Setari Cookie-uri

ce tampita sunt:(((

god ce dificil e cu barbatii...sunt my incapatinati ca niste copii..face o gluma nu prea placuta cu mine..si normal eu m-am suparat si apoi eu i-am zis niste cuv naspa..si mi-a inchis tel:(((( si nu imi mai raspunde tot sun si imi da ocupat:(i-am trimis si msg ca imi pare rau dar nimic:((acum ma simt super vinovata..mi se pare ca eu sunt aia care strica totul mereu:(
sensitive
Postat pe 18 Februarie 2009 21:39
mai mama draga dar nu puteai sa iti pui tu mesajul asta ca status la mess????
sa nu ma mai agit eu de cate ori deschid si vad un mesaj din asta????
serios acum??? iti dai seama cat de ridicol suna ceea ce tocmai ai scris????
nu ai un jurnal ceva?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 21:41
titlul ce e? intrebare sau concluzie?
Aladiah
Postat pe 18 Februarie 2009 21:43
Super titlu
De acord cu el
andreea1976
Postat pe 18 Februarie 2009 21:43
mi-a trecut o idee prin sinapsa... unica ce imi functioneaza la ora asta...
esti EMO??????
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 21:45
nu , dandanaua, cred ca asta e starea ei naturala
Aladiah
Postat pe 18 Februarie 2009 21:46
si cati ani ti au trebuit sa descoperi asta?????
catch_a_fire
Postat pe 18 Februarie 2009 21:51
si eu am trecut prin asa o situatie si prietenul meu a facut o gluma neplacuta cu mine adica a pus pe o femeie sa ma sune de la nr.lui de tel si sa ma minta ca ea ar fi cumparat tel.lui de la piata si ca tel. lui si-ar fi schimbat proprietarul normal ca eu m-am suparat si am spus cateva cuvinte mai grele iar el s-a suparat si vreo luna de zile nu ne-am mai vorbit dar totul s-a terminat cu bine in sfarsit am reusit sa ne intalnim si sa lamurim toate problemele inca nu stiu dac el m-a iertat dar el m-a invitat sa luam masa impreuna in oras si eu am fost de acord se pare ca am facut un prim pas spre impacare
ilyescorina
Postat pe 18 Februarie 2009 21:57
De la: ilyescorina, la data 2009-02-18 21:57:28si eu am trecut prin asa o situatie si prietenul meu a facut o gluma neplacuta cu mine adica a pus pe o femeie sa ma sune de la nr.lui de tel si sa ma minta ca ea ar fi cumparat tel.lui de la piata si ca tel. lui si-ar fi schimbat proprietarul normal ca eu m-am suparat si am spus cateva cuvinte mai grele iar el s-a suparat si vreo luna de zile nu ne-am mai vorbit dar totul s-a terminat cu bine in sfarsit am reusit sa ne intalnim si sa lamurim toate problemele inca nu stiu dac el m-a iertat dar el m-a invitat sa luam masa impreuna in oras si eu am fost de acord se pare ca am facut un prim pas spre impacare


Ce grozav!
Aladiah
Postat pe 18 Februarie 2009 21:58
ok despre ce vorbim aici???
fazele astea cred ca le faceam cand avem vreo 12-13 ani... si ma dadeam pe derdelus cu colegii de scoala....

so... care-i faza pan' la urma????


am I missing something????
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 22:01
De la: ilyescorina, la data 2009-02-18 21:57:28si eu am trecut prin asa o situatie si prietenul meu a facut o gluma neplacuta cu mine adica a pus pe o femeie sa ma sune de la nr.lui de tel si sa ma minta ca ea ar fi cumparat tel.lui de la piata si ca tel. lui si-ar fi schimbat proprietarul normal ca eu m-am suparat si am spus cateva cuvinte mai grele iar el s-a suparat si vreo luna de zile nu ne-am mai vorbit dar totul s-a terminat cu bine in sfarsit am reusit sa ne intalnim si sa lamurim toate problemele inca nu stiu dac el m-a iertat dar el m-a invitat sa luam masa impreuna in oras si eu am fost de acord se pare ca am facut un prim pas spre impacare


multumim ca ai impartasit asta cu noi.
chiar nu trebuia sa te deranjezi
andreea1976
Postat pe 18 Februarie 2009 22:01
De la: andreea1976, la data 2009-02-18 22:01:39
De la: ilyescorina, la data 2009-02-18 21:57:28si eu am trecut prin asa o situatie si prietenul meu a facut o gluma neplacuta cu mine adica a pus pe o femeie sa ma sune de la nr.lui de tel si sa ma minta ca ea ar fi cumparat tel.lui de la piata si ca tel. lui si-ar fi schimbat proprietarul normal ca eu m-am suparat si am spus cateva cuvinte mai grele iar el s-a suparat si vreo luna de zile nu ne-am mai vorbit dar totul s-a terminat cu bine in sfarsit am reusit sa ne intalnim si sa lamurim toate problemele inca nu stiu dac el m-a iertat dar el m-a invitat sa luam masa impreuna in oras si eu am fost de acord se pare ca am facut un prim pas spre impacare


multumim ca ai impartasit asta cu noi.
chiar nu trebuia sa te deranjezi [/quot

chiar asa , nu treuia sa te deranjezi, doar la burta ca poate deschideai un topic nou VREAU PANA LA FARMACIE SI NU MAI AJUNG!!!!!!!!!!!!!!!!HELP
catch_a_fire
Postat pe 18 Februarie 2009 22:06
beeeeiiii aci sa sta pah intuneric si ne bagam noi ca huhlubarii cu urlete si tipete peste bitele suflete ostracizate de soarta...
rusinica sa imi fie... 3 minute la colt ma prajesc si cu genunchii pe coji de nuci... dar numa sa-mi lasati lumina aprinsa....



nu de alta dar adorm...
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 22:11
Deciiii ? ne spui gluma aia azi sau mai avem de asteptat ?

Vedem si noi care e tampitul in relatia voastra daca tot te-ai gandit sa ne impartasesti gandurile tale
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 23:04
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 23:04:19Deciiii ? ne spui gluma aia azi sau mai avem de asteptat ?

Vedem si noi care e tampitul in relatia voastra daca tot te-ai gandit sa ne impartasesti gandurile tale


cred k e mai mult decat evident cine este tampitul..pardon..uitati va la titlu
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Februarie 2009 23:08
De la: ilyescorina, la data 2009-02-18 21:57:28si eu am trecut prin asa o situatie si prietenul meu a facut o gluma neplacuta cu mine adica a pus pe o femeie sa ma sune de la nr.lui de tel si sa ma minta ca ea ar fi cumparat tel.lui de la piata si ca tel. lui si-ar fi schimbat proprietarul normal ca eu m-am suparat si am spus cateva cuvinte mai grele iar el s-a suparat si vreo luna de zile nu ne-am mai vorbit dar totul s-a terminat cu bine in sfarsit am reusit sa ne intalnim si sa lamurim toate problemele inca nu stiu dac el m-a iertat dar el m-a invitat sa luam masa impreuna in oras si eu am fost de acord se pare ca am facut un prim pas spre impacare


Isterico !!! Ce vina avea femeie aia ?

Postat pe 18 Februarie 2009 23:09
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-18 23:08:52
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 23:04:19Deciiii ? ne spui gluma aia azi sau mai avem de asteptat ?

Vedem si noi care e tampitul in relatia voastra daca tot te-ai gandit sa ne impartasesti gandurile tale


cred k e mai mult decat evident cine este tampitul..pardon..uitati va la titlu


Mai , depinde de gluma acum .....poate ca fata are mustrari de constiinta de pomana nush ce sa zic
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 23:11
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 23:11:36
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-18 23:08:52
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 23:04:19Deciiii ? ne spui gluma aia azi sau mai avem de asteptat ?

Vedem si noi care e tampitul in relatia voastra daca tot te-ai gandit sa ne impartasesti gandurile tale


cred k e mai mult decat evident cine este tampitul..pardon..uitati va la titlu


Mai , depinde de gluma acum .....poate ca fata are mustrari de constiinta de pomana nush ce sa zic



eu cred doar k si a dat seama k fata e cum scrie in titlu si k sa nu fiu rea si sa i dau un sfat ii zic k majoritatea persoanelor in general prefera sa inchida tel si sa nu mai discute un timp k sa se calmeze..daca o sa continue sa l streseze se va enerva si mai tare...


LASA FATA OMU IN PACE SA I TREACA SUPARAREA....!!!!!!!!!! :sml-happy0009 CAT DE STRESANTE SUNT UNELE DACA AS FI BAIAT SI AS AVEA UNA D ASTA .........
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Februarie 2009 23:15
O gluma foarte proasta a facut un prieten ...eram impreuna cu x prietena care a primit telef de la y prieten sa ii spuna ca z prieten a avut accdident de masina si ca a murit pe loc .

Asta a inceput sa planga instantaneu ca de ...nu e de ici de colo sa primesti asa vesti in timp ce eu m-am gandit imediat la faptul ca e 1 aprilie .

I-am luat telefonul fetei din mana si l-am intrebat daca e adevarat ,tipul o tinea una si buna ca z chiar a murit ....i-am spus ca oricum z a fost intotdeauna un nesimtit,un idiot facut gramada si alte complimente de genu ca intr-un final sa ajung sa vorbesc cu z la telefon

Ei bine , genu asta de gluma chiar nu se face .....asa ca stiu io ce io fi traznit omului prin cap
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 23:17
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 23:17:43O gluma foarte proasta a facut un prieten ...eram impreuna cu x prietena care a primit telef de la y prieten sa ii spuna ca z prieten a avut accdident de masina si ca a murit pe loc .

Asta a inceput sa planga instantaneu ca de ...nu e de ici de colo sa primesti asa vesti in timp ce eu m-am gandit imediat la faptul ca e 1 aprilie .

I-am luat telefonul fetei din mana si l-am intrebat daca e adevarat ,tipul o tinea una si buna ca z chiar a murit ....i-am spus ca oricum z a fost intotdeauna un nesimtit,un idiot facut gramada si alte complimente de genu ca intr-un final sa ajung sa vorbesc cu z la telefon

Ei bine , genu asta de gluma chiar nu se face .....asa ca stiu io ce io fi traznit omului prin cap



nu stiu daca sa rad ....sau nu...nasoala situatie
SweetHappyButterfly
Postat pe 18 Februarie 2009 23:23
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-18 23:23:37
nu stiu daca sa rad ....sau nu...nasoala situatie


Io una nu am ras si nici nu am plans , l-am injurat de tot ce am nimerit in timp ce prietena mea era alba ca varul si nu mai putea de plans.

Nu doream sa impartasesc acest lucru cu voi ....am dat doar un exemplu de gluma proasta

Sensitive s-ar putea sa aibe remuscari cand si-a auzit iubitul ca era vorba de o simpla gluma dar reactia ei s-ar putea sa fie cat se poate de normala ....de aia am si intrebat ce gluma i-a fost facuta
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 23:27
De la: iris_4_ever, la data 2009-02-18 23:27:52
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-18 23:23:37
nu stiu daca sa rad ....sau nu...nasoala situatie


Io una nu am ras si nici nu am plans , l-am injurat de tot ce am nimerit in timp ce prietena mea era alba ca varul si nu mai putea de plans.

Nu doream sa impartasesc acest lucru cu voi ....am dat doar un exemplu de gluma proasta

Sensitive s-ar putea sa aibe remuscari cand si-a auzit iubitul ca era vorba de o simpla gluma dar reactia ei s-ar putea sa fie cat se poate de normala ....de aia am si intrebat ce gluma i-a fost facuta



Iris, exemplul tu a fost intradevar o gluma proasta. Insa nu cred ca prietenul lui sensitive i-a facut o gluma proasta, mai mult ca sigur ea nu a stiut sa reactioneze la gluma...sau poate a vrut sa mai deschida inca un topic :))

Postat pe 18 Februarie 2009 23:31
De la: Georgia99, la data 2009-02-18 23:31:01
Iris, exemplul tu a fost intradevar o gluma proasta. Insa nu cred ca prietenul lui sensitive i-a facut o gluma proasta, mai mult ca sigur ea nu a stiut sa reactioneze la gluma...sau poate a vrut sa mai deschida inca un topic :))


Sunt draguta si in seara asta iau de bun tot ceea ce citesc asa ca ii acord prezumtia de nevinovatie
iris_4_ever
Postat pe 18 Februarie 2009 23:54
isterico da tu ce traba ai cu femeia aia
ilyescorina
Postat pe 19 Februarie 2009 16:59
Las' k ii trece.S-a suparat? Ii trece.Daca te iubeste si te vrea langa el uita si merge ai departe.Sau crezi ca nu te vei certa niciodata cu el sau ca nu veti avea discutii in contradictoriu niciodata?lasa -l putin sa respire, dar nu prea mult, k se obisnuieste, iar apoi, vei vedea ce bine este.daca te iubeste va uitasi nu va incerca sa se razbune.Succes
alice_cornelia
Postat pe 5 Martie 2009 16:31
te aprob..esti cum zici
mikela_my
Postat pe 5 Martie 2009 16:45
asta e o aberatie... se intampla destul de des lucruri de genu asa ca nu tb sa faci o tragedie
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 17:59
chiar nu vreau sa fac o tragedie dintr-o gluma proasta a fost si atrecut prezentul e mai important
ilyescorina
Postat pe 5 Martie 2009 21:04
De la: ilyescorina, la data 2009-03-05 21:04:43chiar nu vreau sa fac o tragedie dintr-o gluma proasta a fost si atrecut prezentul e mai important


buna dana

Postat pe 5 Martie 2009 23:25
De la: sensitive, la data 2009-02-18 21:39:44god ce dificil e cu barbatii...sunt my incapatinati ca niste copii..face o gluma nu prea placuta cu mine..si normal eu m-am suparat si apoi eu i-am zis niste cuv naspa..si mi-a inchis tel:(((( si nu imi mai raspunde tot sun si imi da ocupat:(i-am trimis si msg ca imi pare rau dar nimic:((acum ma simt super vinovata..mi se pare ca eu sunt aia care strica totul mereu:(




Cata dreptate ai!!!
rammstein
Postat pe 6 Martie 2009 11:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
haideti sa visam frumos 7 De la: gabriela_35ct 1 Aprilie 2009 10:13
Vacanta cu peripetii 36 De la: salitos 5 Mai 2010 12:24
anticonceptionalele 46 De la: butterflylili 25 August 2009 08:22
ce va deranjeaza la partenurul vostru 19 De la: KuKuDiKu 18 Septembrie 2009 00:01
:(((helllp 7 De la: one_size 20 Noiembrie 2009 13:22