Nu am reusit sa am orgasm

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Nu am reusit sa am orgasm: (4 din 4 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
miky_6792_elly Avatarul lui miky_6792_elly

6 mesaje
Oras: slatina

Am si eu o intrebare cum sa reusesc sa am orgasm???
Mi-am inceput viata sexuala in vara anului trecut.De atunci am reusit sa am orgasm o singura data.Prietenu meu a facut tot posibilu sa ne simtim aman2 bine dar degeaba.Am ajuns sa ma prefac k imi place k sa nu se mai simta si el naspa.
Datimi si mie va rog un sfat.Sunt disperata!!!
Raporteaza abuz de limbaj
miky
Fosta membra Kudika.ro
Am vaga impresia ca ai gresit usor categoria; poate era mai nimerit sa pui intrebarea la rubrica sex...
Fosta membra Kudika.ro
Oricum, faptul ca tu nu mai reusesti sa ai orgasm e una, iar ideea ca nu iti mai place sa faci sex cu el si ai ajuns sa te prefaci e cu totul alt lucru...
ema_rice Avatarul lui ema_rice

194 mesaje

In tara asta nu-si da nimeni seama ca diferenta intre noi si aia de afara e totala (din toate punctele de vedere - economie, evolutie, bani, sex) DAR CAUZA este UNA SINGURA - structura lor - ei sunt oameni f. sensibili, implicati, cu idei, observa multe, pun in aplicare multe si cand vor sa se rupa de toate sa se relaxeze, sa se descarce si atunci are loc un fenomen intens. Faptul ca se apropie, ca vad un fir de par mai nu stiu cum , o privire, o atingere, la ei e ceva f. intens. ROMANII sunt oameni plati - economia, evolutia, iubirea si sex sunt niste chestii care se simt la fel - prin imitare, din snobism SAU - poate fi intens la cei inchisi in ei care vor si ei sa se razbune pe viata. Majoritatea nu au habar adevarat de asemenea probleme. Romanii erau obisnuiti sa se simta bine la bodega si la petreceri, sa bea, sa danseze, sa spuna glume , mai mult decat sex. Ar fi cazul sa-i invatam noi pe ei sa se distreze ca noi ca ar fi de succes. Dar nu are nimeni chef sa se impuna; copiaza cine ce poate chiar daca n-are legatura cu problema resp.
Ceea ce cauti tu poate sa vina cu timpul eventual dar daca te simti bine ca daca astepti ceva, nu se stie.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: miky_6792_elly, la data 2009-03-05 21:16:59Am si eu o intrebare cum sa reusesc sa am orgasm???
Mi-am inceput viata sexuala in vara anului trecut.De atunci am reusit sa am orgasm o singura data.Prietenu meu a facut tot posibilu sa ne simtim aman2 bine dar degeaba.Am ajuns sa ma prefac k imi place k sa nu se mai simta si el naspa.

call me!!
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

De la: geo_sh, la data 2009-03-05 23:27:12
De la: miky_6792_elly, la data 2009-03-05 21:16:59Am si eu o intrebare cum sa reusesc sa am orgasm???

call me!!

atentie ! conectare continua!!! tariful este de 1,98 euro/sec

1 mesaj

in vremuri de restriste, oferim discount
1,69 euro
googoodoll Avatarul lui googoodoll

1276 mesaje

da' ce? te cheama Madoff? :D
http://www.erepublik.com/en/referrer/googoodoll

1 mesaj

nu, ma cheama mos ene prin lumea lui!
acu' stau in cumpaa sa-i accept sau nu invitatia!!
veta_13 Avatarul lui veta_13

128 mesaje

Nuuuu!!! Cred ca Bebe Mihaiescu??!
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_sh, la data 2009-03-06 00:07:55nu, ma cheama mos ene prin lumea lui!
acu' stau in cumpaa sa-i accept sau nu invitatia!!

Pai te cheama tare sau mai in soapta asa ?:))
Banshee on duty! Beware :)

1 mesaj

are un glascior mai gatuit, da' tot il aud
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

De la: geo_sh, la data 2009-03-06 00:00:15in vremuri de restriste, oferim discount
1,69 euro

DOAR discount? slab...bonus,ceva? platesti una,primesti doua...livrare gratuita etc etc
UN_OM_OBISNUIT Avatarul lui UN_OM_OBISNUIT

71 mesaje
Oras: drobeta turnu severin

Daca vrei sa ai orgasm trebuie sa si doresti sa-l ai si mai ales cu cine dorest sa-l ai !
Daca nu mai ai aceleasi sentimente pentru prietenul tau, indiferent de ce ar face , el este aproape imposibil sa ai orgasm. Si nici el !
Incearca sa vezi daca nu gresesiti ceva dpdv psihic, al comportamentului ,unul fata de altul in timpul ctului sexual.
Purtati o discutie libera fara inhibitii si fara acuze !Spuneti fiecare ce crederi ca nu e bine si cum ati dori sa fie !
Ica ceva: SA FACETI DRAGOSTE ;SA NU FACETI NICIODATA SEX !
sPER C ATI INTELES CE AM SPUS ACUM ! SUCCES SI INTELEGERE !
Iar cu mimarea orgasmului , nu vei rezolva nimic !
Incercati o conseeire medicala , dca nu merge nici asa , cautati-va alti parteneri compatobilir
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

fii relaxata.. gandeste-te ca in momentul ala nu existi decat tu si el... vb cu iubitul tau si spunei... va gasi el o metoda pana la urma sa te faca sa te simti si tu bn...
antipatica Avatarul lui antipatica

43 mesaje
Oras: bacau

De la: geo_sh, la data 2009-03-05 23:27:12

call me!!

=)))) =)))) =)))) din cauza ta..m-am ingrasat 100 gr de la atat ras:| sa-ti fie rushine..revenind =)))))
ce idei poti..avea:))) ....app dk tot te suna..nu dai si numarul..poate mai sunt persoane interesate :))))
"mama prostilor..mereu gravida"
Fosta membra Kudika.ro
how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!

43 mesaje

vezi..ce ziceam :)))
butterfly_sound_of_love Avatarul lui butterfly_sound_of_love

310 mesaje
Oras: bucuresti

incearca si cu alt cnv................daca este la fel ins ca ai problema.Sau m ai astapta poate treci printr o perioada nefavorabila.
Cind 2 oameni se despart de ce o fac doar fizic si sufleteste ramin legati toata viata? poate ca unul din ei iubeste mai mult,poate celalalt nu si-a dorit finalul acesta,poate spera intr-o impacare....Semtimente mai sunt,de compromisuri nu poate fi vorba....nici unul nu mai e dispus sa faca....ce sa-i spui inimii care spera.... cind ratiunea iti spune ca totul s-a sfirsit si e bine sa pui punct ..... Sa o iei pe alt drum caruia nu-i cunosti coordonatele,nu stii unde duce,nu stii la cine duce,daca e drumul bun,daca va fi alt esec?Ce sa faci cu multele ore pe care altadata vroiai sa le transformi in zile ,sa fie mai multe,sa nu se mai termine....azi ai atita timp pe care trebuie sa-l umpli doar cu amintiri,unele frumoase,unele dureroase....Stai si te privesti si-ti spui ca nu esti nici urita,nici proasta,ca nu esti nici prima si nici ultima care trece printr-o despartire ,ca a fost o experienta a vietii,ca esti mult mai matura.....mult mai puternica sa o iei de la capat....Si daca nu poti?CE SA FACI ? Timpul trece .....al meu a stat in loc !
Fosta membra Kudika.ro
De la: elfuletz5, la data 2009-03-05 21:18:54Am vaga impresia ca ai gresit usor categoria; poate era mai nimerit sa pui intrebarea la rubrica sex...

Pai e la moda sa ai orgasm.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
kudika032906 Avatarul lui kudika032906

38 mesaje

[orgasm?esti poate prea mica,,,continua sa fi afectiva,si partenerul la fel,,,daca sunteti indragostiti,sigur vei avea si orgasm,,,,cand simnti ca totul e o placeeereeeee,atunci vei avea orgasm,,,,sa ne spui cum a fost,,,
v_raluca_c Avatarul lui v_raluca_c

270 mesaje

De la: l_diana_c, la data 2009-05-29 15:14:30

cand esti trist si deprimat adu-ti aminte ca odata ai fost cel mai rapid si mai puternic spermatozoid...
Fosta membra Kudika.ro
De la: v_raluca_c, la data 2009-06-03 10:10:33

how the f.u.c.k. did you get to be borned so stupid!!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: l_diana_c, la data 2009-06-03 11:03:25
De la: v_raluca_c, la data 2009-06-03 10:10:33

mda
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
v_raluca_c Avatarul lui v_raluca_c

270 mesaje

De la: kudika032906, la data 2009-06-03 10:08:37[orgasm?esti poate prea mica,,,continua sa fi afectiva,si partenerul la fel,,,daca sunteti indragostiti,sigur vei avea si orgasm,,,,cand simnti ca totul e o placeeereeeee,atunci vei avea orgasm,,,,sa ne spui cum a fost,,,

de aceeasi parere...totusi are doar 16 ani....
cand esti trist si deprimat adu-ti aminte ca odata ai fost cel mai rapid si mai puternic spermatozoid...
Fosta membra Kudika.ro
De la: antipatica, la data 2009-05-29 16:23:43vezi..ce ziceam :)))

evident ca-ti pot lasa numaru' mieu in privat, da' parca mai frumos suna tonu' de apel daca-l las aici
deci:
0700696969
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro

pune-i silicon ,poate e prea ingusta
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.

43 mesaje

De la: geo_x, la data 2009-06-03 11:34:07
De la: antipatica, la data 2009-05-29 16:23:43vezi..ce ziceam :)))

evident ca-ti pot lasa numaru' mieu in privat, da' parca mai frumos suna tonu' de apel daca-l las aici
deci:
0700696969

mie?:O:O:O:O:O:O...a nu mie poate mai sunt doritoare :D.....dar na..vezi ca-ti dau bip..ca-i criza:)))

43 mesaje

apropo, s-a shcimbat prefixul? nu era 89 89...? sau....:-s
Fosta membra Kudika.ro

Pai avand in vedere ca ai doar 16 ani legea nu-ti permite sa ai orgasm... te-as invita la mine sa-ti ofer ceea ce-ti trebuie dar mai intai trebuie sa clarifici cu legislatzia
Cum sa ai orgasm mai ? Orgasml tau este inchis pt ca in viatza ta anterioara ai luptat contra orgasmului unei fete de 16 ani si i-ai inchis partenerul de sex pt multzi ani intr-o cusca de fier... acum platesti pt pacatele tale bucurate ca-ti platesti datoriile
"Nimic nu se termina cu "Happy End" pentru ca totul se continua la nesfarsit..." = Ingerul Denis =
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: