Setari Cookie-uri

eu fecioara-el capricorn

c ziceti de aceasta....eu zic k ne intelegem destul d bn...acum vreau s aflu mai multe pareri:D...

Postat pe 18 Martie 2009 09:03
la mine nu a mers deloc.. el a insistat sa fim impreuna si tot el ma ignora.. am acceptat si am plecat apoi pt ca nu se implica.. se spune ca e compatibilitate 100% intre noi nici de 20% nu a fost.. sper ca voua sa va mearga bine pt ca eu nu mai cred in astre.. numai bazaconii.. sunt compatiblia in viata reala cu cei cu care astrele spun ca fecioara nu se potriveste ca leu, sagetator, berbec.. ciudat nu.. multa bafta..
claudia_kady
Postat pe 6 Iunie 2009 14:25
aceste zodii se inteleg de minune..o zic si din propria experienta:D capra mai trebuie sa lase de la ea..ca feicoara e putin mai incapatanata...dar daca totul merge bine nu vad unde ar fi problema:D multa bafta :P
lilone
Postat pe 6 Iunie 2009 19:36
sunt ff sceptica referitor la aceasta compatibilitate.. chiar ieri i-am scris ceva si inca nu a raspuns.. mereu e timp de altceva.. lipsa de interes de care da dovada venita de la o persoana care se da drept interesata spun de de fapt opusul.. deci nu exista compatibilitate.. desi el sustinea ca tb sa facem compromisuri si numai eu m-am compromis.. un capricorn nu face asta nici daca il pici cu ceara... ori ca el ori ca nimeni.. e ff rigid.. egocentrist as zice.. dar toate trec asa ca astept sa vina urmatorul.. si este exclus capricornul.. ferice de tine ca ai nimerit unul bun.. numai bine..
claudia_kady
Postat pe 8 Iunie 2009 02:13
asa credeam atunci ca ne vom intelege...intre timp s-a cam schimbat situatia...eu rabd din ce in ce mai mult egosimul de care da dovada...uneori il inteleg insa stiind ca ma iubeste(sau asta o fi doar o parerea pe care eu mi-am creat-o) trec cu vederea...are momente in care stiu ca ar da orice sa ma vada...dar cred ca am invatat sa-l calmea in privinta faptului ca nu ma baga in seama...il las sa astepte un semn de la mine pana se plictiseste....si pe urma tot el se scuza

Postat pe 8 Iunie 2009 16:23
Esec totallllllllllllllll
Diavolyta_
Postat pe 8 Iunie 2009 16:25
Eu am fost cu un capricorn 6 ani de zile..lucrurile au mers destul de prost..ne-am despartit intr-un final..dar in general ei au stofa buna..sunt barbati carieristi si familisti, acum depinde si de personalitatea si educatia fiecaruia..trebuie putin impinsi de la spate in relatia sentimentala, pt ca sunt destul de reci si inchisi in ei..dar si cand reusesti sa-i deschizi Putin cam superficiali in ceea ce-o priveste pe femeia de langa ei..dar dupa ce fac o greseala, in general si-o asuma si nu o mai repeta.
irinal
Postat pe 6 Iulie 2009 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia dintre o tauroaica si un capricorn 9 De la: danamaria13 1 Octombrie 2009 16:30
femeia capricorn-barbatul leu 33 De la: kudika_1042992 31 Ianuarie 2022 14:19
BUNA seara. 2 De la: lupul_alb 2 Mai 2010 00:24
intuitia si capacitatea unei balante 1 De la: ina_still 23 Iulie 2009 10:05
femeia pesti si barbatul taur..??? 88 De la: inna13 15 Octombrie 2011 12:07