Setari Cookie-uri

barbat capricorn -femeie capricorn

ce zice-ti ?merge?da intr-un fel unii ar zice ca ne pastram rasa de capre.dar din punct de vedere zodiacal......astrologic ce zice-ti???
bily_badboy
Postat pe 17 Martie 2009 16:17
nu recomand. am incercat de 2 ori aceasta varianta si in ambele s-a terminat la fel de prost.ne intelegeam bine cand eram impreuna,aveam aceleasi conceptii,ne placeau aceleasi lucruri,cel putin cu al doilea chiar aveam foarte multe in comun.poate din cauza asta nu a tinut relatia.
seeya
Postat pe 29 Mai 2009 19:52
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 20:10
eu am incercat o astfel de relatie si si au trecut 11 ani de atunci. Secretul sta in faptul ca nu ne intilnim prea des ca sa ne contram. Depinde si de temperamentul fiecaruia.Daca niciunul din cuplu nu cedeaza, relatia nu va dura.
game12
Postat pe 29 Mai 2009 20:20
Buna ! Fiind in cunostinta de cauza prin cursurile de astrologie urmate , va informez ca relatia dintre doua zodii [personalitati] nu se poate determina doar prin cele ce scriu in general despre zodii.Este important de stiut ascendentele, si relatia interplanetare ale celor doi, cu predilectie ale Soarelui, Lunei Marte si Venus.Este foarte imortanta o analiza a temelor natale si karmice personale si , sau cel putin a unei teme de sinastrie intre cei doi.De abia atunci poti vedea cu certitudine care sunt diferentele intre cele doua entitati si posibiilitatile de convietuire.Pantru date suplimentare scrieti-mi www.niculae.adel@gmail.com
nicusor
Postat pe 1 Iunie 2009 10:32
Nu cauta in stele minuni. Cauta in suflet. Acolo vei gasi ceea ce cauti. Uneori suntem prea orbi, prea ocupati sa ne legam de ce spun stelele, ce spun ceilalti - pe care oricum nu-i intereseaza fericirea noastra, au ei propriile frustrari - ca sa vedem ca trenul a sosit in gara si e momentul sa ne urcam. FITI SPONTANI, FRATILOR, DACA VRETI SA TRAITI ADEVARATA FERICIRE! Nu mai cautati in bobi de fasole! SUCCES!
game12
Postat pe 1 Iunie 2009 20:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodiac! 25 De la: andrutza90 3 Iunie 2009 00:19
eu varsator ..el pesti 8 De la: kiti 10 Martie 2009 05:55
scorpionii 27 De la: kudika_nikole 27 Noiembrie 2011 23:06
ma ajuta si pe mn cineva?!?!?:-s 2 De la: scumpitika 15 August 2010 22:17
compatibilitate 3 De la: kudika414141 27 Iulie 2011 18:10