Buna!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

martin_blondu Avatarul lui martin_blondu

3 mesaje
Oras: brasov

Salut la toata lumea.numele meu este Martin. M-am despartit de prietena mea acum vreo 4 ani,ceva nu a mers nu stiu,de atunci nu m-am putut atasa de nici-o fata ,dati-mi si mie un sfat ... ce-as putea sa fac?!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
viata merge mai departe si cu ea treb sa mergi si u..incearca totusi sa interactionezi si cu alte fete..fa-ti o gasca de prieteni poate acolo vei gasi si o fata care sa-ti placa :P intrebarea e: mai tii la fata asta?

3 mesaje

adevarul e ca da.. inca ceva ceva mai am in suflet... cu toate ca am ramas prieteni, ea de curand a avut si logodna, stiu si chiar nu vreau sa mai am de-a face cu ea...
Fosta membra Kudika.ro
De la: martin_blondu, la data 2009-03-22 11:33:21Salut la toata lumea.numele meu este Martin. M-am despartit de prietena mea acum vreo 4 ani,ceva nu a mers nu stiu,de atunci nu m-am putut atasa de nici-o fata ,dati-mi si mie un sfat ... ce-as putea sa fac?!

hmmm...de 4 ani?Sa te sfatuim cum sa te atasezi...asta nu se poate.Te atasezi ca asa simti,nu ca iti spunem noi sa stai intr-un picior ca e mai bine...
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

buna imi pare rau ptr tine ca nu te-a putut atasa de nici o fata......ai iubito pe cea de care teai despartit???
Fosta membra Kudika.ro
De la: martin_blondu, la data 2009-03-22 11:33:21Salut la toata lumea.numele meu este Martin. M-am despartit de prietena mea acum vreo 4 ani,ceva nu a mers nu stiu,de atunci nu m-am putut atasa de nici-o fata ,dati-mi si mie un sfat ... ce-as putea sa fac?!

sa o uiti...............
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asem„narea dintre dou„ persoane, ci misterul dintre ele......

3 mesaje

Foarte mult!!.... a fost prima fata pe care am iubit-o din tot sufletu'!!!!
Fosta membra Kudika.ro
salut Martin,
probabil ca ai iuit-o mult pe fata daca si acum te gandesti la ea...
Nu a murit mama fetelor si nici a baietilor, desigur.Daca vrei sa ai un suflet pereche langa tine nu mai fa comparatii mereu cu fosta. Gata , a trecut...Gaseste-ti preocupari noi...mergi la film , la teatru , la plimbare, priveste natura cu alti ochi, citeste o carte buna, poate un clasic, poate o carte de calatorie...Mergi la o discoteca...Undeva vei intalni pe cineva. Se spune ca fiecare planta isi are umbra ei..Trebuie doar sa fii un bun observator.Mult noroc!
Fosta membra Kudika.ro
din pacate nu poti sa iubesti din nou,asa cand vrei tu.iubirea vine cand vrea ea...dar totusi 4 ani? e cam mult.ea s-a logodit,e fericita,viata ii merge inainte...tu de ce lasi viata sa treaca pe langa tine?fa un efort de vointa si elimino din gandurile tale.
Daca e visare,viata se duce,cel putin sa fie o visare dulce!