aveti ocazia sa nu ratati acest film! E un film emotionant, intr-adevar, dar foarte trist!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 17:09 |
||
On: beau apa si ma pregatesc sa inchid pe aici.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 17:12 |
||
|
[quote name='caisa' date='2012-07-02 17:07:21'am avut treaba si am uitat rar nu regret .....amnezia temporara [/quote]Grija la sanatate,si tie!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 17:12 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-02 16:02:27De la: caisa, la data 2012-07-02 15:58:20De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:55:15De la: caisa, la data 2012-07-02 15:49:49De la: Ame_li, la data 2012-07-02 15:44:10De la: caisa, la data 2012-07-02 15:40:15urati-mi pofta buna inghetata
|
||
|
maria-ioana Postat pe 2 Iulie 2012 17:22 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-02 17:12:05On: beau apa si ma pregatesc sa inchid pe aici. O seara frumoasa!! O sa incerc sa vizvionez acel film,cu toate ca, filmele triste ma afecteaza foarte mult!!Multumesc!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 2 Iulie 2012 17:22 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 17:22:49De la: kudika_10817, la data 2012-07-02 17:12:05On: beau apa si ma pregatesc sa inchid pe aici. ce film, care film, cum se cheama? unde il putem vedea?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 2 Iulie 2012 17:24 |
||
|
Ati fost banat de pe site-ul KUDIKA! Details ausblenden VON: [email protected] AN: [email protected] Message markiert 9:45 Dienstag, 3.April 2012 Buna ziua! In urma raportarii de catre utilizatorii site-ului Kudika a continutului postat de dumneavoastra (comentarii, mesaje pe forum, imagini, videoclipuri, etc.), v-am analizat activitatea si v-am restrictionat contul in urma nerespectarii Termenilor si Conditiilor de utilizare. O zi buna, Echipa Kudika Si nici la bannarea din 3 aprilie, si nici la cea din 28 iunie, nu am injurat si jignit pe nimeni. Din contra, eu am fost cea jignita, si tot mie mi-a fost sters contul, in timp ce persoanele care folosesc un limbaj de maidan isi vad linistite de treaba in continuare. |
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 17:25 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-02 17:24:45De la: MissRainbow, la data 2012-07-02 17:22:49De la: kudika_10817, la data 2012-07-02 17:12:05On: beau apa si ma pregatesc sa inchid pe aici. "Green Mile" se numeste. Eu il am pe DVD.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 2 Iulie 2012 17:26 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ce parere aveti despre blog'uri? | 21 | De la: lorydi 12 Iunie 2014 14:53 |
| Intalnirea cu un baiat manierat | 1 | De la: kudika_12958 18 August 2012 10:01 |
| Ajutooooooooooorrrrrrrrrrr | 2 | De la: cuucu_baau 23 Septembrie 2008 15:08 |
|
|
||
| si ... | 20 | De la: pysyca 14 August 2008 16:07 |
| Tupeu vb Bun simt | 24 | De la: Kincsem 5 Decembrie 2009 01:31 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.