Setari Cookie-uri

LV7 O sansa pentru toti!


Cine doreste sa castige bani in situatia actuala de criza si in viitor?fara a vinde nimic doar prin recomandarea de servicii fara birocratie si bataie de cap?Poti fi propriul tau diler fara birou si fara contract.Cine are rude,prieteni in strainatate si doreste sa vorbeasca 24/24 la telefon cu ei ori unde in lume fara a plati ci din contra de a incasa venituri recurente luna de luna?Atunci sunteti in locul potrivit la momentul potrivit.Incercati http://acremene1.lv7global.com Succes si bafta tuturor
cremene_angela
Postat pe 19 Februarie 2009 10:01
De la: cremene_angela, la data 2009-02-19 10:01:42
Cine doreste sa castige bani in situatia actuala de criza si in viitor?fara a vinde nimic doar prin recomandarea de servicii fara birocratie si bataie de cap?Poti fi propriul tau diler fara birou si fara contract.Cine are rude,prieteni in strainatate si doreste sa vorbeasca 24/24 la telefon cu ei ori unde in lume fara a plati ci din contra de a incasa venituri recurente luna de luna?Atunci sunteti in locul potrivit la momentul potrivit.Incercati http://acremene1.lv7global.com Succes si bafta tuturor

Chiar acus as incepe, ca intradevar ai dreptate cu criza asta ingrozitoare, dar eu nu am nici rude nici prieteni in strainatate Ai ceva si pentru aia care nu au pe nimeni peste hotare?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 19 Februarie 2009 10:27
Acest servici e perfect si pentru Romania,nu trebuie sa ai relatii externe,pentru a vorbi,recomanda si incasa bani.Este o telefonie care pentru ca o recomanzi te rasplateste cu bani.Eu nu cunosc inca o retea care sa-mi si plateasca pt. faptul ca am recomandat-o,daca gresesc as vrea sa stiu care mai face acest lucru???
cremene_angela
Postat pe 8 Martie 2009 20:02
buna ziua . ma intereseaza si pe mine aceasta afacere . adresa mea de m-ail; da_micd@yahoo.com
multumesc DM
kudika077745
Postat pe 29 Octombrie 2009 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul sagetator-femeia rac 6 De la: dandanaua_reloaded 1 Iulie 2009 22:52
Compatibilitati zodiacale 3 De la: Barbie30_ 4 Decembrie 2010 10:32
banchet absolvire facultate 10 De la: dalma 2 Iunie 2010 22:56
CEA MAI RAPIDA METODA DE A FACE BANI !!!! 0 De la: 28 August 2012 11:38
ce se poarta 23 De la: kudika142914 12 Martie 2010 12:00