Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!


Buna dimineata si un pupic si pentru tine!

zgarcito care esti


Ti-as fi dat mai multi, dar mi-a fost teama ca n-o sa-i primesti!
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 10:27
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!


Buna dimineata si un pupic si pentru tine!

zgarcito care esti


Ti-as fi dat mai multi, dar mi-a fost teama ca n-o sa-i primesti!

primesc primesc
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 10:34
muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!!
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 10:34
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:23:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:18:19
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!



Pai,,noi doua ,ne pupam de azi dimineata,in continuu,,,da-mi cartonasul rosuuuuuuuuuu!!!Ha!!! O zi frumoasa,fata mea!

noi 2 avem voie doar asa sa te sanctionez, tot cu rosu



Asa sanctiuni,,cine nu doreste???
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 10:36
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:34:53muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!!

nu nu, mototoleste-ma de o cafea, ca apoi face rau la inimioara-cafeaua
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 10:40
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum.

Nu ma mai mira absolut nimic pe aici.



Kokeshi,,"no comment"!! Intelepciunea nu este la indemana oricui!!!!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 10:40
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:36:03
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:23:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:18:19
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!



Pai,,noi doua ,ne pupam de azi dimineata,in continuu,,,da-mi cartonasul rosuuuuuuuuuu!!!Ha!!! O zi frumoasa,fata mea!

noi 2 avem voie doar asa sa te sanctionez, tot cu rosu



Asa sanctiuni,,cine nu doreste???

cine nu pofteste la pupici
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 10:41
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:40:10
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:34:53muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!!

nu nu, mototoleste-ma de o cafea, ca apoi face rau la inimioara-cafeaua





s-o crezi tu...ca ma opresc asa...doar la una... ...fara numar...fara numar....
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 10:42
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum.

Nu ma mai mira absolut nimic pe aici.



Draga mea, alt rau sa nu fie,asta-i floare la palarie!!!
Titanika
Postat pe 9 Iulie 2012 10:49
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:42:35
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:40:10
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:34:53muzo`....apai...te mototolesc...asa...de cateva cafele...daca tot e rost de...mototolit!!!

nu nu, mototoleste-ma de o cafea, ca apoi face rau la inimioara-cafeaua





s-o crezi tu...ca ma opresc asa...doar la una... ...fara numar...fara numar....


hmmm
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 10:50
nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie...
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 10:52
[quote name='muza_ta' date='2012-07-09 10:41:15'cine nu pofteste la pupici [/quote]


Eu ,care sunt pupacioasa din fireeeee,mno!!!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 10:53
De la: Titanika, la data 2012-07-09 10:49:43
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum.

Nu ma mai mira absolut nimic pe aici.



Draga mea, alt rau sa nu fie,asta-i floare la palarie!!!


Titanika, eu sunt convinsa ca in curand imi vor sterge si contul acesta, si vor spune, din nou senini, mintind cu non-salanta ca mi l-am sters singura.

In alta ordine de idei, exista probleme cu mult mai grave, care ne afecteaza in viata de zi cu zi, insa cand tu intri sa te relaxezi pe forum si sa mai uiti de problemele tale, esti bombardat din toate partile cu minciuni si prostie agresiva, iar atunci nu poti sa nu te intrebi in ce lume traim, cand eu sunt pedepsita pe nedrept, iar aia care ma jignesc si ne jignesc pe unii dintre noi, in permanenta, scapa basma curata de fiecare data.

N-o sa mai insist pe tema asta, deocamdata, deoarece imi face mai mult rau decat bine.
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 10:54
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 10:40:11
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum.

Nu ma mai mira absolut nimic pe aici.



Kokeshi,,"no comment"!! Intelepciunea nu este la indemana oricui!!!!


Asa este!
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 10:55
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:34:12
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!


Buna dimineata si un pupic si pentru tine!

zgarcito care esti


Ti-as fi dat mai multi, dar mi-a fost teama ca n-o sa-i primesti!

primesc primesc


Uff, mi-ai luat o piatra de pe inimioara!

Pupici, pupici, multi si cu sclipici, ca sa moara de oftici, dusmanii!
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 10:58
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:54:42
De la: Titanika, la data 2012-07-09 10:49:43
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:20:13Am remarcat cu stupoare ca, din nou, mi-a fost sters topicul "Citatul zilei", in timp ce topicurile deschise de un individ plin de ura si prostie, continua sa troneze pe forum.

Nu ma mai mira absolut nimic pe aici.



Draga mea, alt rau sa nu fie,asta-i floare la palarie!!!


Titanika, eu sunt convinsa ca in curand imi vor sterge si contul acesta, si vor spune, din nou senini, mintind cu non-salanta ca mi l-am sters singura.

In alta ordine de idei, exista probleme cu mult mai grave, care ne afecteaza in viata de zi cu zi, insa cand tu intri sa te relaxezi pe forum si sa mai uiti de problemele tale, esti bombardat din toate partile cu minciuni si prostie agresiva, iar atunci nu poti sa nu te intrebi in ce lume traim, cand eu sunt pedepsita pe nedrept, iar aia care ma jignesc si ne jignesc pe unii dintre noi, in permanenta, scapa basma curata de fiecare data.

N-o sa mai insist pe tema asta, deocamdata, deoarece imi face mai mult rau decat bine.


Rau pai asa stiu ei sa se recreeze si pe noi sa ne distreze cu intelepciunea lor intunecata stai linistita fata,nu-i o cauza asa de grava eu am copii si ii inteleg
Titanika
Postat pe 9 Iulie 2012 11:05
Eu nu-i inteleg si sunt de parere ca multi tineri nu-s ca ei.
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 11:23
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:52:31nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie...

nu stie nimeni, taci din gura
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:25
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:58:11
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:34:12
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!


Buna dimineata si un pupic si pentru tine!

zgarcito care esti


Ti-as fi dat mai multi, dar mi-a fost teama ca n-o sa-i primesti!

primesc primesc


Uff, mi-ai luat o piatra de pe inimioara!

Pupici, pupici, multi si cu sclipici, ca sa moara de oftici, dusmanii!

sa moara toti dusmanii da'avem? :D
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:27
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:27:07
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:58:11
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:34:12
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:27:34
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 10:21:52
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 10:17:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 09:59:46care va pupati fara mine, sa stiu cui dau cartonas galben
buna si dimineata daca-i asa!


Buna dimineata si un pupic si pentru tine!

zgarcito care esti


Ti-as fi dat mai multi, dar mi-a fost teama ca n-o sa-i primesti!

primesc primesc


Uff, mi-ai luat o piatra de pe inimioara!

Pupici, pupici, multi si cu sclipici, ca sa moara de oftici, dusmanii!

sa moara toti dusmanii da'avem? :D


Las' ca am eu cat pentru toti utilizatorii forumului. Putini dusmani, da' buni de rai.

Mai ia de aici pupici cu sclipici!
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 11:30
punem matura pe ei cu lipiiiiiciiiiii
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:32
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:25:45
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:52:31nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie...

nu stie nimeni, taci din gura




aaaaaaa......daaaaaaaa????????.........poi...sa n-o mai catzi...ca...stii tu unde e...
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 11:33
[quote name='muza_ta' date='2012-07-09 11:27:07' sa moara toti dusmanii da'avem? :D [/quote]



Muzaaa,cine nu are dusmani,inseamna ,ca nu se identifica ca om!!!!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 11:34
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:32:50punem matura pe ei cu lipiiiiiciiiiii


Da, unde e matura aceea cand am nevoie de ea?
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 11:36
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 11:33:57
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:25:45
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 10:52:31nuzo`...baga limbutza-n guritza ca...cine stie...

nu stie nimeni, taci din gura




aaaaaaa......daaaaaaaa????????.........poi...sa n-o mai catzi...ca...stii tu unde e...

am sa lesin
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:36
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 11:34:37[quote name='muza_ta' date='2012-07-09 11:27:07' sa moara toti dusmanii da'avem? :D




Muzaaa,cine nu are dusmani,inseamna ,ca nu se identifica ca om!!!! [/quote]
si daca nu-s om pot sa fiu copac?
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:37




Ascult!!

http://www.youtube.com/watch?v=ek26hhuFv1M

George Michael - Jesus To A Child
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 11:38
De la: kudika_10817, la data 2012-07-09 11:36:43
De la: muza_ta, la data 2012-07-09 11:32:50punem matura pe ei cu lipiiiiiciiiiii


Da, unde e matura aceea cand am nevoie de ea?

la loc sigur ca rupe tot e bataioasa rau
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 11:38:25



Ascult!!

http://www.youtube.com/watch?v=ek26hhuFv1M

George Michael - Jesus To A Child

vezi ca ai gresit topicul
muza_ta
Postat pe 9 Iulie 2012 11:39
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 11:38:25



Ascult!!

http://www.youtube.com/watch?v=ek26hhuFv1M

George Michael - Jesus To A Child


Si eu ascult acum George Michael - Careless Whisper, insa!
kudika_10817
Postat pe 9 Iulie 2012 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alien People 25 De la: Alien_People 4 Septembrie 2013 14:53
ma mintit timp de 3 ani 49 De la: brunita 25 Februarie 2014 07:22
amenda ratb 6 De la: ad__83 9 Iunie 2011 19:39
Asigura implanturile mamare biletul spre fericire sau drumul sigur spre suferinta? Tu ce crezi? Ti-ai asuma riscurile unei astfel de operatii estetice? Merita? Chiar nu exista Paradis fara sani siliconati ? 9 De la: FAT___FRUMOS 1 Februarie 2015 14:52
m-a distrus complet.. 38 De la: geo150291 12 Septembrie 2009 23:30