Setari Cookie-uri

Oupss!...sex shi mai ce...?:-??

Eu il iubesc de 1 an jumate,el a aflat asta in urma cu 7 luni.La inceput m-a facut sa sfar extrem de mult,insa s-au calmat apele.Ne intalneam cand puteam,ne simteam bine impreuna,faceam dragoste...era so0per.

Problema e ca de fiecare data ,dupa ce faceam dragoste,ne certam dupa cateva zile:O.Mereu intervenea ceva care ne facea sa ne certam,dar desigur ca apoi ne impacam.Stiti??Noi ne intalnim pe ascuns.Toti cred ca noi nu avem nicio tangentza,ca nu e nimic intre noi.Prietenii lui au ce au cu mine,ii baga in cap prostii despre mine,adica rad de mine ca sunt mai plinuta(am57 de kg si 1,66:((...)Buun...e ok faza cu intalnitul pe ascuns,nu stie nimeni,decat noi doi:X si recunosc,alaturi de el imi e bine:X.Pacat ca asta se intampla mai rar,din cauza circumstantelor

El zice ca nu simte nimic pt mine,eu bineinteles ca i-am zis ca iubirea ce o simteam pt el s-a stins si nu mai simt nimic pt el,insa cu toate astea continuam sa ne intalnim si sa o facem.

Sambata de exemplu m-am certat foarte rau cu el...pe langa nervii ce ii aveam fara motiv pot spune...i-am zis sa ne intalnim si mi-a zis ca nu poate nci sa stea pe picioare de bolnav ce e...intr-adevar nici la scoala nu a fost saptamana trecuta si duoa voce se simtea ca e bolnav.Insa eu m-am enervat si am zis ca nu doar cand vrea el ne intalnim si ca si eu comand si etc..prostii de-ale mele.Dupa cearta asta maare ce am provocat-o eu,l-am sunat duminica si era complet schimbat.A vorbit frumos,insa la sfarsit mi-a zis sa nu il mai caut ca ma cauta el cand ne putem intalni.Ei nu credeam ca e atat de bolnav,pana cand asera ami-a trimis o prietena conv dintre ea si elin care el ii zicea ca s-ar putea sa il interneze:-s

Woow...am fost proasta ca am facut si mai maaare scandal din cauza asta...ca ziceam ca si eu comand si etc..

Eu sambata de nervoasa ce eram i-am zis ca in cazul asta o sa ma intalnesc cu alt baiat si daca o fac cu altu sa fie sanatos,la care el a zis ca daca faca sa ceva la el sa nu ma mai gandesc niciodata.

Nu tine la mine,asa sustine...si imi face rau chestia asta:((:((:((

Oricum asteaota sa ma schimb,sa slabesc,sa ma fac respectata de prietenii lui,sunt sigura de asta!Deja am inceput cu cativa dintre prietenii lui:inainte radeau de mine cativa dntre ei,iar acum cand ma vad ma saluta,iar pe mess vorbim....cred ca e un inceput bun deocamdata


Ce parere aveti?Oare nu tine la mine?Ce se intampla?Voi reusi sa fiu cu el vreodata fara sa ne ascundem de nimeni si de nimic??
Eleenna
Postat pe 18 Februarie 2009 20:33
Si cam cate topicuri vrei sa mai deschizi pe tema asta? Hmmm?
Nu-ti ajungea unul?
andreea1976
Postat pe 18 Februarie 2009 21:26
who the "f u c k" is givin' a "s h i t" ?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 21:32
cand in acelasi text intalnesti cele doua cuvinte(scoala si sex) singurul sfat pe care ti-l pot da e PROTEJEAZA-TE!!!!asta ca sa nu te vedem peste o saptamana ca deschizi un alt topi,de data asta unul serios...
gabriela_35ct
Postat pe 18 Februarie 2009 21:52
Klar ca ma protejez.Oricum fara prezervativ normal ca nu facem nimic...nici el nu ar concepe asa ceva,nici eu.

Acum alta e problema...nu asta!!! Eu trebuie acum sa il las naibii,sa il ocolesc permanent si sa il fac sa imi simta lipsa ca altfel nu se alege nimic din asta...nu credeti?
Eleenna
Postat pe 19 Februarie 2009 01:06
nu, nu credem!

Postat pe 19 Februarie 2009 08:04
Bai, sincer, as vrea sa fiu serioasa si sa dau atentie suferintei fetei, dar ma k k rasu'... Stati ca scriu mai incolo, dupa ce-mi trece
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:01
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:01:01Bai, sincer, as vrea sa fiu serioasa si sa dau atentie suferintei fetei, dar ma k k rasu'... Stati ca scriu mai incolo, dupa ce-mi trece


Eu am ras ieri! Si parca avea 15 ani la profil..Acum vad ca are 17!
Poate n-am vazut eu bine!Sau le confund ,sunt atat de multe cu povesti asemanatoare

Si de fapt nu am ras,am facut un control la pc-ul lui fiica-mea.Evident nu am gasit nimic,are parola!!!



ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 09:13
neatza fetele

care imi face si mie repede un rezumat?
donttouch
Postat pe 19 Februarie 2009 09:15
De la: donttouch, la data 2009-02-19 09:15:59neatza fetele

care imi face si mie repede un rezumat?



Buna donttouch!

nu,ar fi mare pacat!Citeste ca sa te bucuri de placerea lecturii!La sfarsitul povestii cu siguranta o sa ai cel putin un zambet.
ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 09:20
E minora, si-o pune cu un tip de nu'sh cat timp, tipu' i-a zis ca nu are ni'ica pentru ea, o ascunde de prieteni ca e grasuna, doar i-o pune din cand in cand, si ea se intreaba.. Ce crezi? Intrebarea existentiala, evident: Oare o iubeste?
E? voi ce ziceti? O iubeste tarrre, nu?
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:20
De la: ella_c, la data 2009-02-19 09:20:07
De la: donttouch, la data 2009-02-19 09:15:59neatza fetele

care imi face si mie repede un rezumat?



Buna donttouch!

nu,ar fi mare pacat!Citeste ca sa te bucuri de placerea lecturii!La sfarsitul povestii cu siguranta o sa ai cel putin un zambet.

Ups! m-au luatara deshtele pe dinainte, Ella... Vezi ca ai mesaj pe privat, pupici la fetele rrele
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:21
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:20:09E minora, si-o pune cu un tip de nu'sh cat timp, tipu' i-a zis ca nu are ni'ica pentru ea, o ascunde de prieteni ca e grasuna, doar i-o pune din cand in cand, si ea se intreaba.. Ce crezi? Intrebarea existentiala, evident: Oare o iubeste?
E? voi ce ziceti? O iubeste tarrre, nu?

adanc dar mai rar
coffeeta
Postat pe 19 Februarie 2009 09:21
De la: coffeeta, la data 2009-02-19 09:21:16
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:20:09E minora, si-o pune cu un tip de nu'sh cat timp, tipu' i-a zis ca nu are ni'ica pentru ea, o ascunde de prieteni ca e grasuna, doar i-o pune din cand in cand, si ea se intreaba.. Ce crezi? Intrebarea existentiala, evident: Oare o iubeste?
E? voi ce ziceti? O iubeste tarrre, nu?

adanc dar mai rar

"neatza Iepurila!
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:22
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:20:09E minora, si-o pune cu un tip de nu'sh cat timp, tipu' i-a zis ca nu are ni'ica pentru ea, o ascunde de prieteni ca e grasuna, doar i-o pune din cand in cand, si ea se intreaba.. Ce crezi? Intrebarea existentiala, evident: Oare o iubeste?
E? voi ce ziceti? O iubeste tarrre, nu?


sigur ca da ......................o iubeste .........atunci cand isi aminteste ca exista saracutza
donttouch
Postat pe 19 Februarie 2009 09:22
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:22:18
De la: coffeeta, la data 2009-02-19 09:21:16
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:20:09E minora, si-o pune cu un tip de nu'sh cat timp, tipu' i-a zis ca nu are ni'ica pentru ea, o ascunde de prieteni ca e grasuna, doar i-o pune din cand in cand, si ea se intreaba.. Ce crezi? Intrebarea existentiala, evident: Oare o iubeste?
E? voi ce ziceti? O iubeste tarrre, nu?

adanc dar mai rar

"neatza Iepurila!

neatza ..neatza
coffeeta
Postat pe 19 Februarie 2009 09:25
dap................foarte profund........dar sunt in pana de idei sau sfaturi..................sau este prea de dimineatza
donttouch
Postat pe 19 Februarie 2009 09:26
De la: donttouch, la data 2009-02-19 09:26:29dap................foarte profund........dar sunt in pana de idei sau sfaturi..................sau este prea de dimineatza

Si io la fel... Vai de capu' nostru de viespi, ne-am pierdut acele... Maine-poimaine ne "inrolam" la carmelite
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:28
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:28:44
De la: donttouch, la data 2009-02-19 09:26:29dap................foarte profund........dar sunt in pana de idei sau sfaturi..................sau este prea de dimineatza

Si io la fel... Vai de capu' nostru de viespi, ne-am pierdut acele... Maine-poimaine ne "inrolam" la carmelite


asta niciodata...................acu ne revenim eu deja am inceput sa-mi ascut unghiile
donttouch
Postat pe 19 Februarie 2009 09:31
De la: ella_c, la data 2009-02-19 09:13:07
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:01:01Bai, sincer, as vrea sa fiu serioasa si sa dau atentie suferintei fetei, dar ma k k rasu'... Stati ca scriu mai incolo, dupa ce-mi trece


Eu am ras ieri! Si parca avea 15 ani la profil..Acum vad ca are 17!
Poate n-am vazut eu bine!Sau le confund ,sunt atat de multe cu povesti asemanatoare

Si de fapt nu am ras,am facut un control la pc-ul lui fiica-mea.Evident nu am gasit nimic,are parola!!!





creste intr-o zi cat altii in 2 ani
coffeeta
Postat pe 19 Februarie 2009 09:33


El zice ca nu simte nimic pt mine,eu bineinteles ca i-am zis ca iubirea ce o simteam pt el s-a stins si nu mai simt nimic pt el,insa cu toate astea continuam sa ne intalnim si sa o facem.


br />
Nu tine la mine,asa sustine...si imi face rau chestia asta:((:((:((

Oricum asteaota sa ma schimb,sa slabesc,sa ma fac respectata de prietenii lui,sunt sigura de asta!Deja am inceput cu cativa dintre prietenii lui:inainte radeau de mine cativa dntre ei,iar acum cand ma vad ma saluta,iar pe mess vorbim....cred ca e un inceput bun deocamdata


Ce parere aveti?Oare nu tine la mine?Ce se intampla?Voi reusi sa fiu cu el vreodata fara sa ne ascundem de nimeni si de nimic?? [/quote]




Hai ca incep eu ...sa dau sfaturi asa dimineata!

Tine sau nu tine la tine?
Iti spune ca nu tine dar tu nu crezi!?Zice asa "la misto" ,el de fapt e inebunit dupa tine! Mai ales daca o sa te respecte prietenii lui ,si el o sa te iubeasca maxim!
Aici e secretul..

Ce am scris mai sus e la "misto"!

Si acum sfatul...Pune mana pe carte si lasa sexul!O sa ai timp destul pentru sex!
Nu esti grasa,esti usor prostuta,ca sa fiu draguta...
Nu mai alergati dupa ei(dupa baieti),cand intalnesti persoana potrivita iti dai seama!Mai asteapta si o sa vezi!Daca ai rabdare si nu te mananca...




ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 09:48
Si io, care mi-am inceput viata sexuala la 18 ani, ma gandeam ca m-am grabit... Si acum gandesc la fel...
Ella, two thumbs up!
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 09:52
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 09:52:31Si io, care mi-am inceput viata sexuala la 18 ani, ma gandeam ca m-am grabit... Si acum gandesc la fel...
Ella, two thumbs up!


Nu-ti spun la cat mi-am inceput-o eu...
Ii spun din experienta!Am sarit peste cateva etape esentiale...

Dar macar eu n-am sarit din una in alta,daca intelegi.Am facut-o cu acte,m-am maritat!
Mare proasta...mare rau!

ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 10:00
Mda, asta e problema... saritul peste etape... Sunt asa de ocupati sa incerce cine stie ce pozitie abracadabranta desi sunt inca in crestere, ca nu apuca sa guste romantismul... Ce copii prosti... Ajung sa traiasca o viata (la fete ma refer) fara sa stie emotia de a gasi o floare (sau un buchet, sau un cos cu flori) la usa... Iar baietii se cred "smecheri" ca nu au simtit niciodata emotia de a astepta o fata cu o floare in mana la iesirea de la metrou... Habar nu au ce pierd, amaratii...
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 10:06
De la: Dor_a, la data 2009-02-19 10:06:34Mda, asta e problema... saritul peste etape... Sunt asa de ocupati sa incerce cine stie ce pozitie abracadabranta desi sunt inca in crestere, ca nu apuca sa guste romantismul... Ce copii prosti... Ajung sa traiasca o viata (la fete ma refer) fara sa stie emotia de a gasi o floare (sau un buchet, sau un cos cu flori) la usa... Iar baietii se cred "smecheri" ca nu au simtit niciodata emotia de a astepta o fata cu o floare in mana la iesirea de la metrou... Habar nu au ce pierd, amaratii...


Da Dora,asa e.
Vezi cum alunecam iar in butoiul cu melancolie?


ella_c
Postat pe 19 Februarie 2009 10:08
Gata! La loc comanda!
Noi, pana la urma, chiar terminam la carmelite, fetelor...
Dor_a
Postat pe 19 Februarie 2009 10:14
Eu zis ca tipul "i-o da" prea bine si de asta nu poate sa-l lase definitiv.

Elena sincer nu prea ne intereseaza ce decizie iei ...e viata ta si nimeni de aici nu poate sa-ti zica ce safaci, totul depinde de tine.

anderson
Postat pe 19 Februarie 2009 14:25
Mda, asta e problema... saritul peste etape... Sunt asa de ocupati sa incerce cine stie ce pozitie abracadabranta desi sunt inca in crestere, ca nu apuca sa guste romantismul... Ce copii prosti... Ajung sa traiasca o viata (la fete ma refer) fara sa stie emotia de a gasi o floare (sau un buchet, sau un cos cu flori) la usa... Iar baietii se cred "smecheri" ca nu au simtit niciodata emotia de a astepta o fata cu o floare in mana la iesirea de la metrou... Habar nu au ce pierd, amaratii...


Sunt d acord.
Iar, pt cea care a initiat topicul, sfatul meu e sa-l lasi definitiv. Asta nu e dragoste. Si esti oricum prea tanara pt rel sexuale, mai ales cu un tip kre nu t iubeste. Esti "partenera lui de tragere" dk intelegi la c ma refer.
nadia_i
Postat pe 19 Februarie 2009 15:50
De la: anderson, la data 2009-02-19 14:25:18Eu zis ca tipul "i-o da" prea bine si de asta nu poate sa-l lase definitiv.

Elena sincer nu prea ne intereseaza ce decizie iei ...e viata ta si nimeni de aici nu poate sa-ti zica ce safaci, totul depinde de tine.


poate vrea sa ii conducem noi viatza
yumy
Postat pe 19 Februarie 2009 16:11
pai ce e robotel de vrea sa-i fie condusa viata de altcineva mai ales niste straini?
anderson
Postat pe 25 Februarie 2009 02:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...din gresala 2 De la: Barbie30_ 22 Iunie 2011 12:47
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 12 De la: Dontyyy 26 Noiembrie 2009 13:29
Ce se intampla?? 3 De la: kudika_993567 15 Ianuarie 2016 20:49
erectie slaba 91 De la: vulpitza33 31 Ianuarie 2012 18:47
in cautare unei doamne 87 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:38