tremur....

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
glumeatza Avatarul lui glumeatza

71 mesaje

de ce mereu dupa ce termin partida de sex imi tremura picioarele incat nu le pot controla??e ceva normal?
Raporteaza abuz de limbaj
nebunatik
marinflori Avatarul lui marinflori

12 mesaje

am mai auzit de asa ceva .... de la o prietena ,dar sa nu te poti controla ???? nu stiu ce sa zic ,poate adrenalina e de vina
Fosta membra Kudika.ro
De la: ankcabanca, la data 2009-04-14 21:45:53de ce mereu dupa ce termin partida de sex imi tremura picioarele incat nu le pot controla??e ceva normal?

dupa cum suna..cred ca e de bine!
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1400 mesaje

De la: ankcabanca, la data 2009-04-14 21:45:53de ce mereu dupa ce termin partida de sex imi tremura picioarele incat nu le pot controla???

Norocoaso !!! Mie imi tremura inainte...
SweetDadyD Avatarul lui SweetDadyD

1129 mesaje
Oras: bucuresti

De la: ankcabanca, la data 2009-04-14 21:45:53de ce mereu dupa ce termin partida de sex imi tremura picioarele incat nu le pot controla??e ceva normal?

vezi sa nu iti tremure prea tare si sa il pocnesti intre picioare , in rest nu cred ca e de rau
Welcome to my reality
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

Tremurul picioarelor se datoreaza incordarii violente a muschilor picioarelor si a celor pelvieni !
Este ceva normal, stai linistita, inseamna ca ai niste orgasme explozive ceea ce e de bine ! ...
Linie punct linie punct ....
Fosta membra Kudika.ro
adrenalina
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

ce tare!!!!!
Sweet Little Devil
missalexandra Avatarul lui missalexandra

2043 mesaje
Oras: braila

De la: pamela_1, la data 2009-04-15 15:14:28 adrenalina

iap! o fi vazand si stelute verzi?
I waiting for you!
Fosta membra Kudika.ro
cred ca tremur si io
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.

7696 mesaje

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dam it !!!
Sweet Little Devil
UnYang Avatarul lui UnYang

239 mesaje

Mereu dupa orgasm sau mereu dupa sex?
Man is born crying. When he has cried enough, he dies.
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje

Cred ca se trage de la emotia prin care treci atunci cand faci sex oral ...nu stii daca prestezi bine asa ca stai incordata si de aici tremuratul picioarelor

Pana mea , te doare ceva dupa ? NU cred ca te doare , tremuratul ala nu dureaza mai mult de cateva secunde si trece nu ?

Unele femei tremura din tot corpul cand au orgasm iar tie iti tremura doar picioarele ...

_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

e din cauza placerii
UnYang Avatarul lui UnYang

239 mesaje

De la: _dulcik_, la data 2009-04-15 19:25:12e din cauza placerii

Sau poate o fi viol de fiecare data. D-ala cu briceagul la beregata.
Man is born crying. When he has cried enough, he dies.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-15 19:08:12

Cred ca se trage de la emotia prin care treci atunci cand faci sex oral ...nu stii daca prestezi bine asa ca stai incordata si de aici tremuratul picioarelor

Pana mea , te doare ceva dupa ? NU cred ca te doare , tremuratul ala nu dureaza mai mult de cateva secunde si trece nu ?

Unele femei tremura din tot corpul cand au orgasm iar tie iti tremura doar picioarele ...

COOORECCTTTT.......
Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei........TRAIESTE CLIPA !!!....
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

o vai !
natasha69 Avatarul lui natasha69

128 mesaje
Oras: sf gheorghe

da.....si eu o patesc si mi se pare cva normal......eu cred k e din cauza placerii
moniqa
glumeatza Avatarul lui glumeatza

71 mesaje

da asa e dureaza doar 1 maxim 2 minute.atat.nu ma doare nimic doar ca picioarele imi tremura foarte tare...ati zis voi k o fi din cauza orgasmului...tin sa zic ca nu prea simt ca am orgasm la fiecare partida de sex adica uneori ma simt ff bine dar...na nu stiu f multe lucruri inca....oricum multumesc pentru raspunsuri mi`au fost de mare ajutor...m`am mai calmat:) va p00p:*
nebunatik
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

De la: UnYang, la data 2009-04-15 21:16:29

E viol pe naiba... tremura de bucurie
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: _dulcik_, la data 2009-04-16 12:20:18
De la: UnYang, la data 2009-04-15 21:16:29

E viol pe naiba... tremura de bucurie

Tu chiar nu te prinzi cand cineva glumeste sau face o caterinca ?

7696 mesaje

De la: ankcabanca, la data 2009-04-16 12:00:43da asa e dureaza doar 1 maxim 2 minute.atat.nu ma doare nimic doar ca picioarele imi tremura foarte tare...ati zis voi k o fi din cauza orgasmului...tin sa zic ca nu prea simt ca am orgasm la fiecare partida de sex adica uneori ma simt ff bine dar...na nu stiu f multe lucruri inca....oricum multumesc pentru raspunsuri mi`au fost de mare ajutor...m`am mai calmat:) va p00p:*

inseamna ca asa esti tu.. un pic mai nesimtita de felu` tau .. si de asta nu simti
Sweet Little Devil
dalilascumpy Avatarul lui dalilascumpy

166 mesaje

ohhhh daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super mistooo,mie imi tremura picioarele dupa ce am orgasm,cand imi face iubitul meu sex oral
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

si eu tremur de dorul lui
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
dalilascumpy Avatarul lui dalilascumpy

166 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-04-16 12:45:08
De la: ankcabanca, la data 2009-04-16 12:00:43da asa e dureaza doar 1 maxim 2 minute.atat.nu ma doare nimic doar ca picioarele imi tremura foarte tare...ati zis voi k o fi din cauza orgasmului...tin sa zic ca nu prea simt ca am orgasm la fiecare partida de sex adica uneori ma simt ff bine dar...na nu stiu f multe lucruri inca....oricum multumesc pentru raspunsuri mi`au fost de mare ajutor...m`am mai calmat:) va p00p:*

inseamna ca asa esti tu.. un pic mai nesimtita de felu` tau .. si de asta nu simti

ma dar ce-ti mai place tie sa jignesti oamenii!!!dar ia uita-te mai bine la tine,e greu asa-i?
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: dalilascumpy, la data 2009-08-04 08:50:42
De la: Diavolyta_, la data 2009-04-16 12:45:08

ma dar ce-ti mai place tie sa jignesti oamenii!!!dar ia uita-te mai bine la tine,e greu asa-i?

nu fii suparata pe ea nu a zis-o cu rautate
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

ce tremurici pe aici
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

ce tremurici pe aici
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

De la: cristiana_cris, la data 2009-08-04 11:31:40 ce tremurici pe aici
deci sunt urat
vreau o cafea
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: