Setari Cookie-uri

need your opinion...

sunt cu un tip de 5 ani...nu ne mai intelegem de nici un fel....ma bate..ma injura...crede k imi este superior....si faza cu bataia...dor cand nu sunt fata cuminte..knd fac ceva sa-l enervez..in rest se comporta k un„ scump”,El da vina pe mine pentru cum este relatia noastra,k a incercat el sa ma educe....Acum mi-am luat inima in dinti si cu prima ocazie.vreau sa ma despart de el.....Insa nu asta e adevarata mea problema...am cunoscut un tip pe mess..care din inamplare sta foarte aproape de mine...si ne-am intalnit de cateva ori insa nu l=am lasat sa ma sarute...i=am zis k nu pot face asta pana nu ma despart de prietenul meu.insa el a inteles si nu a comentat nimic...acum ...cateva sapt am vb pe mes si am zis sa ne intalnim..si el a zis k nuprea ar vrea k nu stie cum sa faca fatza...nepasarii mele...insa pana la urma a cedat si am petrecut 5 ore minunate(un fil,discutii,plimbari prin parc de mana.si in sf l=am lasat sa ma sarute:)))...totul ok pana aici sa zicem...dar el inca de la inceput mi-a povestit k are o prietena kre este in alt orash care este crizata....il suna mereu ...ii face mereu scandal pe la telefon sau cand se intalnesc.....si a zis k nu stie ce sa faca...ca se duce sa lamuresca cu ea niste lucruri...sa zicem....insa cand se e pe langa ea...nu pot da sub nici o forma de el.....il controleaza si sub.....nush ce sa fac sa=i mai acord timp sa se desp de tipa...sau sa fug cat ma tin picioarele.,..recunosc knd e cu mine e un scump si ne intelegem super..dar nush ce sa fac..oare o sa se desparte de aia vreodata..sau eu o sa stau mereu in umbra.....
alexutzza_19
Postat pe 28 Februarie 2009 14:07
De la: alexutzza_19, la data 2009-02-28 14:07:49sunt cu un tip de 5 ani...nu ne mai intelegem de nici un fel....ma bate..ma injura...crede k imi este superior....si faza cu bataia...dor cand nu sunt fata cuminte..knd fac ceva sa-l enervez..in rest se comporta k un„ scump”,El da vina pe mine pentru cum este relatia noastra,k a incercat el sa ma educe....Acum mi-am luat inima in dinti si cu prima ocazie.vreau sa ma despart de el.....Insa nu asta e adevarata mea problema...am cunoscut un tip pe mess..care din inamplare sta foarte aproape de mine...si ne-am intalnit de cateva ori insa nu l=am lasat sa ma sarute...i=am zis k nu pot face asta pana nu ma despart de prietenul meu.insa el a inteles si nu a comentat nimic...acum ...cateva sapt am vb pe mes si am zis sa ne intalnim..si el a zis k nuprea ar vrea k nu stie cum sa faca fatza...nepasarii mele...insa pana la urma a cedat si am petrecut 5 ore minunate(un fil,discutii,plimbari prin parc de mana.si in sf l=am lasat sa ma sarute:)))...totul ok pana aici sa zicem...dar el inca de la inceput mi-a povestit k are o prietena kre este in alt orash care este crizata....il suna mereu ...ii face mereu scandal pe la telefon sau cand se intalnesc.....si a zis k nu stie ce sa faca...ca se duce sa lamuresca cu ea niste lucruri...sa zicem....insa cand se e pe langa ea...nu pot da sub nici o forma de el.....il controleaza si sub.....nush ce sa fac sa=i mai acord timp sa se desp de tipa...sau sa fug cat ma tin picioarele.,..recunosc knd e cu mine e un scump si ne intelegem super..dar nush ce sa fac..oare o sa se desparte de aia vreodata..sau eu o sa stau mereu in umbra.....



cum poti sa stai langa unu care te bate si sa zici k e UN SCUMP?????????? iar pe celalalt lasa l sa si rezolve problemele cu crizata aia si apoi va fi bine
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Februarie 2009 14:10
De la: alexutzza_19, la data 2009-02-28 14:07:49sunt cu un tip de 5 ani...nu ne mai intelegem de nici un fel....ma bate..ma injura...crede k imi este superior....si faza cu bataia...dor cand nu sunt fata cuminte..knd fac ceva sa-l enervez..in rest se comporta k un„ scump”,El da vina pe mine pentru cum este relatia noastra,k a incercat el sa ma educe....Acum mi-am luat inima in dinti si cu prima ocazie.vreau sa ma despart de el.....Insa nu asta e adevarata mea problema...am cunoscut un tip pe mess..care din inamplare sta foarte aproape de mine...si ne-am intalnit de cateva ori insa nu l=am lasat sa ma sarute...i=am zis k nu pot face asta pana nu ma despart de prietenul meu.insa el a inteles si nu a comentat nimic...acum ...cateva sapt am vb pe mes si am zis sa ne intalnim..si el a zis k nuprea ar vrea k nu stie cum sa faca fatza...nepasarii mele...insa pana la urma a cedat si am petrecut 5 ore minunate(un fil,discutii,plimbari prin parc de mana.si in sf l=am lasat sa ma sarute:)))...totul ok pana aici sa zicem...dar el inca de la inceput mi-a povestit k are o prietena kre este in alt orash care este crizata....il suna mereu ...ii face mereu scandal pe la telefon sau cand se intalnesc.....si a zis k nu stie ce sa faca...ca se duce sa lamuresca cu ea niste lucruri...sa zicem....insa cand se e pe langa ea...nu pot da sub nici o forma de el.....il controleaza si sub.....nush ce sa fac sa=i mai acord timp sa se desp de tipa...sau sa fug cat ma tin picioarele.,..recunosc knd e cu mine e un scump si ne intelegem super..dar nush ce sa fac..oare o sa se desparte de aia vreodata..sau eu o sa stau mereu in umbra.....

Am inceput sa citesc...si stii ceva? Sunt convinsa ca fiecare primeste exact ce are nevoie. Cum semeni asa culegi.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Februarie 2009 14:11
asa este.. inseamna k si tie iti place sa fi batuta, daca tu accepti asa ceva De ce mai stai cu el?
madalina21112
Postat pe 28 Februarie 2009 14:16
Eu aici identific doua probleme complet distincte.

Intr-o prima faza, vad ca scrii ca prietenul tau te bate atunci cand nu esti cuminte. Dar ce esti tu, un cateles care trebuie sa faca ce ii dicteaza stapanul, ca altfel te altoieste?! Eu zic sa fugi rupand pamantul fara sa te uiti inapoi. Deloc!

A doua problema a ta - mult mai mica, in iponia mea- ar fi cea a baiatului de pe mess. Nici aici nu mi se pare ceva in regula; adica tipul e impreuna cu 2 tipe in acelasi timp si nu cred ca are vreo intentie sa renunte la nici una dintre voi. Ii convine situatia. Cel mai bine pune piciorul in prag si daca nu renunta la cealalta, paraseste-l.
elfuletz5
Postat pe 28 Februarie 2009 14:17
eu mai stiu pe cineva, care tot asa era batuta de prietenul ei in ultimul hal, si de fata cu toata lumea. eu o intrebam de ce mai sta cu el, de ce nu se desparte, si ea zicea k nu poate k il iubeste, deci ce sa inteleg din asta....decat k ii place sa fie batuta. daca tu poti accepta asa ceva. k pana la urma da-o imcolo de iubire, k dc da in tine si se poarta cum se poarta nu cred k te iubeste, te tine pe post de sac de box
madalina21112
Postat pe 28 Februarie 2009 14:21
mah...tine la mn...numai k are ele excese..daca nu ne certam se poarte frumos...dar nush ce as putea face k sa nu ne mai certam...imi iau inima in dinti,...ma desp de el////dar cred k cel mai bn e sa fug de aman2...dar asta al 2 e prea scump...sa pot fugi:(
alexutzza_19
Postat pe 28 Februarie 2009 14:48
De la: alexutzza_19, la data 2009-02-28 14:48:20mah...tine la mn...numai k are ele excese..daca nu ne certam se poarte frumos...dar nush ce as putea face k sa nu ne mai certam...imi iau inima in dinti,...ma desp de el////dar cred k cel mai bn e sa fug de aman2...dar asta al 2 e prea scump...sa pot fugi:(

Tu sari din lac in put
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Februarie 2009 14:55
De la: alexutzza_19, la data 2009-02-28 14:48:20mah...tine la mn...numai k are ele excese..daca nu ne certam se poarte frumos...dar nush ce as putea face k sa nu ne mai certam...imi iau inima in dinti,...ma desp de el////dar cred k cel mai bn e sa fug de aman2...dar asta al 2 e prea scump...sa pot fugi:(



daca te bate inseamna k nu te respecta!! ceea ce e total diferit de a iubi pe cineva..respectul mi se pare cel mai important
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Februarie 2009 14:57
intradevar...chiar nu ma respecta////
alexutzza_19
Postat pe 28 Februarie 2009 15:01
De la: alexutzza_19, la data 2009-02-28 15:01:14intradevar...chiar nu ma respecta////



si ai nevoie de un astfel de om??? da i viteaza
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Februarie 2009 15:03
pey...aku m-am uitat pe hi5....si din kte vad io....a sters toate pz cu fosta....si cu ei 2....poate k draq nu e chiar asa negru:P knd mi-a zis k se duce sa lamureasca niste chestii...kre k chiar le-a rez
alexutzza_19
Postat pe 28 Februarie 2009 15:07
De la: alexutzza_19, la data 2009-02-28 15:07:58pey...aku m-am uitat pe hi5....si din kte vad io....a sters toate pz cu fosta....si cu ei 2....poate k draq nu e chiar asa negru:P knd mi-a zis k se duce sa lamureasca niste chestii...kre k chiar le-a rez


poi intai scapa si tu de bataus apoi te bagi cu celalalt...offffoofff
SweetHappyButterfly
Postat pe 28 Februarie 2009 15:13
Alexutza draga...nu te supara da nu cred ca esti in toate mintile.
Adica ...te plangi ca esti batuta ...ca esti maltratata...da nu vrei sa fugi de langa asta pana nu isi rezolva celalalt problema cu mandra lui.
Ce legatura ale ala si mandra cui cu situatia ta???
Esti o intretinuta cumva??? esti una d'aia care sta in apt. iubitului si nu isi permite sa plece cand i se nazare?
Ce naiba de caracter ai femeie???
E un scump...dragu de el...pai atunci nu te plange cand iti mai trage cate un pumn!!!
Ce ai vrea??? cumpasiune???
Wake up and smell the coffe!!!!!!!!!!

Si ca veni vb de hi5 ...va dau si eu vreo 2 site-uri sa va amuzati.
www.hai6.net
www.cocalari.com
si mai e unul dar imi scapa.
Acolo gasiti cam tot ce inseamna parodie dupa prostiile d p hi5.

A.
angelofsorrow
Postat pe 20 Martie 2009 12:56
Si nu-i asa ca.. in momentele cand e un scump... iti spune " Tare esti tu prostuta, iubita mea"... iar cand devine fiara iti spune: "Ti-am zis fa ca esti proasta"??
Si nu-i asa ca in momentele cand e un scumpel.. . iti da o palmuta peste cap si iti spune: "Din dragoste e asta!", iar cand devine fiara iti da un pumn in "mecla"... ca s-a saturat de fata ta???

Sigur e dragoste cand vorbim despre el. Cand vorbim despre tine insa.... sa-ti mai spun ce vad? ce te asteapta? Nah, nu esti nici prima nici ultima.... Si sa nu-l lasi. Oricum te vor bate toti .. din dragoste!

OMFG!!!

rashela
Postat pe 20 Martie 2009 13:20
Plina e lumea asta de prostie, insa femeile astea asa ca tine sunt in varful prostiei :)) mare proasta esti fai..:))) oi fi vreo pitzipoanca de aia ce sta atasata la gatul unui cocalar de mall cum probabil e acest iubit al tau.. a, si cumva ai 19 ani si esti de 5 cu el?? ti a placut acadica de la 14 ani ha?? :)))
lasa ne fata draga , lasa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

parca traiesti in antichitate :)))

te ai plicti de aceeasi acadica de 5 ani? sari in alta acum? :))
sqeezer
Postat pe 20 Martie 2009 16:43
OMFG !!! sa vedem daca am inteles eu bine "situatia":
* primul-personajul cu care ai o relatie de 5 ani iti mai invineteste cate un ochi/iti mai "fractureaza" cate o mana cand nu esti tu cuminte si indraznesti sa "comentezi"...in rest CITEZ este "un scump" ....dragul de el...
*al doilea-personajul cu care inca nu ai o relatie "serioasa", care o "arde" aiurea si cu tine si cu o alta prietena(geloasa) din alt oras...care ca sa vezi ce chestie..surpriza surpriza...este si el CITEZ "un scump"
WHAT THE HELL IS WRONG WITH YOU????-in traducere libera : ESTI DUSA??????
MissMe2
Postat pe 20 Martie 2009 17:09
catch_a_fire
Postat pe 20 Martie 2009 17:12
Deci stai cu animalul ala de 5 ani,nu? Acum ai 20 ani,deci de la 15 ani esti cu el.........
Mda.....eu zic ca dupa inca cativa pumni poate iti pica fisa ca trebuia sa-l lasi de mult.
Nu de alta dar cand ti-am citit postarile,mi-a venit in minte telefonul public ala vechi.....de trebuia sa dai cu pumnul sa-i pice fisa

Daca ti-a trebuit tie sa devii femeie asa de repede (de la 15 ani) o meriti.Si tu si copilele fara minte.
sau poate esti masochista......in fine......
andreea1976
Postat pe 20 Martie 2009 17:30
Bravo Andreea1976
I totally agree with you :))
mah..trebuie sa fie si fete de astea .. e nevoie si de ele..
sqeezer
Postat pe 2 Aprilie 2009 17:31
ce ai mai fata?
lasa ca daca ai stat 5 ani te-ai si obisnuit
las ca te vad eu la femei maltratate...
pffaii unele sunt chiar proaste frate
coffeeta
Postat pe 2 Aprilie 2009 18:31
De la: sqeezer, la data 2009-04-02 17:31:12Bravo Andreea1976
I totally agree with you :))
mah..trebuie sa fie si fete de astea .. e nevoie si de ele..


Din pacate sunt prea multe in situatia asta.Dar cum zici tu....e nevoie si de ele......ce s-ar face unii fara "saci de box"?
andreea1976
Postat pe 2 Aprilie 2009 19:11
Cand citesc astfel de povesti, ma bucur ca sunt mai a dracului si mai cerebrala

Postat pe 2 Aprilie 2009 19:13
nasol...

Postat pe 20 Mai 2009 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu 26, el 80 59 De la: scorpyoW 14 Ianuarie 2011 21:40
help! 4 De la: frenchiegirl 4 Iulie 2011 13:16
L-am tinut de rezerva,dar acum ca nu mai e,il vreau ! 10 De la: art77 27 Noiembrie 2008 02:36
Huge Question: de ce barbatii se tem de relatiile la distanta? 38 De la: oana1234 16 Ianuarie 2009 16:58
barbatii nu au voie in salon?! e normal? 3 De la: marina13 13 August 2013 21:12