Mai multe
De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:17:38 Sunt o sursa inepuizabila
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:30 |
||
|---|---|---|
|
mmmmm, ciocolata mi-e dor de ciocolataaaaaa |
||
|
maria-ioana Postat pe 20 Iulie 2012 22:30 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-20 22:29:17 Noapte buna MissR si sper sa treceti peste partea cu "nefericita".
|
||
|
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:31 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-20 22:29:17 te pup miss, noapte buna!
|
||
|
maria-ioana Postat pe 20 Iulie 2012 22:31 |
||
|
maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) voua va doresc o seara placuta iar mie imi doresc sa nu fac rosu in gat va pup cu drag vara nu dorm , nu am somn...tra la la la
|
||
|
maria-ioana Postat pe 20 Iulie 2012 22:34 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-20 22:30:24mmmmm, ciocolata Nu incepe cu lucruri sfinte
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:36 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-20 22:34:58maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) Noapte buna caisuca
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:36 |
||
noapte buna mami!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:37 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-20 22:34:58maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) sa faci si pt mine o turaaaaa somn usor
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:38 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:36:37De la: caisa, la data 2012-07-20 22:34:58maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) multumesc! da nu ma duc la nani iesim la o terasa ma grabesc sa intru in toale sa nu ma astepte
|
||
|
maria-ioana Postat pe 20 Iulie 2012 22:38 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:30:22De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:17:38 cum auzisi de ciocolata, gata esti inepuizabil
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:39 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:38:27De la: caisa, la data 2012-07-20 22:34:58maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) nu ne luam biciceltele la ora asta iesim fara ele
|
||
|
maria-ioana Postat pe 20 Iulie 2012 22:39 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-20 22:38:59De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:36:37De la: caisa, la data 2012-07-20 22:34:58maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) Pai atunci sa ai pofta si mai incolo somn usor
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:40 |
||
|
va pup fug sa ma imbrac ne auzim maine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 20 Iulie 2012 22:41 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-20 22:39:48De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:38:27De la: caisa, la data 2012-07-20 22:34:58maine fiind sambata, "biciclistii" mei au propus sa iesim la ceva ...rece, ( fara biciclete) cum am vazut bicicleta, cum imi stralucesc ochii ntz ntz
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:41 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:39:27De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:30:22De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:17:38 Sa stii ca desi nu mananc multa, cand aud de cioco deja salivez. |
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:42 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:42:38De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:39:27De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:30:22De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:17:38 sa stii ca m-am sters la boticc, nu mai saliva
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:44 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:44:18 Mi-am adus aminte de reclama aia la cioco, kandia sau care era, cand la sfarsit e o tipa cu ciocolata pe buze.
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:47 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:47:18De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:44:18 oh daaa!!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:48 |
||
awww yeeee
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:49 |
||
fug si euuuuu, noapte bunaaaa!!!!!!
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:49 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-20 22:49:31awww yeeee
|
||
|
muza_ta Postat pe 20 Iulie 2012 22:50 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-20 22:49:42fug si euuuuu, noapte bunaaaa!!!!!! Noapte buna
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 20 Iulie 2012 22:57 |
||
Noapte buna va spun si eu!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 20 Iulie 2012 23:22 |
||
Buna dimineata din lugoj nu prea am dormit eu .
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 21 Iulie 2012 05:55 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-20 21:44:40De la: kudika_10817, la data 2012-07-20 21:39:51Ascult ploaia batand in geam si astept. La mine a plouat aseara in ultimul hal. Pe aici, pe unde sunt, ploaia e ceva foooooooaaaarteeee normal. In alta ordinde de idei, va spun buna dimineata si va urez o zi cat mai linistita.
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 21 Iulie 2012 07:57 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-21 05:55:19Buna dimineata din lugoj Buna dimineata!
|
||
|
kudika_10817 Postat pe 21 Iulie 2012 07:58 |
||
|
Buna dimi Imi beau licoarea datatoare de puteri si buna dispozitie si spicuiesc cate ceva de prin "putul "de gandire al userilor. Va doresc o zi deosebit de frumoasa.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 21 Iulie 2012 08:54 |
||
Buna dimineata, Partenerdevis! O zi cat mai buna si tie! :) |
||
|
kudika_10817 Postat pe 21 Iulie 2012 08:58 |
||
De la: kudika_10817, la data 2012-07-21 08:58:46Buna dimineata, Partenerdevis! Multumesc la fel doamna "K " Ce bine e de tine ca e racoare.
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 21 Iulie 2012 09:00 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| vise | 7 | De la: faderain 8 Iunie 2010 15:42 |
| Plante pt o terasa deshisa - sugestii | 2 | De la: Full_Metal_Jacket 7 Mai 2010 00:16 |
| hei, esti credincios? | 9 | De la: blue07scorpion 7 August 2009 16:13 |
|
|
||
| AM O INTREBARE!!! | 4 | De la: Barbie30 19 Octombrie 2010 19:36 |
| Concurs!!! | 5 | De la: tzoile 16 Iulie 2015 10:12 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.