Setari Cookie-uri

sex oral

ai grija cu pixul......................mare lucruri poti face cu el.......vad asta in viitor
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 12:59
De la: ella_c, la data 2009-03-16 12:57:07
De la: just_maria, la data 2009-03-16 12:54:17hai ca venii eu cu reteta sa moara de ciuda boi

pt inceput sa casca gura.....se baga degetul sa se vada daca rezisti la presiune
apoi,se introduce madu larul in gura
si sa nu te miri daca se mareste si iti vine sa vomizti...........tu continua..........da cu limba ,da cu buza.......si ai grija la dinti ,dar ar fi bn sa scoti proteza sa u ramana infipt in el..........nha ,poate ti-o fi foame de ceva
cand ajungi sa te saturi ii dai o palma sa o scoata ......sau daca incepe sa iti placa roaga-l sa isi de-a drumul ..nu la pipi.....ci la suc



unde naiba mi-o fi pixul...ptiu...acum cand aveam de luat notite!


ha ha! eu mi-am notat deja...
missalexandra
Postat pe 16 Martie 2009 12:59
De la: just_maria, la data 2009-03-16 12:59:11ai grija cu pixul......................mare lucruri poti face cu el.......vad asta in viitor


mi-e teama sa nu pierd si io topicul...ai vazut ca ea stia ceva ,dar nu a mai gasit topicul respectiv..
pixu' mamii maica-sii fac un print screen

vreau sa am un viitor "luminos" si fara lectii de-astea vad ca nu se poate...
ella_c
Postat pe 16 Martie 2009 13:07
De la: missalexandra, la data 2009-03-16 12:59:53ha ha! eu mi-am notat deja...


si tu?
ella_c
Postat pe 16 Martie 2009 13:09
Merge un pervers prin cartieru cu bordeluri si chestii d-astea si trece pe linga un sex-shop.
Vede un afis mare in vitrina: CEL MAI TARE SEX ORAL DIN VIATA TA CU O MAIMUTA - NUMAI 5 $.
Intra perversu repede in magazin si-l intreaba pe patron:
- Ce scrie pe afisu ala bai?
- Pai ce, nu stii sa citesti?
- Pai ba, da de unde stiu eu ca-i cel mai tare sex oral, ha?
Daca dau banii aiurea?
- Pai ai 5 $ la tine?
- Da.
- Da-i incoa si ia maimutica si mergi cu ea dupa colt. Si daca
nu ti-a placut iti dau banii inapoi.
Da perversu banii si merge cu maimutica dupa colt. Da asta cea mai tare senzatie din viata lui.
Tipu ia maimutica si fuge bucuros cu ea acasa. Suna la usa si deschide nevasta-sa.
- Ce faci mai, ce-i cu maimuta asta?
- Gura! Ia-o, invat-o sa gateasca si dupa aia fa-ti bagajele si dispari!
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:11
Vine o tipa la un popa si ii spune:
- Parinte stiti, am pacatuit, am facut si eu cu barbatu', asa cum se face acuma, stiti, sex anal.
Popa:
- Zece matanii repede.
Tipa le face si continua:
- Parinte, asta nu e tot, stiti am facut si sex normal cu amantu' meu.
Popa:
- Cinzeci de matanii repede.
Tipa le face si continua:
- Dar parinte, stiti, am facut si sex oral cu barbatu' meu.
Popa cauta la catastife, si negasind nimic il suna pe cardinal:
- Domn Cardinal, am aici pe una care a facut sex oral, ce sa-i dau?
Cardinalul:
- Bai, descurcate si tu! Eu i-am dat cinzeci de mii.
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:13
De la: just_maria, la data 2009-03-16 12:56:48
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 12:55:54


vrei reteta buna?
mai pe sleau?


iubita,sunt o bucatareasa f buna,am si eu retetele mele proprii
matracucu
Postat pe 16 Martie 2009 13:21
stiu laura
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:22
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:22:50 stiu laura


ne-o punem acilea ori mergem la noi in bordel?
matracucu
Postat pe 16 Martie 2009 13:26
daduram dra cu si topicul asta
misiune implinita
mergem la satisfaceri
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:27
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:27:08daduram dra cu si topicul asta
misiune implinita
mergem la satisfaceri



pacat ca nu e rezervatu pe zona,o lamurea cred el....ooo,nuuu,el doar o ling a.....parca vas stia el ce si cum......
matracucu
Postat pe 16 Martie 2009 13:30
vas ,haide vas,...................
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:32
mai vrea cineva o clatita?!
missalexandra
Postat pe 16 Martie 2009 13:34
De la: bybytza, la data 2009-03-16 12:10:32buna,am un prieten de 1 an si opt luni si vreau sai fac sex oral intrun mod mai special,as vrea daca se poate sa imi dati cateva sfaturi despre cum sa fac daca se poate.va pooop si ast cu nerabdare sfaturile voastre.


Sex oral: ghid pas cu pas

1. Cu ce sa incep?

Tehnica de baza in sexul oral:
Acopera dintii cu buzele, cu gura in forma de 'O' dar totusi nu intinde buzele, lasa-le moi si normale.
Cu o mana tinand de baza penisului, fa o miscare continua de alunecare a gurii peste penisului in erectie,introducandu-l in gura atat cat sa te simti confortabil.
Stai acolo pentru o secunda ,doua si apoi retrage-te cu aceeasi miscare de alunecare in sus privindu-l in ochi pe partener ( daca aceasta are ochii pe spate inseamna ca ai inceput foarte bine).
Apoi spre fericirea lui repeta aceaste miscari.
Foloseste-ti si limba miscand-o in jurul penisului. Dupa ce stapanesti bine aceaste lucruri poti incerca alte "smecherii" cum ar fi rasucirea mainii in timp ce executi miscarea de du-te/vino.


2. Chiar trebuie sa sug?

Nu, in sexul oral, sugerea propiu-zisa poate fi pentru el un lucru deranjant.
In locul acesteia , fa doar acea miscare prin introducerea penisului in gura stand cat de aproape se poate de el.
Punctele cheie pentru un sex oral bun sunt increderea (da-i impresia ca stii ce faci chiar daca nu ai nici cea mai mica idee) si entuziasmul ( multe sunete de mmmmmmmmm si mormaituri, etc)

3. Cat de adanc?

In primul rand pentru sexul oral trebuie sa ai grija la pozitie.
Incearca sa nu stai sub el, ci mai degraba pune-l pe el sa stea pe spate si tu deasupra.
Nu numai ca va fi mai confortabil pentru amandoi dar astfel iti va permite sa controlezi cat de adanc sa introduci penisul.
Alta pozitie este sa incerci sa stai in genunchi in fata lui. Este pozitia clasica i-ar placea lui dar nu uita ca si aici tot tu esti 'sefa' si detii controlul.

4. Ce sa fac cu mainile?

Incercarea de a face sex oral si de a il satisface doar cu gura este o ambitie mareata.
Uneori este obositor iar tu poti compensa cu o mana.
Gandes-te la acea mana ca o completare pentru gura ta.
Miscarea mainii poate sa fie aceeasi cu a gurii ( in timp ce cobori cu gura ,cobori si cu mana ,de asemenea si la retragere).
In timp ce ii faci sex oral si executi miscari ale limbii si ale gurii, acea mana poate ajunge unde gura nu poate ,astfel creand o placere mai mare si facand sexul oral o aventura mai complexa ( poti sa mangai testiculele sau sfarcurile).

5. Trebuie sa o iau pe toata?

Unele femeie sufera de un complex cand vine vorba de sexul oral ,acela ca daca nu iau tot pensiul in gura ,cumva gresesc si totul e un esec ca iubita devotata.
Hai sa facem altfel: O gura si un gat mediu are au in jur de 7 cm , in timp ce un penis mediu este de 13-15 cm. Faceti si voi calculul nu va incapea sau.. .
Pe langa asta , majoritatea nervilor unui penis se afla in 'capul' aceastuia nu in trunchi.
In timp ce este o satisfactie psihologica sa vezi tot pensiul cum intra, nu e crucial pentru satisfactia lui.

6. Ce fac daca penisul miroase?

Inainte de un sex oral , propune-i sa facei un dus impreuna si ai grija ca organele lui genitale sa fie spalate ( poti chiar tu sa te joci cu ele in timp ce se spala ).

7. Ce fac daca dureaza prea mult pana sa ejaculeze?

Cu cat isi da drumul mai repde, cu atat presepun ca e mai bine pentru tine, nu neaparat pentru ca nu iti place dar pentru ca este ' munca' grea daca dureaza mai mult 10 sau 15 minute.
Chiar si cele mai confortabile pozitii pot devenii inconfortabile dupa un anumit timp.
Pentru a grabi lucrurile poti incerca unele din urmatoarele ponturi pentru sexul oral:
-lasa luminile aprinse (astfel incat sa se vada ce faci ) , leaga-ti parul la spate , mentine contactul vizual si lasa-l sa iti vada miscarile limbii.
-stimuleaza si alte zone in timp ce ii faci sex oral.
-maseaza-i zona dintre anus si testicule prin apasarea a doua degete si creand o miscare in cerc.
-scoate sunete de placere ( da-i impresia ca iti place la nebunie ce faci)
-inconjoara cu degetul mare si cu aratatorul penisul la o distanta de vreo 2 cm de la baza si trage in jos.

8. Ce fac cand urmeaza sa aibe orgasm?

Ca si la femeie ,este important sa mentii un ritm constant al miscarii, deci nu fa miscari bruste si schimbari de tehnica.
Pe masura ce se apropie de orgasm, mareste intensitatea miscarilor si a presiunii.
Dupa ce ejaculeaza opreste-te din tot ce faci, faranici o alta stimulare sau altceva.
Pentru barbati sensitivitatea dupa orgasm nu este aceeasi ca la femei ( la barbati se termina totul dupa ce au orgasm ).

9. Daca nu vreau sa inghit?

Este in totalitate acceptabil sa continui cu sex vaginal dupa o perioada de sex oral pentru a avea orgasm in aceast mod.
Sau daca nu ,foloseste-ti mainile pentru a-l masturba si a ejacula in alte locuri ( poti sa il lasi sa ejaculeze pe sanii tai ).
Daca totusi nu ai inghitit niciodata ,merita incercat. Inghite repde ca si cum ar fi medicament ,si se va termina foarte repde inainte de a putea spune ' Nu a fost asa rau '.
Astfel pentru un gust mai bun pune-l sa renunte la mancarea prea sarata ,chipsuri ,bere ,ardei , tigari ,carne rosie si cafea .




G_Bogdan
Postat pe 16 Martie 2009 14:18
felicitari bogdanele?
ai executat tot ce ai scris?
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 14:19
bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......
matracucu
Postat pe 16 Martie 2009 14:31
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


daaa... poate mai invata si unii ceva de aici!
missalexandra
Postat pe 16 Martie 2009 14:33
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


Asa, asa!
Dor_a
Postat pe 16 Martie 2009 14:34
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 14:34:55
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


Asa, asa!


doruka mamaaa,helaaaaaau fataaaa
matracucu
Postat pe 16 Martie 2009 14:39
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


Ask rezervatul ,sunt sigur ca, detaliaza mai mult decat am facut-o eu.
G_Bogdan
Postat pe 16 Martie 2009 14:46
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:39:53
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 14:34:55
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


Asa, asa!


doruka mamaaa,helaaaaaau fataaaa


Aaaa! Lauraaa! Pe unde ti-ai fluturat fundu' ala sexy, mandro?
Dor_a
Postat pe 16 Martie 2009 14:51
Bogdanele... acum cand am gasit si pix si o agenda sa iau notite, te-ai gasit tu sa postezi "ghidul"..Cred ca printez direct..
ella_c
Postat pe 16 Martie 2009 15:50
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-16 14:46:47
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


Ask rezervatul ,sunt sigur ca, detaliaza mai mult decat am facut-o eu.



wow asta da ghid.....deci urmeaza sau nu volumul 2?vreau sa stiu daca sa tin sau nu topicu la vedere:P
andra89
Postat pe 24 Martie 2009 21:36
De la: andra89, la data 2009-03-24 21:36:49
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-16 14:46:47
De la: laurathegirl, la data 2009-03-16 14:31:12bogdaneleeeeeeeeeee
suntem in asteptarea si celei de a doua varianta....pt sexul celalalt......


Ask rezervatul ,sunt sigur ca, detaliaza mai mult decat am facut-o eu.



wow asta da ghid.....deci urmeaza sau nu volumul 2?vreau sa stiu daca sa tin sau nu topicu la vedere:P


Volumul 2,3 le gasesti la Twilight(film de nota 5) ce-i drept nu include sex oral dar, este excitanta si 'muscatura' asta de gat in viata de zi cu zi iar referitor la sexul oral, mai detaliat de atat nu cred ca se poate ,desii pentru un efect mirific si o asimilare cat mai rapida si corecta, este recomandata imbinarea teoriei cu practica
G_Bogdan
Postat pe 24 Martie 2009 21:54
topicel nou si ce topicel...
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Martie 2009 22:01
De la: bybytza, la data 2009-03-16 12:10:32buna,am un prieten de 1 an si opt luni si vreau sai fac sex oral intrun mod mai special,as vrea daca se poate sa imi dati cateva sfaturi despre cum sa fac daca se poate.va pooop si ast cu nerabdare sfaturile voastre.


cum adika intr un mod mai special?? adika i ai facut pana acum asa... k sa fie.... hmmmm saracu baiat
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Martie 2009 22:03
De la: just_laura, la data 2009-03-16 12:17:55
De la: bybytza, la data 2009-03-16 12:15:13ms da asta stiiam

atunci ce altceva mai special?
ca dai cu limba in jurul ei...ca ce?
aaaa.poate ii pui funditza roz???

nu-ti mai bate capul,lasa-l pe el sa iti faca oral,nu mai da importantza la nimicuri


asa e...el se pricepe sa iti faca ''ca la carte ''?

Postat pe 19 Mai 2009 16:47
iar sex
yumy
Postat pe 19 Mai 2009 16:50
hai mai ca sunt rautacioasi oamenii pe aici...fata nu stie..
faza cu rece si cald...e de undeva din Orient, si eu stiam ca se face cam asa...
iei un pahar cu ceai cald (nu fierbinte!!!!) dar oricum..sa se simta.. te joci cu buzele...cu limbutza. banuiesc ca asta stiai si tu...si apoi alternezi cu apa cu gheatza sau doar rece...e cam aiurea sa te duci cu paharele in dormitor..dar daca incerci sa imi zici si mie cum a reactionat :)))
pup
simona_madalin
Postat pe 5 Iunie 2009 16:17
urmareste pe maricica din ''lantul amintirilor'',te faci avocata k aia k e ceva mai special,,,,,,,nu trebuie luat in seama ,,,,,,,,,,,,,,,,pune-ti prietenul sa-ti savureze savarina k daca va iubitii oralul se face la comun si incerca-ti ceva simultan,mai ia exemplu si u din filme,si cum il inveti poate asa o sa-l ai
maryo_c
Postat pe 6 Iunie 2009 11:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie strict sexuala... 53 De la: Diavolyta_ 23 Mai 2009 13:04
iubitul meu vrea sa facem...."dragoste" 18 De la: someone17 3 Iunie 2012 01:45
Mai putin sex,mai multa dragoste? 37 De la: Baiat_Rezervat 23 Februarie 2009 09:00
Sex 126 De la: PICCKARD 11 Ianuarie 2012 07:02
sexul oral la barbati 1706 De la: kudika409015 29 August 2011 07:37