Mai multe
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben Ti-as fi dat mai multi, dar mi-a fost teama ca n-o sa-i primesti!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 10:27 |
||
|---|---|---|
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben primesc primesc
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 10:34 |
||
muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!!
|
||
|
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 9 Iulie 2012 10:34 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:23:30De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:18:19De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben Asa sanctiuni,,cine nu doreste???
|
||
|
MissRainbow Postat pe 9 Iulie 2012 10:36 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:34:53muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!! nu nu, mototoleste-ma de o cafea, ca apoi face rau la inimioara-cafeaua
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 10:40 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum. Kokeshi,,"no comment"!! Intelepciunea nu este la indemana oricui!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 9 Iulie 2012 10:40 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:36:03De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:23:30De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:18:19De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben cine nu pofteste la pupici
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 10:41 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:40:10De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:34:53muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!! s-o crezi tu...ca ma opresc asa...doar la una... ...fara numar...fara numar....
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 9 Iulie 2012 10:42 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum. Draga mea, alt rau sa nu fie,asta-i floare la palarie!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 9 Iulie 2012 10:49 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:42:35De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:40:10De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:34:53muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!! hmmm
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 10:50 |
||
nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 9 Iulie 2012 10:52 |
||
[quote name='muza_ta' date='2012-07-09 10:41:15'cine nu pofteste la pupici [/quote]Eu ,care sunt pupacioasa din fireeeee,mno!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 9 Iulie 2012 10:53 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-09 10:49:43De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum. Titanika, eu sunt convinsa ca in curand imi vor sterge si contul acesta, si vor spune, din nou senini, mintind cu non-salanta ca mi l-am sters singura. In alta ordine de idei, exista probleme cu mult mai grave, care ne afecteaza in viata de zi cu zi, insa cand tu intri sa te relaxezi pe forum si sa mai uiti de problemele tale, esti bombardat din toate partile cu minciuni si prostie agresiva, iar atunci nu poti sa nu te intrebi in ce lume traim, cand eu sunt pedepsita pe nedrept, iar aia care ma jignesc si ne jignesc pe unii dintre noi, in permanenta, scapa basma curata de fiecare data. N-o sa mai insist pe tema asta, deocamdata, deoarece imi face mai mult rau decat bine. |
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 10:54 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:40:11De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum. Asa este! |
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 10:55 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:34:12De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben Uff, mi-ai luat o piatra de pe inimioara! Pupici, pupici, multi si cu sclipici, ca sa moara de oftici, dusmanii!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 10:58 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:54:42De la: Titanika, la data 2012-07-09 10:49:43De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum. Rau pai asa stiu ei sa se recreeze si pe noi sa ne distreze cu intelepciunea lor intunecata stai linistita fata,nu-i o cauza asa de grava eu am copii si ii inteleg
|
||
|
Titanika Postat pe 9 Iulie 2012 11:05 |
||
Eu nu-i inteleg si sunt de parere ca multi tineri nu-s ca ei.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 11:23 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:52:31nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie... nu stie nimeni, taci din gura
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:25 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:58:11De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:34:12De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben sa moara toti dusmanii da'avem? :D
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:27 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:27:07De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:58:11De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:34:12De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben Las' ca am eu cat pentru toti utilizatorii forumului. Putini dusmani, da' buni de rai. ![]() Mai ia de aici pupici cu sclipici!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 11:30 |
||
punem matura pe ei cu lipiiiiiciiiiii
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:32 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:25:45De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:52:31nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie... aaaaaaa......daaaaaaaa????????.........poi...sa n-o mai catzi...ca...stii tu unde e...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 9 Iulie 2012 11:33 |
||
[quote name='muza_ta' date='2012-07-09 11:27:07' sa moara toti dusmanii da'avem? :D [/quote] Muzaaa,cine nu are dusmani,inseamna ,ca nu se identifica ca om!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 9 Iulie 2012 11:34 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:32:50punem matura pe ei Da, unde e matura aceea cand am nevoie de ea?
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 11:36 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 11:33:57De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:25:45De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:52:31nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie... am sa lesin
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:36 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 11:34:37[quote name='muza_ta' date='2012-07-09 11:27:07' Muzaaa,cine nu are dusmani,inseamna ,ca nu se identifica ca om!!!! [/quote]si daca nu-s om pot sa fiu copac?
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:37 |
||
|
Ascult!! http://www.youtube.com/watch?v=ek26hhuFv1M George Michael - Jesus To A Child
|
||
|
MissRainbow Postat pe 9 Iulie 2012 11:38 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 11:36:43De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:32:50punem matura pe ei la loc sigur ca rupe tot e bataioasa rau
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:38 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 11:38:25 vezi ca ai gresit topicul
|
||
|
muza_ta Postat pe 9 Iulie 2012 11:39 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 11:38:25 Si eu ascult acum George Michael - Careless Whisper, insa!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 9 Iulie 2012 11:42 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Alien People | 25 | De la: Alien_People 4 Septembrie 2013 14:53 |
| ma mintit timp de 3 ani | 49 | De la: brunita 25 Februarie 2014 07:22 |
| amenda ratb | 6 | De la: ad__83 9 Iunie 2011 19:39 |
|
|
||
| Asigura implanturile mamare biletul spre fericire sau drumul sigur spre suferinta? Tu ce crezi? Ti-ai asuma riscurile unei astfel de operatii estetice? Merita? Chiar nu exista Paradis fara sani siliconati ? | 9 | De la: FAT___FRUMOS 1 Februarie 2015 14:52 |
| m-a distrus complet.. | 38 | De la: geo150291 12 Septembrie 2009 23:30 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.