Setari Cookie-uri

relatii bisex

Prietenul meu desi sustine ca ma iubeste nespus, ma preseaza in ultimul timp sa incercam o relatie in 3, sau cel putin sa am eu o relatie cu un alt barbat de care el sa stie, mai mult sa-i povestesc despre prestatia acestuia. El spune ca asta il excita si m-ar iubi si mai mult. Nu stiu ce sa fac, il iubesc si as vrea sa fie numai al meu si eu numai a lui.Sunt divortata, am avut o casatorie lunga si plicticoasa dar nici asa sa sar intr-o aventura pe care nu mi-o doresc nu pot. Ajutati-ma cu un sfat.

Postat pe 27 Februarie 2009 08:45
daca te iubeste..nu te poate obliga sa faci ..ce nu-ti place...
lore_dana_2
Postat pe 27 Februarie 2009 08:50
Daca tu nu esti de acord cu ceea ce vrea el....incearca sa discuti problema asta.Daca nu ajungeti la nici un consens...retrage-te.Cauta un individ normal cu care sa iti imparti viata.Daca consideri ca nu am fost destul de clar,te rog sa imi spui.Succes!
rammstein
Postat pe 27 Februarie 2009 08:52
lore_dana_2
Postat pe 27 Februarie 2009 08:56
De la: augustina67, la data 2009-02-27 08:45:49Prietenul meu desi sustine ca ma iubeste nespus, ma preseaza in ultimul timp sa incercam o relatie in 3, sau cel putin sa am eu o relatie cu un alt barbat de care el sa stie, mai mult sa-i povestesc despre prestatia acestuia. El spune ca asta il excita si m-ar iubi si mai mult. Nu stiu ce sa fac, il iubesc si as vrea sa fie numai al meu si eu numai a lui.Sunt divortata, am avut o casatorie lunga si plicticoasa dar nici asa sa sar intr-o aventura pe care nu mi-o doresc nu pot. Ajutati-ma cu un sfat.


Ce intrebari !!!
Sti ce as face?PA ..si la gara!E dus cu capul,clar!Care barbat ii spune asa ceva femeii pe care o iubeste??
ella_c
Postat pe 27 Februarie 2009 09:01
Daca iti cerea o "relatie" cu o femeie intelegeam ca-l excita,dar cu un barbat???Scuze dar imi e cam greu sa cred ca-i adevarat ce spui.....intr-o alta ordine de idei,o "relatie" in 3 nu prea are viata lunga....
Alt motiv pt care nu prea te cred,nici un barbat nu-i cere iubitei sa aibe o relatie cu inca un barbat,poate o experienta,doua dar in nici un caz mai mult.Mare iti este gradina Doamne......
klarra
Postat pe 27 Februarie 2009 17:21
este incitanta o aventura in 3 in combinatia,2 barbati+o femeie,eu sunt barbat si asi fi deacord cu o asfel de aventura,dar de preferat cu un alt tip care sa nu mai apara in viata noastra pe urma,de ce asi accepta pt ea,ca sa o vad fericita,satisfacuta,iubita,etcccc
dar fara participarea mea NICIODATA!!!
escobar
Postat pe 9 Martie 2009 08:40
De la: augustina67, la data 2009-02-27 08:45:49Prietenul meu desi sustine ca ma iubeste nespus, ma preseaza in ultimul timp sa incercam o relatie in 3, sau cel putin sa am eu o relatie cu un alt barbat de care el sa stie, mai mult sa-i povestesc despre prestatia acestuia. El spune ca asta il excita si m-ar iubi si mai mult. Nu stiu ce sa fac, il iubesc si as vrea sa fie numai al meu si eu numai a lui.Sunt divortata, am avut o casatorie lunga si plicticoasa dar nici asa sa sar intr-o aventura pe care nu mi-o doresc nu pot. Ajutati-ma cu un sfat.


nu ai mai deschis un topic legat de problema asta?puteam sa jur ca ti-am mai raspuns la aceasta mare dilema!!!!!!!!!
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 08:46
De la: augustina67, la data 2009-02-27 08:45:49Prietenul meu desi sustine ca ma iubeste nespus, ma preseaza in ultimul timp sa incercam o relatie in 3, sau cel putin sa am eu o relatie cu un alt barbat de care el sa stie, mai mult sa-i povestesc despre prestatia acestuia. El spune ca asta il excita si m-ar iubi si mai mult. Nu stiu ce sa fac, il iubesc si as vrea sa fie numai al meu si eu numai a lui.Sunt divortata, am avut o casatorie lunga si plicticoasa dar nici asa sa sar intr-o aventura pe care nu mi-o doresc nu pot. Ajutati-ma cu un sfat.


Dragutza mea, metoda asta de convingere ma face sa crap de ras de cate ori o vad. Cum adica "te-ar iubi si mai mult?" Din cate stiu eu, iubirea nu are... trepte. Frate, ori iubesti ori ba... Ce, sutem copii? "Ma iubeste mult, cu foc, putin, deloc?"

Si raspunsul strict la intrebare e: ai chef? Te amuza ideea? Fa-o! (una peste alta, ceea ce vrea el e sa-l inseli si sa-i povestesti... Trai, neneaca! )
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 08:49
neatza Dora!!!!!!!!!

lasa fata sa se iubeasca cu tot satul si apoi sa vezi ce-o mai iubeste si barbatul
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 08:52
De la: donttouch, la data 2009-03-09 08:52:07neatza Dora!!!!!!!!!

lasa fata sa se iubeasca cu tot satul si apoi sa vezi ce-o mai iubeste si barbatul


"Neatza Donty!

Pai da! Io zic ca e relatia ideala, sa mor io! Ajungi tarziu acas', te intreaba omu': "Unde ai fost?"
"Sa ma f u t", ii raspunzi.
El, de colo:"Super! Povesteste-mi. Intre timp eu iti prepar cina"
Moaamaaa! Ce mistoo!
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 08:56
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 08:56:50
De la: donttouch, la data 2009-03-09 08:52:07neatza Dora!!!!!!!!!

lasa fata sa se iubeasca cu tot satul si apoi sa vezi ce-o mai iubeste si barbatul


"Neatza Donty!

Pai da! Io zic ca e relatia ideala, sa mor io! Ajungi tarziu acas', te intreaba omu': "Unde ai fost?"
"Sa ma f u t", ii raspunzi.
El, de colo:"Super! Povesteste-mi. Intre timp eu iti prepar cina"
Moaamaaa! Ce mistoo!



dora esti"bestiala" sau eventual se doteaza cu camera de filmat ca deh asemenea momente trebuie imortalizate iti dai seama ce fericire pe el"am gagica cea mai tare"
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 08:59
doamne chiar k mare iti e gradina....nu stiu dak e adevarat dar eu as fugii mancand pamantul...acum ma pune sa mi-o trag cu altu maine cu altii pana la urma poate devine pestele meu si peste 2 3 ani vrea sa si asiste si sa-si faca una mik privindu-ma k si in bancu ala se distreaza singur pe banii lui...e un om cu grave probleme...parerea mea asa k ori il lasi ori il duci la un psiholog bun!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Martie 2009 10:07
fffoarte tare pe bune pana la urma incearca nu ai nimc de pirdut decat pe el dar ......mare paguba nui .....................
cum sa il conving si eu pe iubitul meu sa ma lase sail insel cu apobare ?????????????
pascumia2000
Postat pe 9 Martie 2009 11:56
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 08:49:51
De la: augustina67, la data 2009-02-27 08:45:49Prietenul meu desi sustine ca ma iubeste nespus, ma preseaza in ultimul timp sa incercam o relatie in 3, sau cel putin sa am eu o relatie cu un alt barbat de care el sa stie, mai mult sa-i povestesc despre prestatia acestuia. El spune ca asta il excita si m-ar iubi si mai mult. Nu stiu ce sa fac, il iubesc si as vrea sa fie numai al meu si eu numai a lui.Sunt divortata, am avut o casatorie lunga si plicticoasa dar nici asa sa sar intr-o aventura pe care nu mi-o doresc nu pot. Ajutati-ma cu un sfat.


Dragutza mea, metoda asta de convingere ma face sa crap de ras de cate ori o vad. Cum adica "te-ar iubi si mai mult?" Din cate stiu eu, iubirea nu are... trepte. Frate, ori iubesti ori ba... Ce, sutem copii? "Ma iubeste mult, cu foc, putin, deloc?"

Si raspunsul strict la intrebare e: ai chef? Te amuza ideea? Fa-o! (una peste alta, ceea ce vrea el e sa-l inseli si sa-i povestesti... Trai, neneaca! )



bine spus... el vrea sa fie inselat... iar ea sa i povesteaca cum e cand il inseala.... omg!!!!! unii chiar nu au ce face???????

shi cik o iubeste....????? oare asta nu o fi vreun test de fidelitate? sau nu cumva tipu cauta motiv de despartire din care sa iasa el victima? cum naiba sa i propui partenerei sa te insele shi apoi sa vina ea frumusel sa shi povesteascva cum a fost amantu la pat ??????? pe mine faza asta m a lasat paf!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 9 Martie 2009 13:58
De la: pascumia2000, la data 2009-03-09 11:56:31fffoarte tare pe bune pana la urma incearca nu ai nimc de pirdut decat pe el dar ......mare paguba nui .....................
cum sa il conving si eu pe iubitul meu sa ma lase sail insel cu apobare ?????????????


mda... e o idee.... stai ca o sa se gandeasca careva shi la dilema ta

nu acu serios, chiar crezi k tipu e sanatos?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 9 Martie 2009 14:00
De la: pascumia2000, la data 2009-03-09 11:56:31fffoarte tare pe bune pana la urma incearca nu ai nimc de pirdut decat pe el dar ......mare paguba nui .....................
cum sa il conving si eu pe iubitul meu sa ma lase sail insel cu apobare ?????????????


nu intzeleg la ce iti mai trebuie prieten asa nu mai ai nevoie de aprobarea lui
donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 14:07
De la: pascumia2000, la data 2009-03-09 11:56:31fffoarte tare pe bune pana la urma incearca nu ai nimc de pirdut decat pe el dar ......mare paguba nui .....................
cum sa il conving si eu pe iubitul meu sa ma lase sail insel cu apobare ?????????????

inseamna ca esti cu el doar ca sa nu fi singura naspa pt el...
razz
Postat pe 9 Martie 2009 19:55
Daca te-ar iubi cu adevarat nu ti-ar cere acest lucru... cred ca nu tine cu adevarat la tine...
_dulcik_
Postat pe 9 Martie 2009 21:13
Mai exista oameni normali pe lumea asta ???
Lasa-l duduie sa se duca tare ..calare pe covorashul lui Aladin ...asta e barbat.??? .eu cred ca e dus cu capul sau te testeaza ..sau ce mama masii ca nici nu ma pot pune in pielea unor astfel de ''creaturi primitive'' ..ma depaseste ..e prea multa prostie pe centimetru patrat ...nu mai pot ...tre sa dorm ..de ce imi ies in cale numa' posturi de-astea ..???Cu ce-am gresit ????



nexxxttttttt!!!!
__LL__
Postat pe 10 Martie 2009 04:49
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-10 04:49:21Mai exista oameni normali pe lumea asta ???
Lasa-l duduie sa se duca tare ..calare pe covorashul lui Aladin ...asta e barbat.??? .eu cred ca e dus cu capul sau te testeaza ..sau ce mama masii ca nici nu ma pot pune in pielea unor astfel de ''creaturi primitive'' ..ma depaseste ..e prea multa prostie pe centimetru patrat ...nu mai pot ...tre sa dorm ..de ce imi ies in cale numa' posturi de-astea ..???Cu ce-am gresit ????



nexxxttttttt!!!!



Destui.......pe lumea asta luckyyyLuke nu ai ce face....
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 19:35
foarte mare dilema ta...
chiar aseara discutam cu iubitul meu, ca primeste mai multe mesaje pe hi5 (cont creat de mine, el nici nu prea intrta) de la barbati, curiosi de experiente bi..., tri, sau mai stiu eu de care!!
unul dintre ei zicea ca e str8, ca are iubita de 4 ani, dar ca e curios de o experienta bi...si intreaba al meu, adica cu el cu mine si cu prietena lui?? nu, zic eu, tu cu mine si cu el....reactia lui:

deci, trageti voi concluziile....un barbat normal, chiar daca nu-si venereaza partenera, macar din orgoliu si tot n-ar accepta asa ceva!
tot felul de specimene pe planeta asta!
ina84
Postat pe 11 Martie 2009 10:50
asa e numai specimene
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 21:25
eu nu prea cred ca o femeie divorata , de 42 de ani poate sa accepte astfel de propuneri, ma intreb la ce sa ne mai asteptam de la barbatii tineri daca astia mai in varsta au scheme din astea in cap
Petek
Postat pe 11 Martie 2009 21:40
lume bunaaa...ce se intampla?
hei..e viata ta
nu tre sa faci asta doarpentru ca-l iubestiiiii
ai si tu demnitatea ta..
fii TU
NU te lasa influentata de nimeni
daca nu-ti surade ideea
IMPUNE-TI punctul de vedere..
calliope
Postat pe 8 Aprilie 2009 23:44
De la: papusjik, la data 2009-04-08 23:44:09lume bunaaa...ce se intampla?
hei..e viata ta
nu tre sa faci asta doarpentru ca-l iubestiiiii
ai si tu demnitatea ta..
fii TU
NU te lasa influentata de nimeni
daca nu-ti surade ideea
IMPUNE-TI punctul de vedere..


be the one , not anyone

Postat pe 8 Aprilie 2009 23:45
De la: augustina67, la data 2009-02-27 08:45:49Prietenul meu desi sustine ca ma iubeste nespus, ma preseaza in ultimul timp sa incercam o relatie in 3, sau cel putin sa am eu o relatie cu un alt barbat de care el sa stie, mai mult sa-i povestesc despre prestatia acestuia. El spune ca asta il excita si m-ar iubi si mai mult. Nu stiu ce sa fac, il iubesc si as vrea sa fie numai al meu si eu numai a lui.Sunt divortata, am avut o casatorie lunga si plicticoasa dar nici asa sa sar intr-o aventura pe care nu mi-o doresc nu pot. Ajutati-ma cu un sfat.


Diavolyta_
Postat pe 9 Aprilie 2009 00:17
hi
Cassey
Postat pe 16 Mai 2009 19:26
ok,,,,el cere,,dar tu vrei...?!,,daca pui in discutie problema inseamna ca te-a gandit si pro si contra solicitarii,,poate vrea sa fii posedata salbatic de el si de inca un tip..sau poate vrea sa te priveasca pe tine in timpul actului sexual cu un alt barbat,poate-i complexat de prestatiile lui in comparatie cu dorintele tale perceptia lui este ancorata-n comportamentul tau din si in timpul actului ,,,,ar trebui sa-i spui ca esti satisfacuta de prestatiile lui,,ca-i cel mai tare mascul etc,,si si-ar ostoi complexele,,,,asa ma gandesc eu,,,succes!!!!
kudika321567
Postat pe 25 Septembrie 2010 17:45
De la: kudika321567, la data 2010-09-25 17:45:02ok,,,,el cere,,dar tu vrei...?!,,daca pui in discutie problema inseamna ca te-a gandit si pro si contra solicitarii,,poate vrea sa fii posedata salbatic de el si de inca un tip..sau poate vrea sa te priveasca pe tine in timpul actului sexual cu un alt barbat,poate-i complexat de prestatiile lui in comparatie cu dorintele tale perceptia lui este ancorata-n comportamentul tau din si in timpul actului ,,,,ar trebui sa-i spui ca esti satisfacuta de prestatiile lui,,ca-i cel mai tare mascul etc,,si si-ar ostoi complexele,,,,asa ma gandesc eu,,,succes!!!!


Da tu vrei sa-ti mai raspunda dupa un an?
Barbie30
Postat pe 25 Septembrie 2010 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EA VARSATOR ,EL SAGETATOR...compatibilitate sau nu?????? 11 De la: pmbada_15 7 Octombrie 2009 10:16
Sa raman sau sa plec.... 46 De la: bruneagra25 20 Mai 2009 08:46
ce ar trebui sa fac?! 5 De la: kudika030058 4 Iulie 2009 17:05
"Pupat in fund"...da sau nu... 10 De la: scump 21 Iunie 2015 12:10
DE CE CONTEAZA ATAT DE MULT FIDELITATEA... SEXUALA? 52 De la: Amora 14 Mai 2009 15:03