Mai multe
Seara buna, care mai sunteti p'aci !
|
||
|
rondina Postat pe 26 Iulie 2012 20:09 |
||
|---|---|---|
De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Servus
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 26 Iulie 2012 20:16 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:16:43De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Seara buna, scufita rosie!
|
||
|
|
||
|
rondina Postat pe 26 Iulie 2012 20:21 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Buna seara,Rondina!!Pupicei fara numar!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 20:23 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 19:54:18De la: Titanika, la data 2012-07-26 19:44:45[quote name=' am revenit si eu in trompa! nas eara! |
||
|
picard-jean-luc Postat pe 26 Iulie 2012 20:24 |
||
Aparura-ti de ce n-ati venit sa semnati condika O seara buna sa aveti,eram hotarata sa plec! Va pup dragi prieteni sau asa voi cum doriti
|
||
|
Titanika Postat pe 26 Iulie 2012 20:25 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:16:43De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Buna seara,"826"!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 20:26 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! nu ca care mai suntem pe aici! avem si noi un nume si o imagine cel putin eu!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 26 Iulie 2012 20:26 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-26 20:24:05De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 19:54:18De la: Titanika, la data 2012-07-26 19:44:45[quote name=' cu masina s-au pe picioare ca eu am chef iar de plimbare
|
||
|
Titanika Postat pe 26 Iulie 2012 20:27 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-26 20:25:13Aparura-ti unde pleci asa tanara!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 26 Iulie 2012 20:27 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-26 20:21:12De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:16:43De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! E portocaliu
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 26 Iulie 2012 20:29 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:26:23De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:16:43De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Sarumana MissR V-ati topit de la munca pana acasa? |
||
|
Kiddo_ Postat pe 26 Iulie 2012 20:30 |
||
| ...tot cu cacofonia-n gura ?! | ||
|
rondina Postat pe 26 Iulie 2012 20:32 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:23:57De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! A yeeeeeeeeeeeeeee Fara numar, Miss!
|
||
|
rondina Postat pe 26 Iulie 2012 20:34 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:30:06De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:26:23De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:16:43De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Vai,nici nu vreau sa-ti povestesc,am venit pe jos,am crapat de caldura!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 20:36 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-26 20:27:54De la: Titanika, la data 2012-07-26 20:25:13Aparura-ti secret de "stat" in partea dreapta
|
||
|
Titanika Postat pe 26 Iulie 2012 20:40 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:36:44De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:30:06De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:26:23De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:16:43De la: rondina, la data 2012-07-26 20:09:21Seara buna, care mai sunteti p'aci ! Si acasa ati baut ceva rece si o sa faceti rosu-n gat
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 26 Iulie 2012 20:42 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:42:43[quote name= Nope,,m-am hidratat cu ceai de iasomie,aveam in frigider,este un deliciu vara!!! |
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 20:57 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:57:27De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:42:43[quote name= Nu am baut inca De aroma stiu dar gustul? Ce gust are? |
||
|
Kiddo_ Postat pe 26 Iulie 2012 20:59 |
||
buna searaaaaaa mamico unde esti? help!
|
||
|
muza_ta Postat pe 26 Iulie 2012 21:24 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-26 21:24:46buna searaaaaaa Serus
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 26 Iulie 2012 21:29 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 21:29:09De la: muza_ta, la data 2012-07-26 21:24:46buna searaaaaaa piticot
|
||
|
muza_ta Postat pe 26 Iulie 2012 21:31 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:57:27De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:42:43[quote name= eu beau suc de aloe vera si chiar nu ma laud!!!
|
||
|
muza_ta Postat pe 26 Iulie 2012 21:32 |
||
i'm back asa ca salutare
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 26 Iulie 2012 21:37 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-26 21:37:05i'm back asa ca salutare
|
||
|
muza_ta Postat pe 26 Iulie 2012 21:38 |
||
ce avem in aceasta seara ia sa vedem
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 26 Iulie 2012 21:46 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:59:15De la: MissRainbow, la data 2012-07-26 20:57:27De la: kudika_11826, la data 2012-07-26 20:42:43[quote name= Este foarte aromat si parfumat,si din acest motiv,nu se pune cantitate mare din planta! Poti bea oricand!Este foarte gustos si merge fara zahar!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 21:51 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-26 21:46:46ce avem in aceasta seara Avem.... grade multe, aer incins, avem bere calda (s-a incalzit la mine in mana), avem draci pe politichia romana....si multe altele !!
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 26 Iulie 2012 21:52 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-26 21:46:46ce avem in aceasta seara Ia sa vedem!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 21:53 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-26 21:52:55De la: dontworibehapi, la data 2012-07-26 21:46:46ce avem in aceasta seara Si vom avea o noapte caniculara,Gheisa!!!! Sara frumoasa!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 26 Iulie 2012 21:54 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ajutati sufletele necuvantatoare!Vorbiti voi in locul lor! | 19 | De la: angelfromheaven 12 Octombrie 2009 22:09 |
| Cum fac sa-mi repar greseala fata de el? | 14 | De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 11:17 |
| Important | 13 | De la: messalinda 30 Mai 2009 17:12 |
|
|
||
| Jurnalele Terorii/Chernobyl Diaries | 1 | De la: kudika_4506 27 Mai 2012 13:20 |
| sondaj... | 53 | De la: black_wolf 3 Iulie 2009 18:23 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.