URGENT!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

despinarose Avatarul lui despinarose

166 mesaje

O fost utilizatoare a acestui site m-a rugat sa postez aici un anunt.
Este vorba despre o fetita bolnava de leucemie care are nevoie de sange grupa AB pozitiv
Acesta are 9 ani e in situatie grava la Fundeni. ID nico_popac

Investigati problema iar daca este adevarat,atunci va rog sa faceti ceva in acest sens.
Va multumesc mult!
Raporteaza abuz de limbaj

166 mesaje

Am aflat ca de fapt nu este vorba despre ceva real...Din pacate oamenii nu stiu ca facand glume pe tema vietii si a mortii,se joaca cu propriul lor destin si cand spun asta ma refer nu la fosta utilizatoare care m-a rugat sa postez acest anunt,ci la acei oamenii care spuneau ca se afla intr-o situatie grava.
Oameni de nimic se pare...Eu oricm mi-am facut datoria si am postat aici asa cum am fost rugata dar m-am gandit ca e bine sa precizez aici noile informatii despre acest caz pentru a nu induce pe nimeni in eroare.
Va multumesc!
Fosta membra Kudika.ro
De la: despinarose, la data 2009-02-25 08:20:43Am aflat ca de fapt nu este vorba despre ceva real...Din pacate oamenii nu stiu ca facand glume pe tema vietii si a mortii,se joaca cu propriul lor destin si cand spun asta ma refer nu la fosta utilizatoare care m-a rugat sa postez acest anunt,ci la acei oamenii care spuneau ca se afla intr-o situatie grava.
Oameni de nimic se pare...Eu oricm mi-am facut datoria si am postat aici asa cum am fost rugata dar m-am gandit ca e bine sa precizez aici noile informatii despre acest caz pentru a nu induce pe nimeni in eroare.
Va multumesc!

Stai linistita, nu e vina ta

166 mesaje

Multumesc!
Fosta membra Kudika.ro
Crezi ca daca era ceva real facea cineva ceva?? Eu chiar nu cred, e timp pierdut oricum, nimeni nu are timp de nimeni...sau cel putin asta e impresia pe care mi-o lasa mie.
If you see an animal in need... tell someone! Call the police!! Please report animal abuse!! It saves lives!!