Setari Cookie-uri

ciudat...

Am intalnit o fata acum mai bine de 6 luni,ea are 19 ani iar eu sunt cu 3 ani mai mare k ea; la inceput vb mai rar pe mess, apoi am inceput sa mai vb si la tel din cand in cand. Dupa un timp am inceput sa vorbim numai la tel, aproape zilnic si cel putin 1h, apoi ne-am si intalnim de cateva ori si totul parea ca merge bn, chiar am petrecut Pastele impreuna si atunci am avut primul nostru sarut,ea vroia sa o tin in brate, ne tineam numai de mana, totul a decurs mai mult decat excelent. Urmatoarea data cand ne-am intalnim se schimbase totul, mi-a zis ca asa e ea, mai schimbatoare si ca nu stie exact daca vrea sa fim sau nu impreuna.Eu i-am zis exact ce simt pt ea, si i-am zis k vreau sa fim impreuna, iar apoi ea mi-a zis ca vrea sa ramanem doar prieteni pentru ca sunt sg persoana cu care se intelege perfect si cu care nu are inhibitii si nu vrea sa strice asta.
I-am spus ca nu va merge asa, pt k eu imi doresc mai mult decat prieteni si n-as suporta sa o vad cu altul, iar ea a insistat sa ramanem asa, sa continuam sa vb.Acum nu vrea deloc sa ne intalnim, in schimb ma suna si imi trimite mesaje aproape incontinuu.......eu nu reusesc sa inteleg ce vrea sa fata asta exact.....HELP!!!!

spilner
Postat pe 24 Mai 2011 20:51
Cu siguranta, nu vrea ce vrei tu. Se joaca. Ia nu-i mai raspunde la tel. sau sms. Ignor-o, spune-i ca esti ocupat. La varsta asta majoritatea sunt fitoase, trebuie sa o puna cineva la punct; fii tu ala! Demonstreaza-i ca nu esti catelul ei si nici nu esti disponibil cand vrea ea.
mimi_ca29
Postat pe 24 Mai 2011 21:00
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-24 21:00:11Cu siguranta, nu vrea ce vrei tu. Se joaca. Ia nu-i mai raspunde la tel. sau sms. Ignor-o, spune-i ca esti ocupat. La varsta asta majoritatea sunt fitoase, trebuie sa o puna cineva la punct; fii tu ala! Demonstreaza-i ca nu esti catelul ei si nici nu esti disponibil cand vrea ea.
EXACT!!! Nu-i mai canta in struna,dar nici nu o respinge definitiv;intoarce-i propriile arme impotriva ei, atrage-o si repinge-o in acelasi timp.Poesteste-i de o alta "amica" buna a ta , descrie-o pe tipa cealalta cu admiratie si fa-o sa para joviala,entuziasta...si dupa spune-i ca e doar o prietena nimic mai mult...da-i peste cap propriile valori.
The_Exile
Postat pe 24 Mai 2011 21:41
E posibil sa fie indragostita de tine dar sa nu vrea sa stricati relatia de prietenie daca nu va merge relatia.
Eva32
Postat pe 2 Iulie 2011 03:32
asa cum e posibil sa te tina pe post de rezerva...
ego71
Postat pe 2 Iulie 2011 06:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
L-am tinut de rezerva,dar acum ca nu mai e,il vreau ! 10 De la: art77 27 Noiembrie 2008 02:36
Ajutati un copil! 1 De la: lidiaolteanu 30 Martie 2009 11:07
purcei de guineea 10 De la: lil_mariuk 13 Iulie 2009 20:27
Ce sa fac,ce se intampla,o parerea un sfat a rog 3 De la: kudika_20410 19 Ianuarie 2013 14:45
..intr-o relatie nu trebuie sa te simti singur(a).... 6 De la: justytheone 8 Ianuarie 2011 20:11