Setari Cookie-uri

ce ati face voi fetelor daca var propune cineva sa faceti sex

De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 21:21:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-17 12:07:33
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 11:37:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 08:27:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
De la: Miticutza, la data 2009-03-15 16:06:03 Dupa ce termina, barbatul are nevoie de vreo 3-4 ore (cred eu), pentru a fi pregatit de o noua partida.

sorry, dar nu ma pot abtine:
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


Exact! Un barbat sanatos are o erectie la max. 30 de min. dupa ce a ejaculat.
Si fratilor, stati ca n-am inteles! Adica el a terminat si... ce? I se moaie si deshtele? Are limba amputata, sau ce, ca nu pricep?
....CUM MAI DORUÞO SA DUREZE O ERECTIE NORMALA DOAR 30 DE MINUTE??......SAU SUNT EU PREA CIUDAT SI AIUREA FAÞA DE MAJORITATEA BARBATILOR CA LA MINE ÞINE NENOROCITU DRACU DE ''ÞURÞURE'' UNEORI CITE 12 ORE SI NU-MI MAI DA PACE ...SI SINCER NU E DELOC PLACUT SA STAI AªA CU OIªTEA RIDICATA DE DIMINEATA PÎNA SEARA ASTA MAI ALES CIND MA TRZESC DIMINEATA CU GINDUL LA CITE O FEMEIE ....

pai dute la doctor atuncia, 12 ore suna suspect , poate suferi de vreoa boala ceva
..NU DE BOALA ESTE VORBA CI TREABA ASTA MI SE INTIMPLA DOAR CIND IMI VIN MIE PANDALIILE CU PARFUM DE FEMEIE....SI APROPO DE INCA O CHESTIE NU AM GASIT NICI UN TOPIC REFERITOR LA TREABA CU DIMENSIUNILE NORMALE ALE ''ÞURÞURELULUI'' TARE AS VREA SA STIU DACA 27DE CENTIMETRII ESTE NORMAL......


hai ma nene ... ne lasi?? ca daca aveai 13 ne-ai mai fi intrebat daca esti 'normal' De parca te cauta cineva sa se convinga ... sigur n-ai 30?? Pune mana si deschide un topic nou ...
karos
Postat pe 17 Martie 2009 21:31
Prietene cu 27cm si 12 ore ,ma amuzi teribil ,pe bune chiar crezi ca vre-o femeie de pe aceast site va pune boticul la ceea ce spui?
Sincer cred ca mai mult le sperii. Oricum succes.
G_Bogdan
Postat pe 17 Martie 2009 21:36
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 21:21:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-17 12:07:33
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 11:37:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 08:27:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
De la: Miticutza, la data 2009-03-15 16:06:03 Dupa ce termina, barbatul are nevoie de vreo 3-4 ore (cred eu), pentru a fi pregatit de o noua partida.

sorry, dar nu ma pot abtine:
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


Exact! Un barbat sanatos are o erectie la max. 30 de min. dupa ce a ejaculat.
Si fratilor, stati ca n-am inteles! Adica el a terminat si... ce? I se moaie si deshtele? Are limba amputata, sau ce, ca nu pricep?
....CUM MAI DORUÞO SA DUREZE O ERECTIE NORMALA DOAR 30 DE MINUTE??......SAU SUNT EU PREA CIUDAT SI AIUREA FAÞA DE MAJORITATEA BARBATILOR CA LA MINE ÞINE NENOROCITU DRACU DE ''ÞURÞURE'' UNEORI CITE 12 ORE SI NU-MI MAI DA PACE ...SI SINCER NU E DELOC PLACUT SA STAI AªA CU OIªTEA RIDICATA DE DIMINEATA PÎNA SEARA ASTA MAI ALES CIND MA TRZESC DIMINEATA CU GINDUL LA CITE O FEMEIE ....

pai dute la doctor atuncia, 12 ore suna suspect , poate suferi de vreoa boala ceva
..NU DE BOALA ESTE VORBA CI TREABA ASTA MI SE INTIMPLA DOAR CIND IMI VIN MIE PANDALIILE CU PARFUM DE FEMEIE....SI APROPO DE INCA O CHESTIE NU AM GASIT NICI UN TOPIC REFERITOR LA TREABA CU DIMENSIUNILE NORMALE ALE ''ÞURÞURELULUI'' TARE AS VREA SA STIU DACA 27DE CENTIMETRII ESTE NORMAL......

nu , nu este normal , este foarte mic
si invata si tu sa scrii cu litere mici , vezi ca eu buton Caps lock apasa-l
SweetDadyD
Postat pe 17 Martie 2009 21:42
De la: karos, la data 2009-03-17 21:31:51
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 21:21:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-17 12:07:33
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 11:37:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 08:27:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
De la: Miticutza, la data 2009-03-15 16:06:03 Dupa ce termina, barbatul are nevoie de vreo 3-4 ore (cred eu), pentru a fi pregatit de o noua partida.

sorry, dar nu ma pot abtine:
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


Exact! Un barbat sanatos are o erectie la max. 30 de min. dupa ce a ejaculat.
Si fratilor, stati ca n-am inteles! Adica el a terminat si... ce? I se moaie si deshtele? Are limba amputata, sau ce, ca nu pricep?
....CUM MAI DORUÞO SA DUREZE O ERECTIE NORMALA DOAR 30 DE MINUTE??......SAU SUNT EU PREA CIUDAT SI AIUREA FAÞA DE MAJORITATEA BARBATILOR CA LA MINE ÞINE NENOROCITU DRACU DE ''ÞURÞURE'' UNEORI CITE 12 ORE SI NU-MI MAI DA PACE ...SI SINCER NU E DELOC PLACUT SA STAI AªA CU OIªTEA RIDICATA DE DIMINEATA PÎNA SEARA ASTA MAI ALES CIND MA TRZESC DIMINEATA CU GINDUL LA CITE O FEMEIE ....

pai dute la doctor atuncia, 12 ore suna suspect , poate suferi de vreoa boala ceva
..NU DE BOALA ESTE VORBA CI TREABA ASTA MI SE INTIMPLA DOAR CIND IMI VIN MIE PANDALIILE CU PARFUM DE FEMEIE....SI APROPO DE INCA O CHESTIE NU AM GASIT NICI UN TOPIC REFERITOR LA TREABA CU DIMENSIUNILE NORMALE ALE ''ÞURÞURELULUI'' TARE AS VREA SA STIU DACA 27DE CENTIMETRII ESTE NORMAL......


hai ma nene ... ne lasi?? ca daca aveai 13 ne-ai mai fi intrebat daca esti 'normal' De parca te cauta cineva sa se convinga ... sigur n-ai 30?? Pune mana si deschide un topic nou ...
....poate am exagerat si eu cu cel mult 1si ceva cm in plus dar de spus stiu totusi ce spun!.. am intrebat pt ca am inþeles ca nici marimea exagerata nu prea le convine multor femei si eram curios sa aflu si eu cite ceva.....am intrebat si eu n-am dat cu parul....va-þi suparat?...ok nu mai va deranjez
Ned_Kelly
Postat pe 17 Martie 2009 22:15
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-17 21:36:24Prietene cu 27cm si 12 ore ,ma amuzi teribil ,pe bune chiar crezi ca vre-o femeie de pe aceast site va pune boticul la ceea ce spui?
Sincer cred ca mai mult le sperii. Oricum succes.


asa Bogdane, tine cu tagma femeiasca
ca asa un 'exemplar' masculin tre' anihilat din start, ca poate or mai fi unele de sa puie botu' si vin la voi cu pretentii
karos
Postat pe 18 Martie 2009 08:57
De la: karos, la data 2009-03-18 08:57:29
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-17 21:36:24Prietene cu 27cm si 12 ore ,ma amuzi teribil ,pe bune chiar crezi ca vre-o femeie de pe aceast site va pune boticul la ceea ce spui?
Sincer cred ca mai mult le sperii. Oricum succes.


asa Bogdane, tine cu tagma femeiasca
ca asa un 'exemplar' masculin tre' anihilat din start, ca poate or mai fi unele de sa puie botu' si vin la voi cu pretentii


Da asta a fost buna...imi si imaginez cum dupa un act sexual maratonic.....plin de transpiratie...la intrebarea "Este ca a fost super?"...ea imi raspunde cu : "Mda,dar tot baiatul ala de pe Kudica ,cu toate ca nu l-am incercat, e mai bun"

aaaaa...POFTIM?
VisareInVant
Postat pe 18 Martie 2009 09:16
ma intreb .. daca ar apare un topic nou "o am taaare mica.. Ce ma fac, fetelor? Sfatuiti-ma!" s-ar inscrie careva ...
karos
Postat pe 18 Martie 2009 09:36
De la: karos, la data 2009-03-18 09:36:35ma intreb .. daca ar apare un topic nou "o am taaare mica.. Ce ma fac, fetelor? Sfatuiti-ma!" s-ar inscrie careva ...
....mai fato da ce ai tu cu mine ce rau ti-am facut????...chiar am ajuns asa genocid de spui ca trebuiesc extirpat ,eliminat ..e.t.c....iar la treaba daca era prea mica adica cum spui tu 13 cm fi sigura ca tot intrebam poate nu cu referire la mine ...dar totusi as fi intrebat ,pt ca si noi barbatii suntem curiosi sa stim ce anuma va comvine si ce nu!..
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 10:31
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 10:31:48
De la: karos, la data 2009-03-18 09:36:35ma intreb .. daca ar apare un topic nou "o am taaare mica.. Ce ma fac, fetelor? Sfatuiti-ma!" s-ar inscrie careva ...
....mai fato da ce ai tu cu mine ce rau ti-am facut????...chiar am ajuns asa genocid de spui ca trebuiesc extirpat ,eliminat ..e.t.c....iar la treaba daca era prea mica adica cum spui tu 13 cm fi sigura ca tot intrebam poate nu cu referire la mine ...dar totusi as fi intrebat ,pt ca si noi barbatii suntem curiosi sa stim ce anuma va comvine si ce nu!..


Karos are toleranta mica la inteligente sub medie, asta e tot...
Si cand spui "noi, barbatii", la cine te referi? Tu si cu mai cine? Si ce ne CONVINE in ce domeniu?
Dor_a
Postat pe 18 Martie 2009 11:30
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-17 21:36:24Prietene cu 27cm si 12 ore ,ma amuzi teribil ,pe bune chiar crezi ca vre-o femeie de pe aceast site va pune boticul la ceea ce spui?
Sincer cred ca mai mult le sperii. Oricum succes.


Pe bune, asta a zis?
ALTU' nene? Si asta se plange ca are prea multe erectii, ca are pa'sh'pa' da cm si dureaza pa'j'da ore?
Iti dai seama Bogdane, ca acum ca am citit asta ( de parca nu am citi cate una pe saptamana
) ... fix in primul avion sar (daca nu mai au bilete pe scaun, iau si in picioare, si pe scara, doar sa ajung mai repede! )
Dor_a
Postat pe 18 Martie 2009 11:37
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 11:37:56
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-17 21:36:24Prietene cu 27cm si 12 ore ,ma amuzi teribil ,pe bune chiar crezi ca vre-o femeie de pe aceast site va pune boticul la ceea ce spui?
Sincer cred ca mai mult le sperii. Oricum succes.


Pe bune, asta a zis?
ALTU' nene? Si asta se plange ca are prea multe erectii, ca are pa'sh'pa' da cm si dureaza pa'j'da ore?
Iti dai seama Bogdane, ca acum ca am citit asta ( de parca nu am citi cate una pe saptamana
) ... fix in primul avion sar (daca nu mai au bilete pe scaun, iau si in picioare, si pe scara, doar sa ajung mai repede! )


da ma .. si complet oripilat de asa zisii barbatii carora nu li se scoala in maxim treij de minute

Acu', sa mor de mi-ar coMveni sa am o masina umana de cusut acas' - asta presupunand (gresit) ca e Terente-le care se da

Si vorba ta, unu' cu 'probleme' d-astea apare cel putin saptamanal
karos
Postat pe 18 Martie 2009 12:36
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 10:31:48
De la: karos, la data 2009-03-18 09:36:35ma intreb .. daca ar apare un topic nou "o am taaare mica.. Ce ma fac, fetelor? Sfatuiti-ma!" s-ar inscrie careva ...
....mai fato da ce ai tu cu mine ce rau ti-am facut????...chiar am ajuns asa genocid de spui ca trebuiesc extirpat ,eliminat ..e.t.c....iar la treaba daca era prea mica adica cum spui tu 13 cm fi sigura ca tot intrebam poate nu cu referire la mine ...dar totusi as fi intrebat ,pt ca si noi barbatii suntem curiosi sa stim ce anuma va comvine si ce nu!..


pai genocid ar fi in cazul in care i-am elimina pe toti cei ca tine
ei.. acum de ce esti modest? ca doar esti un barbat ca multi altii ...

Apropo ... iti cumperi cuNva chiloti cu buzunar(oi) suplimentar??
karos
Postat pe 18 Martie 2009 12:42
eu cred ca;... Karos ,Dora si nu mai stiu care gagici de pe aice ma plac dar nu vor sa recunoasca ....Hai fetelor recunoasteti ca ma iubiti ce naiba ca doar nu-i nici o rusine sa recunoasteti public, hai zau asa...ca doar nu-i nici o jena!........ticaloase mici ce sunteþi ma amuz copios de fiecare data cind va citesc replicile ironice si taioase cu toate ca eu tot nu m-am suparat pe voi ...dar niste pãlmuþe la fundulrþu gol tot v-as da
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 18:05
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:05:16eu cred ca;... Karos ,Dora si nu mai stiu care gagici de pe aice ma plac dar nu vor sa recunoasca ....Hai fetelor recunoasteti ca ma iubiti ce naiba ca doar nu-i nici o rusine sa recunoasteti public, hai zau asa...ca doar nu-i nici o jena!........ticaloase mici ce sunteþi ma amuz copios de fiecare data cind va citesc replicile ironice si taioase cu toate ca eu tot nu m-am suparat pe voi ...dar niste pãlmuþe la fundulrþu gol tot v-as da



si fundulRtul matii ce zicea?
karos
Postat pe 18 Martie 2009 18:42
De la: karos, la data 2009-03-18 18:42:47
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:05:16eu cred ca;... Karos ,Dora si nu mai stiu care gagici de pe aice ma plac dar nu vor sa recunoasca ....Hai fetelor recunoasteti ca ma iubiti ce naiba ca doar nu-i nici o rusine sa recunoasteti public, hai zau asa...ca doar nu-i nici o jena!........ticaloase mici ce sunteþi ma amuz copios de fiecare data cind va citesc replicile ironice si taioase cu toate ca eu tot nu m-am suparat pe voi ...dar niste pãlmuþe la fundulrþu gol tot v-as da



si fundulRtul matii ce zicea?
....pai zicea ca trebuie sa ma feresc tot timpul de alea frustrate ,complexate si probabil isterice care da cu bita-n balta asa de-o data pt ca nu au intilnit pina acum cirnaciorul pe care si l-au dorit cindva.........eu ca zic ca mai bine tu si karos mai intai ducetiva la cineva sa va presteze si pe voi sa va calmeze si dupa aceea mai vorbim....o sa vedeti c-o sa vi se para viata mult mai altfel fata de pina acuma
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 19:03
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 19:03:19
De la: karos, la data 2009-03-18 18:42:47
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 18:05:16eu cred ca;... Karos ,Dora si nu mai stiu care gagici de pe aice ma plac dar nu vor sa recunoasca ....Hai fetelor recunoasteti ca ma iubiti ce naiba ca doar nu-i nici o rusine sa recunoasteti public, hai zau asa...ca doar nu-i nici o jena!........ticaloase mici ce sunteþi ma amuz copios de fiecare data cind va citesc replicile ironice si taioase cu toate ca eu tot nu m-am suparat pe voi ...dar niste pãlmuþe la fundulrþu gol tot v-as da



si fundulRtul matii ce zicea?
....pai zicea ca trebuie sa ma feresc tot timpul de alea frustrate ,complexate si probabil isterice care da cu bita-n balta asa de-o data pt ca nu au intilnit pina acum cirnaciorul pe care si l-au dorit cindva.........eu ca zic ca mai bine tu si karos mai intai ducetiva la cineva sa va presteze si pe voi sa va calmeze si dupa aceea mai vorbim....o sa vedeti c-o sa vi se para viata mult mai altfel fata de pina acuma


Am retinut, sa traiti! Deci io si Karos vom lua aminte si ne vom duce diiiirect, fara escala! la carnaciori

Da' am o dilema .. fiind una si aceeasi persoana, cum facem? Cautam un carnacior sau doi carnaciori?
karos
Postat pe 18 Martie 2009 19:15
Eu zic sa comandati doi intr-unul adica unul asa ca lu Terente junior pentru ca unul simplu si obisnuit sigur n-o sa te sature ...sa vezi tu ce fericita o sa fi dupa aia!
Ned_Kelly
Postat pe 18 Martie 2009 19:24
ce femie sexoasa e aia care se culca cu doi barbati odata m-as mira sa faca fata la doi odata............
ilyescorina
Postat pe 18 Martie 2009 21:18
De la: ilyescorina, la data 2009-03-18 21:18:56ce femie sexoasa e aia care se culca cu doi barbati odata m-as mira sa faca fata la doi odata............


mare lucru !!!.......la cate gaurele are femeiaaaa !!!!.............mer'e si cu 3 odata !!!....... ...........si daca stau sa ma gandesc mai bine si cu 4........
etta
Postat pe 18 Martie 2009 22:15
De la: kudika002633, la data 2009-03-15 05:51:43in timpul sexului barbatul termina mai repede si el imi propune sa continuie cu banana su un fruct orica .
Ce ati face voi d?
dati-mi un sfat



doar io vad ca titlul si continutul nu au nici o legatura? in afara de cuvantul ..sex...desigur!



orice fruct? cu corcoduse ai incercat?

Postat pe 18 Martie 2009 22:34
Miticutza
Postat pe 19 Martie 2009 06:59
De la: geo_sh, la data 2009-03-18 22:34:40
De la: kudika002633, la data 2009-03-15 05:51:43in timpul sexului barbatul termina mai repede si el imi propune sa continuie cu banana su un fruct orica .
Ce ati face voi d?
dati-mi un sfat



doar io vad ca titlul si continutul nu au nici o legatura? in afara de cuvantul ..sex...desigur!



orice fruct? cu corcoduse ai incercat?


Pai intre timp a intervenit nea Trei'jda centimetri si Doua'shpe ore.... de ne-am spart de ras...
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:28
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:28:30Pai intre timp a intervenit nea Trei'jda centimetri si Doua'shpe ore.... de ne-am spart de ras...


'Neata Dora
vad ca te supara "avatarul' meu...Mai nou "terente"... Nu prea am mai avut timp sa-i urmaresc postarile ,dar o sa-mi fac.Se pare ca pierd chestii interesante..

sa ai o zi frumoasa ! ,ca de distractie vad ca nu ne lasa "papuselu" sa ducem lipsa..
ella_c
Postat pe 19 Martie 2009 08:37
De la: ella_c, la data 2009-03-19 08:37:43
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:28:30Pai intre timp a intervenit nea Trei'jda centimetri si Doua'shpe ore.... de ne-am spart de ras...


'Neata Dora
vad ca te supara "avatarul' meu...Mai nou "terente"... Nu prea am mai avut timp sa-i urmaresc postarile ,dar o sa-mi fac.Se pare ca pierd chestii interesante..

sa ai o zi frumoasa ! ,ca de distractie vad ca nu ne lasa "papuselu" sa ducem lipsa..


'Neatza, Ella... Avataru' tau e destept de'mpunge!
S-a apucat sa ne povesteasca asa, din senin, stii tu - apropo de branza, io cobor la prima - ca lui nu i se "culca" cate DOUASHPE ORE si ca - el nu stie (o fi trait in pustiu pana acu') - dar TREI'J'DA CENTIMENTRI o fi normal sa o aiba?
Evident, baietii nostri haiosi cica: "Nuuu! E prea mica, nene!"
Am ras de ne-am invinetzit ... Asa, adica
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:43
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:43:41[Neatza, Ella... Avataru' tau e destept de'mpunge!
S-a apucat sa ne povesteasca asa, din senin, stii tu - apropo de branza, io cobor la prima - ca lui nu i se "culca" cate DOUASHPE ORE si ca - el nu stie (o fi trait in pustiu pana acu') - dar TREI'J'DA CENTIMENTRI o fi normal sa o aiba?


I-am raspuns si eu pe celalalt topic..
E dotat Dora...Astia se nasc unu la 1000 de ani...Sa ne simtim flatate ca am facut schimb de impresii cu el!
ella_c
Postat pe 19 Martie 2009 08:46
De la: ella_c, la data 2009-03-19 08:46:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:43:41[Neatza, Ella... Avataru' tau e destept de'mpunge!
S-a apucat sa ne povesteasca asa, din senin, stii tu - apropo de branza, io cobor la prima - ca lui nu i se "culca" cate DOUASHPE ORE si ca - el nu stie (o fi trait in pustiu pana acu') - dar TREI'J'DA CENTIMENTRI o fi normal sa o aiba?


I-am raspuns si eu pe celalalt topic..
E dotat Dora...Astia se nasc unu la 1000 de ani...Sa ne simtim flatate ca am facut schimb de impresii cu el!


Pa naiba, Ella! Care MIE de ani? Esti gresit informata: noi pa kudika avem vreo 15 DOAR pana acum
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 08:52
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:52:53Pa naiba, Ella! Care MIE de ani? Esti gresit informata: noi pa kudika avem vreo 15 DOAR pana acum


A....pai io sunt mai noua pe aici ,nu am cunoscut d-astia.
Era si pe "avataru" sa-l ratez,din lipsa de timp.Ptiuuu ,asta pierdere!
ella_c
Postat pe 19 Martie 2009 08:59
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 21:21:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-17 12:07:33
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 11:37:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 08:27:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
De la: Miticutza, la data 2009-03-15 16:06:03 Dupa ce termina, barbatul are nevoie de vreo 3-4 ore (cred eu), pentru a fi pregatit de o noua partida.

sorry, dar nu ma pot abtine:
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


Exact! Un barbat sanatos are o erectie la max. 30 de min. dupa ce a ejaculat.
Si fratilor, stati ca n-am inteles! Adica el a terminat si... ce? I se moaie si deshtele? Are limba amputata, sau ce, ca nu pricep?
....CUM MAI DORUÞO SA DUREZE O ERECTIE NORMALA DOAR 30 DE MINUTE??......SAU SUNT EU PREA CIUDAT SI AIUREA FAÞA DE MAJORITATEA BARBATILOR CA LA MINE ÞINE NENOROCITU DRACU DE ''ÞURÞURE'' UNEORI CITE 12 ORE SI NU-MI MAI DA PACE ...SI SINCER NU E DELOC PLACUT SA STAI AªA CU OIªTEA RIDICATA DE DIMINEATA PÎNA SEARA ASTA MAI ALES CIND MA TRZESC DIMINEATA CU GINDUL LA CITE O FEMEIE ....

pai dute la doctor atuncia, 12 ore suna suspect , poate suferi de vreoa boala ceva
..NU DE BOALA ESTE VORBA CI TREABA ASTA MI SE INTIMPLA DOAR CIND IMI VIN MIE PANDALIILE CU PARFUM DE FEMEIE....SI APROPO DE INCA O CHESTIE NU AM GASIT NICI UN TOPIC REFERITOR LA TREABA CU DIMENSIUNILE NORMALE ALE ''ÞURÞURELULUI'' TARE AS VREA SA STIU DACA 27DE CENTIMETRII ESTE NORMAL......


este normal 27 de cm daca linia sau metru sau ruleta incepe de la 15 cm ca sa nu fiu rea
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 14:08
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-18 10:31:48
De la: karos, la data 2009-03-18 09:36:35ma intreb .. daca ar apare un topic nou "o am taaare mica.. Ce ma fac, fetelor? Sfatuiti-ma!" s-ar inscrie careva ...
....mai fato da ce ai tu cu mine ce rau ti-am facut????...chiar am ajuns asa genocid de spui ca trebuiesc extirpat ,eliminat ..e.t.c....iar la treaba daca era prea mica adica cum spui tu 13 cm fi sigura ca tot intrebam poate nu cu referire la mine ...dar totusi as fi intrebat ,pt ca si noi barbatii suntem curiosi sa stim ce anuma va comvine si ce nu!..


Ft bine faci ca intrebi fetele sa vezi ce parerea au despre lungimea voastra :). Eu te apreciez aici, dar depinde mult de fata ce fel de prejudecati are, si de tine ca barbat dc esti motivat sa dai totul din tine in pat.Depinde mult si de femeie;)...succes
ramona_elisa
Postat pe 19 Martie 2009 21:05
De la: Alecsu, la data 2009-03-16 22:04:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


15-20 de minute... e grav pisi, dar uite aici un sfat util...leaga-l la ochi data viitoare si iti garantez ca o sa-si revina mai repede.

nu sunt pisi pentru tine

nu, nu e grav, e chiar super ok
kitty_krieger
Postat pe 19 Martie 2009 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutorrrrr 35 De la: scorpyoW 3 Iunie 2009 21:26
Friends with benefits - chiar e visul oricarui barbat? 22 De la: Olgutza1084 18 Mai 2011 13:36
Intrebare 2 83 De la: Thais13 29 Decembrie 2011 07:33
prima oara 13 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 01:38
Libidoul sau pofta de sex 27 De la: kudika_937309 6 Februarie 2015 10:41