Setari Cookie-uri

Oupss!...sex shi mai ce...?:-??

doar nu ne imaginam ca va renunta la sex.. doar ca i se cere asta intr-un mediu virtual..
La inceput ma ingrozea dezvoltarea lor fizica.., ulterior dezvoltarea psihica... La inceput ma intrebam ce fel de parinti au acesti copii, ce fel de educatie au primit... Si m-a ingrozit... lantul slabiciunilor.. Daca dintr-o clasa de liceu jumatate dintre ei au o viata sexuala activa... ar insemna ca jumatatea aceasta are parinti iresponsabili.. Ar insemna ca proprii lor copii vor avea parinti iresponsabili... Yeah!!!

fetita asta isi punea intrebarea .."sex si mai ce?" OMG! ... pai ar mai fi alcool si drog ca sa traiesti totul la maxim. O singura data! Pe urma oricum esti terminat... Ma rog, ar mai fi si statul pe internet...

noi parca aveam barbutul...... sau nu?!
rashela
Postat pe 25 Februarie 2009 07:15
fata baga-ti draq mintile in capu ala pt k la ora asta tare sec mi se mai pare...adik u vrei sa spui k la 17 ani il iubesti de un an jumate...la matematik mea de balta invatata la poli asta inseamna k u de pe la 15 ani jum esti in limba dupa el??? so dak ghicesc eu bine la maxim 16 ani te-ai culcat cu el??? fetelor ati innebunita zau asa ...asa de repede va mananca in scorbura??? get a life girl...dute fata distreaza-te fa-ti prieteni nu-ti fa griji pt un papagal care nu prea cred k da 2 bani pe u!!!!
ufff doamne k multe as mai scrie dar oricum sunt sigura k face cum o taie capu....
bruneagra25
Postat pe 25 Februarie 2009 09:29
Sex si ciocolata, sex si ciocolata...
(am cazut ca musca'n lapte, nu? Ca n-am citit nici o postare... Da' am raspuns si io la intrebarea topicului, ce? Asa ca nu ma loviti, va rog frumos... Citesc acushica )
Dor_a
Postat pe 25 Februarie 2009 09:31
De la: Dor_a, la data 2009-02-25 09:31:43Sex si ciocolata, sex si ciocolata...
(am cazut ca musca'n lapte, nu? Ca n-am citit nici o postare... Da' am raspuns si io la intrebarea topicului, ce? Asa ca nu ma loviti, va rog frumos... Citesc acushica )

dak mai bagai intre sex si ciocolata scoala si papusi era perfect...pt k fatuk asta in loc sa se joace cu papusile la 15 ani pe ea incepea sa o mance...noroc k acu are 17...
bruneagra25
Postat pe 25 Februarie 2009 09:33
Sex si... barbati, evident!
Uite, Dora, acuma suntem doua care o luam in basca.
Lucia1971
Postat pe 25 Februarie 2009 09:33
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 09:33:48Sex si... barbati, evident!
Uite, Dora, acuma suntem doua care o luam in basca.

stai ca io mai scrisesem pe topicul asta...e al unei fetite de 15 (la inceput), dupa aceea 17 ani... presupunand ca adevarul e undeva "intre' , adica are 16 si de un an e cu el (remarcati ca nu spune ca ar fi fost si PRIMUL ei barbat) trag concluzia ca ea si-a inceput viata sexuala pe la.... 13 ani? Bai, ma ingrozesc!
Dor_a
Postat pe 25 Februarie 2009 09:37
De la: Dor_a, la data 2009-02-25 09:37:55
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 09:33:48Sex si... barbati, evident!
Uite, Dora, acuma suntem doua care o luam in basca.

stai ca io mai scrisesem pe topicul asta...e al unei fetite de 15 (la inceput), dupa aceea 17 ani... presupunand ca adevarul e undeva "intre' , adica are 16 si de un an e cu el (remarcati ca nu spune ca ar fi fost si PRIMUL ei barbat) trag concluzia ca ea si-a inceput viata sexuala pe la.... 13 ani? Bai, ma ingrozesc!

hmmm si eu care credeam k am fost dura gandindu-ma la 15 ani jum...wow....
bruneagra25
Postat pe 25 Februarie 2009 09:38
Mai, eu n-am citit decat titlul, ca subiectul oricum mi se pare aiurea. Adica nu stiu exact la ce se refera.
Lucia1971
Postat pe 25 Februarie 2009 09:41
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 09:41:35Mai, eu n-am citit decat titlul, ca subiectul oricum mi se pare aiurea. Adica nu stiu exact la ce se refera.


Lasa pui, ca n-ai pierdut nimicutza... decat - poate - un motiv sa ramai holbata... ...
Si n-am sa spun ca "sunt prea batrana pentru asta" ... cum spuneam, dragii mei, in materie de sex nu-i nimic nou sub soare... Si acum 'shpe mii de ani fetele isi incepeau viata sexuala la 13-14 ani... si la tara ... scuze, in mediul rural, exista fete de 14 ani care sunt deja mamici. Si asta e din cauza PROMISCUITATII, nu din cauza ca ar fi ele niscai evoluate. Asa ca nu va amagiti, voi astea care va incepeti viata sexuala cand ar trebui sa cititi Jules Verne sau Ciresarii.
NU sunteti evoluate, ci din CONTRA: sunteti exact la polul opus: promiscue, lipsite de activitati sanatoase (un sport, de exemplu), exista o lipsa acuta de interes din partea parintilor si PROMISCUITATEA caracteristica nivelului inferior al societatii.
Imi pare rau sa va dezamagesc, dar asta e
Dor_a
Postat pe 25 Februarie 2009 10:50
De la: Dor_a, la data 2009-02-25 10:50:38
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 09:41:35Mai, eu n-am citit decat titlul, ca subiectul oricum mi se pare aiurea. Adica nu stiu exact la ce se refera.


Lasa pui, ca n-ai pierdut nimicutza... decat - poate - un motiv sa ramai holbata... ...
Si n-am sa spun ca "sunt prea batrana pentru asta" ... cum spuneam, dragii mei, in materie de sex nu-i nimic nou sub soare... Si acum 'shpe mii de ani fetele isi incepeau viata sexuala la 13-14 ani... si la tara ... scuze, in mediul rural, exista fete de 14 ani care sunt deja mamici. Si asta e din cauza PROMISCUITATII, nu din cauza ca ar fi ele niscai evoluate. Asa ca nu va amagiti, voi astea care va incepeti viata sexuala cand ar trebui sa cititi Jules Verne sau Ciresarii.
NU sunteti evoluate, ci din CONTRA: sunteti exact la polul opus: promiscue, lipsite de activitati sanatoase (un sport, de exemplu), exista o lipsa acuta de interes din partea parintilor si PROMISCUITATEA caracteristica nivelului inferior al societatii.
Imi pare rau sa va dezamagesc, dar asta e

bruneagra25
Postat pe 25 Februarie 2009 10:57
De la: Dor_a, la data 2009-02-25 10:50:38
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 09:41:35Mai, eu n-am citit decat titlul, ca subiectul oricum mi se pare aiurea. Adica nu stiu exact la ce se refera.


Lasa pui, ca n-ai pierdut nimicutza... decat - poate - un motiv sa ramai holbata... ...
Si n-am sa spun ca "sunt prea batrana pentru asta" ... cum spuneam, dragii mei, in materie de sex nu-i nimic nou sub soare... Si acum 'shpe mii de ani fetele isi incepeau viata sexuala la 13-14 ani... si la tara ... scuze, in mediul rural, exista fete de 14 ani care sunt deja mamici. Si asta e din cauza PROMISCUITATII, nu din cauza ca ar fi ele niscai evoluate. Asa ca nu va amagiti, voi astea care va incepeti viata sexuala cand ar trebui sa cititi Jules Verne sau Ciresarii.
NU sunteti evoluate, ci din CONTRA: sunteti exact la polul opus: promiscue, lipsite de activitati sanatoase (un sport, de exemplu), exista o lipsa acuta de interes din partea parintilor si PROMISCUITATEA caracteristica nivelului inferior al societatii.
Imi pare rau sa va dezamagesc, dar asta e

Da, mah, dar sunt cool!
Lucia1971
Postat pe 25 Februarie 2009 11:56
Lasa pui, ca n-ai pierdut nimicutza... decat - poate - un motiv sa ramai holbata... ...
Si n-am sa spun ca "sunt prea batrana pentru asta" ... cum spuneam, dragii mei, in materie de sex nu-i nimic nou sub soare... Si acum 'shpe mii de ani fetele isi incepeau viata sexuala la 13-14 ani... si la tara ... scuze, in mediul rural, exista fete de 14 ani care sunt deja mamici. Si asta e din cauza PROMISCUITATII, nu din cauza ca ar fi ele niscai evoluate. Asa ca nu va amagiti, voi astea care va incepeti viata sexuala cand ar trebui sa cititi Jules Verne sau Ciresarii.
NU sunteti evoluate, ci din CONTRA: sunteti exact la polul opus: promiscue, lipsite de activitati sanatoase (un sport, de exemplu), exista o lipsa acuta de interes din partea parintilor si PROMISCUITATEA caracteristica nivelului inferior al societatii.
Imi pare rau sa va dezamagesc, dar asta e


Nu pot decat sa te felicit!! Dar cred k cine tb oricum nu pricepe nimic. Dar sa speram...speranta moare ultima.
nadia_i
Postat pe 25 Februarie 2009 15:12
Nadia draga, las' ca tot e bine ca stim noi astea mai trecute cine-s ciresarii aia..
Lucia1971
Postat pe 25 Februarie 2009 15:15
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 15:15:41Nadia draga, las' ca tot e bine ca stim noi astea mai trecute cine-s ciresarii aia..

cresarii sunt aiad cleg cirese..da cine este bre jules verne ?!
coffeeta
Postat pe 25 Februarie 2009 15:16
De la: coffeeta, la data 2009-02-25 15:16:52
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 15:15:41Nadia draga, las' ca tot e bine ca stim noi astea mai trecute cine-s ciresarii aia..

cresarii sunt aiad cleg cirese..da cine este bre jules verne ?!


Hehehe! Jules Verne e unu' plictisitor care nu vorbea niciodat' de sex si visa la cai verzi pe pereti, Coffy... Hai te pupic
Dor_a
Postat pe 25 Februarie 2009 15:19
De la: Dor_a, la data 2009-02-25 15:19:18
De la: coffeeta, la data 2009-02-25 15:16:52
De la: Lucia1971, la data 2009-02-25 15:15:41Nadia draga, las' ca tot e bine ca stim noi astea mai trecute cine-s ciresarii aia..

cresarii sunt aiad cleg cirese..da cine este bre jules verne ?!


Hehehe! Jules Verne e unu' plictisitor care nu vorbea niciodat' de sex si visa la cai verzi pe pereti, Coffy... Hai te pupic

te poopik si eu dor_a..thenkiu ca ai facut lumina
coffeeta
Postat pe 25 Februarie 2009 15:21
OMG mai fata revino-ti ai 17 ani....da`l dracu` si vezi-ti de scoala...de viata ta etc...de orice altceva numai de el nu.....baieti sunt o gramada...o sa ai timp sa cunosti un baiat care sa nu te foloseasca.....pentru ca scuza-ma ca iti zic dar din ce am citit el asta a facut cu tine pana acuma...te-a folosit:(.....nush....relatia asta nu cred sa aiba vreun viitor....dar na ...faci cum vrei...e viata ta si corpul tau

Postat pe 25 Februarie 2009 15:33
poi daca imi zici si mie ceva de Noaptea sf Bartolomeu sau ce sa intamplat pe 15 august 1769 sau orice altceva despre ce inveti tu la scoala, poate ca am sa ti raspund si eu la intrebarea pusa de tine .ca iooo trebuie domne sa ma gandesc nu gluma , e o chestiune fff importanta si tre tratata ca atare ioooo zic si raspunsu e ffff grele domne grele
catch_a_fire
Postat pe 26 Februarie 2009 15:39
mai, mi se pare total aiurea.....aiurea....pai eu la varsta ei ma cam rusinam in fata baietilor....dar sa il iubesc ope vreunul...dar nah...fetele din ziua de azi sunt precoce....de tot....
loomy_dee
Postat pe 13 Martie 2009 18:18
"fata draga nu fii trista....."....ba poti sa fii..mai bine esti trista ca ala nu te baga in seama si te duci si-ti faci o scoala/un viitor ceva...decat sa stai ca fraiera in "limba" dupa un pustan prost de 17 ani.
sa slabesti si sa te schimbi..pentru ca prietenii lui sa te accepte si el intr-un final...sa te "iubeasca"???? are u stupid or are u stupid? din 2 una.
lasa-i naibii de baieti ca o sa ai timp de ei toata viata..si o sa te saturi de atatia baieti !
vezi-ti de treburile tale de copil de 16 ani ..nu-ti mai face atatea probleme pentru 3 kile in plus-pentru ca esti inca in "crestere"..nu mai incerca atat de mult sa te schimbi pentru un copil prost si fitzos.GET A LIFE FOR F...K SAKE !!
MissMe2
Postat pe 20 Martie 2009 16:45
dude...si va mai intrebati de ce dracu` raman adolescentele insarcinate de la varste la care ar trebui sa se joace cu papusile inca si de ce iau BTS-uri in draci...ea nu e decat una dintre acele muuuulte muuuuulte gaste carora li se face capu` enciclopedie cu educatie sexuala prin scoli si acasa si ce le spune neuronu` singuratic tot aia fac!reveniti-va baaaa ca ne ducem de rapa cu voi.
digital_chocolate
Postat pe 20 Martie 2009 21:06
Eu zic sa nu te mai gandesti atat de mult la el, ca iti bati capul degeaba , cu un nimeni.Greseala ta ca ai acceptat asa de prima data. Nu are cum sa iti fie bine asa cu el...se poate si mai bine crede-ma.Respecta-te pe tine, ca sa fii respectata si de ceilalti.Nu observi ca aici pe forum, ii bufneste rasul pe multi? Dar apoi in cunoscutii tai ? Gandeste-te bine, intre voi nici nu poate sa fie vorba de iubire ....poate tu crezi asta, doar pt ca ori nu ai experienta, ori esti prea complexata. Si eu eram slaba , crede-ma, pe parcurs de maturizezi si fizic, si psihic, dar respectul tb sa-l castigi singura, si asta pt ceea ce esti, nu pt ceea ce faci.Ai grija data viitoare pt cine faci sacrificii.
ramona_elisa
Postat pe 20 Martie 2009 22:00
ooo deci sunteti foarte amuzanti! Ma scuzati ca va spun,dar pe forumul acesta am intalnit multi oameni care intra degeaba aici,care in loc sa dea un sfat bun fac mijto de oamenii care au nevie de un sfat ceva...

Ohh Doamne!!!

Apropo..de atunci ne-am intalnit inca de 6 ori,iara seara ne-am certat ca i-am facut niste crize de gelozie asa fara rost,l-am sunat de n ori fara rost si prostii dinastea care pe el il deranjeaza.

Oiricum decat sa comentati fara rost mai bine abtineti-va oameni buni!!!

Ms!:*
Eleenna
Postat pe 1 Mai 2009 15:09
ooo deci sunteti foarte amuzanti! Ma scuzati ca va spun,dar pe forumul acesta am intalnit multi oameni care intra degeaba aici,care in loc sa dea un sfat bun fac mijto de oamenii care au nevie de un sfat ceva...

Ohh Doamne!!!

Apropo..de atunci ne-am intalnit inca de 6 ori,iara seara ne-am certat ca i-am facut niste crize de gelozie asa fara rost,l-am sunat de n ori fara rost si prostii dinastea care pe el il deranjeaza.

Oiricum decat sa comentati fara rost mai bine abtineti-va oameni buni!!!

Ms!:*

SI APROPO...A FOST PRIMUL MEU BARBAT!SI NU AM INCEPUT DECCAT DE 8 LUNI,ADICA LA 15 ANI:|.VA ROG FRUMOS CONTROLATI-VA SI NU SPUENIT ACUM CA AS FI SI C**A.:|OK? cine ma cunoaste stie foarte bine ca nu este asa:|
si el a fost primul si pana la 18 ani tot primul va ramane.Si daca ar fi dupa mine,pt toata viata l-as pastra doar pe el:|...Dar asta depinde mai ales de mine,dupa cum a zis el,si de stresul in care il tin

:|
Eleenna
Postat pe 1 Mai 2009 15:14
De la: Eleenna, la data 2009-05-01 15:14:51
SI APROPO...A FOST PRIMUL MEU BARBAT!SI NU AM INCEPUT DECCAT DE 8 LUNI,ADICA LA 15 ANI:|.VA ROG FRUMOS CONTROLATI-VA SI NU SPUENIT ACUM CA AS FI SI C**A.:|OK? cine ma cunoaste stie foarte bine ca nu este asa:|
si el a fost primul si pana la 18 ani tot primul va ramane.Si daca ar fi dupa mine,pt toata viata l-as pastra doar pe el:|...Dar asta depinde mai ales de mine,dupa cum a zis el,si de stresul in care il tin

:|


Mai ,nu ti-am spus ca ai fi c***a ,si nici nu am de gand sa-ti spun.
Parerea mea este ca esti prea mica ,iar in mesajul tau initaial ne spuneai cum te face sa suferi ...si ce tratament de rahat iti aplica...Dar tu nu vrei sfaturi ,vrei doar sa fi aprobata si sa-ti spunem ca e foarte bine ce faci.
Eu am o fata de varsta ta,daca faci o socoteala iti dai seama ca vorbesc oarecum din proprie experienta.
ella_c
Postat pe 3 Mai 2009 08:56
bu hu hu...pai fata draga, daca nu esti in stare sa accepti niste pareri sau critici nu mai cere sfaturile oamenilor din jurul tau..orice femeie intreaga la cap(si trecuta de varsta ta) o sa-ti spuna sa-ti vezi naibii de scoala si de copilarie.sa o lasi mai "moale" cu marile "indragosteli"...si ca 15 ani este o varsta mult prea precoce pentru a-ti incepe viata sexuala.
ca o sa ramana singurul pana la 18 ani da, foarte amuzant...macar tu crezi ce spui...????
maine poimaine, o sa-ti placa de altul..ca are 17, 20 sau 45 de ani nu mai conteaza....oricum cel mai probabil o sa te culci si cu ala...si uite asa si iar asa.
sfaturile pe care le-ai primit, ca dealtfel si criticile au fost legate de felul in care ai ales sa te "bucuri" de varsta pe care o ai....nu pretind sa te joci inca "flori, fete si baieti" sau mai stiu eu ce jocuri pe care le jucam noi la varsta ta...dar ca la 16 ani sa ai deja probleme legate de viata sentimentala(momentan) si sexuala(in curand).......get real!!!!
te consideri destul de matura incat sa te implici in relatii, te consideri destul de matura incat sa-ti incepi viata sexuala si sa-ti sustii sus si tare parerile si opiniile, pai atunci draga, fii destul de matura si accepta si criticile din jurul tau...nu te mai da de ceasul mortii doar pentru simplul fapt ca lumea nu este de aceeasi parere cu tine.vezi-ti de scoala si de problemele REALE pe care ar trebui sa le ai la varsta ta!!!
MissMe2
Postat pe 4 Mai 2009 15:39
ooo deci sunteti foarte amuzanti! Ma scuzati ca va spun,dar pe forumul acesta am intalnit multi oameni care intra degeaba aici,care in loc sa dea un sfat bun fac mijto de oamenii care au nevie de un sfat ceva...

Ohh Doamne!!!

Apropo..de atunci ne-am intalnit inca de 6 ori,iara seara ne-am certat ca i-am facut niste crize de gelozie asa fara rost,l-am sunat de n ori fara rost si prostii dinastea care pe el il deranjeaza.

Oiricum decat sa comentati fara rost mai bine abtineti-va oameni buni!!!

Ms!:*

SI APROPO...A FOST PRIMUL MEU BARBAT!SI NU AM INCEPUT DECCAT DE 8 LUNI,ADICA LA 15 ANI:|.VA ROG FRUMOS CONTROLATI-VA SI NU SPUENIT ACUM CA AS FI SI C**A.:|OK? cine ma cunoaste stie foarte bine ca nu este asa:|
si el a fost primul si pana la 18 ani tot primul va ramane.Si daca ar fi dupa mine,pt toata viata l-as pastra doar pe el:|...Dar asta depinde mai ales de mine,dupa cum a zis el,si de stresul in care il tin

mai elena....sincer ma uimesti,nu vad de ce trebuie sa reactionezi asa cand citesti parerea unei persoane din afara,care nu are nicio legatura cu relatia ta,u singurica ai postat povestea ta aici tocmai pt a vedea PARERI,nu te-a fortat nimeni,de acord?si atunci?ce vrei sa te felicitam?e treaba ta,viata ta si faci ce te taie capu',nu afecteaza pe nimeni ce ti se intampla,asta nu vrei u sa intelegi.si nu comentam fara rost,comentam pt k dak stam sa citim 5minute povestea ta si ne mai ceri si parerea....deasta comentam,ok?nu mai fi recalcitranta,pana la urma nu te judeca nimeni,nu stii u cum stau lucrurile,dak aici citesti un sfat si ti se pare rautacios s-ar putea peste ceva timp sa-i dai dreptate.iti doresc numai bine dar nu mai fi asa sigura ce iti rezerva ziua de maine,referitor la "si el a fost primul si pana la 18 ani tot primul va ramane",esti ink mica sa realizezi k nu totul e roz si o joaca de copii asa cum ne-ai descris u relatia k iubitul tau,asta nu e relatie...e ceva de genu'...sex si copilarii(certuri si gelozii)! sper k nu te-am suparat cu nimik,este punctul meu de vedere,dar dak totusi am facut-o imi cer scuze,numai bine!
angel_05
Postat pe 12 Iunie 2009 16:41
De la: Eleenna, la data 2009-05-01 15:14:51ooo deci sunteti foarte amuzanti! Ma scuzati ca va spun,dar pe forumul acesta am intalnit multi oameni care intra degeaba aici,care in loc sa dea un sfat bun fac mijto de oamenii care au nevie de un sfat ceva...

Ohh Doamne!!!

Apropo..de atunci ne-am intalnit inca de 6 ori,iara seara ne-am certat ca i-am facut niste crize de gelozie asa fara rost,l-am sunat de n ori fara rost si prostii dinastea care pe el il deranjeaza.

Oiricum decat sa comentati fara rost mai bine abtineti-va oameni buni!!!

Ms!:*

SI APROPO...A FOST PRIMUL MEU BARBAT!SI NU AM INCEPUT DECCAT DE 8 LUNI,ADICA LA 15 ANI:|.VA ROG FRUMOS CONTROLATI-VA SI NU SPUENIT ACUM CA AS FI SI C**A.:|OK? cine ma cunoaste stie foarte bine ca nu este asa:|
si el a fost primul si pana la 18 ani tot primul va ramane.Si daca ar fi dupa mine,pt toata viata l-as pastra doar pe el:|...Dar asta depinde mai ales de mine,dupa cum a zis el,si de stresul in care il tin

:|




stresul in care il tii?=))be serious ma faci sa rad si dupaia zici ca fac misto de tine.mai Elena in primul rand...el face asta doar ca sa te aiba cu ceva la mana pentru ca stie unde este punctul tau slab stie ca il iubesti si mai stie de asemenea ca nu l-ai parasi pentru nimic.in al doilea rand n-ai inceput "decat" de 8 luni?:))adica la 15 ani...si daca e singurul pana la 18 ani si dupaia o iei braila tot nimic n-ai facut(intelegi ce vreau sa spun)in al treilea rand nu a insinuat nimeni cum ca ai fi o C**** cum spui tu.chiar n-am avut parerea asta.doar ca esti destul de tanara aveai destul timp si pentru asta si parerea mea este ca te gandesti prea mult la probleme care te depasesc.si in al 4 lea rand ca un viitor medic ce sunt iti spun foarte sincer ca adolescentele care isi incep viata sexuala prea devreme (gen 13,14,15 ani) sunt de zeci de ori mai predispuse la cancer de col uterin si toate prostiile de cancere si boli care se mai fac acum.pentru ca organismul tau nu este pregatit pentru asa ceva esti inca in formare.macar daca tot ai inceput ai putea sa te duci totusi la un control ginecologic la cateva luni si chiar sa-ti iei si iubitelul de mana sa stea cu tine sa astepte pe la usi sa vada si el ce bine e daca tot a insistat sa faca ce ati facut.dar pun pariu ca degeaba imi obosesc eu aici degetele pe tastatura pentru ca in general adolescentele in situatia ta fac sex fara sa si asume dupa raspunderea de a se proteja pe ele in primul rand si apoi pe ceilalti si oricum n-o sa te duci la niciun ginecolog pentru ca nu stiu de ce aveti voi o fobie de oamenii astia si nu va duceti decat daca trebuie si de obicei cand e prea tarziu.noroc ca mai exista exceptii.hai noroc succes in continuare la facut sex cu prietenul tau cel stresat
digital_chocolate
Postat pe 8 August 2009 01:23
De la: rashela, la data 2009-02-25 07:15:48doar nu ne imaginam ca va renunta la sex.. doar ca i se cere asta intr-un mediu virtual..
La inceput ma ingrozea dezvoltarea lor fizica.., ulterior dezvoltarea psihica... La inceput ma intrebam ce fel de parinti au acesti copii, ce fel de educatie au primit... Si m-a ingrozit... lantul slabiciunilor.. Daca dintr-o clasa de liceu jumatate dintre ei au o viata sexuala activa... ar insemna ca jumatatea aceasta are parinti iresponsabili.. Ar insemna ca proprii lor copii vor avea parinti iresponsabili... Yeah!!!

fetita asta isi punea intrebarea .."sex si mai ce?" OMG! ... pai ar mai fi alcool si drog ca sa traiesti totul la maxim. O singura data! Pe urma oricum esti terminat... Ma rog, ar mai fi si statul pe internet...

noi parca aveam barbutul...... sau nu?!


tu aveai un boschete neepilat,hoaºcã!
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 17:17
De la: Lore_lorena, la data 2009-03-20 21:06:52dude...si va mai intrebati de ce dracu` raman adolescentele insarcinate de la varste la care ar trebui sa se joace cu papusile inca si de ce iau BTS-uri in draci...ea nu e decat una dintre acele muuuulte muuuuulte gaste carora li se face capu` enciclopedie cu educatie sexuala prin scoli si acasa si ce le spune neuronu` singuratic tot aia fac!reveniti-va baaaa ca ne ducem de rapa cu voi.


Invidioaso! Prea nebãgat-o înseamã! Masturbaþionisto! Nezgâlþito! Nemurdãrito! Neabuzato!Ne plesnito pe cuur! Nedominato!Nedezamãgito! Nepãrãsito!
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 17:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce se intampla?? 12 De la: arpydia 14 Septembrie 2010 10:38
doar o partida, sa vezi cum e ... 80 De la: cristinarudi 31 Iulie 2009 00:28
CAT DE MARE ESTE?(pt femei: clitorisul si pt barbati: penisul) 72 De la: amanda01 7 Iulie 2009 12:53
Batranii libidinosi si sexul 129 De la: yumy 31 Iulie 2010 08:20
Nu am orgasm!!!!!!!!! 177 De la: kudika002139 9 Mai 2009 16:27