Mai multe
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... Salut
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 27 Iulie 2012 13:55 |
||
|---|---|---|
De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Si ecoul:eeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 27 Iulie 2012 13:57 |
||
De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:49:39De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:42:37De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:40:53De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:33:57@Alvin pfuai, ce minge la fileu dar azi ma abtin asa ca o sa fiu un ..si totusi: sa ai pofta la acadea!!
|
||
|
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 27 Iulie 2012 13:57 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... noroc
|
||
|
Alvin Postat pe 27 Iulie 2012 13:57 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... oviiiiiiiiiiiiiiiii ce dor mi-a fost de tine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 27 Iulie 2012 13:58 |
||
De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 13:53:23De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:49:10De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 13:42:33rumeg bomboane cu ghimbir , mai un pic si termin tot pachetul sa-ti stea in...pe limba vreau sa spun!! nu-l poti schimba!!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 27 Iulie 2012 13:58 |
||
De la: Titanika, la data 2012-07-27 09:27:42Salutare don Part Titanico am revenit abia acum .Scuze ca nu te-am vazut dimineata .
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 27 Iulie 2012 13:59 |
||
De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:57:39De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... Salut !
|
||
|
rondina Postat pe 27 Iulie 2012 13:59 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:57:33De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:49:39De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:42:37De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:40:53De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:33:57@Alvin nu poftesc... si oricum, stii ca am suflet mare , mai bine dau la pofticioase
|
||
|
Alvin Postat pe 27 Iulie 2012 13:59 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-27 13:54:41De la: muza_ta, la data 2012-07-27 13:50:48De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:48:20De la: muza_ta, la data 2012-07-27 13:41:16De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:39:22De la: muza_ta, la data 2012-07-27 13:31:49De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:28:09salutare tuturor daca n-avem lipici il chemam si pe el sa ne dea ceva...lipici
|
||
|
muza_ta Postat pe 27 Iulie 2012 13:59 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super bravo, miss
|
||
|
maria-ioana Postat pe 27 Iulie 2012 13:59 |
||
ovidiu
|
||
|
muza_ta Postat pe 27 Iulie 2012 14:00 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:58:42De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 13:53:23De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:49:10De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 13:42:33rumeg bomboane cu ghimbir , mai un pic si termin tot pachetul sa ti se arda sursa! |
||
|
Postat pe 27 Iulie 2012 14:03 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-27 13:55:49De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 27 Iulie 2012 14:04 |
||
De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:59:40De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:57:33De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:49:39De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:42:37De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:40:53De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:33:57@Alvin nuuuuuuu, nuuuuuuuuuuu sterge-ti "balele" de la gura!! care pofticioase abea ajunge la una!!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 27 Iulie 2012 14:05 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Caisata,trebuie as-l gasim neaparat pe Lucica!!! O sa-i dau un "search"!! @Muza,,mai "baga" cativa!!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 27 Iulie 2012 14:05 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-27 13:58:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... da? ...si mieeeeeeeeeee.........de ce nu m-ai sunat sa-mi spui?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 27 Iulie 2012 14:05 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:05:18De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa as mai baga da' nu mai intra
|
||
|
muza_ta Postat pe 27 Iulie 2012 14:06 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:00:58ovidiu ce mai faci tu...pupaza mica?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 27 Iulie 2012 14:06 |
||
De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 14:03:31De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:58:42De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 13:53:23De la: kiss_my_ass, la data 2012-07-27 13:49:10De la: kudika_12473, la data 2012-07-27 13:42:33rumeg bomboane cu ghimbir , mai un pic si termin tot pachetul pupa-m-ai pe monitor!!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 27 Iulie 2012 14:07 |
||
De la: Alvin, la data 2012-07-27 13:57:39De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... noroc!!!!...ia una rece...
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 27 Iulie 2012 14:08 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:05:18De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bv miss nu te lasa lucian popescu asa il cheama il cheama degeaba ca nu vrea sa vina
|
||
|
maria-ioana Postat pe 27 Iulie 2012 14:08 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 14:05:55De la: caisa, la data 2012-07-27 13:58:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... am suferit in taina
|
||
|
maria-ioana Postat pe 27 Iulie 2012 14:09 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:06:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:05:18De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa forteaza
|
||
|
maria-ioana Postat pe 27 Iulie 2012 14:10 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-27 14:09:41De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 14:05:55De la: caisa, la data 2012-07-27 13:58:11De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 13:54:14`mna ziua...iaca...transpir...si...cetesc... si yo...da uite ca nu e bine...pt niciunu`!!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 27 Iulie 2012 14:12 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-27 14:10:37De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:06:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:05:18De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Exisat vaselina!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 27 Iulie 2012 14:13 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 14:06:51De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:00:58ovidiu numai bine si foarte bine
|
||
|
muza_ta Postat pe 27 Iulie 2012 14:13 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:13:12De la: caisa, la data 2012-07-27 14:10:37De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:06:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:05:18De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa au, adica sa ma murdaresc pe manute?
|
||
|
muza_ta Postat pe 27 Iulie 2012 14:14 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:13:23De la: eu_ovidiu, la data 2012-07-27 14:06:51De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:00:58ovidiu felicitari!!!...vreau si yo...."foarte bine"...da...muuuuulltttttttttttttttt........
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 27 Iulie 2012 14:15 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:13:12De la: caisa, la data 2012-07-27 14:10:37De la: muza_ta, la data 2012-07-27 14:06:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 14:05:18De la: caisa, la data 2012-07-27 13:59:57De la: MissRainbow, la data 2012-07-27 13:57:28De la: caisa, la data 2012-07-27 13:37:14[quote name=aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa asta nu e pt...scartait? |
||
|
maria-ioana Postat pe 27 Iulie 2012 14:16 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Credeti in iad sau in karma ? | 2 | De la: diana1981 2 Septembrie 2009 19:54 |
| animalute | 1 | De la: ingerasul_noptii 14 Noiembrie 2009 21:25 |
| CASCO | 2 | De la: reo 28 Martie 2010 22:24 |
|
|
||
| Presedinte ! | 120 | De la: Simply_The_Best 7 Decembrie 2009 13:23 |
| masa ouija | 134 | De la: tzvetociki 6 Ianuarie 2017 15:26 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.