Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

Unul ajunge,e vreme de criza
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2012 07:41
De la: Titanika, la data 2012-07-19 07:41:30Unul ajunge,e vreme de criza

si sa se apuce de slabit ca e prea voinic
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2012 07:43
De la: Titanika, la data 2012-07-19 07:43:10
De la: Titanika, la data 2012-07-19 07:41:30Unul ajunge,e vreme de criza

si sa se apuce de slabit ca e prea voinic



Niet!!! Sa ajunga amandorora!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 07:47
Buna dimineata.
Ce-i galagia asta ?Voi chiar sunteti ne fugarite ?Nu mai poate omul sa viseze ca tipati voi.

Caut ceva da ce ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 19 Iulie 2012 07:48
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 07:48:10Buna dimineata.
Ce-i galagia asta ?Voi chiar sunteti ne fugarite ?Nu mai poate omul sa viseze ca tipati voi.

Caut ceva da ce ?



Pe noi,,cumva sau butelcuta cu cafeluta???? Buna dimineata,Part!!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 07:57
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 07:57:04
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 07:48:10Buna dimineata.
Ce-i galagia asta ?Voi chiar sunteti ne fugarite ?Nu mai poate omul sa viseze ca tipati voi.

Caut ceva da ce ?



Pe noi,,cumva sau butelcuta cu cafeluta???? Buna dimineata,Part!!!!!

SARNA "7 culori"
Nu stiu ce da eu caut.Vad eu peste ce dau pan la urma.
Sa ai o zi cat mai placuta. Azi e vineri nu ?
PARTENERDEVIS
Postat pe 19 Iulie 2012 08:03
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 08:03:23
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 07:57:04
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 07:48:10Buna dimineata.
Ce-i galagia asta ?Voi chiar sunteti ne fugarite ?Nu mai poate omul sa viseze ca tipati voi.

Caut ceva da ce ?



Pe noi,,cumva sau butelcuta cu cafeluta???? Buna dimineata,Part!!!!!

SARNA "7 culori"
Nu stiu ce da eu caut.Vad eu peste ce dau pan la urma.
Sa ai o zi cat mai placuta. Azi e vineri nu ?



Pai,daca tot cauti,,macar sa fie ceva dulce si fierbinte!!!! Asemenea,Part!!! Astazi este inca Joi,,dar poate fi si Vineri,,,pentru tine!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 08:08
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 08:08:09
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 08:03:23
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 07:57:04
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 07:48:10Buna dimineata.
Ce-i galagia asta ?Voi chiar sunteti ne fugarite ?Nu mai poate omul sa viseze ca tipati voi.

Caut ceva da ce ?



Pe noi,,cumva sau butelcuta cu cafeluta???? Buna dimineata,Part!!!!!

SARNA "7 culori"
Nu stiu ce da eu caut.Vad eu peste ce dau pan la urma.
Sa ai o zi cat mai placuta. Azi e vineri nu ?



Pai,daca tot cauti,,macar sa fie ceva dulce si fierbinte!!!! Asemenea,Part!!! Astazi este inca Joi,,dar poate fi si Vineri,,,pentru tine!!!!

A deci de asta ieri am luato in barba mereu ca eu am crezut toata ziua ca e joi.
Am plecat dara ca nu mai e de gluma.
O zi cat mai placuta.
PARTENERDEVIS
Postat pe 19 Iulie 2012 08:11
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 08:11:01
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 08:08:09
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 08:03:23
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 07:57:04
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-19 07:48:10Buna dimineata.
Ce-i galagia asta ?Voi chiar sunteti ne fugarite ?Nu mai poate omul sa viseze ca tipati voi.

Caut ceva da ce ?



Pe noi,,cumva sau butelcuta cu cafeluta???? Buna dimineata,Part!!!!!

SARNA "7 culori"
Nu stiu ce da eu caut.Vad eu peste ce dau pan la urma.
Sa ai o zi cat mai placuta. Azi e vineri nu ?



Pai,daca tot cauti,,macar sa fie ceva dulce si fierbinte!!!! Asemenea,Part!!! Astazi este inca Joi,,dar poate fi si Vineri,,,pentru tine!!!!

A deci de asta ieri am luato in barba mereu ca eu am crezut toata ziua ca e joi.
Am plecat dara ca nu mai e de gluma.
O zi cat mai placuta.



Deci,sa inteleg ca "ti-ai luat-o",,ai trait senzatii tari!!!! O zi cu spor,prietene!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 08:19
buongiornisimo
picard-jean-luc
Postat pe 19 Iulie 2012 09:15
De la: kudika_10951, la data 2012-07-19 09:15:25buongiornisimo



Buna dimineata,Pick!!! Cum,niciun comentariu ,nimic????? Esti bine sau ai febra??????
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 09:19
De la: kudika_10951, la data 2012-07-19 09:15:25buongiornisimo


buon giorno amico mio
muza_ta
Postat pe 19 Iulie 2012 09:19
Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!
kudika_10817
Postat pe 19 Iulie 2012 10:02
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 09:19:42
De la: kudika_10951, la data 2012-07-19 09:15:25buongiornisimo


buon giorno amico mio


Baietii sant plouati de dimineata

Buna iubita mica ,o zi cu soare in priviri sa ai ,asa cum esti tu de fiecare data!!!
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2012 10:06
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!


Buna draga mea, bine ai revenit cu forte prospete
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2012 10:09
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!



Asemenea,Kokeshi,o zi cu miros de fan proaspat cosit!!!! Yuppiiiiiiii,ce "veseloaie" sunt astaziiii!!!!


@Muza,,,si aici!!!! Ca ,doar mi-s vigilenta!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 10:10
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 09:19:05
De la: kudika_10951, la data 2012-07-19 09:15:25buongiornisimo



Buna dimineata,Pick!!! Cum,niciun comentariu ,nimic????? Esti bine sau ai febra??????


cred ca face de straja pt popor
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2012 10:11
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!

neataaaaa
muza_ta
Postat pe 19 Iulie 2012 10:12
De la: Titanika, la data 2012-07-19 10:11:08
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 09:19:05
De la: kudika_10951, la data 2012-07-19 09:15:25buongiornisimo



Buna dimineata,Pick!!! Cum,niciun comentariu ,nimic????? Esti bine sau ai febra??????


cred ca face de straja pt popor



Da,cred ca face planton la drapel!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 10:14
De la: Titanika, la data 2012-07-19 10:06:32
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 09:19:42
De la: kudika_10951, la data 2012-07-19 09:15:25buongiornisimo


buon giorno amico mio


Baietii sant plouati de dimineata

Buna iubita mica ,o zi cu soare in priviri sa ai ,asa cum esti tu de fiecare data!!!

era soare cand am vorbit noi...nu era soarele din privirea mea si multumesc
muza_ta
Postat pe 19 Iulie 2012 10:14
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:10:44
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!



Asemenea,Kokeshi,o zi cu miros de fan proaspat cosit!!!! Yuppiiiiiiii,ce "veseloaie" sunt astaziiii!!!!


@Muza,,,si aici!!!! Ca ,doar mi-s vigilenta!!!!

hai bine, si trebuie sa si ne pupam?
muza_ta
Postat pe 19 Iulie 2012 10:15
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 10:15:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:10:44
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!



Asemenea,Kokeshi,o zi cu miros de fan proaspat cosit!!!! Yuppiiiiiiii,ce "veseloaie" sunt astaziiii!!!!


@Muza,,,si aici!!!! Ca ,doar mi-s vigilenta!!!!

hai bine, si trebuie sa si ne pupam?



Este musai sa ne stampilam!!!Pe frunte si pe obrajiori,ca de la muma ,la prunc,bueeiiii!!! Comenteaza cineva???? Aud? S-a ales prafu' de rimelu' mieu!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 Iulie 2012 10:19
dor de mare, sete de noi...cant!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Iulie 2012 10:21
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:19:25
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 10:15:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:10:44
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!



Asemenea,Kokeshi,o zi cu miros de fan proaspat cosit!!!! Yuppiiiiiiii,ce "veseloaie" sunt astaziiii!!!!


@Muza,,,si aici!!!! Ca ,doar mi-s vigilenta!!!!

hai bine, si trebuie sa si ne pupam?



Este musai sa ne stampilam!!!Pe frunte si pe obrajiori,ca de la muma ,la prunc,bueeiiii!!! Comenteaza cineva???? Aud? S-a ales prafu' de rimelu' mieu!!!!

si-acum ca de la prunc la muma
muza_ta
Postat pe 19 Iulie 2012 10:23
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-19 10:21:47 dor de mare, sete de noi...cant!

mie mi-e sete de-o cafea.. dai?
muza_ta
Postat pe 19 Iulie 2012 10:23
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 10:23:49
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-19 10:21:47 dor de mare, sete de noi...cant!

mie mi-e sete de-o cafea.. dai?


sa-ti fie de bine...n-am!!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Iulie 2012 10:25
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 10:12:14
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!

neataaaaa


'Neata!
kudika_10817
Postat pe 19 Iulie 2012 10:25
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:10:44
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!



Asemenea,Kokeshi,o zi cu miros de fan proaspat cosit!!!! Yuppiiiiiiii,ce "veseloaie" sunt astaziiii!!!!


@Muza,,,si aici!!!! Ca ,doar mi-s vigilenta!!!!


Multumesc, asemenea!
kudika_10817
Postat pe 19 Iulie 2012 10:25
De la: Titanika, la data 2012-07-19 10:09:11
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!


Buna draga mea, bine ai revenit cu forte prospete


Buna, Titanika!
kudika_10817
Postat pe 19 Iulie 2012 10:26
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 10:23:02
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:19:25
De la: muza_ta, la data 2012-07-19 10:15:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-19 10:10:44
De la: kudika_10817, la data 2012-07-19 10:02:47Buna dimineata Doamna Curcubeu, Muza, Titanika, Partenerdevis, Picard! Va doresc o zi cat mai frumoasa!



Asemenea,Kokeshi,o zi cu miros de fan proaspat cosit!!!! Yuppiiiiiiii,ce "veseloaie" sunt astaziiii!!!!


@Muza,,,si aici!!!! Ca ,doar mi-s vigilenta!!!!

hai bine, si trebuie sa si ne pupam?



Este musai sa ne stampilam!!!Pe frunte si pe obrajiori,ca de la muma ,la prunc,bueeiiii!!! Comenteaza cineva???? Aud? S-a ales prafu' de rimelu' mieu!!!!

si-acum ca de la prunc la muma



pup si eu fotitza,man-caias gurita si-ti dau si cafelutza, ca zgarka de kiss nu vre
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2012 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In privinta unei colaborari eventuale 1 De la: kudika_5802 23 Aprilie 2012 16:10
Astrologie 24 De la: kudika198647 22 Iunie 2010 11:04
joc interesant 1 De la: Tzontzonik88 25 Octombrie 2009 19:20
AM O INTREBARE!!! 4 De la: Barbie30 19 Octombrie 2010 19:36
Echipa Kudika iti ureaza Craciun Fericit! 5 De la: OanaTrifu 27 Decembrie 2015 18:28