Setari Cookie-uri

Seria 7 si iubitul meu

De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!


vb din proprie experienta nu?!hai fii draguta asa cum nu ai mai fost niciodata si nu iti ucide singura unicul neuron....
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 11:52
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 11:52:43
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!


vb din proprie experienta nu?!hai fii draguta asa cum nu ai mai fost niciodata si nu iti ucide singura unicul neuron....


nu poate sa se culce ..................nu are seria 7 si nici muschii

lamureste-ne si pe noi tu de fapt cate personalitatzi ai
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 11:56
donty,imi faci si la moa un rezumat,ca mi-e lene sa citesc tot....plsssss
matracucu
Postat pe 12 Martie 2009 11:57
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 11:57:42donty,imi faci si la moa un rezumat,ca mi-e lene sa citesc tot....plsssss

ti-l fac eu dak nu a apucat dontty..e o fatuca cam pro.as.ta k de obicei care viseaza la iubitul prietenei pt k are muschi si seria 7...
bruneagra25
Postat pe 12 Martie 2009 11:59
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!

da ma dar dak au muschi si seria 7 induri vreo 2 batai de dragul plimbari nu??
bruneagra25
Postat pe 12 Martie 2009 11:59
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 11:59:00
De la: laurathegirl, la data 2009-03-12 11:57:42donty,imi faci si la moa un rezumat,ca mi-e lene sa citesc tot....plsssss

ti-l fac eu dak nu a apucat dontty..e o fatuca cam pro.as.ta k de obicei care viseaza la iubitul prietenei pt k are muschi si seria 7...


pai nu are decat sa isi tzina dej tu in fund si sa ii curga balele,ca altceva.........
matracucu
Postat pe 12 Martie 2009 12:01
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 11:59:58
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!

da ma dar dak au muschi si seria 7 induri vreo 2 batai de dragul plimbari nu??


numai atat ........................tot tacamul brunetzico
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 12:05
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 11:59:58
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!

da ma dar dak au muschi si seria 7 induri vreo 2 batai de dragul plimbari nu??


Radeti voi, radeti, da' io chiar am intalnit aaani in urma o asemenea fatuca... Mergeam pe vremea aia la sala de fitness de la Dinamo (pe atunci era chiar de calitate, da' nu asta e problema)...
Assaaa... acolo, o pustoaica de vreo 19 ani... subtirica, dulcica, inaltutza... Ce sa mai! frumusica foc! Nu mergea la munca sau la scoala, din cate imi amintesc... avea bani de la iubitul ei (si el tinerel si dragutzel, i-adevarat)... Ei bine, la un moment dat mi-a povestit cum el, gelos, a tinut-o o data in masina si a incins-o o leaca cu o sfanta de bataie... (io zic ca a avut noroc ca erau in masina, ca orish'cat, acolo e locu' stramt, si n-a putut s-o pocneasca asa, la trei coaste )
Bine, prin comparatie cu surioara ei (care nu era nici asa subtirica si nici asa frumusica), care fusese maritata cu un arabete (si se si musulmanise de dragu' lui ) si care imi povestea ca intr-o buna zi, cand se plimba cu sotu' pan' Herastrau, s-a trezit un ruman sa faca remarca "uite ce dragutza e fata asta" cand trecea pe langa ei (io nici nu-s sigura ca de ea vorbea ) ... Ei bine, cica atunci cand au ajuns acasa, a scos arabetele nostru cureaua si a pocnit-o peste fata cu catarama de a cazut asta gramada, fara cunostinta... Cica cand s-a ridicat si s-a dus la baie, avea fatza plina de sange si nasu' dizlocat... Si l-a pus ea la loc (zgarciul adica... stiti, cum li se intampla la boxeri... )
Asa ca de! Ce nu face o fatuca d-asta pentru o viata mai "usoara" sau "o burta de mancare" "gratis"
Dor_a
Postat pe 12 Martie 2009 12:16
vrea seria 7 si muschi...
cumpara ti nene,nu mai astepta la altii,ia uite la ea,pitzi,te simti mai desteapta cu o juma de neuron knd te urci in seria 7??? si k ala are muschi?poi daca are muschi sa vezi smetii in gura ce ti iei,la cate figuri ai in cap femeie....cine e idiotu care e logodit cu tine,saracu om
munceste mami,si cumpara ti,n o mai arde asa la rece
SweetHappyButterfly
Postat pe 12 Martie 2009 12:27
De la: Dor_a, la data 2009-03-12 12:16:09
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 11:59:58
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!

da ma dar dak au muschi si seria 7 induri vreo 2 batai de dragul plimbari nu??


Radeti voi, radeti, da' io chiar am intalnit aaani in urma o asemenea fatuca... Mergeam pe vremea aia la sala de fitness de la Dinamo (pe atunci era chiar de calitate, da' nu asta e problema)...
Assaaa... acolo, o pustoaica de vreo 19 ani... subtirica, dulcica, inaltutza... Ce sa mai! frumusica foc! Nu mergea la munca sau la scoala, din cate imi amintesc... avea bani de la iubitul ei (si el tinerel si dragutzel, i-adevarat)... Ei bine, la un moment dat mi-a povestit cum el, gelos, a tinut-o o data in masina si a incins-o o leaca cu o sfanta de bataie... (io zic ca a avut noroc ca erau in masina, ca orish'cat, acolo e locu' stramt, si n-a putut s-o pocneasca asa, la trei coaste )
Bine, prin comparatie cu surioara ei (care nu era nici asa subtirica si nici asa frumusica), care fusese maritata cu un arabete (si se si musulmanise de dragu' lui ) si care imi povestea ca intr-o buna zi, cand se plimba cu sotu' pan' Herastrau, s-a trezit un ruman sa faca remarca "uite ce dragutza e fata asta" cand trecea pe langa ei (io nici nu-s sigura ca de ea vorbea ) ... Ei bine, cica atunci cand au ajuns acasa, a scos arabetele nostru cureaua si a pocnit-o peste fata cu catarama de a cazut asta gramada, fara cunostinta... Cica cand s-a ridicat si s-a dus la baie, avea fatza plina de sange si nasu' dizlocat... Si l-a pus ea la loc (zgarciul adica... stiti, cum li se intampla la boxeri... )
Asa ca de! Ce nu face o fatuca d-asta pentru o viata mai "usoara" sau "o burta de mancare" "gratis"



Mai bine fugi in padure decat asa ... !!!
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 12:35
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...

am incercat sa ma abtin de la comentarii dar nu reusesc se pare.. fata tatei, daca tu consideri ca masina si muschii sunt calitatile unui barbat inseamna ca nu prea gandesti si esti foarte superficiala.. oare nu te doare atata prostie?
focsa05
Postat pe 12 Martie 2009 12:48
ca ea sunt multe...numai ca ea recunoaste .....sfatul meu pt ea....:save the planet,shoot yourself!"
razz
Postat pe 12 Martie 2009 12:56
De la: razz, la data 2009-03-12 12:56:26ca ea sunt multe...numai ca ea recunoaste .....sfatul meu pt ea....:save the planet,shoot yourself!"


''Ca ea e multe'' pe planeta !!!! Eu zic sa facem o adunare ...dam anunt la tv ca o gaska de muschiulosi cu masini bengoase isi cauta neveste ..si cum vine ele asa disperate ..punem si noi o bombitza akolo din intamplare asa sa le exetrminam dracu pe toate ca nu se mai poate asa !!! ...facem treaba asta in toate orasele mari si rezolvam mai multe deodata ..daca mai aveti idei, eu sunt receptiva , va astept cu propuneri .. .cat mai ''indecente ''..nu va sfiitzi...dati-va drumul ...rapid, curat si nedureros ( ca se apropie Pastele si nu e bine sa facem mizerie cu sange )
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 13:04
mai da` rai mai suntetzi
ntz ntz ntz
ce n`are fata voie sa viseze
Diavolyta_
Postat pe 12 Martie 2009 13:07
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 13:04:59
De la: razz, la data 2009-03-12 12:56:26ca ea sunt multe...numai ca ea recunoaste .....sfatul meu pt ea....:save the planet,shoot yourself!"


''Ca ea e multe'' pe planeta !!!! Eu zic sa facem o adunare ...dam anunt la tv ca o gaska de muschiulosi cu masini bengoase isi cauta neveste ..si cum vine ele asa disperate ..punem si noi o bombitza akolo din intamplare asa sa le exetrminam dracu pe toate ca nu se mai poate asa !!! ...facem treaba asta in toate orasele mari si rezolvam mai multe deodata ..daca mai aveti idei, eu sunt receptiva , va astept cu propuneri .. .cat mai ''indecente ''..nu va sfiitzi...dati-va drumul ...rapid, curat si nedureros ( ca se apropie Pastele si nu e bine sa facem mizerie cu sange )




soro,usurel k faci riduri,da o n masa de matracuca,cotzoharla si gaozara domnule
SweetHappyButterfly
Postat pe 12 Martie 2009 13:08
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-12 13:04:59
De la: razz, la data 2009-03-12 12:56:26ca ea sunt multe...numai ca ea recunoaste .....sfatul meu pt ea....:save the planet,shoot yourself!"


''Ca ea e multe'' pe planeta !!!! Eu zic sa facem o adunare ...dam anunt la tv ca o gaska de muschiulosi cu masini bengoase isi cauta neveste ..si cum vine ele asa disperate ..punem si noi o bombitza akolo din intamplare asa sa le exetrminam dracu pe toate ca nu se mai poate asa !!! ...facem treaba asta in toate orasele mari si rezolvam mai multe deodata ..daca mai aveti idei, eu sunt receptiva , va astept cu propuneri .. .cat mai ''indecente ''..nu va sfiitzi...dati-va drumul ...rapid, curat si nedureros ( ca se apropie Pastele si nu e bine sa facem mizerie cu sange )



Navodul Domnului
Suna soneria. Sotia disperata se roaga:
- Doamne fa sa dispara amantul, iar sotul sa nu stie nimic. La care un glas din inalturile cerului spune:
- Bine, fie...te scap... dar cand o sa mori o sa ti se traga de la apa. Sotia a fost bucuroasa ca a scapat de amant, gandindu-se ca in ceea ce priveste apa va avea grija si se va feri. Peste un timp apare o oferta de nerefuzat pentru o croaziera pe mare, impreuna cu toate prietenele ei. Se duce femeia in excursie, cand deodata incepe o furtuna. Femeia iar se roaga:
- Doamne, stiu ca mi-ai spus ca o sa mor din cauza apei... dar acum, gandeste-te... sunt atatia oameni nevinovati... pentru mine o sa omori toate femeile de pe acest vas?
La care glasul raspunde:
- De-ai sti de cati ani ma chinui sa va adun pe toate...
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 13:09
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-12 13:07:38mai da` rai mai suntetzi
ntz ntz ntz
ce n`are fata voie sa viseze



normal ca are voie dar daca ramanea la stadiul ala nu-si puneam atatia in cap
donttouch
Postat pe 12 Martie 2009 13:09
Bai dar ce ati sarit toate pe Lola de parca toate sunteti imaculate, chiar sfinte si nici una n-a poftit vreodata... !!! la fel si pitigoii aferenti care vorbesc ca la usa cortului...
Lasa ca va da ea peste nas cand va claxoneaza din 7

Postat pe 12 Martie 2009 14:02
De la: Roco, la data 2009-03-12 14:02:55Bai dar ce ati sarit toate pe Lola de parca toate sunteti imaculate, chiar sfinte si nici una n-a poftit vreodata... !!! la fel si pitigoii aferenti care vorbesc ca la usa cortului...
Lasa ca va da ea peste nas cand va claxoneaza din 7


Io Big Bad Wolf, a.k.a Roco !!!!
Cum sari tu in apararea bibaduzei ...nu are si pe ea cine sa o protejeze saraca ...ce norocoasa e sa aiba asa un protector redutabil !!!!
Prefer sa-mi dea peste nas cu masina aluia ..care nici macar nu e a ei ..si chiar daca era nu ma impresiona prea tare ...decat asa ..mai bine ma duc in padure ..poate m-o gasi si pe mine vreun vanator sa ma impuste ...cat nu stau pe loc;)))
__LL__
Postat pe 12 Martie 2009 14:08
ce mistoooooooooo..........imi trag unu' cu muschi de-i place branza cu "ementiral " (doamne ce pot sa rad de cate ori vad reclama asta !!!).........da' i se misca pectoralu' domne ' !!!!..........ma "asez" in seria lui de 7 "numere"............in seria 7 ,ca e mai incapatoare..........si bag manele la maaaaxiiimmmmmm !!!......... .........uuuuaaaaaiiiiiiiiiiiii,ce viataaaaaaaa !!!!!!!............si pun si logodnicul sa filmeze........macar sa scot un ban ,pe criza asta !!!!............HURRAAAAYYYYYYYYY !!!!!...........
etta
Postat pe 12 Martie 2009 14:15
De la: Dor_a, la data 2009-03-12 12:16:09
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 11:59:58
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 11:43:23barbatii care tind sa fie agresivi cu femeile o fac dintr-un complex. agresivitatea ar vrea sa compenseze o lipsa in alta parte....oricum tu nu stiu ce esti....tii locul laptelui in cafea si comentezi.....ti se pare penibil dar comentezi....nu te cobori la nivelul "meu" dar comentezi....ai putea sa faci ceva ce te-ar avantaja f tare?? culca-te!! sweet fucking dreams!

da ma dar dak au muschi si seria 7 induri vreo 2 batai de dragul plimbari nu??


Radeti voi, radeti, da' io chiar am intalnit aaani in urma o asemenea fatuca... Mergeam pe vremea aia la sala de fitness de la Dinamo (pe atunci era chiar de calitate, da' nu asta e problema)...
Assaaa... acolo, o pustoaica de vreo 19 ani... subtirica, dulcica, inaltutza... Ce sa mai! frumusica foc! Nu mergea la munca sau la scoala, din cate imi amintesc... avea bani de la iubitul ei (si el tinerel si dragutzel, i-adevarat)... Ei bine, la un moment dat mi-a povestit cum el, gelos, a tinut-o o data in masina si a incins-o o leaca cu o sfanta de bataie... (io zic ca a avut noroc ca erau in masina, ca orish'cat, acolo e locu' stramt, si n-a putut s-o pocneasca asa, la trei coaste )
Bine, prin comparatie cu surioara ei (care nu era nici asa subtirica si nici asa frumusica), care fusese maritata cu un arabete (si se si musulmanise de dragu' lui ) si care imi povestea ca intr-o buna zi, cand se plimba cu sotu' pan' Herastrau, s-a trezit un ruman sa faca remarca "uite ce dragutza e fata asta" cand trecea pe langa ei (io nici nu-s sigura ca de ea vorbea ) ... Ei bine, cica atunci cand au ajuns acasa, a scos arabetele nostru cureaua si a pocnit-o peste fata cu catarama de a cazut asta gramada, fara cunostinta... Cica cand s-a ridicat si s-a dus la baie, avea fatza plina de sange si nasu' dizlocat... Si l-a pus ea la loc (zgarciul adica... stiti, cum li se intampla la boxeri... )
Asa ca de! Ce nu face o fatuca d-asta pentru o viata mai "usoara" sau "o burta de mancare" "gratis"




Statzi asha ca am lipsit cateva ore, si deja iar raman socata...

bataia e de neaccpetat, indiferent de context...aaa, doar cand e in legitima aparare mai sunt poate si femei care isi ataca barbatii...

dar ce imi zici tu Dor_a e ca, de fapt...prostia doare uneori....
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 14:24
De la: Roco, la data 2009-03-12 14:02:55Bai dar ce ati sarit toate pe Lola de parca toate sunteti imaculate, chiar sfinte si nici una n-a poftit vreodata... !!! la fel si pitigoii aferenti care vorbesc ca la usa cortului...
Lasa ca va da ea peste nas cand va claxoneaza din 7




Da, dar o sa claxoneze cu mana la ochiul ala mai vanat...
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 14:26
De la: Roco, la data 2009-03-12 14:02:55Bai dar ce ati sarit toate pe Lola de parca toate sunteti imaculate, chiar sfinte si nici una n-a poftit vreodata... !!! la fel si pitigoii aferenti care vorbesc ca la usa cortului...
Lasa ca va da ea peste nas cand va claxoneaza din 7

daaa mai ales eu care nici macar nu stie ce sunt..adica nici macar la stadiu de lapte pt cafea nu am ajuns sunt doar un inlocuitor doamneee cat sufar din cauza asta...
coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 15:16
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 15:16:13
De la: Roco, la data 2009-03-12 14:02:55Bai dar ce ati sarit toate pe Lola de parca toate sunteti imaculate, chiar sfinte si nici una n-a poftit vreodata... !!! la fel si pitigoii aferenti care vorbesc ca la usa cortului...
Lasa ca va da ea peste nas cand va claxoneaza din 7

daaa mai ales eu care nici macar nu stie ce sunt..adica nici macar la stadiu de lapte pt cafea nu am ajuns sunt doar un inlocuitor doamneee cat sufar din cauza asta...


Ah, tu erai inlocuitorul de care vb Lola? ha!

S-a luat de partenera mea de afaceri....
Aladiah
Postat pe 12 Martie 2009 15:19
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 15:19:30
De la: coffeeta, la data 2009-03-12 15:16:13
De la: Roco, la data 2009-03-12 14:02:55Bai dar ce ati sarit toate pe Lola de parca toate sunteti imaculate, chiar sfinte si nici una n-a poftit vreodata... !!! la fel si pitigoii aferenti care vorbesc ca la usa cortului...
Lasa ca va da ea peste nas cand va claxoneaza din 7

daaa mai ales eu care nici macar nu stie ce sunt..adica nici macar la stadiu de lapte pt cafea nu am ajuns sunt doar un inlocuitor doamneee cat sufar din cauza asta...


Ah, tu erai inlocuitorul de care vb Lola? ha!

S-a luat de partenera mea de afaceri....

coffeeta
Postat pe 12 Martie 2009 15:21
ai doua lucruri de pierdut...un iubit si o prietena...si dupa cum bine vezi si aici castigi antipatia tuturor...nu te astepta sa fi aprobata...sa ti se spuna k e ok...pentru k nu e...nu e normal sa te gandesti la o tentatie ca si la un lucru infim si sa nu iti dai seama ca acest gest al tau poate rani doi oameni din viata ta...o masina tare si niste muschi nu te tin in brate noaptea si nici nu te asculta,cum o fac un iubit si o prietena...nu te judec dar cred k esti putin imatura si inconstienta...pentru ca nu te gandesti la persoanele implicate si care probabil au asteptari prea mari de la persoana ta.si a avea o facultate si un job bun nu inseamna k neaparat esti ok,sau k gandesti bine...si nici ca poti avea orice,cum ar fi iubitul unei prietene...dar daca nu iti pasa de ceea ce pierzi si ranesti poti continua linistita sa ai tentatii de acest gen...la urma urmei e viata ta si faci ce vrei cu ea...
vio_tzuk
Postat pe 31 Martie 2009 11:54
De la: lola_ray, la data 2009-03-12 10:00:32 deci recunosc in gura mare ca ma tenteaza foarte tare prietenul unei prietene de-ale mele ...pt k are un seria 7 si muschi. si ce daca st logodita? ....nu e pacat sa ravnesc nu???si knd imi arunca cate o ocheada...ma rog...de fapt se uita in decolteul meu..dar...akolo imi vad majoritatea sufletul....a...ca sa nu mai zic de privirile de la semafor cand st in masina...cu el...deci de aseara ma gandesc incontinuu....uf...


domnisoara, nu realizezi k din moment ce este open la flirting.......and more in timp ce este deja implicat intr-o relatie...la un moment dat vei fi si tu la randul tau inlocuita cu alta? what goes around, comes around Trezeste-te la realitate!
RaRe_diam0nd
Postat pe 1 Iulie 2009 18:51
stai singura in casa noapte de noapte el se plimba cu alta in seria7 cum ti se pare sa-i spui asa la prietena ta???? e foarte urat.sunt dest ule seria 7.x5,x6 si etc bmw-uri si facuti care sunt liberi si disponibili...si mi-e imi plac masiniile si facuti....dar o prietenie face mai mult decat o tavaleala
aztid
Postat pe 4 Iulie 2009 18:16
auzi fato...dar daca eu am fantezii cu un fiat 600 d-ala mic si-nghesuit ????

ce ma fac nu ma ridic la nivelul fanteziilor tale...aaaaaa
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iulie 2009 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pantaloni pentru mignone 4 De la: miss_darine 16 Ianuarie 2010 21:05
ma poate ajuta cineva cu un sfat? 9 De la: Boca 18 Iulie 2010 13:26
prietena cu un capricorn. va rog un sfat!!!!!! 24 De la: kudika031402 16 Mai 2010 01:42
nu se pot uita in ochii mei! 16 De la: _dulcik_ 4 Mai 2009 00:20
eu scorpion el pesti 3 De la: kudikamakeup 16 Mai 2010 13:04