Mai multe
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:17:09caisa...da talica...de unde stii bre` ca...e vb de...ceva porcariute-n chestia cu pricina?...ha? pt ca o citeam cu lanterna in dulap sa nu ma prinda tata
|
||
|
maria-ioana Postat pe 14 Iulie 2012 23:22 |
||
|---|---|---|
De la: muza_ta, la data 2012-07-14 23:20:16buei da ci poza ti-ai tras ma gandesc ca...poate asa...mai storc ceva pupaturi...de la tine...ca vaz ca...daca nu umblu cu sensibilitati...nu te mai induri...in ultima vreme...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 14 Iulie 2012 23:24 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-14 23:21:23De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:19:47De la: muza_ta, la data 2012-07-14 23:17:28De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:12:39muza...mea culpa!!! sigur...nu esti...asa ca...vezi cum faci!!!
|
||
|
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 14 Iulie 2012 23:25 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-14 23:22:06....De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:17:09caisa...da talica...de unde stii bre` ca...e vb de...ceva porcariute-n chestia cu pricina?...ha? ca nu fui` yo...taticu` tau...iti luam si lanterna...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 14 Iulie 2012 23:25 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:24:28De la: muza_ta, la data 2012-07-14 23:20:16buei da ci poza ti-ai tras ahaaaaaa, deci asta e rationamentul tau. ce strategii mai ai si tu eu, din cate sti, am zis ca-s o rea..si-o scorpie....si-o... continua tu.dar la pupici niciodata n-am fost zgarcita
|
||
|
muza_ta Postat pe 14 Iulie 2012 23:28 |
||
eram mai dibace ca el aveam un talent sa gasesc ....chestii interzise prin casa.... parca eram detector si cand era vb de carti...... norocu meu e ca le citeam imbracate in hartie si tata se bucura ca le iubesc si am grija de ele sa le pastrez curate si fara colturi indoite
|
||
|
maria-ioana Postat pe 14 Iulie 2012 23:30 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-14 23:28:25De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:24:28De la: muza_ta, la data 2012-07-14 23:20:16buei da ci poza ti-ai tras ia mai convinge-ma putin ca e asa cum spui!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 14 Iulie 2012 23:53 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-14 23:30:46eram mai dibace ca el ideea de baza...e ca...citeai...si el saracutzu`...era mandru ca fata...ceteste...ca iubeste literatura...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 14 Iulie 2012 23:54 |
||
mmmmmmmmuaaaah
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:04 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:04:40mmmmmmmmuaaaah bueeeeyyyyyyyyyy........da can` te facusi asa...zgarca? sa vezi tu...de nu te iau yo de motz...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:06 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:06:29De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:04:40mmmmmmmmuaaaah ei, daca nu-ti place nu te mai pup. na
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:14 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:14:41De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:06:29De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:04:40mmmmmmmmuaaaah
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:17 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:17:42De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:14:41De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:06:29De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:04:40mmmmmmmmuaaaah si cum faci, ca ala din poza sau mai rau? hmmm, aproape ca te cred
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:21 |
||
mai raaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..........
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:23 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:23:30mai raaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......... hai vina sa te impac, strengarule |
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:27 |
||
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........yes...yes...yes....
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:28 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:28:44yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........yes...yes...yes.... iesi daca insisti asa, dar te rog nu tranti usa
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:33 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:33:34De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:28:44yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........yes...yes...yes.... da...tie...poci sa-ti dau branci...intr-un coltz...asa?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:35 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:35:17De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:33:34De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:28:44yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...........yes...yes...yes.... nu nu ma retrag la nanisa te pp saaaaaauuu raman datoare?
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:38 |
||
pup*
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:39 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* io zaic s-o faci calumea ca...altfel...te bantui...toata noaptea...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:44 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-14 23:54:35De la: caisa, la data 2012-07-14 23:30:46eram mai dibace ca el da el nu stia ce fac in dulap pentru ca nu stia ca sunt acolo
|
||
|
maria-ioana Postat pe 15 Iulie 2012 00:45 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* io ma chinui la ora asta sa fac poze si voi nu va mai potoliti cu pupaturile si la dastea poftesc , nu doar la praji
|
||
|
maria-ioana Postat pe 15 Iulie 2012 00:46 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* daca e alegerea mea, atunci sa fie optiunea 2 gud nait ovidiu si caisaaaaa
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:51 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:51:14De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* treaba ta...tu ai les... ...sa nu zici ca nu te-am avertizat!!!...vezi tu...la momentu` cu pricina!! noapte buna...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:53 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-15 00:46:58De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* pofticioaso`!!!...te bagi intre noi...aci?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 00:54 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-15 00:46:58De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* iti cedez locul
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:58 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:53:03De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:51:14De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* las ca eu ma descurc si nebantuita, ai grija de caisa
|
||
|
muza_ta Postat pe 15 Iulie 2012 00:59 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:54:05De la: caisa, la data 2012-07-15 00:46:58De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* nu ma bag stau pe vine si ma uit la voi pana imi curg balutele
|
||
|
maria-ioana Postat pe 15 Iulie 2012 01:00 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:59:23De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:53:03De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:51:14De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-15 00:44:57De la: muza_ta, la data 2012-07-15 00:39:44pup* nu poci...zau...sa-mi las pupaza asta mica...nebantuita!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 15 Iulie 2012 01:24 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ROMANIA plai de dor | 7 | De la: kudika533673 22 Mai 2014 23:23 |
| lectie de leadership de la un om de succes | 6 | De la: thadoogback 14 Octombrie 2010 18:00 |
| drepturile femeilor | 210 | De la: sirghea 3 Septembrie 2010 18:10 |
|
|
||
| salut | 12 | De la: cosmilumi 18 Aprilie 2012 17:15 |
| Handmade romanian artcraft | 2 | De la: YeahRight 11 Octombrie 2008 06:48 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.