Setari Cookie-uri

Ce credeti despre perechea Capricorn-Gemeni?

Evident eu sunt Capricorn,el-Gemeni....il iubesc foarte mult dar ambii suntem capriciosi,ne certam des din nimicuri si plus la asta am fost citeva luni impreuna jumatate de an in urma...dupa ne despartiseam si acu iar suntem impreuna....ce credeti oare o sa reziste relatia?eu am auzit ca suntem total incompatibil

Postat pe 27 Februarie 2009 00:01
De la: oxanelu91, la data 2009-02-27 00:01:04Evident eu sunt Capricorn,el-Gemeni....il iubesc foarte mult dar ambii suntem capriciosi,ne certam des din nimicuri si plus la asta am fost citeva luni impreuna jumatate de an in urma...dupa ne despartiseam si acu iar suntem impreuna....ce credeti oare o sa reziste relatia?eu am auzit ca suntem total incompatibil

Si eu tot asta am citit
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Februarie 2009 01:41
Eu geamana,el capricorn.......am fost impreuna 1 an si ceva,apoi 10 luni pauza(din cauza la certuri) apoi inca jumate de an impreuna....si pana la urma tot din cauza certurilor ne-am despartit Deci nu stiu....probabil ca am fost prea incapatanati ambii ca sa mearga,plus la asta el era etrem de posesiv si vroia sa mearga totul mereu asa cum zice el.Avea "stofa" de tiran,dictator In rest,frt fermecator,inteligent,amuzant,FIDEL !Cel putin eu am avut noroc de unu fidel...
OneLastBreath
Postat pe 27 Februarie 2009 01:51
Sunt Capricorn...Nu am intilnit gemeni...Cum sunt Gemenii?
machiajtatuaj
Postat pe 27 Februarie 2009 02:13
Parintii mei sunt Capricorn respectiv Gemeni si se inteleg foarte bine. Au trecut cu bine peste probleme mari. Eu cred ca mai importante sunt sentimentele decat zodiile
amaleea
Postat pe 26 Martie 2009 09:27
O relatie intre un geaman si un capricorn este intr-adevar destul de dificila. Sunt impreuna cu iubitul meu (el e capricornul) de peste 3 ani si abia de un an am inceput sa ne intelegem bine :)...Stiu..suna ciudat dar primii 2 ani au fost plini de certuri si de multe ori am fost la un pas de a ne desparti. Insa ne-am dorit foarte mult sa mearga relatia asta si putin cate putin am invatat sa mai lasam de la noi. Amandoi suntem foarte orgoliosi si ne certam din toate nimicurile... Si acum mai avem discutii, ca altfel nu se poate :) dar in general lucrurile merg bine si perioada grea pe care am avut-o ne-a apropiat mult si ne-a facut sa ne cunoastem foarte bine. Sfatul meu este sa vorbiti deschis si sa gasiti calea voastra de mijloc asa cum noi am gasit-o pe a noastra in urma a foarte multe si lungi discutii... Numai bine!
hainalema
Postat pe 26 Martie 2009 12:27
Eu capricorn, el gemeni... sunt f orgoliosi amandoi, de asta se ajunge la conflicte. Trebuie sa gasiti calea de mijloc
simona23
Postat pe 26 Martie 2009 14:48
fff dificil.....perioade fff bune...sau perioade ff rele :( avem atatea lucruri in comnu....dar si atatea lucruri pe care treb sa le sacrificam pt intelegere...oare se merita in final? :(
camy_doll
Postat pe 6 Mai 2009 07:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El pesti, ea capricorn 2 De la: kudika_1035111 4 Februarie 2019 14:15
Oare e va intoarce la mine ? 43 De la: kudika338293 10 Decembrie 2010 09:45
compatibilitate varsator - capricorn 28 De la: anca75 27 Noiembrie 2014 15:41
compatibilitate 1 De la: kudika414400 4 Decembrie 2011 18:27
salutare 28 De la: _oktober_ 19 Mai 2009 23:55