Mai multe
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 12:27:52De la: Titanika, la data 2012-07-05 12:12:04Stai timpule pe loc Sti ce-mi place la tine eu iti dau ideea si tu o dezvolti ,si-mi place la nebunie cum le-floresti tu ,ploua si ma simt atat de biiiiine ca s-a racorit sufletul din miiiine
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 19:18 |
||
|---|---|---|
De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 19:12:57Tocmai am de terminat o convorbire telefonica cu o prietena, cu adevarat prietena, de aici de pe forum! Stiu,stiu este cumva "S" ,pt ca am s-o sun si eu !!!Ce pacat ca nu are semnalu bun aclo unde este
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 19:21 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:21:51De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 19:12:57Tocmai am de terminat o convorbire telefonica cu o prietena, cu adevarat prietena, de aici de pe forum! Ai ghicit! Trimite-i multe salutari si pupici din partea mea! Te pup si pe tine, Titanika!
|
||
|
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 19:28 |
||
citesc...si...sa mai citesc?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 5 Iulie 2012 19:31 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-05 19:31:58citesc...si...sa mai citesc? Ceva interesant? Zine si noua care e bafa zilei? Salutare !!!
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 19:36 |
||
pap caise,vreti?
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 19:38 |
||
|
nope...nu mai cetesc...ca am vz ca...tata ziua ati tot barfit...p`aci...asa ca...ma retrag... sra frumoasa...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 5 Iulie 2012 19:39 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:38:53pap caise,vreti? Vreau eu! Da' sa fie dulci, ca altfel ti le dau inapoi!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 19:40 |
||
Atunci plec Parca va lua apa s-au sudorile!?
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 19:41 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:38:53pap caise,vreti? nu ma papa ca sunt otravitoare ai antidot?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 19:42 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:41:20 Probabil vor intra mai pe seara. :) |
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 19:42 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 19:40:23De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:38:53pap caise,vreti? Duuuuuulci ca pupicurle care le imprastii acum
|
||
|
Titanika Postat pe 5 Iulie 2012 19:42 |
||
|
si ei pap da nu caise nectarine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 19:43 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:42:49De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 19:40:23De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:38:53pap caise,vreti? Suntdulci foc atunci!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 19:43 |
||
Mi-ati facut pofta cu fructele voastre, ma duc sa pap niste cirese!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 19:44 |
||
|
am pofta de avioane crocante si picante mor de poftaaaaaaaaaaaaa caisa , i-a o nectarina si taci vai ce dura sunt cu mine da tot poftesc la avioane
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 19:45 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-05 19:41:20 hai sa plecam amandoi...la piscina...cu-n suc rece...si...gata!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 5 Iulie 2012 19:46 |
||
Buna seara ,doamnelor si domnilor,o seara exceptionala sa aveti cu totii!!! on topic-- Imi fac siesta dupa cina si dupa dusul aferent!!! |
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 19:57 |
||
siesta placuta , miss
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 19:59 |
||
dush`...ai zis?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 5 Iulie 2012 20:00 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 19:59:50siesta placuta , miss Multumesc,Caisata!!!!! Gata cumparaturile?
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:01 |
||
beau un ceai si pap cubulete de pepene!! senzationala combinatie!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 5 Iulie 2012 20:03 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-05 19:45:53am pofta de avioane crocante si picante Ce-s acelea "avioane", Titanika?
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:03 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 19:57:51Buna seara ,doamnelor si domnilor,o seara exceptionala sa aveti cu totii!!! O seara buna si Dumneavoastra!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:04 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:03:48De la: caisa, la data 2012-07-05 19:45:53am pofta de avioane crocante si picante Aripioare de pui,Kokeshi!!! O seara plina de vioiciune sa ai!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:05 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:03:48De la: caisa, la data 2012-07-05 19:45:53am pofta de avioane crocante si picante Te-am botezat, Caisa, scuze. A fost fara intentie.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:05 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:04:46De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 19:57:51Buna seara ,doamnelor si domnilor,o seara exceptionala sa aveti cu totii!!! Draga mea,ne-am suprapus cu postarile!!!Cu drag!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 5 Iulie 2012 20:05 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-05 14:14:27De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-05 14:12:34Salutare.La mai mare. Salutare nu dau bere la necunoscute
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 5 Iulie 2012 20:06 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:05:12De la: kudika_10817, la data 2012-07-05 20:03:48De la: caisa, la data 2012-07-05 19:45:53am pofta de avioane crocante si picante Am mai invatat un lucru nou. Multam de explicatie si de urare. :) |
||
|
kudika_10817 Postat pe 5 Iulie 2012 20:06 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-05 20:01:11De la: caisa, la data 2012-07-05 19:59:50siesta placuta , miss am facut piata in 2 ture ca nu mai puteam cara la a 2-a tura nu ma mai puteam cara pe mine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 5 Iulie 2012 20:07 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Casa de Productie Electro Star tel:0722.410.597 | 3 | De la: onnyta 23 Septembrie 2008 11:53 |
| colegii de serviciu | 8 | De la: cornelia_leia 17 Iunie 2010 20:16 |
| 500.000$ pentru un Pepsi. Mult? Putin? | 3 | De la: ioaname 11 Iulie 2012 06:53 |
|
|
||
| Scrisoare deschisa | 59 | De la: acum-sunt-eu 27 August 2013 13:10 |
| ce pot face pentru a dovedi ca un sgv i-a bani de chirie pe nedrept? | 20 | De la: roz5blue6lila7 2 Februarie 2011 10:59 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.