Setari Cookie-uri

Marirea sanilor

Am sa va impartasesc bucuria mea,stiu ca multe fete isi doresc sani mari.Folositi meridianplant pentru marirea sanilor,eu sunt foarte multumita de rezultate sunt cele mai bune produse si naturale.Se gasesc foarte greu la noi in Romania,stiu ca au si produse de slabit la fel de bune.Eu am comandat dupa net (am trimis mail la meridianplant@yahoo.com).Am incercat tot felul de pastile fara nici un rezultat pana mi-a recomandat o prietena din America aceasta tinctura de la firma meridian.Au reprezentanti putini in tara la noi.Acum sunt foarte mandra de sanii mei,sunt suoer fericita ,fetelor nu ratati sansa asta eu am terminat tratamentul de 3 luni si sanii mei se mentin la fel de bine.Este o tinctura facuta din plante ,o combinatie reusita,am fost si la doctorul meu ginecolog care imi spunea tot timpul ca doar cu silicoane imi pot mari bustul ,a ramas uimit cand m-a vazut acum si mi-a zis ca auzise de firma meridian dupa discovery dar nu credea ca au vreun efect aceste produse...
irinaaaa
Postat pe 21 Februarie 2009 20:56
De la: irinaaaa, la data 2009-02-21 20:56:11Am sa va impartasesc bucuria mea,stiu ca multe fete isi doresc sani mari.Folositi meridianplant pentru marirea sanilor,eu sunt foarte multumita de rezultate sunt cele mai bune produse si naturale.Se gasesc foarte greu la noi in Romania,stiu ca au si produse de slabit la fel de bune.Eu am comandat dupa net (am trimis mail la meridianplant@yahoo.com).Am incercat tot felul de pastile fara nici un rezultat pana mi-a recomandat o prietena din America aceasta tinctura de la firma meridian.Au reprezentanti putini in tara la noi.Acum sunt foarte mandra de sanii mei,sunt suoer fericita ,fetelor nu ratati sansa asta eu am terminat tratamentul de 3 luni si sanii mei se mentin la fel de bine.Este o tinctura facuta din plante ,o combinatie reusita,am fost si la doctorul meu ginecolog care imi spunea tot timpul ca doar cu silicoane imi pot mari bustul ,a ramas uimit cand m-a vazut acum si mi-a zis ca auzise de firma meridian dupa discovery dar nu credea ca au vreun efect aceste produse...


WOW !

Iti recomand sa postezi una sau mai multe poze pt un efect mult mai multumitor din partea noastra.
Multumesc.
G_Bogdan
Postat pe 21 Februarie 2009 21:04
Trebuia sa deschizi un topic nou?Mai sunt destule ...de fapt stii,ca ai postat pe toate acelas mesaj.

Mie au inceput sa-mi creasca doar citind ce ai scris aici.De ce te miri ca dupa 3 luni sunt la fel de mari.Nu trebuia?

ella_c
Postat pe 21 Februarie 2009 21:11
De la: ella_c, la data 2009-02-21 21:11:23Trebuia sa deschizi un topic nou?Mai sunt destule ...de fapt stii,ca ai postat pe toate acelas mesaj.

Mie au inceput sa-mi creasca doar citind ce ai scris aici.De ce te miri ca dupa 3 luni sunt la fel de mari.Nu trebuia?



fericitooo eu inca citesc si nimic

Doamne...hai sa facem reclama la cai verzi pe pereti...totusi..
elenita_bonita
Postat pe 21 Februarie 2009 21:28
De la: elenita_bonita, la data 2009-02-21 21:28:44
De la: ella_c, la data 2009-02-21 21:11:23Trebuia sa deschizi un topic nou?Mai sunt destule ...de fapt stii,ca ai postat pe toate acelas mesaj.

Mie au inceput sa-mi creasca doar citind ce ai scris aici.De ce te miri ca dupa 3 luni sunt la fel de mari.Nu trebuia?



fericitooo eu inca citesc si nimic

Doamne...hai sa facem reclama la cai verzi pe pereti...totusi..



Da, mesajul meu este la fel de real ca al ei!
si ei i-au crescut sanii...cum mi-au crescut si mie!
Diferenta e ca ei i-a crescut in timp iar mie instantaneu!

ella_c
Postat pe 21 Februarie 2009 21:38
Dar prin autosugestie nu pot creste tzatzele ?

Postat pe 21 Februarie 2009 21:42
De la: Georgia99, la data 2009-02-21 21:42:06Dar prin autosugestie nu pot creste tzatzele ?


nu nu nu solutia sta in "tratamentul miraculos " de mai sus
happy_face
Postat pe 21 Februarie 2009 21:50
De la: happy_face, la data 2009-02-21 21:50:24
De la: Georgia99, la data 2009-02-21 21:42:06Dar prin autosugestie nu pot creste tzatzele ?


nu nu nu solutia sta in "tratamentul miraculos " de mai sus



Mai, mai ...si eu tot asteptam sa se umfle !
Dar nu are nimeni o bacheta magica cu care sa ni le creasca ?

Postat pe 21 Februarie 2009 21:54
De la: Georgia99, la data 2009-02-21 21:54:23
De la: happy_face, la data 2009-02-21 21:50:24
De la: Georgia99, la data 2009-02-21 21:42:06Dar prin autosugestie nu pot creste tzatzele ?


nu nu nu solutia sta in "tratamentul miraculos " de mai sus



Mai, mai ...si eu tot asteptam sa se umfle !
Dar nu are nimeni o bacheta magica cu care sa ni le creasca ?


Eu zic sa nu mai iti doresti sa-ti creasca ...Acum il trezesti pe prietenu' si vine cu cele 2 kit-uri ...
Nu de alta dar ai vazut ca vrea sa ma calce cu masina....ca de' are omu'(masina)
ella_c
Postat pe 21 Februarie 2009 22:02
De la: G_Bogdan, la data 2009-02-21 21:04:39
De la: irinaaaa, la data 2009-02-21 20:56:11Am sa va impartasesc bucuria mea,stiu ca multe fete isi doresc sani mari.Folositi meridianplant pentru marirea sanilor,eu sunt foarte multumita de rezultate sunt cele mai bune produse si naturale.Se gasesc foarte greu la noi in Romania,stiu ca au si produse de slabit la fel de bune.Eu am comandat dupa net (am trimis mail la meridianplant@yahoo.com).Am incercat tot felul de pastile fara nici un rezultat pana mi-a recomandat o prietena din America aceasta tinctura de la firma meridian.Au reprezentanti putini in tara la noi.Acum sunt foarte mandra de sanii mei,sunt suoer fericita ,fetelor nu ratati sansa asta eu am terminat tratamentul de 3 luni si sanii mei se mentin la fel de bine.Este o tinctura facuta din plante ,o combinatie reusita,am fost si la doctorul meu ginecolog care imi spunea tot timpul ca doar cu silicoane imi pot mari bustul ,a ramas uimit cand m-a vazut acum si mi-a zis ca auzise de firma meridian dupa discovery dar nu credea ca au vreun efect aceste produse...


WOW !

Iti recomand sa postezi una sau mai multe poze pt un efect mult mai multumitor din partea noastra.
Multumesc.

eu am la bust 94 cm si am niste dureri ingrozitoare si diferite incoveniente cum at fi ca nu pot purta o bluza cu spatele gol sau cu umerii goi ca gravitatia isi face facuta prezenta
eu zic sa te mai gandesti inainte de a-ti dorii ceva
everything_for_you
Postat pe 11 Martie 2009 21:01
chiar asa...ceva poze sa vedem inainte si dupa..:))) efectul wow!!
pretziossa
Postat pe 18 Iunie 2009 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia cu seful!!!!!!!!!! 28 De la: th3b3b3 29 Mai 2014 12:33
femei puse in situatii...penibile 34 De la: katwoman 3 Aprilie 2009 23:10
Stresant!!! 11 De la: laurathegirl 20 Martie 2009 12:41
TATUAJELE 14 De la: machiajsemipermanent 7 Martie 2011 19:39
Veninul Trecutului! 4 De la: my_melody 10 Martie 2009 14:12