Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: kudika_11379, la data 2012-07-09 21:17:16
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:14:36
De la: kudika_11379, la data 2012-07-09 21:11:49
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 21:10:33
De la: rondina, la data 2012-07-09 21:08:37Pentru cei care doresc sa ajute familia :

BCR � Giurgiu Mihailesti, sos. Giurgiu � Alexandria, Compl. Comercial
Cont Euro : cod IBAN : RO41RNCB0148102806690002
Cont Lei : cod IBAN : RO68RNCB0148102806690001

0721551468
Titular cont si telefon: Lazar Aurica(sotia)


Tamango, care avea 65 de ani, va fi inmormantat marti, 10 iulie, la cimitirul din Valea Plopilor, comuna Ghimpati.



Multumesc pentru informatia data,Rondina!!!!
vaii ce sa ne branzim,,exact tie ti a dato


ai preluat-o tu din zbor acum si o sa mergi cu galeata sa-ti dea coliva daca nu era pocait saracu! ca voi tiganii va pocaiti de tineri!
ba tu vorbesti numai bazaconii,,si sper sa nu fi tu ala de a facut poza cu aia 2 ,,si alte tampenii,,sper sa ai cva creieras


ce poza ba ca nici nu stiu!
picard-jean-luc
Postat pe 9 Iulie 2012 21:22
asa o fi ,daca zici
kudika_11379
Postat pe 9 Iulie 2012 21:23
De la: rondina, la data 2012-07-09 21:16:39Pikard, vad ca ai si tu o obsesie la ora asta si ori de cate ori ma intalnesti pe Forum! Chiar nu am chef de asa ceva acum si niciciodata, iar pe viitor, evita-ma, ok?! Este parerea ta si o respect, incearca sa ma respecti si tu !


a fost o replica la chestia cu tiganul tamango! si o remarca obiectiva la faptul ca vezi numai ce-ti convine din viata iar ce nu, ignori si te faci ca nu vezi.
zi mersi ca la emoticoanele galbene de care faci uz nu ma leg.
picard-jean-luc
Postat pe 9 Iulie 2012 21:25
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:25:59
De la: rondina, la data 2012-07-09 21:16:39Pikard, vad ca ai si tu o obsesie la ora asta si ori de cate ori ma intalnesti pe Forum! Chiar nu am chef de asa ceva acum si niciciodata, iar pe viitor, evita-ma, ok?! Este parerea ta si o respect, incearca sa ma respecti si tu !


a fost o replica la chestia cu tiganul tamango! si o remarca obiectiva la faptul ca vezi numai ce-ti convine din viata iar ce nu, ignori si te faci ca nu vezi.
zi mersi ca la emoticoanele galbene de care faci uz nu ma leg.
ba da nu e nevoie sa i zici tiganul tamango,,eu iti zic tie romanul picard
kudika_11379
Postat pe 9 Iulie 2012 21:28
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:25:59
De la: rondina, la data 2012-07-09 21:16:39Pikard, vad ca ai si tu o obsesie la ora asta si ori de cate ori ma intalnesti pe Forum! Chiar nu am chef de asa ceva acum si niciciodata, iar pe viitor, evita-ma, ok?! Este parerea ta si o respect, incearca sa ma respecti si tu !


a fost o replica la chestia cu tiganul tamango! si o remarca obiectiva la faptul ca vezi numai ce-ti convine din viata iar ce nu, ignori si te faci ca nu vezi.
zi mersi ca la emoticoanele galbene de care faci uz nu ma leg.

A fost replica la faptul ca am "topait ca o lacusta ...cand erai tu banat si etc..." Ti-e clar acum? Eu ti-am explicat in ziua respectiva, dar vad ca o tii langa, nu mai termini, de parca eu as fi fost cauza tuturor nervilor si necazurilor tale din ziua aceea! Ceea ce vad, imi convine si ceea ce ignor in viata mea, nu te priveste pe tine, ok?!
rondina
Postat pe 9 Iulie 2012 21:32
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:28:15
hai nu te mai oftica ca nu te respecta 339!
si pe mine ma dispretuieste la fel ca pe tine si la fel ca toata lumea



Pick,te rog,nu mai face afirmatii gratuite ,in numele altora!!! Daca detii informatii concrete ,in ceea ce ma priveste,vis-a-vis de atitudinea mea fata de oricare user inscris pe acest forum,,fa-o public,nu imi este jena sa-mi asum responsabilitatea respectiva,numai nu vorbi in numele meu!Daca vrei sa-mi asculti parerea,esti respectat in masura in care respecti!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 21:32
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:28:15
hai nu te mai oftica ca nu te respecta 339!
si pe mine ma dispretuieste la fel ca pe tine si la fel ca toata lumea



Pick,te rog,nu mai face afirmatii gratuite ,in numele altora!!! Daca detii informatii concrete ,in ceea ce ma priveste,vis-a-vis de atitudinea mea fata de oricare user inscris pe acest forum,,fa-o public,nu imi este jena sa-mi asum responsabilitatea respectiva,numai nu vorbi in numele meu!Daca vrei sa-mi asculti parerea,esti respectat in masura in care respecti!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 21:32
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 21:32:49
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:28:15
hai nu te mai oftica ca nu te respecta 339!
si pe mine ma dispretuieste la fel ca pe tine si la fel ca toata lumea



Pick,te rog,nu mai face afirmatii gratuite ,in numele altora!!! Daca detii informatii concrete ,in ceea ce ma priveste,vis-a-vis de atitudinea mea fata de oricare user inscris pe acest forum,,fa-o public,nu imi este jena sa-mi asum responsabilitatea respectiva,numai nu vorbi in numele meu!Daca vrei sa-mi asculti parerea,esti respectat in masura in care respecti!



Scuze pentru dubla postare,dar nu-mi apartine gestul de a o posta de doua ori!!!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 21:35
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 21:32:49
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:28:15
hai nu te mai oftica ca nu te respecta 339!
si pe mine ma dispretuieste la fel ca pe tine si la fel ca toata lumea



Pick,te rog,nu mai face afirmatii gratuite ,in numele altora!!! Daca detii informatii concrete ,in ceea ce ma priveste,vis-a-vis de atitudinea mea fata de oricare user inscris pe acest forum,,fa-o public,nu imi este jena sa-mi asum responsabilitatea respectiva,numai nu vorbi in numele meu!Daca vrei sa-mi asculti parerea,esti respectat in masura in care respecti!
nu ti mai asuma nimik,,nu mai face pe doctorul,,nu mai face medicii incompetenti,,inceteaza sa te prostesti,,daca vrei sa i zici unei fufe c cva si ai cva cunostinte despre zi ca nu esti medic in primul rand si trimite o la medic ,,dar ca tu din cunostintele tale sti ca se face si se drege asa,insa e egal cu zero,,trimite o la medic fetito,,nu mai face tu pe medicu,si nu mai face medicii incompetenti
kudika_11379
Postat pe 9 Iulie 2012 21:37
am zis ca toata lumea care ne dispretuieste, nu ca toata lumea pe care o dispretuiesti tu
picard-jean-luc
Postat pe 9 Iulie 2012 21:42
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:42:31am zis ca toata lumea care ne dispretuieste, nu ca toata lumea pe care o dispretuiesti tu


Te-as ruga sa te limitezi la relatarile legate de persoana ta,fara a face vreo analogie cu mine!!Va respect in masura in care sunt respectata!Punct.
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 21:45
De la: kudika_11379, la data 2012-07-09 21:37:32nu ti mai asuma nimik,,nu mai face pe doctorul,,nu mai face medicii incompetenti,,inceteaza sa te prostesti,,daca vrei sa i zici unei fufe c cva si ai cva cunostinte despre zi ca nu esti medic in primul rand si trimite o la medic ,,dar ca tu din cunostintele tale sti ca se face si se drege asa,insa e egal cu zero,,trimite o la medic fetito,,nu mai face tu pe medicu,si nu mai face medicii incompetenti



Dogule,sincer,ma amuza toate postarile tale la adresa mea,personal ,nu am cum sa te opresc sa o faci,atata timp cat esti asa cum esti,este problema ta,insa,iti spun pentru ultima oara,incearca sa ma ignori,caci nu printr-o astfel de conduita ai sa reusesti sa-mi atragi atentia!!!Nu ma intereseaza persoana ta si nici commenturile tale ,nu faci decat sa incarci inutil acest forum!!!Ignora-ma,nu am nevoie de atentia ta,imi repugna atata timp cat esti nemanierat!!!Nu am sa ma schimb pentru tine sau altcineva,daca postez ceva anume,o fac total in cunostinta de cauza,nu trebuie sa cer permisiunea ta!!!Nu te intereseaza cine sunt si nu trebuie sa fii preocupat de activitatea mea,este suficient ca stiu ,eu,cine esti si ce hram porti!!!Multumesc!
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 21:52
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 21:52:21
De la: kudika_11379, la data 2012-07-09 21:37:32nu ti mai asuma nimik,,nu mai face pe doctorul,,nu mai face medicii incompetenti,,inceteaza sa te prostesti,,daca vrei sa i zici unei fufe c cva si ai cva cunostinte despre zi ca nu esti medic in primul rand si trimite o la medic ,,dar ca tu din cunostintele tale sti ca se face si se drege asa,insa e egal cu zero,,trimite o la medic fetito,,nu mai face tu pe medicu,si nu mai face medicii incompetenti



Dogule,sincer,ma amuza toate postarile tale la adresa mea,personal ,nu am cum sa te opresc sa o faci,atata timp cat esti asa cum esti,este problema ta,insa,iti spun pentru ultima oara,incearca sa ma ignori,caci nu printr-o astfel de conduita ai sa reusesti sa-mi atragi atentia!!!Nu ma intereseaza persoana ta si nici commenturile tale ,nu faci decat sa incarci inutil acest forum!!!Ignora-ma,nu am nevoie de atentia ta,imi repugna atata timp cat esti nemanierat!!!Nu am sa ma schimb pentru tine sau altcineva,daca postez ceva anume,o fac total in cunostinta de cauza,nu trebuie sa cer permisiunea ta!!!Nu te intereseaza cine sunt si nu trebuie sa fii preocupat de activitatea mea,este suficient ca stiu ,eu,cine esti si ce hram porti!!!Multumesc!


asta nu se poate! madogul e un om foarte bun si spiritual care daca nu ar fi ar trebui sa joc eu rolul lui!
hramuri purtam cu totii mai mari sau mai mici
picard-jean-luc
Postat pe 9 Iulie 2012 21:59
De la: MissRainbow, la data 2012-07-09 21:45:29
De la: kudika_10951, la data 2012-07-09 21:42:31am zis ca toata lumea care ne dispretuieste, nu ca toata lumea pe care o dispretuiesti tu


Te-as ruga sa te limitezi la relatarile legate de persoana ta,fara a face vreo analogie cu mine!!Va respect in masura in care sunt respectata!Punct.


fiind un forum de discutii noi ne mai permitem sa si discutam , nu numai sa epatam sau sa monologam singuri poate imi spune cineva de greselile mele gramaticale si de sintaxa ca sterg pe jos cu el!
picard-jean-luc
Postat pe 9 Iulie 2012 22:01
on topic...fac ochi...si beau cafeaua...
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 22:36
Doamnelor si domnilor,acestea fiind spuse,ma retrag la ceas de odihna,binemeritata spun eu!!! Sa dea Domnul sa aveti parte de o noapte magica,linistita,dar plina de dragoste,,sa va odihniti trupurile la ceas de inchinaciune si sufletele sa vi le ostoiti in cant de ingeri!!!Pacea fie cu voi toti,,fiti mai intelepti cu vorba si mai cugetati cu faptele voastre!Odihna binemeritata sa aveti in cuibul trairilor voastre!!Noapte buna tuturor!!!
Rainbow
MissRainbow
Postat pe 9 Iulie 2012 22:47
noapte...noapte...Rainbow...
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 22:55
Multor oameni le place sa predice ,,Iubeste-ti aproapele''. In dorinta de a-i tine pe ceilalti sub control, omit cu buna stiinta sfarsitul preceptului ,,...ca pe tine insuti !''. Numai cel ce isi este siesi cel mai bun prieten poate fi si prietenul altor oameni. Am invatat ca singurul om care se poate numi prieten este cel care nu pune nici o conditie , nici asupra lui insusi,nici asupra altora.
GHEISA_
Postat pe 9 Iulie 2012 23:05
ce bine ca...nu`s aproape....de nimeni...
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 23:11
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 23:11:53ce bine ca...nu`s aproape....de nimeni...




..... Ia priveste peste umar, ma vezi ??!!
GHEISA_
Postat pe 9 Iulie 2012 23:13
huhhhhhhhhh!!!!!!! ....de la tine simteam fierbinteala aia?
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 23:16
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 23:16:38huhhhhhhhhh!!!!!!! ....de la tine simteam fierbinteala aia?




Intradevar, daca mai dureaza mult canicula asta , o sa scot flacari de nari Pe aici, si la ora 23,00 este tot cald, racoarea noptii e doar o vorba de poveste
GHEISA_
Postat pe 9 Iulie 2012 23:21
asa e...ca si p`aci...e la fel...noroc ca...is la servici...si...e placut aici...altfel...de la dushuri...mi-am modificat PH-ul...se pare ca...simt usturime la piele...cu toate ca folosesc gelul de dush...pt hidratare..




si...ceva...de lucru...acu`...


Virgula....


�n cadrul unui experiment, un grup de 50 de oameni, format, �n mod egal, din femei si bãrbați, a primit un text si �nsãrcinarea de a pune, �n acel text, o virgulã. Iatã textul :
"Dac� b�rbatul ar cunoaște valoarea pe care o are femeia ar merge �n patru labe ."

Toate femeile au pus virgula dup� cuv�ntul "femeia".
Toți b�rbații au pus virgula dup� cuv�ntul "are".
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 23:25
....puterea unei virgule.....
GHEISA_
Postat pe 9 Iulie 2012 23:36
De la: GHEISA_, la data 2012-07-09 23:36:41 ....puterea unei virgule.....





da...iote asa-i lumea asta...in care traim...
si...cu putina atentie...se schimba radical...sensu`...
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 23:41
mno`...iote...cum shade treaba cu fumeile...




"�ntr-o zi so�ul vine de la serviciu �i nu poate b�ga ma�ina �n garaj deoarece pe aleea spre garaj erau tr�ntite bicicletele copiilor. D� s� bage bicicletele �n garaj �i g�se�te jeep-ul so�iei deschis �i c�inele plin de noroi �ntins pe bancheta din spate.
Nedumerit, intr� �n curtea interioar� unde vede copiii �ntr-o balt� de noroi, piscina �i ea murdar�, copiii se stropeau cu furtunul. �ngrijorat, intr� �n buc�t�rie nu f�r� a observa c� geamul de la u�� era plin cu p�lmu�e de ciocolat�, clan�a �mbr�cat� �n felii de �unc� �i gaura cheii �nfundat� cu un c�rnat. �n buc�t�rie curgea apa, frigiderul era deschis �i con�inutul lui v�rsat pe podea, farfurii �i pahare murdare peste tot. Pe mas� o balt� de suc , mu�tele roiau pe mas�. Pe jos nu se putea c�lca altfel, dec�t pe m�ncarea c��elului sau �n con�inutul borcanelor de mur�turi.
Panicat �i alb la fa��, �ncepe s� �i caute so�ia prin toat� casa. Era un vacarm de nedescris - televizorul �i computerul erau date la maximum. Intr� �n baie unde prosoapele pluteau pe podea �ntr-o balt� de ap� �i sulurile de h�rtie igienic� erau derulate prin cuier, prin cad� �i pe m�nerul de la u��.
�n sf�r�it �i g�se�te so�ia �n ultimul dormitor relaxat� cu o masc� pe fa��, bigudiuri �n p�r. Citea o revist� �i asculta muzic� cu c�tile pe urechi. Cu un ultim efort, o �ntreab� ce s-a �nt�mplat. Ea �i r�spunde:
- ��i aduci aminte c�nd te �ntorceai acas� �i m� �ntrebai ce am f�cut toat� ziua? Ei bine� azi n-am f�cut nimic! "
eu_ovidiu
Postat pe 9 Iulie 2012 23:50
Buna dimineata tuturor si bine va-ti retrezit la viata intr-o frumoasa dimineata. Cfeaua este gata sa va dea putere si energia de care aveti nevoie
O zi minunata si excelenta va doresc cu zambetul pe buze si in priviri
Va trimit pupici cu sacu pt cine accepta si le doresc !!!
Titanika
Postat pe 10 Iulie 2012 07:53
Offfffff,a trecut noaptea caniculara,si incepem inca o zi dogoritoare!!! Buna dimineata,doamnelor si domnilor!!!!! Nu v-ati trezit pana la aceasta ora??????? Hopa sus,fetelor si baietilor,haideti ,sa intampinam ,aceasta zi cu zambetele pe buze si cu chipurile senine!!!, O zi la superlativ sa va deschida inimile si sa va sporeasca buna dispozitie!!! Sa lasam, cu totii ,rautatile si sa ne vedem de treburile noastre,nu folosesc nimanui tristetea si ingandurarile!!! Sa faceti din fiecare gand si fapta,prinos de bucurie!! O zi binecuvantata de Domnul sa aveti cu totii!!!



Fac o mica pauza de la treaba,,,v-am salutat,acum,imi voi bea cafeluta ,dupa care,,voi merge mai departe cu sarcinile de serviciu!!! Dragii mei,doamne si domni,daca puteti spune ca iubiti fara sa raniti semenii,faceti-o,caci aceasta va este menirea!!!Pace voua si lumii intregi!!! Toate cele bune,tuturor,in numele iubirii!!
MissRainbow
Postat pe 10 Iulie 2012 07:54
De la: GHEISA_, la data 2012-07-09 23:21:54
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-09 23:16:38huhhhhhhhhh!!!!!!! ....de la tine simteam fierbinteala aia?




Intradevar, daca mai dureaza mult canicula asta , o sa scot flacari de nari Pe aici, si la ora 23,00 este tot cald, racoarea noptii e doar o vorba de poveste
sper sa te topesti in vara asta
kudika_11648
Postat pe 10 Iulie 2012 07:56


Oooo,buna dimineata,draga mea,,o zi cu bucurii si la tine!!!! Eu accept pupicii tai ,caci sunt o pupacioasaaaaaaaaa,mai,mai!!!! Facem schimb de cafeluta,a mea este cu frisca!!!!???????? Sanatate si putere de munca iti doresc,Titanika!!!!! Salutari celor de acasa!!!!
MissRainbow
Postat pe 10 Iulie 2012 07:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ea romanca....eu tigan..... 109 De la: 24 Iunie 2016 01:31
LA MULTI ANI! 1 De la: Maramuresanca 1 Ianuarie 2010 09:09
Cum iesim din starea de depresie?????? 44 De la: io_sunt 25 Octombrie 2009 16:44
Ingerii 1 De la: miezuu 16 Martie 2013 20:52
timiditate excesiva, teama de necunoscut... 11 De la: alinac91 21 Februarie 2014 10:15