Setari Cookie-uri

HELP!!!!!AUTOR!!!!!(LA MISTO)!!!!!!!!!!!

am si iooooo o problema mare de tot am facut sex neprotejat si mi a intarziat, am facut 5 teste si mi au iesit negative ce ziceti sant totusi gravida?????pls ajutati ma cu un raspuns ,va implor!!! daca as fi gravida as pasta copilul dar mai a o problema si mai grava eu sant in zodia prostiei si el in zodia haimanalelor ce credeti ne potrivim?????pls am nevoie de ajutorul vostru un sfat ceva aaaaaaaaaaaaaa si apropo acum 2 luni mi a venit mentruatia 3 zile si s a oprit oare DE CE????????
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 16:43
Fato, itzi zic io, sa nu ai incredere in testele alea, nu sunt 100% sigure, ci doar vreo 90%, si daca ti-a intarziat 5 zile, atunci ori esti gravida, ori ai o grava problema de sanatate (pentru care te sfatuiesc sa ceri pareri pe un nou topic, cu multe semne de exclamare). Daca esti gravida, pastreaza-l indiferent de faptul ca tu nu ai nici un ban, si probabil el (ziceai ca e in zodia haimanalelor?) probabil te va parasi pentru prietena cea mai buna (alt motiv de topicuri), dar gandeste-te, ca altfel vei face O CRIMA!!!!! Deci, nu fi O CRIMINALA!!! Tine-l, pe langa atatia prosti pe lumea asta, ce mai conteaza unul in plus (probabil micutzul iti va prelua semnul zodiacal). Iar despre opritul menstruatiei, nu stiu care e chestia, dar eu cred ca te-a deocheat cineva, de asta s-a oprit asha brusc, dar sa nu incurcam subiectele, pentru deochi, trebuie , bineinteles, deschis un topic nou!
Aladiah
Postat pe 17 Februarie 2009 16:49
Ups.....I think you just "catch a fire"! FUNNY
klarra
Postat pe 17 Februarie 2009 16:53
Eu zic sa mai deschizi un topic,asta nu e suficient....
Ii dau dreptate lui lecabel
aaa...ar mai fi ceva.......vezi sa nu cumva sa mergi la medic....de ce sa te obosesti cand poti gasii atatea raspunsuri intelepte pe forum.
Deci.......mult succes



andreea1976
Postat pe 17 Februarie 2009 17:08
De la: lecabel, la data 2009-02-17 16:49:29Fato, itzi zic io, sa nu ai incredere in testele alea, nu sunt 100% sigure, ci doar vreo 90%, si daca ti-a intarziat 5 zile, atunci ori esti gravida, ori ai o grava problema de sanatate (pentru care te sfatuiesc sa ceri pareri pe un nou topic, cu multe semne de exclamare). Daca esti gravida, pastreaza-l indiferent de faptul ca tu nu ai nici un ban, si probabil el (ziceai ca e in zodia haimanalelor?) probabil te va parasi pentru prietena cea mai buna (alt motiv de topicuri), dar gandeste-te, ca altfel vei face O CRIMA!!!!! Deci, nu fi O CRIMINALA!!! Tine-l, pe langa atatia prosti pe lumea asta, ce mai conteaza unul in plus (probabil micutzul iti va prelua semnul zodiacal). Iar despre opritul menstruatiei, nu stiu care e chestia, dar eu cred ca te-a deocheat cineva, de asta s-a oprit asha brusc, dar sa nu incurcam subiectele, pentru deochi, trebuie , bineinteles, deschis un topic nou!


stiam ioooo ca nu sant sigure testele din ziua de azi si dasta v am si cerut parerea multumesc lecabel!!!vai nu stiu ce m as face fara sfaturile voastre deci tre sa deschid un topic si da deochi zici tu?da mai ine ma duc e e una cu un topic dasta care ghceste viitoru parca si imi zice ea care e treaba
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 17:10
oo, da , cheisii, e omniprezenta pe toate topicurile . Asha, apropo, Sarbatori fericite, cheisii!
Aladiah
Postat pe 17 Februarie 2009 17:13
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:08:49Eu zic sa mai deschizi un topic,asta nu e suficient....
Ii dau dreptate lui lecabel
aaa...ar mai fi ceva.......vezi sa nu cumva sa mergi la medic....de ce sa te obosesti cand poti gasii atatea raspunsuri intelepte pe forum.
Deci.......mult succes





pai daca nu o sa primesc raspunsurile dorite sa stiti ca am sa mai deschid si alt topic dar o sa schimb ordinea asta ca sa nu plictisesc lumea MEDIC????!!!ce e ala ca n am auzit in viata mea de asa ceva .deci la ce ajuta ala ???iese testu pozitiv daca merg???
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 17:17
Draga mea.....medicul e ala care........hmmm........aammmmm............am uitat
Daca ar fi asa cum zici tu....ca asa ar iesii pozitiv...........hmmm.........pai e bine nu?
Atatea lucruri negative in viata.....macar ceva pozitiv sa iasa
O vizita la ghicitoare nu ar strica..... sa merg si eu?


andreea1976
Postat pe 17 Februarie 2009 17:25
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 17:17:47
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:08:49Eu zic sa mai deschizi un topic,asta nu e suficient....
Ii dau dreptate lui lecabel
aaa...ar mai fi ceva.......vezi sa nu cumva sa mergi la medic....de ce sa te obosesti cand poti gasii atatea raspunsuri intelepte pe forum.
Deci.......mult succes





pai daca nu o sa primesc raspunsurile dorite sa stiti ca am sa mai deschid si alt topic dar o sa schimb ordinea asta ca sa nu plictisesc lumea MEDIC????!!!ce e ala ca n am auzit in viata mea de asa ceva .deci la ce ajuta ala ???iese testu pozitiv daca merg???




Ce rost are sa mergi la medic, mai ales daca e un medic barbat...pai cum sa stie el sigur daca tu, care esti femeie, esti gravida sau nu? Doar iti ia banii, mai bine ii tii sa iti faci parul blond, dar nuantza aia de blond, vezi sa nu ti-l arzi, si probabil, ca daca ai mai fost si roscata inainte, si inainte de asta bruneta, iar mai inainte satena, parul e cam degradat, si ...offf, iar iti vor trebui niste sfaturi, pe un topic legat de aceasta tema...dar daca ti-l arzi, il tunzi si este cineva aici pe forum care ofera extensii din par natural....
Cate nu facem noi pentru barbatii astia, cat ne mai aranjam, ne facem griji, cat ne sacrificam...oare merita?...nu credeti ca barbatii E toti niste porci? ...eu uneori chiar asha simt ca E niste porci....
Aladiah
Postat pe 17 Februarie 2009 17:26
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:25:36Draga mea.....medicul e ala care........hmmm........aammmmm............am uitat
Daca ar fi asa cum zici tu....ca asa ar iesii pozitiv...........hmmm.........pai e bine nu?
Atatea lucruri negative in viata.....macar ceva pozitiv sa iasa
O vizita la ghicitoare nu ar strica..... sa merg si eu?




nu fata....ca nu stiu daca ne potrivim!!!!!nu ai citit ca eu sant in zodia prostiei si el a haimanalei????ce zici ne potrivim????? pai hai ca e un topic ptr ghicit pacilea poate avem noroc
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 17:33
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 16:43:18am si iooooo o problema mare de tot am facut sex neprotejat si mi a intarziat, am facut 5 teste si mi au iesit negative ce ziceti sant totusi gravida?????pls ajutati ma cu un raspuns ,va implor!!! daca as fi gravida as pasta copilul dar mai a o problema si mai grava eu sant in zodia prostiei si el in zodia haimanalelor ce credeti ne potrivim?????pls am nevoie de ajutorul vostru un sfat ceva aaaaaaaaaaaaaa si apropo acum 2 luni mi a venit mentruatia 3 zile si s a oprit oare DE CE????????

Dar fii atenta ca cand o sa auda restul lumii ca ai o relatie cu haimanaua, va fi foarte rusinoasa chestia pentru tatal tau. Va avea probleme la servici. Sper ca haimanaua nu e ruda de gradul 3 cu unchiul tau vitrag
Iar tu cum te impaci cu fosta lui? Mai vorbesc ei pe messager? Ce zice masa? Te accepta? Crezi ca seful tau te va respecta la fel, daca faci un copil? Esti sigura ca nu v-a intretine haimanaia relatii cu mama ta?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Februarie 2009 17:34
De la: lecabel, la data 2009-02-17 17:26:13
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 17:17:47
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:08:49Eu zic sa mai deschizi un topic,asta nu e suficient....
Ii dau dreptate lui lecabel
aaa...ar mai fi ceva.......vezi sa nu cumva sa mergi la medic....de ce sa te obosesti cand poti gasii atatea raspunsuri intelepte pe forum.
Deci.......mult succes





pai daca nu o sa primesc raspunsurile dorite sa stiti ca am sa mai deschid si alt topic dar o sa schimb ordinea asta ca sa nu plictisesc lumea MEDIC????!!!ce e ala ca n am auzit in viata mea de asa ceva .deci la ce ajuta ala ???iese testu pozitiv daca merg???




Ce rost are sa mergi la medic, mai ales daca e un medic barbat...pai cum sa stie el sigur daca tu, care esti femeie, esti gravida sau nu? Doar iti ia banii, mai bine ii tii sa iti faci parul blond, dar nuantza aia de blond, vezi sa nu ti-l arzi, si probabil, ca daca ai mai fost si roscata inainte, si inainte de asta bruneta, iar mai inainte satena, parul e cam degradat, si ...offf, iar iti vor trebui niste sfaturi, pe un topic legat de aceasta tema...dar daca ti-l arzi, il tunzi si este cineva aici pe forum care ofera extensii din par natural....
Cate nu facem noi pentru barbatii astia, cat ne mai aranjam, ne facem griji, cat ne sacrificam...oare merita?...nu credeti ca barbatii E toti niste porci? ...eu uneori chiar asha simt ca E niste porci....



da sa sti ca ai dreptate ce mi tre mie doctor???mai bine cu banii de doctor ma duc si mi pun unghii false ca asa poate ma cere iubi de nevasta vai ce m as face fara voi!!!va pup si ms de sfaturi sant din cele mai bune
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 17:36
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 17:36:31
da sa sti ca ai dreptate ce mi tre mie doctor???mai bine cu banii de doctor ma duc si mi pun unghii false ca asa poate ma cere iubi de nevasta vai ce m as face fara voi!!!va pup si ms de sfaturi sant din cele mai bune


Pai, de astea sunt bune prietenele, sa stii ca e mai bine sa te mariti, ca toti trebuie sa avem o menire in viatza si sa ne-o indeplinim, uiteuneori eu ma intreb cum imi voi duce eu la indeplinire menirea si oare cum va fi cand voi fi mireasa? Cum e oare sa fii sotie? voi ce credeti?
Aladiah
Postat pe 17 Februarie 2009 17:46
nu stiu m as marita si eu peste 2 3 ani asa...o fi bine???sau care e varsta potriita??? am 20 de ani (tare topik ul)
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Februarie 2009 17:49
De la: lecabel, la data 2009-02-17 17:46:23
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 17:36:31
da sa sti ca ai dreptate ce mi tre mie doctor???mai bine cu banii de doctor ma duc si mi pun unghii false ca asa poate ma cere iubi de nevasta vai ce m as face fara voi!!!va pup si ms de sfaturi sant din cele mai bune


Pai, de astea sunt bune prietenele, sa stii ca e mai bine sa te mariti, ca toti trebuie sa avem o menire in viatza si sa ne-o indeplinim, uiteuneori eu ma intreb cum imi voi duce eu la indeplinire menirea si oare cum va fi cand voi fi mireasa? Cum e oare sa fii sotie? voi ce credeti?


E bine sa fi sotie,mai ales daca iti gasesti un alcoolist care te va bate mai des decat te va...........
Dar nu dispera......deschizi un topic si sfaturile vor curge
andreea1976
Postat pe 17 Februarie 2009 17:50
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-17 17:49:14 nu stiu m as marita si eu peste 2 3 ani asa...o fi bine???sau care e varsta potriita??? am 20 de ani (tare topik ul)


Vai draga mea.....rusinica....trebuia sa te gandesti de mult la casatorie.
Dar nu-i nimic,timpul nu e pierdut....poate dai de fat frumos din pom.
Mult succes
andreea1976
Postat pe 17 Februarie 2009 17:53
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:53:55
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-17 17:49:14 nu stiu m as marita si eu peste 2 3 ani asa...o fi bine???sau care e varsta potriita??? am 20 de ani (tare topik ul)


Vai draga mea.....rusinica....trebuia sa te gandesti de mult la casatorie.
Dar nu-i nimic,timpul nu e pierdut....poate dai de fat frumos din pom.
Mult succes


da si ma gandeam si la un copil dar nu am avut "norocul"sa rama si eu insarcinata pana acum si deja cred k sunt km batrana altele la aceasta varsta deja au copii..offf ce sa fac??viata mea e pierduta!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Februarie 2009 17:55
eu am o problema cu pufi al meu. Scumpilici si cu mine, ne cunoastem de o luna, de fapt, 3 saptamani si doua zile, dar deja simt ca e sufletul pereche pe care l-am cautat o viatza, simt ca destinele noastre trebuie sa se uneasca. Ne intelegem extraordinar, relatia e perfecta, toate prietenele mor de invidie, ca ele au relatii proaste, problema e ca ,nu stiu, noi am inceput sa facem mai multe ca sa alungam monotonia in cuplu, si de asemenea sa pastram o relatie pura. asha ca eu nu fac sex normal , pentru ca imi pastrez vaginul pentru copii, anusul fiind cel destinat placerii sexuale, dar ca sa invioram mai mult atmosfera , preferam sa o facem in locuri publice, mai exact , in toaleta de la serviciul sau, si acolo facem toate nebunelile, E grozav!

dar in ultioma vreme am inceput si noi sa incercam si cate un pee, cred ca decorul ne-a inspirat. lui ii place sa vada sfanta licoare de culoarea mierii prelingandu-se din guritza mea pe sanisori. Insa , fiind toaleta publica, apoi folosesc o hartie igienica care mi-a facut o rana intre sani, si asta e marea mea dilema/........Puteti sa imi recomandati o marca de hartie igienica mai pufoasa care sa nu ma irite intre sani?
Aladiah
Postat pe 17 Februarie 2009 18:00
De la: lecabel, la data 2009-02-17 18:00:39eu am o problema cu pufi al meu. Scumpilici si cu mine, ne cunoastem de o luna, de fapt, 3 saptamani si doua zile, dar deja simt ca e sufletul pereche pe care l-am cautat o viatza, simt ca destinele noastre trebuie sa se uneasca. Ne intelegem extraordinar, relatia e perfecta, toate prietenele mor de invidie, ca ele au relatii proaste, problema e ca ,nu stiu, noi am inceput sa facem mai multe ca sa alungam monotonia in cuplu, si de asemenea sa pastram o relatie pura. asha ca eu nu fac sex normal , pentru ca imi pastrez vaginul pentru copii, anusul fiind cel destinat placerii sexuale, dar ca sa invioram mai mult atmosfera , preferam sa o facem in locuri publice, mai exact , in toaleta de la serviciul sau, si acolo facem toate nebunelile, E grozav!

dar in ultioma vreme am inceput si noi sa incercam si cate un pee, cred ca decorul ne-a inspirat. lui ii place sa vada sfanta licoare de culoarea mierii prelingandu-se din guritza mea pe sanisori. Insa , fiind toaleta publica, apoi folosesc o hartie igienica care mi-a facut o rana intre sani, si asta e marea mea dilema/........Puteti sa imi recomandati o marca de hartie igienica mai pufoasa care sa nu ma irite intre sani?


SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Februarie 2009 18:06
cum sa fie sa fi sotie ??este minunat draga mea o viata ca in povesti intre bucatarie si sufragerie ducandu i sotului tau o bere rece el fiind foarte ocupat cu meciul important din liga 3-a ,iar tu dupa o zi de munca si alte 3 ore de trebaluiala prin casa.iar alte ori plansa ca i ai gasit ruj pe camasa ori cine stie ce mesaje prin telefon!!!!viata de femeie maritata......ehe .....n ai citit destule topice pe aici vrei sa mai deschid si eu unu ??????maritate la 20 ca la 24 deja o sa ne intrebi pe kudica ... sa divortez?????sa -i platesc tipului cu care vb pe net de o luna biletu sa vina in romania????si ista ramane deschisa........
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 18:07
Pt lecabel

Vai draga mea.... pai hartia igienica e folosita la masturbare.
Nu stiu.... incearca si tu mopul
Sa mai scrii sa stim ce s-a mai intamplat
andreea1976
Postat pe 17 Februarie 2009 18:07
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-17 17:34:49
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 16:43:18am si iooooo o problema mare de tot am facut sex neprotejat si mi a intarziat, am facut 5 teste si mi au iesit negative ce ziceti sant totusi gravida?????pls ajutati ma cu un raspuns ,va implor!!! daca as fi gravida as pasta copilul dar mai a o problema si mai grava eu sant in zodia prostiei si el in zodia haimanalelor ce credeti ne potrivim?????pls am nevoie de ajutorul vostru un sfat ceva aaaaaaaaaaaaaa si apropo acum 2 luni mi a venit mentruatia 3 zile si s a oprit oare DE CE????????

Dar fii atenta ca cand o sa auda restul lumii ca ai o relatie cu haimanaua, va fi foarte rusinoasa chestia pentru tatal tau. Va avea probleme la servici. Sper ca haimanaua nu e ruda de gradul 3 cu unchiul tau vitrag
Iar tu cum te impaci cu fosta lui? Mai vorbesc ei pe messager? Ce zice masa? Te accepta? Crezi ca seful tau te va respecta la fel, daca faci un copil? Esti sigura ca nu v-a intretine haimanaia relatii cu mama ta?



nuuuuuuuuu, dar mi a cerut sa facem sex in trei!!voi ce parere aveti????
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 18:10
Suna si intreaba barza daca are vreo Special Delivery
G_Bogdan
Postat pe 17 Februarie 2009 18:11
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-17 17:55:52
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:53:55
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-17 17:49:14 nu stiu m as marita si eu peste 2 3 ani asa...o fi bine???sau care e varsta potriita??? am 20 de ani (tare topik ul)


Vai draga mea.....rusinica....trebuia sa te gandesti de mult la casatorie.
Dar nu-i nimic,timpul nu e pierdut....poate dai de fat frumos din pom.
Mult succes


da si ma gandeam si la un copil dar nu am avut "norocul"sa rama si eu insarcinata pana acum si deja cred k sunt km batrana altele la aceasta varsta deja au copii..offf ce sa fac??viata mea e pierduta!!!



pai daca n ai rupt si tu prezrvativu cand trebuia?
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 18:12
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 18:10:39
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-17 17:34:49
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 16:43:18am si iooooo o problema mare de tot am facut sex neprotejat si mi a intarziat, am facut 5 teste si mi au iesit negative ce ziceti sant totusi gravida?????pls ajutati ma cu un raspuns ,va implor!!! daca as fi gravida as pasta copilul dar mai a o problema si mai grava eu sant in zodia prostiei si el in zodia haimanalelor ce credeti ne potrivim?????pls am nevoie de ajutorul vostru un sfat ceva aaaaaaaaaaaaaa si apropo acum 2 luni mi a venit mentruatia 3 zile si s a oprit oare DE CE????????

Dar fii atenta ca cand o sa auda restul lumii ca ai o relatie cu haimanaua, va fi foarte rusinoasa chestia pentru tatal tau. Va avea probleme la servici. Sper ca haimanaua nu e ruda de gradul 3 cu unchiul tau vitrag
Iar tu cum te impaci cu fosta lui? Mai vorbesc ei pe messager? Ce zice masa? Te accepta? Crezi ca seful tau te va respecta la fel, daca faci un copil? Esti sigura ca nu v-a intretine haimanaia relatii cu mama ta?



nuuuuuuuuu, dar mi a cerut sa facem sex in trei!!voi ce parere aveti????



Eu zic ca e ok.Nici nu sti ce placut e fiorul geloziei care se trezeste in tine,vazandu-l pe al tau calarind-o pe alta.
Sa auzim de bine
andreea1976
Postat pe 17 Februarie 2009 18:15
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 18:12:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-17 17:55:52
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 17:53:55
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-17 17:49:14 nu stiu m as marita si eu peste 2 3 ani asa...o fi bine???sau care e varsta potriita??? am 20 de ani (tare topik ul)


Vai draga mea.....rusinica....trebuia sa te gandesti de mult la casatorie.
Dar nu-i nimic,timpul nu e pierdut....poate dai de fat frumos din pom.
Mult succes


da si ma gandeam si la un copil dar nu am avut "norocul"sa rama si eu insarcinata pana acum si deja cred k sunt km batrana altele la aceasta varsta deja au copii..offf ce sa fac??viata mea e pierduta!!!



pai daca n ai rupt si tu prezrvativu cand trebuia?




mai l am rupt de multe ori dar nu s a intamplat nimik
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Februarie 2009 18:16
De la: lecabel, la data 2009-02-17 18:00:39eu am o problema cu pufi al meu. Scumpilici si cu mine, ne cunoastem de o luna, de fapt, 3 saptamani si doua zile, dar deja simt ca e sufletul pereche pe care l-am cautat o viatza, simt ca destinele noastre trebuie sa se uneasca. Ne intelegem extraordinar, relatia e perfecta, toate prietenele mor de invidie, ca ele au relatii proaste, problema e ca ,nu stiu, noi am inceput sa facem mai multe ca sa alungam monotonia in cuplu, si de asemenea sa pastram o relatie pura. asha ca eu nu fac sex normal , pentru ca imi pastrez vaginul pentru copii, anusul fiind cel destinat placerii sexuale, dar ca sa invioram mai mult atmosfera , preferam sa o facem in locuri publice, mai exact , in toaleta de la serviciul sau, si acolo facem toate nebunelile, E grozav!

dar in ultioma vreme am inceput si noi sa incercam si cate un pee, cred ca decorul ne-a inspirat. lui ii place sa vada sfanta licoare de culoarea mierii prelingandu-se din guritza mea pe sanisori. Insa , fiind toaleta publica, apoi folosesc o hartie igienica care mi-a facut o rana intre sani, si asta e marea mea dilema/........Puteti sa imi recomandati o marca de hartie igienica mai pufoasa care sa nu ma irite intre sani?


TARE DE TOT!!!!!!!!!!DAR SINCER ERA SUPER SA FI DESCHIS UN TOPIC CU TEMA ASTA! felicitari
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 18:19
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 18:19:02
De la: lecabel, la data 2009-02-17 18:00:39eu am o problema cu pufi al meu. Scumpilici si cu mine, ne cunoastem de o luna, de fapt, 3 saptamani si doua zile, dar deja simt ca e sufletul pereche pe care l-am cautat o viatza, simt ca destinele noastre trebuie sa se uneasca. Ne intelegem extraordinar, relatia e perfecta, toate prietenele mor de invidie, ca ele au relatii proaste, problema e ca ,nu stiu, noi am inceput sa facem mai multe ca sa alungam monotonia in cuplu, si de asemenea sa pastram o relatie pura. asha ca eu nu fac sex normal , pentru ca imi pastrez vaginul pentru copii, anusul fiind cel destinat placerii sexuale, dar ca sa invioram mai mult atmosfera , preferam sa o facem in locuri publice, mai exact , in toaleta de la serviciul sau, si acolo facem toate nebunelile, E grozav!

dar in ultioma vreme am inceput si noi sa incercam si cate un pee, cred ca decorul ne-a inspirat. lui ii place sa vada sfanta licoare de culoarea mierii prelingandu-se din guritza mea pe sanisori. Insa , fiind toaleta publica, apoi folosesc o hartie igienica care mi-a facut o rana intre sani, si asta e marea mea dilema/........Puteti sa imi recomandati o marca de hartie igienica mai pufoasa care sa nu ma irite intre sani?


TARE DE TOT!!!!!!!!!!DAR SINCER ERA SUPER SA FI DESCHIS UN TOPIC CU TEMA ASTA! felicitari


imi dai idei
Aladiah
Postat pe 17 Februarie 2009 18:21
De la: andreea1976, la data 2009-02-17 18:15:58
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 18:10:39
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-17 17:34:49
De la: catch_a_fire, la data 2009-02-17 16:43:18am si iooooo o problema mare de tot am facut sex neprotejat si mi a intarziat, am facut 5 teste si mi au iesit negative ce ziceti sant totusi gravida?????pls ajutati ma cu un raspuns ,va implor!!! daca as fi gravida as pasta copilul dar mai a o problema si mai grava eu sant in zodia prostiei si el in zodia haimanalelor ce credeti ne potrivim?????pls am nevoie de ajutorul vostru un sfat ceva aaaaaaaaaaaaaa si apropo acum 2 luni mi a venit mentruatia 3 zile si s a oprit oare DE CE????????

Dar fii atenta ca cand o sa auda restul lumii ca ai o relatie cu haimanaua, va fi foarte rusinoasa chestia pentru tatal tau. Va avea probleme la servici. Sper ca haimanaua nu e ruda de gradul 3 cu unchiul tau vitrag
Iar tu cum te impaci cu fosta lui? Mai vorbesc ei pe messager? Ce zice masa? Te accepta? Crezi ca seful tau te va respecta la fel, daca faci un copil? Esti sigura ca nu v-a intretine haimanaia relatii cu mama ta?



nuuuuuuuuu, dar mi a cerut sa facem sex in trei!!voi ce parere aveti????



Eu zic ca e ok.Nici nu sti ce placut e fiorul geloziei care se trezeste in tine,vazandu-l pe al tau calarind-o pe alta.
Sa auzim de bine


pai nu ....ca i am pus o conditie a treia persoana sa fie prietenul lui cel mai bun
catch_a_fire
Postat pe 17 Februarie 2009 18:22
Ce era sa te iau la mistouri cand am citit ce ai scris am crezut ca vorbesti pe bune

Postat pe 17 Februarie 2009 18:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema 10 De la: anissya 14 Martie 2010 12:21
sarcina sau dereglare menstruala? 3 De la: Diavolyta_ 7 Mai 2009 00:25
Forum pentru tinerele mamici 39 De la: muslim 26 Martie 2011 21:51
dilema, dilema 32 De la: anissya 14 Martie 2010 12:19
Postinor - intrebare 14 De la: vieru_cezar_iasi 24 Iunie 2010 14:22