Setari Cookie-uri

URGENT!

O fost utilizatoare a acestui site m-a rugat sa postez aici un anunt.
Este vorba despre o fetita bolnava de leucemie care are nevoie de sange grupa AB pozitiv
Acesta are 9 ani e in situatie grava la Fundeni. ID nico_popac

Investigati problema iar daca este adevarat,atunci va rog sa faceti ceva in acest sens.
Va multumesc mult!
despinarose
Postat pe 24 Februarie 2009 13:45
Am aflat ca de fapt nu este vorba despre ceva real...Din pacate oamenii nu stiu ca facand glume pe tema vietii si a mortii,se joaca cu propriul lor destin si cand spun asta ma refer nu la fosta utilizatoare care m-a rugat sa postez acest anunt,ci la acei oamenii care spuneau ca se afla intr-o situatie grava.
Oameni de nimic se pare...Eu oricm mi-am facut datoria si am postat aici asa cum am fost rugata dar m-am gandit ca e bine sa precizez aici noile informatii despre acest caz pentru a nu induce pe nimeni in eroare.
Va multumesc!
despinarose
Postat pe 25 Februarie 2009 08:20
De la: despinarose, la data 2009-02-25 08:20:43Am aflat ca de fapt nu este vorba despre ceva real...Din pacate oamenii nu stiu ca facand glume pe tema vietii si a mortii,se joaca cu propriul lor destin si cand spun asta ma refer nu la fosta utilizatoare care m-a rugat sa postez acest anunt,ci la acei oamenii care spuneau ca se afla intr-o situatie grava.
Oameni de nimic se pare...Eu oricm mi-am facut datoria si am postat aici asa cum am fost rugata dar m-am gandit ca e bine sa precizez aici noile informatii despre acest caz pentru a nu induce pe nimeni in eroare.
Va multumesc!


Stai linistita, nu e vina ta
Dor_a
Postat pe 25 Februarie 2009 08:36

Multumesc!
despinarose
Postat pe 25 Februarie 2009 23:48
Crezi ca daca era ceva real facea cineva ceva?? Eu chiar nu cred, e timp pierdut oricum, nimeni nu are timp de nimeni...sau cel putin asta e impresia pe care mi-o lasa mie.
liliana2005
Postat pe 11 Iunie 2009 23:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Experiente cotidiene 1 De la: casey_cat 21 Februarie 2010 19:15
reincarnarea 21 De la: laura_stochita 6 Martie 2011 13:08
Violenta asupra femeii! 55 De la: katy6853_yahoo_com 20 Mai 2009 09:58
Nu stiu voi dar eu,voi incerca!oricum pierd mai mult la loto:)) 0 De la: 21 Iulie 2010 14:53
eu n-am prieteni 25 De la: miss_darine 1 Decembrie 2009 22:12