atzi face?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika000781 Avatarul lui kudika000781

13 mesaje
Oras: bucuresti

buna, va pun o intrebare si anume: daca fratele/sora ta nu ar mai putea sa faca copii si va roaga sa purtatzi copilul ei si al barbatului ei ce atzi face? adik ai accepta sa fii mama purtatoare?
Raporteaza abuz de limbaj
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

nu as accepta pt ca odata ce l-as purta in pantecul meu,mi l-as dori cu ardoare doar pt mine.

13 mesaje

ideea este k eu am un baietzel si cand o vad cat de mult sufera pentru chestia asta as accepta pe de o parte dar pe alta nu

7892 mesaje

De la: kudika000781, la data 2009-03-03 13:00:18ideea este k eu am un baietzel si cand o vad cat de mult sufera pentru chestia asta as accepta pe de o parte dar pe alta nu

o sa iti fie foaaarte greu in momentul cand vei da bebe din bratele tale......
si eu am 2 copii si ma gandesc si sa am 5,la fel as simtzi......
Fosta membra Kudika.ro
Tu nu esti cea care vorbea urat pe un alt topic?
Ce nu inteleg eu e: daca lumea de pe forumul asta ti se pare o adunatura de idioti... de ce le ceri parerea?
Laura, nu te deranja, iubito... Si chiar! Ce mai faci sexoaso? pe unde-mi umbli? abia acum ajung sa-ti zic "buna dimineata" si sa te pup? Tztztz! Reao! Sper macar ca ai avut o dimineata fierbinte pe la bordel... A'ncoa sa te pupacesc

7892 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-03-03 13:03:40Tu nu esti cea care vorbea urat pe un alt topic?
Ce nu inteleg eu e: daca lumea de pe forumul asta ti se pare o adunatura de idioti... de ce le ceri parerea?
Laura, nu te deranja, iubito... Si chiar! Ce mai faci sexoaso? pe unde-mi umbli? abia acum ajung sa-ti zic "buna dimineata" si sa te pup? Tztztz! Reao! Sper macar ca ai avut o dimineata fierbinte pe la bordel... A'ncoa sa te pupacesc

nu de multa vreme am intrat si am stat o leaca in bordel cu fetele.
hai acolo si tu.
dar care e treaba cu fata asta care cere pareri?
cu ce a gresit?
Fosta membra Kudika.ro
De la: laurathegirl, la data 2009-03-03 13:07:21
De la: Dor_a, la data 2009-03-03 13:03:40Tu nu esti cea care vorbea urat pe un alt topic?

nu de multa vreme am intrat si am stat o leaca in bordel cu fetele.
hai acolo si tu.
dar care e treaba cu fata asta care cere pareri?
cu ce a gresit?

Am "intalnit" o kudika care facea ca toate cele (nu ironie ci pur si simplu, agresiune verbala inutila) pe un topic... Daca nu e ea, imi cer scuze, dar daca e... nu merita deranjul... A fost rea fara nici cel mai mic motiv...
O sa intru sa vad daca gasesc topicul...

13 mesaje

poftim?
si cand anume vb eu urat?

13 mesaje

apropo eu am oonahabibi@yahoo.com k? dar nu stiu ce darq am facut de mi-am schimbat asta, aglomeratzie mare la serv

13 mesaje

k astept sa vad...sunt io aia sau nu????
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika000781, la data 2009-03-03 13:12:09poftim?
si cand anume vb eu urat?

Scuze! Mea culpa!
Era o kudika00761... Am si zis "daca nu esti tu, imi cer scuze" Nu esti, deci... Imi cer scuze... pe topicul ... stati ca am uitat... Ma intorc!

13 mesaje

nicio problema
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika000781, la data 2009-03-03 12:54:21buna, va pun o intrebare si anume: daca fratele/sora ta nu ar mai putea sa faca copii si va roaga sa purtatzi copilul ei si al barbatului ei ce atzi face? adik ai accepta sa fii mama purtatoare?

nu
le-as recomanda adoptia
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
Asa, topicul era "Zi ce-ti trece prin cap" ... Scuze inca o data, da' cu atatea kudice, bai baiete, ramai holbat
Gata, fug la bordel, ca iar se da Laura in barci fara mine...
On topic... Eu sunt o self-centered... Nu as risca sa-mi trec organismul prin atatea schimbari doar pentru a-i face altuia copil... chiar daca e vorba de fratele meu... Pe de alta parte insa.... eu nu am nici frate... deci... sunt departe de a da o parere
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

multzumesc fetelor pt raspunsuri,cred ca am mult de gandit la asta
Fosta membra Kudika.ro
Da, as face-o, cu conditia ca copilul sa fie genetic al lor.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

536 mesaje

Doamne fereste !!!! cine-s nebunii????
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

nu as face...
Sweet Little Devil
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: r_girl, la data 2009-05-20 16:59:37Doamne fereste !!!! cine-s nebunii????

ia si citeste de la inceput pan' la sfarsit si apoi da'ti cu parerea
si nu's deloc nebuni... doar o pus o intrebare
Sweet Little Devil
sheeva Avatarul lui sheeva

762 mesaje

NU.
Stiu ca suna egoist, dar nu, mi l-as dori mult prea mult pt mine....
In plus sunt atatia copii abandonati in centrele de plasament, copii nou-nascuti .... poate face un copil fericit.... unul care chiar are nevoie de o mama, de o familie...
Deci, nu!
Niciodata sa nu stai intre un caine si un hidrant.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

foarte greu pt ca nu as putea sa imi abandonez copilul si sa-l dau altcuiva chiar daca este sora/fratele meu pentru ca mi l-as dori pt mn mai ales daca ar fii primul copil
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.