Mai multe
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:13:23De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:06:36 |
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:19 |
||
|---|---|---|
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:12:51De la: caisa, la data 2012-07-05 20:07:04De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:01:11De la: caisa, la data 2012-07-05 19:59:50siesta placuta , miss ne-am intalnit acolo?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 20:20 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/> Table,table chiar nu stie nime?
|
||
|
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 20:21 |
||
Titanica...gata...gata...poa` sa fie si fara luna...numa sa nu se vaza nik...si...sa te simti tu ok!!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 5 Iulie 2012 20:21 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:19:51De la: caisa, la data 2012-07-05 20:13:23De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:06:36 |
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:21 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:19:11De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:16:37De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-05 20:12:46De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:08:51De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-05 19:46:05De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:41:20 Daca vrea baiatu,sa raspunda !?
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 20:23 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:21:05De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/> stiu eu dau mart
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 20:23 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-05 20:17:54De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:14:59De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-05 20:11:57De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:06:36De la: Ame_li, la data 2012-07-05 14:14:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 14:12:34Salutare.La mai mare. Poate ma sparii.Ai grija ca eu sunt mai timid asa din fire da cand ma sperii iti tai gherutele un doi.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 5 Iulie 2012 20:24 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/> Normal,ca doar ne jucam!!!!! Nu cunosc acel joc ardelenesc,,,vino in Regat,aici stiu di tati!!!! Deci,,cine este primul???????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:25 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:21:05Stiu si table dar nu joc deoarece fac zgomot cu zarul si ne dau de gol cu ce ne destrabalam.De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/>
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 5 Iulie 2012 20:26 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:23:37 Fetelor,,eu va arbitrez!!!! Titanika,sa nu trisezi,da???? Unde-s zarurile???????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:26 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:19:51De la: caisa, la data 2012-07-05 20:13:23De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:06:36 |
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 20:27 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:25:09De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/> Facem alegere ca nu merge asa.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 5 Iulie 2012 20:27 |
||
piersico...si tu mami? ....hai...fie...vii si tu...cu noi...in noaptea plina...la piscina...cu suc rece...cu umbrela...si...shezlong...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 5 Iulie 2012 20:27 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:24:21] las ca ne speriem impreuna si fugim in directii opuse ca-i orasul destul de mare! dai de baut sau doar ma amagesti?
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 5 Iulie 2012 20:27 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:27:17De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:19:51De la: caisa, la data 2012-07-05 20:13:23De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:06:36 |
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:28 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:21:26Deja mor aici de pofta. Cand vei veni la Bucuresti,,de vei face acest lucru,sa ma anunti si iti voi pregati asa ceva,,sunt "mortale",,dar cer udatura!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:28 |
||
Scuze.Am plecat .va doresc de bine.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 5 Iulie 2012 20:29 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:26:23De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:21:05Stiu si table dar nu joc deoarece fac zgomot cu zarul si ne dau de gol cu ce ne destrabalam.De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/> ce daca e zgomotos? jucati pe dezbracate? |
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 20:29 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:13:56 ,,,si cu flori brodate-n ie......
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:29 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:29:35 Exact cum ti-am urat la inceput!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:30 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:29:37[quote A plecat Part,am ramas noi!!!!!Deci jucam table sau ne dezbracam???????????????? Eu sunt pe jumatate dezbracata!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:32 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:32:11De la: caisa, la data 2012-07-05 20:29:37[quote Eu nu ma dezbrac, sunt racita si "mucoasa"...
|
||
|
rondina Postat pe 5 Iulie 2012 20:33 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:28:41De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:21:26Deja mor aici de pofta. Multam de invitatie! :) |
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:33 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:29:35 Numai bine si tie!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:34 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:32:11De la: caisa, la data 2012-07-05 20:29:37[quote doar jucam
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 20:34 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-05 20:33:29[] adica ai vreo 5 anisori asa?! da sa te mozolesc poate trece! |
||
|
kiss_my_ass Postat pe 5 Iulie 2012 20:34 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-05 20:33:29De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:32:11De la: caisa, la data 2012-07-05 20:29:37[quote Vai,nu te-ai doftoricit cu nimic,Rondina?????????? O seara fara prea multe mucozitati!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:34 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:29:37De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:26:23De la: Titanika, la data 2012-07-05 20:21:05Stiu si table dar nu joc deoarece fac zgomot cu zarul si ne dau de gol cu ce ne destrabalam.De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:17:16De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:13:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 20:09:52/> Nu vazusi ca el fugi,se sparie cu atatea fomei si el la mijloc
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 20:35 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 20:34:30De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:32:11De la: caisa, la data 2012-07-05 20:29:37[quote Asta gandeam si eu!!!! cine arunca zarurile???????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:35 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CE PAPI IN ACEST MOMENT ? | 423 | De la: EXCELENTUL 1 Februarie 2015 15:01 |
| cum facem??:(( | 200 | De la: Yharr 11 Iulie 2011 17:55 |
| lectie de leadership de la un om de succes | 6 | De la: thadoogback 14 Octombrie 2010 18:00 |
|
|
||
| Suntem fericiti? de ce? | 17 | De la: ironia 28 Februarie 2011 22:14 |
| Buna | 2 | De la: kudika342165 23 Februarie 2012 22:59 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.