Setari Cookie-uri

poate sa iubesca fara sa fie indragostit??

sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni...de cum m`a vazut i`a placut de mn si ma iubeste...ma iubeste enorm simt asta si vad asta si....dar nush ce e cu mn...poate sunt nebuna...dar oare e si indragostoit de mine??cum pot sa imi dau seama de asta??
l`am intrebat odata printr`un msj...si mi`a zis k normal....dar pt mn nu a fost ff convingator....me frik k doar ma iubeste si nu e indragostit...oare nu sunt prea sigura pe mn din mom ce zic asemenea lucruri?? voi ce ma sfatuiti??
glumeatza
Postat pe 12 Martie 2009 18:13
pai asa sunt barbatii nu prea spun te iubesc...daca simti si vezi de ce tre sa mai urle omul?
coffeeta
Postat pe 13 Martie 2009 09:43
De la: ankcabanca, la data 2009-03-12 18:13:15sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni...de cum m`a vazut i`a placut de mn si ma iubeste...ma iubeste enorm simt asta si vad asta si....dar nush ce e cu mn...poate sunt nebuna...dar oare e si indragostoit de mine??cum pot sa imi dau seama de asta??
l`am intrebat odata printr`un msj...si mi`a zis k normal....dar pt mn nu a fost ff convingator....me frik k doar ma iubeste si nu e indragostit...oare nu sunt prea sigura pe mn din mom ce zic asemenea lucruri?? voi ce ma sfatuiti??

stii vorba?
daca cineva nu te iubeste cum vrei tu, asta nu inseamna ca nu te iubeste!
cinealtcineva
Postat pe 13 Martie 2009 09:47
De la: ankcabanca, la data 2009-03-12 18:13:15sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni...de cum m`a vazut i`a placut de mn si ma iubeste...ma iubeste enorm simt asta si vad asta si....dar nush ce e cu mn...poate sunt nebuna...dar oare e si indragostoit de mine??cum pot sa imi dau seama de asta??
l`am intrebat odata printr`un msj...si mi`a zis k normal....dar pt mn nu a fost ff convingator....me frik k doar ma iubeste si nu e indragostit...oare nu sunt prea sigura pe mn din mom ce zic asemenea lucruri?? voi ce ma sfatuiti??


sa te relaxezi ...dar tu? esti indragostita?
_oktober_
Postat pe 13 Martie 2009 14:20
imi place mult de el si il iubesc mult....dar nu stiu daca sunt indragostita pt ca am zis mereu k daca ar veni altcineva sa se poarte la fel de frumos cu mine...as renunta la el imd... asta oare inseamna ca nu sunt indragostita de el???
el imi spune meru k ma iubeste...si simt asta...v`am mai zis....Dar cum imi dau seama DACA II SI PLACE DE MINE???daca e INDRAGOSTIT???
glumeatza
Postat pe 13 Martie 2009 16:16
De la: ankcabanca, la data 2009-03-12 18:13:15sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni...de cum m`a vazut i`a placut de mn si ma iubeste...ma iubeste enorm simt asta si vad asta si....dar nush ce e cu mn...poate sunt nebuna...dar oare e si indragostoit de mine??cum pot sa imi dau seama de asta??
l`am intrebat odata printr`un msj...si mi`a zis k normal....dar pt mn nu a fost ff convingator....me frik k doar ma iubeste si nu e indragostit...oare nu sunt prea sigura pe mn din mom ce zic asemenea lucruri?? voi ce ma sfatuiti??

indragosteala aia de la inceput -nu e dragoste adev, aceea e doar rampa de lansare, adev dragoste apare traind langa cineva. si nu e obligatoriu sa existe acea atractie, dincolo de ea e ceva si mai frumos decat ea. recunosc- si eu sunt o pers care tine sa existe atractie dar incep sa ma gandesc daca nu cumva am pierdut mult din cauza ei
tii la cineva sau cineva tine la tine cand e alaturi la greu, ca vba aia -"la placinte -inainte", cand ti e bine - multi se dau pe langa tine, dar cand ti e greu ................ nu stiu daca mai e asa
amazonegirl_4reallove
Postat pe 9 Aprilie 2009 15:56
De la: glumeatza, la data 2009-03-12 18:13:15sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni...de cum m`a vazut i`a placut de mn si ma iubeste...ma iubeste enorm simt asta si vad asta si....dar nush ce e cu mn...poate sunt nebuna...dar oare e si indragostoit de mine??cum pot sa imi dau seama de asta??
l`am intrebat odata printr`un msj...si mi`a zis k normal....dar pt mn nu a fost ff convingator....me frik k doar ma iubeste si nu e indragostit...oare nu sunt prea sigura pe mn din mom ce zic asemenea lucruri?? voi ce ma sfatuiti??


ok, inteleg, a fost dragoste de la prima vedere dar da-o incolo de treaba, n-are cum sa te iubeasca din prima.
si intrebarea ta mi se pare putin cam aiurea pt ca nu poti iubi pe cineva fara sa te fi indragostit intai, e absurd
arhanghel
Postat pe 16 Mai 2009 18:23
De la: glumeatza, la data 2009-03-13 16:16:32imi place mult de el si il iubesc mult....dar nu stiu daca sunt indragostita pt ca am zis mereu k daca ar veni altcineva sa se poarte la fel de frumos cu mine...as renunta la el imd... asta oare inseamna ca nu sunt indragostita de el???
el imi spune meru k ma iubeste...si simt asta...v`am mai zis....Dar cum imi dau seama DACA II SI PLACE DE MINE???daca e INDRAGOSTIT???


nu cred ca ar trebui sa-ti mai faci atatea probleme, pur si simplu incearca sa simti momentul, sa traiesti clipa si sa inveti din ce traiesti acum ca din cate imi dau seama esti destul de mica si ai nevoie de asta
arhanghel
Postat pe 16 Mai 2009 18:25
De la: glumeatza, la data 2009-03-12 18:13:15sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni...de cum m`a vazut i`a placut de mn si ma iubeste...ma iubeste enorm simt asta si vad asta si....dar nush ce e cu mn...poate sunt nebuna...dar oare e si indragostoit de mine??cum pot sa imi dau seama de asta??
l`am intrebat odata printr`un msj...si mi`a zis k normal....dar pt mn nu a fost ff convingator....me frik k doar ma iubeste si nu e indragostit...oare nu sunt prea sigura pe mn din mom ce zic asemenea lucruri?? voi ce ma sfatuiti??

Sincer, daca nu te indragostesti, nu ai cum sa iubesti... acum trebuie sa iti dai tu seama despre asta ,ca din gura poti sa spui multe
alina02
Postat pe 16 Mai 2009 18:27
hm......iubesti fara sa fii indragostit??suna tare ciudat!!
anca0704
Postat pe 17 Mai 2009 13:52
Prima etapa,in succesiunea logica a lucrurilor,este faza asta cu "indragosteala". Cum bine zicea cineva mai sus, nu prea vad cum ai putea iubii fara a fii indragostit! Lucrurile asta doua merg mana-n mana....so relax...totul e cat se poate de normal!
Eu sunt sigura k iubindu-te,este si indragostit de tine,atlfel n-are cum ;)
eliana_love
Postat pe 3 Iunie 2009 22:04
a iubi e frumos numai sa sti pe cine?

Postat pe 3 Iunie 2009 22:10
dar poate sa-mi explice cineva si mie kare e diferenta intre a fi indragostit si a iubi?pt k eu ma aflu in mari dubii in a raspunde acestei intrebari..adik,in momentul in kare omul iti spune k te iubeste..fiekare un mod diferit de a iubi si a-si arata sentimentele,iar dak nu te iubeste precum ai vrea u,de ce nu discuti cu el,sa vedeti unde se rupe firul compatibilitatii si ce te fac nesigura?
diana_desiree
Postat pe 4 Iunie 2009 10:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asistenta medicala in Germania 1 De la: talida_miha 3 Iunie 2010 09:56
afacerea ta 2 De la: voicucristina 17 Noiembrie 2009 20:53
Distreaza-te castigand bani 3 De la: Irina2425 5 Martie 2012 21:36
Firma StaffTemp Romania Brasov 3 De la: Sorin_Valentin_Ciuraru_1 23 Ianuarie 2016 10:14
inscrieri partener life care 1 De la: kudika401735 12 Mai 2011 15:08