Setari Cookie-uri

universitatea vasile goldis....intrebare

buna....as avea o intrebare...m.am insris anul acesta la universitatea vasile goldis la id si vreau sa stiu daca as putea sa trec la invatamantul la zi de la cel id.....multumesc
x_andra_symon
Postat pe 9 Octombrie 2009 08:00
De la: x_andra_symon, la data 2009-10-09 08:00:53buna....as avea o intrebare...m.am insris anul acesta la universitatea vasile goldis la id si vreau sa stiu daca as putea sa trec la invatamantul la zi de la cel id.....multumesc


auzi in loc sa postezi acilea un topic nu mai bine intrai mataluta pe site la universitatea aia si ii intebai acolo de sanatate????
sau si mai bine puneai manuta pe telefon si sunai la secretariatul universitatii???
de unde vrei sa stim noi ce se poate face sau nu la universitatea aia?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2009 20:52
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-24 20:52:40
De la: x_andra_symon, la data 2009-10-09 08:00:53buna....as avea o intrebare...m.am insris anul acesta la universitatea vasile goldis la id si vreau sa stiu daca as putea sa trec la invatamantul la zi de la cel id.....multumesc


auzi in loc sa postezi acilea un topic nu mai bine intrai mataluta pe site la universitatea aia si ii intebai acolo de sanatate????
sau si mai bine puneai manuta pe telefon si sunai la secretariatul universitatii???
de unde vrei sa stim noi ce se poate face sau nu la universitatea aia?????


dandanico, eu stiam ce se poate si ce nu ....dar nu am spus nimic tocmai pt ca si eu m-am gandit la acelasi lucru:au site,au si nr de telefon
_oktober_
Postat pe 24 Octombrie 2009 21:47
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 21:47:33
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-24 20:52:40
De la: x_andra_symon, la data 2009-10-09 08:00:53buna....as avea o intrebare...m.am insris anul acesta la universitatea vasile goldis la id si vreau sa stiu daca as putea sa trec la invatamantul la zi de la cel id.....multumesc


auzi in loc sa postezi acilea un topic nu mai bine intrai mataluta pe site la universitatea aia si ii intebai acolo de sanatate????
sau si mai bine puneai manuta pe telefon si sunai la secretariatul universitatii???
de unde vrei sa stim noi ce se poate face sau nu la universitatea aia?????


dandanico, eu stiam ce se poate si ce nu ....dar nu am spus nimic tocmai pt ca si eu m-am gandit la acelasi lucru:au site,au si nr de telefon


stiu mai octo dar mi s-a parut o inrebare atat de stupida incat mi s-a ridicat parul pe ceafa de nervi, ce puii mei ii e lene macar sa caute niste rahaturi de informatii mai bine deschide un topic pe kudika in loc sa caute ce-i trebuie pe net... la ce si-o fi luat calculator????
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:21
ca e la moda....hai sa-i vand o informatie:toate examenele se dau online ! au niste grile absolut surprinzatoare!
_oktober_
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:25
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-24 23:21:12
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 21:47:33
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-24 20:52:40
De la: x_andra_symon, la data 2009-10-09 08:00:53buna....as avea o intrebare...m.am insris anul acesta la universitatea vasile goldis la id si vreau sa stiu daca as putea sa trec la invatamantul la zi de la cel id.....multumesc


auzi in loc sa postezi acilea un topic nu mai bine intrai mataluta pe site la universitatea aia si ii intebai acolo de sanatate????
sau si mai bine puneai manuta pe telefon si sunai la secretariatul universitatii???
de unde vrei sa stim noi ce se poate face sau nu la universitatea aia?????


dandanico, eu stiam ce se poate si ce nu ....dar nu am spus nimic tocmai pt ca si eu m-am gandit la acelasi lucru:au site,au si nr de telefon


stiu mai octo dar mi s-a parut o inrebare atat de stupida incat mi s-a ridicat parul pe ceafa de nervi, ce puii mei ii e lene macar sa caute niste rahaturi de informatii mai bine deschide un topic pe kudika in loc sa caute ce-i trebuie pe net... la ce si-o fi luat calculator????

of asa e cand descoperi kudika ....trebuie sa te faci remarcata
bestiutza_relouded
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:26
De la: _oktober_, la data 2009-10-24 23:25:17ca e la moda....hai sa-i vand o informatie:toate examenele se dau online ! au niste grile absolut surprinzatoare!


imi inchipui ca nu prea se stie ce sunt alea cursuri si seminarii si alte povestioare din astea, la naiba altii se chinuie 6 ani prin facultati sa ajunga medici altii fac 3-4 ani de cursuri draconice in care trebuie sa memoreze si sa aplice la legislatie cat pt o viata si altii au diplome trase la xerox de la universitati din astea ca mi-e s ciuda uneori ca invat ca poasta zau asa....

bestiuto o fi mai la moda dar uite asa iti dai seama de ce invatamantul e cum e si de ce tinerii cu potential "zboara" spre tarile calde ... pt ca ajung sa fie condusi de incapabili cu diplome din astea de ciu ciu si care nu au pic de experienta dar o dau in sus si in jos cu diploma, am avut eu un coleg tare de tot cu facultatea terminata cu diploma n mana prost de impungea,dar el avea diploma....

ma de ce se apuca mai de ceva de care nu sunt in stare ???
oooof ca ma apuca nervii iar, mai ales ca azi am avut 6 ore de engleza...si am si acum limba sucita si creierii "engleziti"...
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mediere 1 De la: kudika349030 6 Ianuarie 2011 02:25
GELOZIE SI SEXUALITATE 7 - 9 MAI 2010 2 De la: paula27 11 Mai 2010 17:15
DACA LUCREIZ IN VANZARI 6 De la: flori109 9 Iulie 2009 19:55
GRESELI IN TERAPIE SURSE DE INVATARI SA FIE: 18 IUNIE. 1 De la: kudika310794 24 Mai 2011 14:50
Reconstruirea Relațiilor și Starea de Bine 1 De la: kudika_994018 23 Septembrie 2015 10:46