Setari Cookie-uri

fac sex si nu reusesc sa am orgasm!

daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)
chesstur
Postat pe 5 Martie 2010 13:52
la ce titlu ai ales clar nu-i vorba de nicio perversiune,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ma lesi!!!
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 13:55
scotoceste mai adanc prin topicuri, pt ca au fost o gramada de donshoare care au cautat orgasmul pe aici!
miss_darine
Postat pe 5 Martie 2010 13:57
pune si fa dragoste poate vei avea orgasm......sau maca imita-l!


pupici donty o zi faina!
just_heaven
Postat pe 5 Martie 2010 13:58
la 20 de ani m-am logodit cu un baiat pe care il iubeam,dar nu m-am casatorit cu el ptr ca atunci cand faceam sex nu aveam orgasm,acum ii gasesc circumstante atenuante,dar asta e,dupa un timp am intilnit alt barbat de care m-am indragostit,am stat o perioada in concubinaj apoi am legalizat relatia imi era bine si in dragoste si material cu el,faceam amor cite o noapte intrega aveam orgasme,avuseem orgasme multiple totale cum naiba le mai zice,nu conteaza de ce ne-am separat,dupa vreo 9 ani de singuratate am reintilnit un prieten din copilarie,dupa cateva luni de tatonari ajungem si la sex,surpriza,el era atit de emotiv ca a fost un esec,si eu intre timp ma mai maturizasem intelectual si incep sa studiez problema lui,imi multumesc ca am fost ingaduitoare si rabdatoare cu el ,acum e atat de tandru si iubitor incat esecul sau de prima data nu-lmai pun,nu facem sex zilnic dar intotdeauna am orgasm si o stare placuta dupa sex
utad
Postat pe 5 Martie 2010 14:10
De la: just_heaven, la data 2010-03-05 13:58:17pune si fa dragoste poate vei avea orgasm......sau maca imita-l!


pupici donty o zi faina!



ingeras!!!!!!!!!!! si tu vrei sa fi subect de studiu?
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 14:12
De la: Dontyyy, la data 2010-03-05 14:12:12
De la: just_heaven, la data 2010-03-05 13:58:17pune si fa dragoste poate vei avea orgasm......sau maca imita-l!


pupici donty o zi faina!



ingeras!!!!!!!!!!! si tu vrei sa fi subect de studiu?


ma studiez singura
just_heaven
Postat pe 5 Martie 2010 14:14
De la: utad, la data 2010-03-05 14:10:23la 20 de ani m-am logodit cu un baiat pe care il iubeam,dar nu m-am casatorit cu el ptr ca atunci cand faceam sex nu aveam orgasm,acum ii gasesc circumstante atenuante,dar asta e,dupa un timp am intilnit alt barbat de care m-am indragostit,am stat o perioada in concubinaj apoi am legalizat relatia imi era bine si in dragoste si material cu el,faceam amor cite o noapte intrega aveam orgasme,avuseem orgasme multiple totale cum naiba le mai zice,nu conteaza de ce ne-am separat,dupa vreo 9 ani de singuratate am reintilnit un prieten din copilarie,dupa cateva luni de tatonari ajungem si la sex,surpriza,el era atit de emotiv ca a fost un esec,si eu intre timp ma mai maturizasem intelectual si incep sa studiez problema lui,imi multumesc ca am fost ingaduitoare si rabdatoare cu el ,acum e atat de tandru si iubitor incat esecul sau de prima data nu-lmai pun,nu facem sex zilnic dar intotdeauna am orgasm si o stare placuta dupa sex



un orgasm vine dupa ce iti cunosti foarte bine corpul.....apoi partenrul tau sa stie sa iti trezeasca anumite simturi si pana la urma totul vine mental! asa am citit!
just_heaven
Postat pe 5 Martie 2010 14:15
ce spune Vladescu despre asta???
bee_bee
Postat pe 5 Martie 2010 14:40
De la: bee_bee, la data 2010-03-05 14:40:21ce spune Vladescu despre asta???


cica el zilnic are cate unu mental
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 14:46
eu numai cand zaresc o bere rece am orgasm....
freakbabe
Postat pe 5 Martie 2010 15:48
De la: chesstur, la data 2010-03-05 13:52:39daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)

cu placere . poti sa astepti .
mahy33
Postat pe 5 Martie 2010 15:57
te astept la mine .o sa ai orgasm garantat
ghita1989
Postat pe 6 Martie 2010 09:08
De la: mahy33, la data 2010-03-05 15:57:16
De la: chesstur, la data 2010-03-05 13:52:39daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)

cu placere . poti sa astepti .

incearca mai multe pozitii...cu diferiti parteneri,care stiu prin ce situatie treci,cu preludiu mai lung....
le dai probe pina gasesti "cazmaua' potrivita si persoana care stie sa o foloseasca.
RUY_BLAS
Postat pe 7 Martie 2010 09:03
De la: sirghea, la data 2010-03-07 09:03:00
De la: mahy33, la data 2010-03-05 15:57:16
De la: chesstur, la data 2010-03-05 13:52:39daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)

cu placere . poti sa astepti .

incearca mai multe pozitii...cu diferiti parteneri,care stiu prin ce situatie treci,cu preludiu mai lung....
le dai probe pina gasesti "cazmaua' potrivita si persoana care stie sa o foloseasca.

Ce recomanzi tu , adica o multime de parteneri ,se cheama desfrau , consecinta va fi durere si mizerie, eu cred ca important este sa cauti dragostea si implinirea langa o singura persoana; inca ceva,copiii se fac fara orgasm; din punct de vedere ezoteric, orgasmul duce la pierderea energiilor si neimplinire; numai bine
alina02
Postat pe 7 Martie 2010 09:08
De la: alina02, la data 2010-03-07 09:08:25
De la: sirghea, la data 2010-03-07 09:03:00
De la: mahy33, la data 2010-03-05 15:57:16
De la: chesstur, la data 2010-03-05 13:52:39daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)

cu placere . poti sa astepti .

incearca mai multe pozitii...cu diferiti parteneri,care stiu prin ce situatie treci,cu preludiu mai lung....
le dai probe pina gasesti "cazmaua' potrivita si persoana care stie sa o foloseasca.

Ce recomanzi tu , adica o multime de parteneri ,se cheama desfrau , consecinta va fi durere si mizerie, eu cred ca important este sa cauti dragostea si implinirea langa o singura persoana; inca ceva,copiii se fac fara orgasm; din punct de vedere ezoteric, orgasmul duce la pierderea energiilor si neimplinire; numai bine

ei nici chiar asa...desfriu...repede. si daca face tot cu acelasi ...si el e de lemn tanase...cit o chinui asa?eu zic ca totusi are si ea macar un neuron...doi acolo...ca astia te ajuta in cazurile astea.spor la ....
RUY_BLAS
Postat pe 7 Martie 2010 18:58
Pai fa dragoste ca sa reusesti sa ai orgasmmmmm
oana84onutza
Postat pe 14 Martie 2010 00:58
De la: oana84onutza, la data 2010-03-14 00:58:08Pai fa dragoste ca sa reusesti sa ai orgasmmmmm

daca nu are cu cine sa faca dragoste
yumy
Postat pe 14 Martie 2010 08:43
De la: alina02, la data 2010-03-07 09:08:25 orgasmul duce la pierderea energiilor si neimplinire; numai bine


tre' sa fii taare frustrata. si daca se intampla sa ai un orgasm ce faci? spalaturi stomacale, o sedinta rapida de spiritsm sa speli pacatul...?
Boca
Postat pe 15 Martie 2010 04:53
De la: Boca, la data 2010-03-15 04:53:15
De la: alina02, la data 2010-03-07 09:08:25 orgasmul duce la pierderea energiilor si neimplinire; numai bine


tre' sa fii taare frustrata. si daca se intampla sa ai un orgasm ce faci? spalaturi stomacale, o sedinta rapida de spiritsm sa speli pacatul...?

Draga Purcelus, nu prea ai cum sa pricepi ce zic eu.... poate evoluam diferit din punct de vedere spiritual....
alina02
Postat pe 15 Martie 2010 21:18
De la: chesstur, la data 2010-03-05 13:52:39daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)


degete ai?
Celia_29
Postat pe 17 Martie 2010 00:15
De la: Dontyyy, la data 2010-03-05 13:55:51la ce titlu ai ales clar nu-i vorba de nicio perversiune,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ma lesi!!!


dontyyyyy nu ii vorba de nici-o perversiune, e vorba de orga de la biserica pe turla care stau eu
panduru88
Postat pe 17 Martie 2010 00:20
De la: chesstur, la data 2010-03-05 13:52:39daca treceti prin experienta asta sau ati trecut si a fost nevoie de ,,acel ceva" pentru a-l declansa, va rog frumos lasati un mesaj pe carolyn13ro@yahoo.com. Sunt interesata sa aflu povestea voastra. Va asigur nu e vorba de nici o perversiune:) , fac un studiu de caz. Dar mai multe detalii va dau daca ma contactati la adresa de mail:)

Mersi mult, astept mailurile voastre:)
preludiul trebuie sa fie mai lung exploatativa corpurile mai mult gasitiva punctele erogene si in timpul partidei nu te mai gandi ca oare am facut aia dar am platit lumina sau gazele etc fi trup si suflet in timpul actului sexual
kudika143709
Postat pe 17 Martie 2010 21:48
asta ase e....tine si mentalitatea ta,trebuie sa gandesti pozitiv,adica trebuie sa te gandesti...vreau sa am orgasm cu iubitul meu caruia ma daruiesc si chestii care crezi ca te vor ajuta+spune`i partenerului tau sa`ti" cerceteze" corpul,sa`ti gasesca anumite puncte...mai sensibile sa l numim asa....si vei ajunge la orgasm,cel putin eu asa ma procedat si am si multiple
BomBoniCa_DulSe
Postat pe 22 Martie 2010 22:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
http://sexlife.izymedia.net 6 De la: jojoooz 29 Ianuarie 2014 12:12
prima oara 13 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 01:38
O substanta incolora din vagin 51 De la: perianu 24 Octombrie 2010 00:49
fantezie erotica 4 De la: geo_reincarcat_iara 12 Mai 2010 22:01
prima iubire 85 De la: Moorse 22 Octombrie 2009 16:36