Setari Cookie-uri

relatie rac-capricorn

toate relatiile rac-capricorn se termina prost??sau numai a mea??
criss_criss
Postat pe 27 August 2009 16:34
De la: criss_criss, la data 2009-08-27 16:34:54toate relatiile rac-capricorn se termina prost??sau numai a mea??

ar fii bine sa nu crezi in astea, si sa nu dai vina pe astre...ci pe voi doi prima data! eu una nu cred in horoscop!
ralukutzza
Postat pe 27 August 2009 16:37
De la: criss_criss, la data 2009-08-27 16:34:54toate relatiile rac-capricorn se termina prost??sau numai a mea??

orice relatie se poate termina prost, indiferent de zodie...eu spre exemplu ma inteleg foarte bine cu prietenu (eu sunt capricorn si el rac) si suntem impreuna de aproape 2 ani...in loc sa te gandesti la compatibilitatea din horoscop mai bine ai analiza situatia: cu ce ati gresit fiecare, ce a dus la despartire (daca e cazul), poate dai si tu mai multe detalii ca sa te ajutam cu un sfat
simonycik
Postat pe 27 August 2009 19:17
pai primii doi ani sunt frumosi si o sa mai fie frumos..in cazul meu ...cred k conteaza eu am fost rac si el capricorn si de-a lungul relatiei am avut numeroase certuri,ne-am despartiti de n ori si iar ne-am imp[acat..pur si simplu poveste se sepeta...si uite-ma acum am ajuns la 24 de ani dupa o relatie de aprox 8 ani SINGURA.E GROAZNIC.oricum sunt sigura k nu mai vreau sa ma intorc inapoi dar imi e la fel de gre
criss_criss
Postat pe 28 August 2009 17:53
De la: criss_criss, la data 2009-08-28 17:53:17pai primii doi ani sunt frumosi si o sa mai fie frumos..in cazul meu ...cred k conteaza eu am fost rac si el capricorn si de-a lungul relatiei am avut numeroase certuri,ne-am despartiti de n ori si iar ne-am imp[acat..pur si simplu poveste se sepeta...si uite-ma acum am ajuns la 24 de ani dupa o relatie de aprox 8 ani SINGURA.E GROAZNIC.oricum sunt sigura k nu mai vreau sa ma intorc inapoi dar imi e la fel de gre
stai putin...sa inteleg ca esti singura pentru ca vrei nu pentru ca nu ar exista o forma de impacare....
pai daca tu nu mai vrei sa fii cu el de ce ???e decizia ta asa ca asumati-o .daca tu ti-ai dorit sau iti doresti asta atunci capul sus si priveste spre viitor.
daca tu crezi ca vrei s afii cu el in continuare si ca exista cale de impacare atunci nu mai sta pe ganduri si fa ceva ca RELATIA SA MEARGA ca stand acasa si plangand nu rezolvi nimic.Poate sunt capricornii o zodie mai "dificila" dar nici racul nu e mai prejos.are si racul orgoliul lui mai mare decat capricornul si asa ce rezolvati??
hotaraste-te ce vrei si lupta pt ceea ce ti-ai propus
KezGirl
Postat pe 29 August 2009 13:46
eu leu iar el gemeni?
e combinatia perfecta sau nu?
kudika067256
Postat pe 10 Septembrie 2009 11:48
ai dreptate kez girl ms mult de sfaturi ,,,,,dar cateodata e asa grea singuratatea....dar cum ai spus tu capul sus..poate fi si mai rau de atat...
criss_criss
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:24
pai vezi?capul sus si mult succes in continuare.app noi nu vb pe mes???esti din galati nu?
KezGirl
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:54
da capra-bou?
matracucu
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:56
wow, nu dati vina pe zodii, eu chiar cred in ele tot nu ma bazez pe asta in relatie.. si eu am stat 3 ani cu cineva, in primu n am ce sa zic da urmatorii numai despartiri si impascari si despartiri si iar impacari. ideea e ca dc s a rupt n ai ce sa mai faci si in final tre sa realizezi ca e timpu sa ti vezi mai departe de treaba.96 m am agatat in sperante cum ca de ce ne intoarcem unul la celalat dc tot nu merge, poate suntem facuti unul pt celalalt, poate e sa fie ca dc tot nu reusesc sa leg ceva cu altcineva, da nu e asa, tre sa vrei sa spui stop si sa o iei de la capat. perioada de singuratate e crunta da zic eu ca tre sa treaca, nu?
deea_kudika_05
Postat pe 24 Noiembrie 2009 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu rac si el fecioara....ce parere aveti? 4 De la: eu_olguta 25 Decembrie 2011 15:56
femeia-berbec/ barbat taur 14 De la: 27 Iulie 2013 13:40
El sagetator eu...varsator 12 De la: kudika225148 7 Iulie 2010 16:14
buna 1 De la: kuntiberiu 4 August 2009 13:32
ce parere aveti despre zodiile varsator si scorpion? 4 De la: kudika117656 25 Aprilie 2010 20:27