Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: rondina, la data 2012-07-12 11:25:39
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:23:49
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:18:20Salutare all! Cu ce va mai laudati ...pe caldura asta? Rezistati...rezistati?!


Buna ziua,Rondina,,rezist,rezist eroic,la racoarea adusa de aparatul de aer conditionat!!!! Tu???

Toate bune si frumoase...mai
naspa e afara...



Este bine asa,Rondy!!!Totul trebuie sa fie frumos ,si ,chiar daca nu este astfel,sa fim optimisti cu noi insine si cu timpul!! Extremele climei produc ravagii in oameni,de aici deriva starile tensionate din vietile lor,,,tot ce misca in aceasta lume,resimte modificarile climatice!!!
MissRainbow
Postat pe 12 Iulie 2012 11:33
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:33:37
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:25:39
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:23:49
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:18:20


Este bine asa,Rondy!!!Totul trebuie sa fie frumos ,si ,chiar daca nu este astfel,sa fim optimisti cu noi insine si cu timpul!! Extremele climei produc ravagii in oameni,de aici deriva starile tensionate din vietile lor,,,tot ce misca in aceasta lume,resimte modificarile climatice!!!

Mda...am observat si eu asta...mai ales aici, pe Forum....
rondina
Postat pe 12 Iulie 2012 11:36
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!
luchianramona
Postat pe 12 Iulie 2012 11:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:33:37
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:25:39
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:23:49
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:18:20Salutare all! Cu ce va mai laudati ...pe caldura asta? Rezistati...rezistati?!


Buna ziua,Rondina,,rezist,rezist eroic,la racoarea adusa de aparatul de aer conditionat!!!! Tu???

Toate bune si frumoase...mai
naspa e afara...



Este bine asa,Rondy!!!Totul trebuie sa fie frumos ,si ,chiar daca nu este astfel,sa fim optimisti cu noi insine si cu timpul!! Extremele climei produc ravagii in oameni,de aici deriva starile tensionate din vietile lor,,,tot ce misca in aceasta lume,resimte modificarile climatice!!!
ce tampenii poti sa debitezi,,efectele climei au efect in viata oamenilor,, lasa kudika ca,,,,,,,,,,,in alasca unde e numai zapada tot anu au efecte ca e rata sinuciderilor mai mare nu peste tot ,,draga mea,, aolika aolika,,inceteaza sa debitezi prosti
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:40
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:36:00
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:33:37
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:25:39
De la: MissRainbow, la data 2012-07-12 11:23:49
De la: rondina, la data 2012-07-12 11:18:20


Este bine asa,Rondy!!!Totul trebuie sa fie frumos ,si ,chiar daca nu este astfel,sa fim optimisti cu noi insine si cu timpul!! Extremele climei produc ravagii in oameni,de aici deriva starile tensionate din vietile lor,,,tot ce misca in aceasta lume,resimte modificarile climatice!!!

Mda...am observat si eu asta...mai ales aici, pe Forum....
ai observat bn,,insa pe ea a cam modificato clima
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:41
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:28:33ce luceafar a aparut bai partere

Vezi adresa linkului.O fetita de numai 2 ani si 10 luni.
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 11:41
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 11:43
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:41:54
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:28:33ce luceafar a aparut bai partere

Vezi adresa linkului.O fetita de numai 2 ani si 10 luni.
ce adresa ma ca nu merg pe ce lume traesti,ai luato pe urma lu curcubeu si tu
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:44
Astept si sunt in expectativa!
kudika_10817
Postat pe 12 Iulie 2012 11:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?
lasa fata n pace ca e cu mn bai bagabontule care esti
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?

N-ar fi rau!
luchianramona
Postat pe 12 Iulie 2012 11:46
De la: kudika_10817, la data 2012-07-12 11:45:06Astept si sunt in expectativa!
ce ti mai place sa te dai interesanta mai cauta cateva cuvinte in dictionar
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:47
Ce ne-am face noi fara lupii moralisti, fie ei lup sau lupoaica?
kudika_10817
Postat pe 12 Iulie 2012 11:47
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:44:59
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:41:54
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:28:33ce luceafar a aparut bai partere

Vezi adresa linkului.O fetita de numai 2 ani si 10 luni.
ce adresa ma ca nu merg pe ce lume traesti,ai luato pe urma lu curcubeu si tu


credeam ca-s singura careia nu-i merge!!!
kiss_my_ass
Postat pe 12 Iulie 2012 11:48
Hopa, aparu si bombonel bridezilla!

Ai fost sa-ti cumperi lenjerie intima roz, bridezilla?

A cazut de tot uscaciunea aia?
kudika_10817
Postat pe 12 Iulie 2012 11:52
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:44:59
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:41:54
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:28:33ce luceafar a aparut bai partere

Vezi adresa linkului.O fetita de numai 2 ani si 10 luni.
ce adresa ma ca nu merg pe ce lume traesti,ai luato pe urma lu curcubeu si tu

Invata sa deschizi .Copy si postezi la adesa pe Youtube.Greu de tot nu ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 11:53
De la: kudika_10817, la data 2012-07-12 11:45:06Astept si sunt in expectativa!
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 11:54
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:53:16
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:44:59
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:41:54
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:28:33ce luceafar a aparut bai partere

Vezi adresa linkului.O fetita de numai 2 ani si 10 luni.
ce adresa ma ca nu merg pe ce lume traesti,ai luato pe urma lu curcubeu si tu

Invata sa deschizi .Copy si postezi la adesa pe Youtube.Greu de tot nu ?
pai tu ai impresia ca eu sunt calculatorist ca tn bai bagabontule
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:56
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:46:57
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?

N-ar fi rau!

Ai rachiu sau nu ? Tantari ?
Sau te pisc eu ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 11:56
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:45:43
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?
lasa fata n pace ca e cu mn bai bagabontule care esti

Visezi nu ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 11:57
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:57:38
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:45:43
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?
lasa fata n pace ca e cu mn bai bagabontule care esti

Visezi nu ?
tu visezi bai derbedeule ca esti partener,de vis
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 11:59
n-am aceleasi preferinte ca tine francisko...si verifica-ti gura daca vrei sa afli detalii...kokeshi
kudika_11648
Postat pe 12 Iulie 2012 12:00
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:59:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:57:38
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:45:43
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?
lasa fata n pace ca e cu mn bai bagabontule care esti

Visezi nu ?
tu visezi bai derbedeule ca esti partener,de vis

Eu sunt doar partener visul e la altcineva.
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 12:04
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 12:04:31
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:59:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:57:38
De la: kudika_11379, la data 2012-07-12 11:45:43
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?
lasa fata n pace ca e cu mn bai bagabontule care esti

Visezi nu ?
tu visezi bai derbedeule ca esti partener,de vis

Eu sunt doar partener visul e la altcineva.
inceteaza sa te prostesti,,esti partener de vis,deci visezi
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 12:05
Am plecat pe vale.
PARTENERDEVIS
Postat pe 12 Iulie 2012 12:06
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:56:26
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:46:57
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:43:06
De la: luchianramona, la data 2012-07-12 11:38:45
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 11:13:44Ca sa-ti mai treaca dorul iesi pe "faleza" .

La Dunare ma uit de pe geam de la birou, dar nu se compara cu valurile plescaitoare. Haah!

Vrei sa vin sa facem valuri impreuna ?

N-ar fi rau!

Ai rachiu sau nu ? Tantari ?
Sau te pisc eu ?

Rachiu` s-o gatat si cu piscatu... Mai bine vino tu si ne descurcam noi
luchianramona
Postat pe 12 Iulie 2012 12:06
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-12 12:06:24Am plecat pe vale.
dute,sanatate la stana acolo
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 12:07
bridezillo sau kudika_11648, sa-ti pui rujulet roz bombon, sa ti se asorteze cu ochisorii aceia "dulci" ai tai!


te scot mai tarziu in lesa la plimbare, acum nu mai am timp de scheunaturile tale, bridezillo!

ai vrut razboi, razboi ti-am dat! acum primesti exact ceea ce meriti! si mai am sa-ti servesc cateva!

credeai ca poti lovi la nesfarsit fara sa fii sa fii lovit si tu la un moment dat? te-ai inselat, musiu, nu toti au teama fata de tine!

si acum ciocu' mic si joc de glezne, bombonel roz godzillos!

sa nu misti in front pana nu ma intorc! vezi ca o sa mai fac o runda de instructie cu tine!
kudika_10817
Postat pe 12 Iulie 2012 12:08
De la: kudika_10817, la data 2012-07-12 12:08:46bridezillo sau kudika_11648, sa-ti pui rujulet roz bombon, sa ti se asorteze cu ochisorii aceia "dulci" ai tai!


te scot mai tarziu in lesa la plimbare, acum nu mai am timp de scheunaturile tale, bridezillo!

ai vrut razboi, razboi ti-am dat! acum primesti exact ceea ce meriti! si mai am sa-ti servesc cateva!

credeai ca poti lovi la nesfarsit fara sa fii sa fii lovit si tu la un moment dat? te-ai inselat, musiu, nu toti au teama fata de tine!

si acum ciocu' mic si joc de glezne, bombonel roz godzillos!

sa nu misti in front pana nu ma intorc! vezi ca o sa mai fac o runda de instructie cu tine!
francezo ti am zis eu ca nu esti departe de asta
kudika_11379
Postat pe 12 Iulie 2012 12:10
De la: kudika_10817, la data 2012-07-12 12:08:46bridezillo sau kudika_11648, sa-ti pui rujulet roz bombon, sa ti se asorteze cu ochisorii aceia "dulci" ai tai!


te scot mai tarziu in lesa la plimbare, acum nu mai am timp de scheunaturile tale, bridezillo!

ai vrut razboi, razboi ti-am dat! acum primesti exact ceea ce meriti! si mai am sa-ti servesc cateva!

credeai ca poti lovi la nesfarsit fara sa fii sa fii lovit si tu la un moment dat? te-ai inselat, musiu, nu toti au teama fata de tine!

si acum ciocu' mic si joc de glezne, bombonel roz godzillos!

sa nu misti in front pana nu ma intorc! vezi ca o sa mai fac o runda de instructie cu tine!
vorbesti numai prostii fara sens francesko...nu uita sa scrii la kudika sa stearga elucubratiile si alte mesaje si sa ramana doar prostiile tale ...si de ce atentezi la bombonel ? vrei mereu sa-l suggi ?
kudika_11648
Postat pe 12 Iulie 2012 14:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
termenii si conditiile de utilizare a site-ului Kudika 18 De la: maria_palaria 16 Iulie 2011 11:28
CREDETI CA VIRUSUL CU COARNE KUDIKA-FLAME ESTE DE FAPT FRANCESKA ? 5 De la: kudika_6668 24 Iunie 2012 09:06
ajutor 2 De la: piscolino 23 August 2011 11:54
inscrie-te si u in concurs http://ipremii.com/index.php?r=Kg7y 5 De la: loredana_06_88 10 Februarie 2010 17:17
nu stiu ce sa fac 29 De la: clau19 20 Februarie 2010 19:13