Setari Cookie-uri

sagetator-capricorn

buna ..ce parere aveti de "combinatia" dintre sagetator si capricorn? adica eu sagetatoare el capricorn...ast pareri e doar curiozitate...nu ma cam iau dupa zodi
anya016
Postat pe 7 Martie 2009 02:09
cauta pe google desii cand am inteles e o compatibilitate destul de buna te pup si ai grija de tn

Postat pe 12 Martie 2009 01:35
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:08
Hmm, sincer in cazul meu nu a functionat deloc, il stiu de vreo 5 ani, 2 ani jumate am avut o relatie iar diferenta pana la cei 5, am lalait-o si imi pare extrem de rau pentru ca in final decat eu am avut de suferit. Eu cautam atentie, dragoste, intelegere..ma rog ce cauta o femeie in general,dar moderat, pentru ca si eu am un loc de munca, si eu am anumite responsabilitati,iar el punea pe primul loc banii, afacerile..."noi" eram mereu pe fuga. Ideea e ca sunt f egoisti, de regula sunt stabili cand intalnesc pe cineva care considera ei ca ar merita "o sansa" din partea lor, insa atentie daca ceva se rupe intre voi o sa cada cu usurinta in cealalta extrema..adica nu va mai tine cont cine le trece prin pat.
In fine, cum ai zis si tu zodiile nu conteaza f mult, insa uite ca la mine asa a fost. Intr-adevar am fost mult prea diferiti. Apropo, conteaza si mediul familial in care traieste, tipul de care am vorbit provine dintr-un mediu familial defectuos,tensionat, iar baietii de regula fac ce vad la taticul lor
Oricum, iti doresc succes!!!
cameliaaa
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu varsator - el pesti...ce iese? 4 De la: cryss088 7 Noiembrie 2009 16:19
eu varsator,el pesti 8 De la: Missty 8 Septembrie 2009 11:58
Horoscop Sexual >:)>:)>:) 82 De la: cocco 13 Octombrie 2009 22:47
femeia gemeni-barbatul leu 6 De la: gabrellina 13 Noiembrie 2009 13:01
eu- fecioara, el- berbec 12 De la: kudika080625 18 Noiembrie 2009 17:32